Hasan Can Kaya Haberleri

Konuşanlar'da Hasan Can Kaya'dan seyirciye olay yanıt: Şimdiki albenin ise yalakalık!

Konuşanlar programına Hasan Can Kaya’nın, ilişkileri üzerine değerlendirmede bulunan seyirciye verdiği yanıt damga vurdu. Genç adama sempatik olduğunu söyleyen Hasan Can Kaya, ilişkilerde bu avantajı kullanıp kullanmadığını sordu. Seyirci samimi olduğunu ve bunu ilişkilerde kullandığını söyleyince olanlar oldu. Hasan Can Kaya'nın yanıtı Konuşanlar stüdyosundaki izleyicileri kahkahaya boğdu.

Magazin 28-09-22 09:33

Konuşanlar’da Hasan Can Kaya’dan arkadaşına açılan seyirciye olay yanıt! Genç adam ne diyeceğini şaşırdı: Bu yayınlanacak mı?

Hasan Can Kaya, Konuşanlar programında Murat Boz'u ağırladı. Ünlü komedyen yaşadığı diş sorunu nedeniyle yüzünün şiş olduğunu belirtip "Adam yeterince yakışıklı olduğu yetmiyormuş gibi tipimi daha da kaydırdı" ifadelerini kullandı. Konuşanlar programına, ayrılık sürecinde kendisine destek olan arkadaşına, açılan seyircinin sözleri damga vurdu. Hasan Can Kaya, "Sen gerçekten romantikmişsin lan!" diyerek seyirciyi ti'ye alırken genç adam kırdığı potu fark edip "Bu yayınlanacak mı?" diye sordu.

Magazin 24-09-22 09:21

Mehmet Ali Erbil, Hasan Can Kaya'ya demediğini bırakmadı! Sosyal medyadan tepki gecikmedi

Son zamanlarda yaptığı açıklamalarla geniş kitleler tarafından yoğun bir şekilde eleştirilen Mehmet Ali Erbil, konuk olduğu canlı yayında, ünlü komedyen Hasan Can Kaya'nın sorusuna verdiği cevapla dikkat çekti. Kaya'nın çok küfür ettiğini söyleyen Erbil, 'donanımı ve zekası yok' dedi. Erbil'in yanıtı sosyal medyada gündem olurken, pek çok kullanıcı Erbil'in eski yayınlarını hatırlattı.

Magazin 21-09-22 15:32

Konuşanlar’da Hasan Can Kaya’dan Murat Boz'a olay yanıt: Kızlarla tren yapıyorlarmış!

Hasan Can Kaya, Konuşanlar programında başarılı pop müzik şarkıcısı Murat Boz'u konuk etti. Ünlü komedyen Hasan Can Kaya, sosyal medya hesabında Konuşanlar’ın yayınlanmamış bölümünden bir kesit paylaştı. Stüdyoda bulunan bir izleyicinin Almanya'da yaşadığını öğrenmesi sebebiyle "Orada ne iş yapıyorsun?" diye soran Hasan Can Kaya, izleyiciden gelen yanıta Murat Boz'un soruyla karşılık vermesi üzerine espri patlattı. Murat Boz hem kısa süreli şaşkınlık yaşadı hem de kahkahaya boğuldu.

Magazin 18-09-22 13:18

Hasan Can Kaya

Hasan Can Kaya Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Hasan Can Kaya Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Konuşanlar’da Hasan Can Kaya’nın 'fantezi' sorusuna olay yanıt: Beni tüm erkek arkadaşlarım aldatıyor!

Konuşanlar programına Hasan Can Kaya’nın 'fantezi' sorusu damga vurdu. Şekerinin düşmesi sebebiyle salondan ayrılan bir izleyiciyi ti'ye alan Hasan Can Kaya, bir süre sonra geri gelip yerine oturan genç kadına söz verdi. Onu tanımak için soru yönelten ünlü isim, masör olduğunu öğrendiği kıza "Müşterilerle bu tonda mı konuşuyorsun?" diyerek takıldı. Genç kızın, "Bize bir fantezini anlat" diyen Hasan Can Kaya'ya verdiği yanıt Konuşanlar izleyicilerini kahkahaya boğdu.

Magazin 11-09-22 16:43

Murat Boz'dan Hasan Can Kaya itirafı! Bana insaflı davrandı...

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya programında ünlü pop şarkıcısı Murat Boz'u ağırladı. Murat Boz, keyifle gerçekleştirdikleri çekim sonrasında "Saatler nasıl geçti anlamadım. Hasan Can'la sabaha kadar sohbet devam etsin, duygusu yaşıyorsun" dedi.

Magazin 09-09-22 10:55

Konuşanlar programıyla ünlenmişti! Demet Öztürk cüretkar pozlarıyla dikkat çekti

Exxen platformunda yayınlanan Konuşanlar programına izleyici olarak gelen Demet Öztürk, program sonrasında bir hayli ün kazanmıştı. Hasan Can Kaya'nın programda Instagram hesabını incelediği Demet Öztürk, cüretkar pozlarıyla dikkat çekmişti. Her anını takipçileriyle paylaşan Demet Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme geldi.

Magazin 12-08-22 11:41

Hasan Can Kaya'ya katılan Halil Sezai'nin kardeşi kahkahaya boğdu! Abim çocukken hap içip...

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya'nın Exxen'de yayınlanan Konuşanlar programına ünlü müzisyen ve oyuncu Halil Sezai'nin kardeşi Duygu Paracıklıoğlu damga vurdu.

Magazin 30-07-22 16:00

İrem Derici'den Hasan Can Kaya’nın Görüntülü arayayım belki soyunur sözüne olay yanıt: Ara dene

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya Exxen'de yayınlanan Konuşanlar programında izleyicisine “Kimi 5 saniyeliğine çıplak görmek isterdin?” diye sordu. İzleyicinin “İrem Derici” cevabını vermesi üzerine Kaya, “İrem’i görüntülü arayayım belki soyunur” dedi. İrem Derici ise sosyal medya hesabından Kaya'ya yanıt vererek "Ara dene" dedi.

Magazin 27-07-22 11:18

Konuşanlar’a Hasan Can Kaya’yla izleyici arasındaki diyalog damga vurdu! “İrem’i görüntülü arayayım belki soyunur”

Hasan Can Kaya’nın kısa sürede popüler olan Konuşanlar programının son bölümde Kaya ve izleyici arasındaki konuşma kahkaha tufanı yarattı. Hasan Can Kaya, izleyicisine “Kimi 5 saniyeliğine çıplak görmek isterdin?” diye sordu. İzleyicinin “İrem Derici” cevabını vermesi üzerine Kaya, “İrem’i görüntülü arayayım belki soyunur” dedi. O anlar stüdyoda kahkahalara neden oldu.

Magazin 26-07-22 17:48

Hasan Can Kaya, Sultan San'ı aldattı mı? Gündem olan iddia

Exxen'deki programıyla sevilen Hasan Can Kaya özel hayatıyla da merak konusu oluyor. Hasan Can Kaya'nın sevgilisi Sultan San'ı aldattığı iddiası gündeme geldi.

Magazin 08-10-21 14:00

Hasan Can Kaya'nın işleri açıldı! Yeni proje haberi

Exxen'deki Konuşanlar adlı stand-up şovuyla Türkiye'nin sevgilisi olan Hasan Can Kaya, evlilik iddialarıyla ilgili sorulan soruları yanıtladı. Kaya ayrıca yeni proje haberi de verdi.

Magazin 22-09-21 16:42

Acun Ilıcalı, Hasan Can Kaya ile tanışma hikayesini anlattı: Gece uçağı gönderip aldırdım

Acun Ilıcalı, komedyen Hasan Can Kaya ile nasıl tanıştığını anlattı. Ilıcalı, ''Görür görmez 'İşte bu' dedim. Hasan Can'ı aradım şoke oldu. Ankara gösterideydi, gece uçağı gönderip aldırdım" dedi.

Magazin 15-09-21 22:16

Acun Ilıcalı canlı yayında itiraf etti! 500 tane sipariş ettim

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Acun Ilıcalı, üzerinden çıkarmadığı siyah tişörtleri hakkında konuştu. Yakın bir arkadaşına 500 tane siyah tişört sipariş ettiğini söyleyen Ilıcalı, "Hayatımı kolaylaştırmak için böyle giyiniyorum" ifadelerine yer verdi.

Magazin 15-09-21 10:51

Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı'nın evini satın aldı

Formatı kendisine ait olan Konuşanlar programını Exxen'de sunmaya başlayan Hasan Can Kaya'nın, platformun sahibi olan Acun Ilıcalı'nın Ulus'taki evini satın aldığı iddia edildi.

Magazin 23-08-21 09:23

Hasan Can Kaya'nın sevgilisi Sultan San ile ilgili detay ortaya çıktı

Sahnedeki stand-up performansı ile adından söz ettiren Hasan Can Kaya'nın özel hayatıyla ilgili şaşırtan gerçek ortaya çıktı. Kaya, önceki akşam sevgilisi Sultan San ile "Golden Wings Ödül Töreni"ne katıldı. Sultan San hakkında bilinmeyen gerçek ortaya çıktı.

Magazin 25-06-21 09:08

Hasan Can Kaya'dan 'Konuşanlar' rekoru!

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan komedyen Hasan Can Kaya’nın 'Konuşanlar' programının tüm bölümleri toplamda elde ettiği izlenme sayısıyla rekor kırdı.

Magazin 07-06-21 13:42

Sultan San kimdir? Sultan San kaç yaşında ve nereli? Hasan Can Kaya'nın sevgilisi hakkında şaşırtan gerçek!

Hasan Can Kaya, birçok gösteride stand-up yaparak tanınmaya başladı. Ancak asıl bilinirliği Youtube üzerinden her hafta yayınladığı “Konuşanlar” adlı gösterisi ile oldu. "Konuşanlar” programı ile adından sıkça söz ettiren Hasan Can Kaya’nın bir ilişkisi olduğu biliniyordu. Programlarında sıkça söz ettiği sevgilisi Sultan San hakkında ise şaşırtan gerçek ortaya çıktı. Peki Sultan San kimdir?

Magazin 05-05-21 10:31

Hasan Can Kaya'nın sevgilisi Sultan San hakkında şaşırtan gerçek!

Sahnedeki stand-up performansı ile adından söz ettiren Hasan Can Kaya'nın özel hayatıyla ilgili şaşırtan gerçek ortaya çıktı. Sultan San ile aşk yaşayan Hasan Can Kaya'nın sevgilisinden 6 yaş küçük olduğu ortaya çıktı.

Magazin 05-05-21 09:51

Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin fragmanı yayınlandı | Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncuları kimlerdir?

Senaryosu Hasan Can Kaya'ya ait olan Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin fragmanı yayınlandı Exxen platformunda izleyenlerin karşısında çıkacak olan Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncuları ve konusu ise merak konusu oldu. YouTube'da yayınladığı Konuşanlar programı ile popüler hale gelen Hasan Can Kaya şimdilerde ir Yeraltı Sit-Com'u dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkacak. İşte, ayrıntılar...

Magazin 24-03-21 23:16

Hasan Can Kaya'nın dizisi 'Bir Yeraltı Sit-Com'u'nun tanıtımı yayınlandı

‘’Konuşanlar’’ adlı orijinal talk show konsepti ile dikkat çeken senarist/komedyen Hasan Can Kaya'nın yeni dizisi "Bir Yeraltı Sit-Com'u’’nun tanıtımı yayınlandı.

Magazin 24-03-21 15:53

Konuşanlar bilet nasıl alınır? İşte bilet fiyatları

Son günlerin sevilen programlarından olan Hasan Can Kaya'nın sunduğu Konuşanlar programı izleyici tarafından rağbet görmeye devam ediyor. İlk olarak Youtube ile yayın hayatına başlayan program daha sonra Acun Ilıcalı'nın kurucusu olduğu Exxen'e geçmiş ve devam bölümlerine bu platformda devam etme kararı almıştı. Peki Konuşanlar'a nasıl bilet alınır? İşte Konuşanlar bilet alma yöntemi ve Konuşanlar bilet fiyatı...

Haber 03-03-21 13:49

Hasan Can Kaya Konuşanlar'la Exxen'in en çok izlenen yapımı oldu

Formatı kendisine ait olan Konuşanlar programını Exxen'de sunmaya başlayan Hasan Can Kaya, rakiplerine fark attı. Konuşanlar programı, Exxen'deki total izlenmelerin yarısından fazlasına ulaştı.

Magazin 03-03-21 11:38

Hasan Can Kaya'nın Bir Yeraltı Sit-com’u dizisinden ilk fragman paylaşıldı! İşte Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncu kadrosu

Konuşanlar ile ünlenen Hasan Can Kaya'nın Exxen için hazırladığı Bir Yeraltı Sit-Com'u isimli dizinin çekimleri sürüyor. Hasan Can Kaya'nın dizisinden ilk fragman da yayınlandı. Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu.

Magazin 17-02-21 21:58

Youtube'la ünlü oldu: Hasan Can Kaya kimdir, nereli? Konuşanlar'ın sunucusu Hasan Can Kaya kaç yaşında?

Pandemi döneminde Youtube'dan yaptığı "Konuşanlar" programı ile adını milyonlara duyuran Hasan Can Kaya Exxen'e geçtikten sonra reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Kısa sürede tüm Türkiye'de tanınan ve adını duyuran Hasan Can Kaya'nın hayatı merak konusu oldu. Güngören'de büyüdüğünü her konuşmasında dile getiren Hasan Can Kaya'nın biyografisi haberimizde.

Magazin 17-02-21 11:52

Hasan Can Kaya'nın sevgilisi Sultan San kimdir: Sultan San nerelidir, memleketi ve mesleği nedir?

Youtube kanalında "Konuşanlar" programı ile adını duyuran Hasan Can Kaya'nın sevgilisi Sultan San'ın kim olduğu merak ediliyor. Youtube kanalının ardından Exxen TV'ye geçen Hasan Can Kaya yeni kanalında reyting rekorları kırarken programın yönetmeni olan Sultan San'ın hayatı merak konusu oldu. Birçok BKM projesinde yönetmenlik yapan Sultan San, milyonlarca kişiyi ekranlara kilitleyen programlarda yer almış. İşte Sultan San'ın hayatı ve mesleği...

Magazin 17-02-21 11:23

Hülya Avşar'dan öpüşme itirafı: İbrahim Tatlıses herkesi...

İbrahim Tatlıses'in ünlü isimlerle öpüşme sahneleri sık sık gündeme geliyor. Hülya Avşar, Hasan Can Kaya'nın sunduğu 'Konuşanlar' adlı programda öpüşme sahneleriyle ilgili bomba bir itirafta bulundu.

Magazin 11-02-21 10:09

Hülya Avşar bir erkekte aradığı üç özelliği saydı

Oyuncu Hülya Avşar, Exxen’de yayınlanan “Konuşanlar” adlı programa konuk oldu. Hülya Avşar programda bir erkekte aradığı üç özelliği de saydı.

Magazin 10-02-21 23:28

Hasan Can Kaya'nın Bir Yeraltı Sit-com’u dizisinden ilk kareler paylaşıldı! İşte Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncu kadrosu

Konuşanlar ile ünlenen Hasan Can Kaya'nın Exxen için hazırladığı Bir Yeraltı Sit-Com'u isimli dizinin çekimleri sürüyor. Hasan Can Kaya'nın dizisinden ilk kareler de yayınlandı. Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu.

Magazin 04-02-21 21:16

Hasan Can Kaya'nın ilk dizisinin çekimleri başladı! İşte Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncu kadrosu

Konuşanlar ile ünlenen Hasan Can Kaya'nın Exxen için hazırladığı Bir Yeraltı Sit-Com'u isimli dizinin çekimleri başladı. Hasan Can Kaya'nın dizisinden ilk kareler sosyal medyadan paylaşıldı. Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu.

Magazin 25-01-21 23:21

İrem Derici'den ihanet itirafı! 'Hıncımı alamıyorum, aldatıyorum'

Hasan Can Kaya’nın ‘Konuşanlar’ programına konuk olan İrem Derici, ‘ihanet’ itirafında bulundu. “Ben de aldattım, hepsini değil ama" diyen İrem Derici, "Evliliğimde ya da uzun ilişkimde böyle bir şerefsizlik yapmadım" itirafında bulundu.

Magazin 08-01-21 09:16

İrem Derici: Cinsel içerikli film izleyerek kendimi tatmin ederken anneme yakalandım

Acun Ilıcalı'nın Exxen platformunda Hasan Can Kaya'nın Konuşanlar programına konuk olan ünlü popçu İrem Derici, "Cinsel içerikli film izleyerek kendimi tatmin ederken anneme yakalandım" itirafıyla gündeme bomba gibi düştü.

Magazin 06-01-21 14:50

Hasan Can Kaya Exxen için çizgi film yapıyor! Projede Kibariye detayı

Youtube'ta Konuşanlar isimli programla dikkat çeken ve Exxen'e transfer olan Hasan Can Kaya, yine Exxen için Simpsons tarzı çizgi film yapıyor.

Magazin 01-01-21 17:24

O Ses Türkiye 2021 kazanan ismi belli oldu! O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünün şampiyonu kim oldu?

Koronavirüs pandemisi nedeniyle bu sene ekranlara ara veren TV 8’in sevilen programı O Ses Türkiye, 31 Aralık gecesi yılbaşı özel bölümüyle seyircisiyle hasret giderdi. Birbirinden ünlü isimlerin sahneye çıkarak şarkı söylediği programın kazanan takımı belli oldu.

Magazin 01-01-21 13:43

Hasan Can Kaya kimdir? Hasan Can Kaya kaç yaşında, nereli? Konuşanlar videoları neden kaldırıldı?

Son dönemin en popüler komedyenlerinden bir tanesi olan ve YouTube’da platformunda yayınlanan Konuşanlar adlı programıyla geniş bir takipçi kitlesi olan Hasan Can Kaya O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına konuk olarak katıldı. Fragmanın yayınlanmasından sonra ünlü komedyen merak konusu oldu. Peki, Hasan Can Kaya kimdir? Hasan Can Kaya kaç yaşında, nereli? Konuşanlar videoları neden kaldırıldı?

Magazin 31-12-20 10:50

Exxen'in aylık ücreti ne kadar? Exxen ne zaman açılıyor? İşte Exxen'de yayınlanacak diziler, programlar, yarışmalar

1 Ocak 2021 itibariyle yayın hayatına başlayacak olan Exxen'in aylık ücreti belli oldu. Acun Ilıcalı, kişisel sosyal medya hesabından yeni dijital platformunun ücretini duyurdu. Peki Exxen ne zaman açılıyor? Exxen aylık abonelik ücreti ne kadar? İşte EXXEN'de yayınlanacak diziler, programlar, yarışmalar

Magazin 30-12-20 20:11

Exxen ne zaman açılacak? Exxen'in yeni dizi ve programları belli oldu

Exxen platformunda yayınlanacak dizi ve programların resmi duyuruları yapılmaya başlandı. Öğrenci Evi, Şeref Bey, Sihirli Annem ve Gibi dizileri ile Hasan Can Kaya ve Tolga Çevik'in stand-up programları, afişleriyle duyuruldu. Peki Exxen ne zaman açılıyor? İşte Exxen platformundaki diziler ve programlar.

Magazin 23-12-20 23:27

Hasan Can Kaya'dan sürpriz proje! Dizi çekiyor

Exxen platformuna geçerek YouTube'dan Konuşanlar şovunun bölümlerini kaldırmasıyla tepki çeken Hasan Can Kaya'dan Exxen için sürpriz proje.

Magazin 22-12-20 14:00

Hasan Can Kaya'ya tepki yağıyor! YouTube'da 60 bin abonesini kaybetti

Exxen platformuna geçen ve YouTube'dan Konuşanlar şovunun bölümlerini kaldıran Hasan Can Kaya'ya tepkiler sürüyor. Hasan Can Kaya büyük bir şok yaşadı.

Magazin 21-12-20 14:03

Sultan San'ın hayatı... Hasan Can Kaya'nın sevgilisi Sultan San kimdir, nereli ve kaç yaşında? Sultan San'ın burcu ne?

Pandemi döneminde Youtube kanalı "Konuşanlar" ile yıldızı parlayan Hasan Can Kaya'nın sevgilisi ortaya çıktı. Programın hayranları tarafından Hasan Can Kaya'nın sevgilisi Sultan San kimdir merak ediliyordu. Birçok BKM projesinde yönetmenlik yapan Sultan San, milyonlarca kişiyi ekranlara kilitleyen programlarda yer almış. İşte Sultan San'ın hayatı...

Magazin 21-12-20 10:52

Exxen platformunda hangi dizi ve programlar var? Exxen ne zaman yayına başlıyor?

Exxen platformunda yayınlanacak dizi ve programların resmi duyuruları yapılmaya başlandı. 'Şeref Bey' ve 'Gibi' dizileri ile Hasan Can Kaya ve Tolga Çevik'in stand-up programları, afişleriyle duyuruldu. Peki Exxen ne zaman açılıyor? İşte Exxen platformundaki diziler ve programlar.

Magazin 20-12-20 22:49

Hasan Can Kaya kimdir? Hasan Can Kaya kaç yaşında, nereli? Konuşanlar videoları neden kaldırıldı?

Son dönemin en popüler komedyenlerinden bir tanesi olan ve YouTube’da platformunda yayınlanan Konuşanlar adlı programıyla geniş bir takipçi kitlesi olan Hasan Can Kaya sosyal medyanın gündeminde. Konuşanlar TV YouTube kanalındaki Konuşanlar programının videolarının kaldırılması nedeniyle ünlü komedyen araştırılmaya başlandı. Peki, Hasan Can Kaya kimdir? Hasan Can Kaya kaç yaşında, nereli? Konuşanlar videoları neden kaldırıldı?

Magazin 19-12-20 16:11

Ünlü isimler İzmir için harekete geçti! Haluk Levent kampanyayı sosyal medyadan duyurdu

İzmir'de meydana gelen depremin ardından ünlü isimler yardım hareketi başlattı. Birçok oyuncu Haluk Levent ile iletişime geçerek yardım etmek istediklerini açıkladı. Ahbap Derneği Başkanı Haluk Levent sosyal medya hesabından yapılan yardımlarla ilgili açıklama yaptı.

Magazin 03-11-20 01:38

Konuşanlar olay oldu... Hasan Can Kaya kimdir, nereli? Konuşanlar stand up gösterisi yapan Hasan Can Kaya kaç yaşında?

Pandemi döneminde sokağa çıkma kısıtlamaları ile insanlar TV'lerde ya da internet üzerinden bir şeyler izleyerek vakit geçirmeye başlamıştı. O dönemde adını duyuran Hasan Can Kaya bir anda popüler olmaya başladı. Hasan Can Kaya kimdir, nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte Hasan Can Kaya'nın hayatı..

Magazin 17-10-20 15:21

Hasan Can Kaya kimdir, nereli? Stand Up gösterisi yapan Hasan Can Kaya kaç yaşında?

Stand up gösterileriyle izleyicileri kahkaha krizine sokan Hasan Can Kaya kimdir, nerelidir araştırılıyor. Özellikle herkesin evde kaldığı pandemi döneminde birçok vatandaş tarafından keşfedilen Hasan Can Kaya'nın hayatı merak ediliyor. İstanbul'da doğup büyüyen Hasan Can Kaya senaristlik yaparak hayatını kazanmaya çalışmış. Çocukluğunda da oldukça komik bir insan olarak bilinen Kaya şimdilerde stand up gösterileri ile geniş kitlelerce tanınıyor. İşte Hasan Can Kaya'nın hayatı..

Magazin 02-09-20 10:15