Yalnız Haberleri

Kalp sorunlarına neden olan 7 tehlikeli alışkanlık: Bunları bilerek önleminizi alın

Kalp krizi ve kalp hastalıkları çok büyük sağlık sorunlarına yol açıyor. Kalp hastalıklarına neden olan etkenler bulunuyor. Bazen fark etmeden yaptıklarımız bazen de yaşam biçimimiz kalp hastalıklarına yol açabiliyor. Oldukça tehlikeli olan bu hastalıklardan korunmak için alışkanlıklarımızı değiştirmemiz gerekiyor.

Haber 19-09-22 09:42

Neden yalnız olduğumu anlayamıyorum diyorsanız sebebi basit! Yalnızlığa neden olan en büyük sebep beklentileriniz

Kadınlar mutlu bir ilişkileri olsun istiyorlar. Çevrede ilişkisi olan insanlar sürekli olarak neden ilişkiniz olmadığını sorguluyor olabilirler. İlişki yapmanın kolay olduğu sanılsa da hiç de kolay değil. Fark edilmeden yapılan hatalar yalnızlaşmanıza sebep oluyor.

Kadin 06-09-22 12:56

Mantıklı geliyor olabilir ama bebek bakımında asla yapmamanız gerekenler

Bebek bakımı ebeveynler için oldukça büyük sorumluluk istiyor. Yapılan en ufak hatalar büyük sonuçlara neden olabiliyor. Bu sebeple bebek bakımı hakkında bilinçli olmak gerekiyor. Size mantıklı gelen davranışlar bebeğinizin sağlığını etkiliyor olabilir.

Kadin 29-08-22 11:11

Adana'da 2,5 yaşındaki Ege Alp, lösemiyi ikinci kez yenmeyi bekliyor

Demir ailesi, 14 gün sonra ikinci nakli gerçekleşecek Ege Alp'e hastane önünden moral veriyor - Baba Halil Demir: - "Çocuğum bize çok bağımlı. Bizi görmediğinde sürekli ağlıyor. Moral olsun diye sürekli hastanenin önüne gelerek görüşüyoruz"

Yurthaber 02-08-22 15:44

Yalnız

Yalnız Hakkındaki Haberler Mynet'te. Yalnız Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.