Son Dakika Yeni Caner Toygar Haberleri

Evlendirme programı ile şöhreti yakalayan Caner Toygar, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla "Survivor'a mı gidiyor?" dedikodularını alevlendirdi.


Yayın Tarihi: 21.11.2017

Eşi Berke ile olan boşanma davası sebebiyle zor günler geçiren Caner Toygar, Esra Erol'un programında "Keşke Tülin'le evlenseydim. Şimdi 15 yaşında çocuğum olurdu" dedi. Gelin adayı Tülin'den cevap gecikmedi.


Yayın Tarihi: 26.10.2017

Eşi Berke ile olan boşanma davası sebebiyle zor günler geçiren Caner Toygar, Esra Erol'un programında "Keşke Tülin'le evlenseydim. Şimdi 15 yaşında çocuğum olurdu" dedi.


Yayın Tarihi: 25.10.2017

Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da gergin anlar yaşandı. İzdivaç programında tanıştığı Berke Toygar ile evlenen, aralarındaki anlaşmazlıklar nedeniyle boşanmaya karar veren çiftin davaları devam ederken ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.


Yayın Tarihi: 23.10.2017

Eşi Berke Toygar ile boşanma davaları süren Caner Toygar’ın evinde, mahkeme kararıyla arama yapıldı. Polis ve avukatların imza altına aldığı tutanağa göre, evde çıkan pompalı tüfek, depresyon ilaçları ve kadın makyaj malzemeleri tutanakla muhafaza altına alındı.


Yayın Tarihi: 23.10.2017

Caner ve Berke çiftinden Berke'nin Esra Erol'un sunduğu 'Esra Erol'la Evlen Benim'le' programının formatı ve evlilliğiyle ilgili “Bu evlilik kurguydu, biz programda zorla evlendirildik” sözleri Esra Erol’u şoke etti.


Yayın Tarihi: 19.10.2017

Berke Toygar, boşanma davası açtığı eşi Caner Toygar’a karşı, şiddet gördüğü gerekçesiyle, mahkemeden koruma kararı verilmesini istedi. Berke Toygar’ın talebini değerlendiren mahkeme, Caner Toygar hakkında iki ay süre ile koruma kararı verdi


Yayın Tarihi: 16.10.2017

Esra Erol'la adlı izdivaç programında tanışan ve sonrasında dünya evine giren Caner Toygar ve eşi Berke Kentli'nin mutlulukları uzun sürmedi. Berke Kentli, Caner Toygar'dan boşanmak için mahkemeye başvurdu.


Yayın Tarihi: 15.09.2017

Sunucu Esra Erol, Atv ekranlarında yeni sezona 'merhaba' dedi. İzdivaç programlarının yasaklanmasıyla beraber Esra Erol yeni bir format ile ekrana geldi. Esra Erol, yeni sezonda kavuşamayanları kavuşturacak.


Yayın Tarihi: 06.09.2017

ATV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında Berke Kentli ile nikah masasına oturan Caner Toygar'ın mutluluğu uzun sürmedi. Eşi Berke evi terk edince Caner hastanelik oldu. Caner, sosyal medya hesabından düğün fotoğrafının altına "belki gece ölürüm" notunu düşünce herkesi korkuttu.


Yayın Tarihi: 06.07.2017

Esra Erol’un sunduğu izdivaç programında tanışan ve geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturan Caner Toygar ve Berke Kentli'nin evliliğinde kriz çıktı.Boşanacakları konuşulan çiftin reyting için dünya evine girdikleri iddiası konuşulmaya başlandı.


Yayın Tarihi: 28.06.2017

Katıldığı yarışma programlarıyla adını duyuran Caner Toygar ve eşi Berke'nin evlilikleri çatırdadı.


Yayın Tarihi: 23.06.2017

Esra Erol'un yeni sezon transferi Caner Toygar, kendisi için gelen Rus talibini karşısında görünce doksan derece döndü.


Yayın Tarihi: 04.10.2016

Kendisi için gelen gelin adayı Aynur'a; 'üzerinde tayt mı var?' sorusunu yönelten Caner, 'o zaman paravanı hiç açmayalım' dedi.


Yayın Tarihi: 02.09.2016

Esra Erol'un sunumuyla ATV ekranlarında yayınlanan izdivaç programına bir döneme damgasını vuran damat adayı Caner Toygar transfer olmuştu.


Yayın Tarihi: 01.09.2016

İzdivaç programlarının fenomeni Esra Erol, yeni sezon için bir dönem isminden sıkça söz ettiren Caner Toygar'ı transfer etti.


Yayın Tarihi: 30.08.2016

Caner-Tülin aşkıyla bir döneme damga vuran Caner Toygar oyuncu oldu. Bir dönem 'Benimle Evlenir Misin?' yarışmasıyla ünlenen Caner Toygar ''Lanetli Anahtar'' filminde oynayacak.


Yayın Tarihi: 23.01.2015

Bir dönem 'Benimle Evlenir Misin?' yarışmasıyla ünlenen Caner Toygar, köfteci oldu.


Yayın Tarihi: 21.03.2013