Hasan Can Kaya Haberleri

Hasan Can Kaya çekim sırasında Cenk Tosun'u aradı! O anlar gündem oldu

Gerek özel hayatı gerekse Konuşanlar programıyla adından söz ettiren Hasan Can Kaya son olarak çekim sırasında Cenk Tosun'u aradı. Hasan Can Kaya'nın sözleri herkesi güldürdü.

Magazin 05-12-23 15:30

20 milyon TL'lik lüks aracıyla gündem olmuştu! Hasan Can Kaya rahatsız oldu

Hasan Can Kaya son olarak 20 milyon TL değerindeki aracıyla gecelerde yakalanmıştı. Lüks aracıyla gündeme gelen başarılı komedyen bu durumdan rahatsız olduğunu söyledi.

Magazin 03-12-23 14:12

Servet değerinde teklif geliyordu... Hasan Can Kaya 20 milyon TL'lik aracıyla gecelerde...

Konuşanlar programıyla Exxen'e transfer olan Hasan Can Kaya programın her bölümüyle adından söz ettiriyor. Hasan Can Kaya son olarak 20 milyon TL değerindeki aracıyla gecelerde yakalandı. Acun Ilıcalı ünlü komedyene servet değerinde teklif yağdığını açıklamıştı.

Magazin 26-11-23 15:09

Tıp Fakültesi öğrencisi Hasan Can'ın burnunu eleştirdi, o anlar gündem oldu! 'Sen bir de beni...'

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya'nın Youtube’da izleyici karşısına çıktığı daha sonra ise Exxen’de yayınlanmaya başlanan Konuşanlar programının 122. yeni bölüm tanıtımı sosyal medyanın gündemine oturdu. Programa Tıp Fakültesi öğrencisinin Hasan Can'ın burnunu eleştirdiği anlar damga vurdu.

Magazin 22-11-23 10:38

Hasan Can Kaya

Hasan Can Kaya Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Hasan Can Kaya Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar'a o anlar damga vurdu! Havuzdan çıkıp Rus kadını görünce şoke oldu! Söylediklerini anlamayınca...

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya'nın Youtube’da izleyici karşısına çıktığı daha sonra ise Exxen’de yayınlanmaya başlanan Konuşanlar programının 121. yeni bölüm tanıtımı sosyal medyanın gündemine oturdu. Programa Rus kadın ile bir anısını anlatan konuğun başından geçen olay damga vurdu.

Magazin 14-11-23 17:19

Sevgilisini bir kadınla çıplak şekilde bastı! Hasan Can Kaya'da bomba anlar...

Hasan Can Kaya'nın programı Konuşanlar'a katılan genç bir kadın evlilik arifesinde nasıl aldatıldığını anlattı. O dönem sevgilisi olan kişiyi evinde bir kadının üstünde yakalayan kadın yaşadıklarını anlatırken herkesi gülme krizine soktu.

Magazin 13-11-23 07:01

Konuşanlar'a damga vurmuştu! 5 kez ameliyat olan kanser hastası izleyicisi Hasan Can Kaya'ya tekrar geldi! O anlara beğeni yağdı

Hasan Can Kaya'nın sunduğu Konuşanlar programı, izleyicilerden gelen ilginç cevaplar ile konuşulmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen platformunda yayınlanan program büyük ilgi görüyor.

Magazin 11-11-23 23:56

Hasan Can Kaya konuğunun ne iş yaptığını duyunca şoke oldu! Mesleğe başlama şekli Konuşanlar'a damga vurdu

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya'nın Youtube’da izleyici karşısına çıktığı daha sonra ise Exxen’de yayınlanmaya başlanan Konuşanlar programının 120. yeni bölüm tanıtımı sosyal medyanın gündemine oturdu. Hasan Can programa gelen bir konuğunun ne iş yaptığını duyunca çok şaşırdı. Konuğun mesleğine başlama şekli ise herkesi kahkahaya boğdu.

Magazin 08-11-23 14:12

Hasan Can Kaya flörtleşen çifte böyle tepki verdi! Gidin kenarda sevişin!

Exxen'deki Konuşanlar'ın yaratıcısı ve sunucusu Hasan Can Kaya her programında konuklarını kırıp geçiriyor. Gelen konuklarıyla sohbetleri, verdiği tepkiler ve yorumlarıyla gündem olan komedyen bu sefer de karşılıklı iltifat eden çifte tepkisiyle gündem oldu.

Magazin 06-11-23 11:44

Hasan Can Kaya konuğunun dekoltesini diline doladı! Sen Türkan Şoray mısın?'

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya'nın Youtube’da izleyici karşısına çıktığı daha sonra ise Exxen’de yayınlanmaya başlanan Konuşanlar programının 118. yeni bölüm tanıtımı sosyal medyada gündem oldu. Hasan Can programa gelen bir konuğunun derin göğüs dekoltesini görünce dayanamadı. Ünlü komedyenin sözleri stüdyoyu kahkahaya boğdu.

Magazin 31-10-23 17:32

Acun Ilıcalı ve sevgilisi Hasan Can Kaya'yı galada yalnız bırakmadı! Ayça Çağla'nın tarzı dikkat çekti

Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin'in başrolünde olduğu Çok Aşk filminin galası yapıldı. Acun Ilıcalı ve sevgilisi Hasan Can Kaya'yı galada yalnız bırakmadı! Ayça Çağla'nın tarzı da dikkat çekti.

Magazin 25-10-23 14:38

Hasan Can Kaya'ya katılan Büşra Pekin'den sevişme sahnesi itirafı dikkat çekti

Büşra Pekin ve ünlü komedyen Hasan Can Kaya Çok Aşk filmi için bir araya gelmişti. Hasan Can Kaya filme özel Konuşanlar çekti. Konuk olarak katılım gösteren Pekin' filmdeki sevişme sahnesiyle ilgili itirafta bulundu.

Magazin 23-10-23 13:19

Hasan Can Kaya dekoltesini fark ettiği konuğunu rahat bırakmadı! Gel yakından bak...

Konuşanlar son bölümde komedyen Hasan Can Kaya yine herkesi kırdı geçirdi. Programa konuk olan Cansu adındaki yarışmacıyı gören komedyen kendini yine tutamadı.

Magazin 17-10-23 06:59

Hasan Can Kaya'ya servet değerinde teklifler yağıyor! Acun Ilıcalı'nın ödediğinin 4 katı teklif geldi ama...

Youtube'daki Konuşanlar programıyla adından söz ettiren Hasan Can Kaya daha sonra Exxen için Acun Ilıcalı ile el sıkışmıştı. Acun Ilıcalı, Kaya hakkında yaptığı açıklamada "Biz Hasan Can'a 1 veriyorsak ona 4-5 teklif ettiler" diyerek bomba bir açıklama yaptı.

Magazin 12-10-23 12:18

Hasan Can Kaya'dan konuğuna şoke eden cinsellik sorusu!

Konuşanlar son bölümüne katılan konuklar cinsellik konusunda bu sefer çok açık sözlüydü. Hasan Can Kaya da bu fırsatı değerlendirdi ve ortaya komik anlar çıktı. Genç kadın "Şişmanların seks hayatını merak ediyorum" deyince olanlar oldu.

Magazin 10-10-23 07:56

Hasan Can Kaya'da bomba hikaye! Kampa birlikte gittiği kadın cinsel organını kesmek isteyince...

Konuşanlar son bölüme katılan konuklar yine anlattıklarıyla gündeme geldi. Ailesinin şirketince CEO olan Pars adındaki genç adam başına gelen bir olayı anlatınca herkesi şoke etti. Hasan Can Kaya anlatılanlar karşısında şaştı kaldı.

Magazin 09-10-23 06:58

Konuşanlar'a Koltuk altını yalarım diyen adam damga vurdu! 10 milyon dolara...

Hasan Can Kaya'nın programı Konuşanlar her hafta yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyor. Programın 115. bölüm fragmanına "10 milyon dolar verseler iğrençlik konusunda ne kadar ileri gidersin?" sorusuna bir konuğun verdiği yanıt damga vurdu. Hasan Can Kaya ne diyeceğini bilemedi.

Magazin 04-10-23 12:31

Büşra Pekin estetikli hali ve kısa saçlarıyla bambaşka biri oldu! Sosyal medyanın diline düşünce...

"Çok Güzel Hareketler Bunlar" ile şöhreti yakalayan ardından birçok projede rol alan Büşra Pekin zayıfladıktan sonra pek çok estetik yaptırdı ve bambaşka biri oldu. Son olarak saçlarını sarıya boyatan ve kısaltan Pekin sosyal medyanın diline düşünce bakın ne dedi.

Magazin 01-10-23 08:18

Hasan Can Kaya Seksi seksi oturup gidecek misin? deyince...

Konuşanlar son bölüm yine güldüren konuklarıyla dikkat çekti. Hasan Can Kaya derin dekoltesiyle programa katılan konuğuna "Seksi seksi oturup gidecek misin?" deyince genç kadın bir hikaye anlattı anlatmasına ama...

Magazin 29-09-23 14:43

Hasan Can Kaya Kavgadan sonra seks... dedi, kadın konuğun yanıtı olay oldu

Konuşanlar 114. bölüm tanıtımı yayınlandı. Hasan Can Kaya, Exxen'de yayınlanan programında yine konukları köşeye sıkıştırdı. Genç çifte "Kavgadan sonra seks de hiçbir şeye benzemiyordur" deyince aldığı yanıt olay oldu.

Magazin 27-09-23 15:34

Hasan Can Kaya 150 bin TL bağış yaptı! Ne zaman mesaj atsak anında yardım etti

Konuşanlar programında da sık sık bağış toplayan Hasan Can Kaya alkışlanacak bir yardıma imza attı. Hasan Can Kaya, sürekli destek verdiği Ankara Patiliköy'e son olarak 150 bin TL bağış yaptı.

Magazin 22-09-23 15:32

Konuşanlar'a boy takıntısı damga vurdu! Hasan Can Kaya'nın sözleri olay oldu! 'Mankenlerden biliyorum...'

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya'nın Youtube’da izleyici karşısına çıktığı daha sonra ise Exxen’de yayınlanmaya başlanan Konuşanlar programı yeni bölümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Konuşanlar'ın 112. bölüm tanıtımına ise boy takınsıtısı damga vurdu. Aynı boyda olan kadınların erkeklerden daha uzun durduğunu söyleyen Hasan Can 'Mankenlerden biliyorum...' deyince olanlar oldu.

Magazin 20-09-23 14:17

Konuşanlar'a Sadece bir kızla çıktım diyen adam damga vurdu! “Herif konuşamıyor abazalıktan”

Hasan Can Kaya'nın sunduğu Konuşanlar yeni sezon bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya başladı. Her hafta yeni bölümü yayınlanan Konuşanlar'ın fragmanında "Sadece bir kızla çıktım o da 45 dakika sürmüştü" diyen adamın sözleri dikkat çekti. Hasan Can Kaya'nın yanıtı tüm salonu kahkahaya boğdu.

Magazin 19-09-23 16:42

Hasan Can Kaya'yı Mohammed Salah sandılar! Sosyal medya yıkıldı

Konuşanlar programı ile adından sıkça söz ettiren Hasan Can Kaya'yı ünlü futbolcu sandılar. Instagram'da futbolcuların piyasa değerlerini analiz eden bir hesap, ünlü sunucuyu Liverpool'un Mısırlı yıldızı Mohammed Salah ile karıştırınca sosyal medya yıkıldı.

Magazin 18-09-23 12:14

Hasan Can Kaya'ya katılan Bedduası tutan adam olay oldu! Anlattıklarını duyanlar inanamadı

Hasan Can Kaya'nın sevilen programı Konuşanlar her hafta yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyor. Yeni sezon bölümleri ile yeniden ekrana gelmeye başlayan Konuşanlar'a “Benim bedduam tutuyor” diyen konuk damga vurdu. Anlattıklarına inanamayan Hasan Can Kaya şaşkınlığını gizleyemedi.

Magazin 13-09-23 09:38

Hasan Can Kaya'ya katılan Esra öğretmenin boşanma sebebi şoke etti! Ünlü komedyen dayanamadı

Komedyen Hasan Can Kaya en beğenilen Konuşanlar programıyla sezona bomba gibi bir dönüş yaptı. Programa katılan okul öncesi öğretmeninin boşanma sebebi ise 111. bölüme damga vurdu. Hasan Can duyduğu karşısında dayanamayıp genç kadına sarıldı.

Magazin 12-09-23 13:32

Hasan Can Kaya, 'Konuşanlar' programında Deniz Türüç ile dalga geçti! ''Fenerbahçe'de hep yedektin...''

Adı Beşiktaş ile anılan Deniz Türüç, Exxen'de yayınlanan 'Konuşanlar' isimli programa katıldı. Transfer süreciyle ilgili bilgi veren Deniz Türüç'ün o anları sosyal medyada gündem oldu.

Spor 09-09-23 15:05

'Cinsellik' yanıtı Hasan Can Kaya'yı şaşırttı! Soru o değil galiba abi...

Hasan Can Kaya'nın özlenen programı Konuşanlar yeni sezonla dönüyor. Yeni sezon fragmanında yine ilginç anlar ekrana yansıdı. Yaşlı bir konuğun alakasız bir soruya verdiği "Cinsellik" yanıtı Hasan Can Kaya'nın diline dolandı.

Magazin 05-09-23 16:12

Hasan Can Kaya milyonluk aracıyla tura çıktı! Tüm dikkatleri üzerine çekti

YouTube'da yayınlanan 'Konuşanlar' programıyla büyük bir çıkış yakaladıktan sonra dijital platforma transfer olan ünlü komedyen Hasan Can Kaya, önceki gün Etiler’de kameralara yansıdı. Trafikte seyir halinde olan Hasan Can Kaya özel plakalı milyonluk aracıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Magazin 24-06-23 14:19

Hasan Can Kaya'ya katılan kadın herkesi şaşırttı! Ahtapottan hamile kalacağına inanıp... Kolların penis olduğunu mu düşünüyorsun?

Konuşanlar sezon finali geçtiğimiz gün yayınlandı. Şarkıcı Edis'in de konuk olduğu programdaki konuklar anlattıklarıyla stüdyoyu şoke etti. Kübra adındaki kadın konuk ahtapottan hamile kalacağına inandığını anlatırken herkes şaştı kaldı. Hasan Can Kaya ise "Kolların penis olduğunu mu düşünüyorsun?" diyerek merakını gizlemedi.

Magazin 12-06-23 06:47

Hasan Can Kaya aldığı yanıt karşısında kendini tutamadı! Hayvan herif...

Hasan Can Kaya sezon finali için Konuşanlar'a Edis'i konuk aldı. Programda komik anlar yaşanırken bir konuğun Hasan Can Kaya'ya verdiği yanıt da herkesi şaşırttı. O anlar Hasan Can Kaya da kendini tutamadı ve "Hayvan herif" diyerek konukla şakalaştı.

Magazin 08-06-23 11:16

Konuşanlar'da sevgilisinin çekmecesinde ne bulduğunu anlattı! Bunu bilen var mı? diye sorunca... Edis'in tepkisi gündem oldu

Ünlü komedyen Hasan Can’ın Youtube’da izleyici karşısına çıktığı daha sonra ise Exxen’de yayınlanmaya başlanan Konuşanlar’ın 110. bölüm tanıtımı yine olay oldu. Sezon finali bölümüne Edis konuk oldu, yer yerinden oynadı. Konuşanlar'a bir konuğun sevgilisiyle ayrılık sebebini açıkladığı dakikalar damga vurdu.

Magazin 07-06-23 08:36

Hasan Can Kaya'nın prezervatif çıkışı stüdyoyu güldürdü! 2 bin lira deyip...

Konuşanlar programının yaratıcısı Hasan Can Kaya yine stüdyoyu kırdı geçirdi. Bir kadın konuğun HPV konusu konuşulurken aşı fiyatını söylemesi ve pahalı bulmasına yanıt veren Hasan Can Kaya prezervatif yanıtıyla dikkat çekti. Kaya ayrıca herkesin aşı olmasını da tavsiye etti.

Magazin 06-06-23 14:27

Hasan Can Kaya, Edis'i yurt dışında yalnız bırakmadı! Paylaşımı olay oldu

Konuşanlar programındaki başarısıyla öne çıkan komedyen Hasan Can Kaya, şarkıcı Edis'i Hollanda konserinde yalnız bırakmadı. Edis Görgülü de ünlü komedyenle pozunu paylaşarak bakın ne dedi.

Magazin 04-06-23 15:50

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar'da o sahne gündem oldu! Konuğu bunu 'yayınlama bunu' dedi ama... '70 yaşındaki adamla...'

Ünlü komedyen Hasan Can’ın Youtube’da izleyici karşısına çıktığı daha sonra ise Exxen’de yayınlanmaya başlanan Konuşanlar’ın yeni bölüm tanıtımı olay oldu. Konuşanlar 109. bölüm tanıtımına bir konuğun ilişki itirafı damga vurdu.

Magazin 01-06-23 08:45

Hasan Can Kaya'ya katılıp İkisini birden seviyordum diyerek itiraf etti! Olay ilişki açıklaması

Konuşanlar son bölümü yine sosyal medyada gündem oldu. Hasan Can Kaya'ya konuk olan 25 yaşındaki Feyza isimli genç kadın özel hayatıyla ilgili yaptığı itirafla stüdyonun dikkatini çekti. Genç kadın "İkisini birden seviyordum" diyerek ilişkisine dair açıklamada bulundu.

Magazin 29-05-23 08:10

Hasan Can Kaya'ya katılan genç kadın Yanlışlıkla fuhuş baskını yedik diyerek anlattı

Konuşanlar programı her bölümde bir olayla gündeme damga vuruyor. Hasan Can Kaya'nın sunduğu programa katılan genç kadın evlerine yanlışlıkla yapılan fuhuş baskınını anlattı.

Magazin 23-05-23 14:51

Konuşanlar'ı sunan Hasan Can'dan bomba tespit! Kıllı erkekler beni eklesin

Ünlü komedyen Hasan Can’ın Youtube’da izleyici karşısına çıktığı daha sonra ise Exxen’de yayınlanmaya başlayan Konuşanlar’ın yeni bölüm tanıtımı olay oldu. Konuşanlar 107. bölüm tanıtımına Hasan Can’ın bir sorusu üzerine konuğunun lazer itirafı damga vurdu. Ünlü komedyenin konuğuyla ilgili tespiti gündem oldu.

Magazin 17-05-23 13:06

Hasan Can Kaya ısrar etti ama... Futbolcu sevgilisi olduğunu söyleyen kadın konuk gündem oldu

Konuşanlar programıyla 7'den 77'e herkesin beğenisini toplayan komedyen Hasan Can Kaya'nın programında yine ilginç anlar yaşandı. "Erkekleri akıllı bulmuyorum" diyen genç kadın daha sonra futbolcu bir sevgilisi olduğunu söyleyince ortalık karıştı.

Magazin 16-05-23 15:42

Konuşanlar’ı sunan Hasan Can Evlenip ayrıldın herhalde dedi! Nasıl anlıyorsunuz sorusuna olay yanıt

Hasan Can Kaya'nın sevilen programı Konuşanlar her hafta yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyor. İlgiyle takip edilen Konuşanlar da katılımcıların fantezi itirafları dikkat çekiyor. Yeni bölüme Hasan Can Kaya’nın bir konuğunun evlenip ayrıldığını tahmin etmesinin ardından başka bir konuğun nasıl anladığını sorması damga vurdu. Hasan Can’ın açıklaması olay oldu.

Magazin 10-05-23 09:56

Hasan Can Kaya da tepkisiz kalmadı! Ekrem İmamoğlu paylaşımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Erzurum mitingine yapılan taşlı saldırıya dair destek mesajlarına bir yenisi eklendi. Hasan Can Kaya da konuya dair sessiz kalmadı.

Magazin 08-05-23 15:12

Hasan Can Kaya'nın Konuşanlar'ına Murda'nın çocuk itirafı damga vurdu! ''Evlenmedin ama çocuğun var''

Exxen'de yayınlanan Hasan Can Kaya'nın Konuşanlar programı her bölümüyle sosyal medyada viral oluyor. Murda'nın konuk olduğu ve Hadise'nin sürpriz olarak katıldığı Konuşanlar'ın 105. bölüm tanıtımı yine çok konuşuldu.

Magazin 03-05-23 09:24

Konuşanlar'da Hasan Can Kaya'ya olay itiraf! Defalarca aldatılan kadın intikam için bakın ne yapmış

Hasan Can Kaya'nın Exxen'de izleyicisinin karşısına çıkan programı Konuşanlar'da ilginç olayların ardı arkası kesilmiyor. Her bölümü ayrı bir olay olan Konuşanlar'ın 104. bölümü tanıtımı yine gündem oldu. Programın tanıtımına 'Defalarca aldatıldım' diyen kadının göğüs estetiği itirafı damga vurdu. Genç kadının anlattıkları stüdyoyu kahkahaya boğdu.

Magazin 02-05-23 13:12

Genç kadının sözleri sonrası espri yapınca... Hasan Can Kaya'nın sözleri AK Partili ismi kızdırdı: Aşağılayıcı konuşmalarınız...

Konuşanlar programıyla gündemden düşmeyen Hasan Can Kaya'nın son bölümde 'Elazığ Üniveristesi' ile ilgili açıklamaları gündem oldu. Bir konuğunun "Elazığ Üniversitesi bilgisayar mühendisliği mezunuyum" demesi üzerine espri yapan Kaya'nın sözlerine AK Parti'den tepki geldi. Elazığ AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım; Kaya'ya tepki göstererek "Aşağılayıcı konuşmalarınızdan dolayı sizi esefle kınıyorum" dedi.

Magazin 30-04-23 13:44

Hasan Can Kaya'nın Konuşanlar'ına 'temizlik hastası' olduğunu söyleyen seyircinin tuvalet itirafı damga vurdu!

Exxen'de yayınlanan Hasan Can Kaya'nın Konuşanlar programı her bölümüyle sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Konuşanlar'ın 104. bölüm tanıtımında da erkek bir seyircinin tuvalet itirafı damga vurdu. "Tuvaletten sonra sifonu çekmeyi unutuyorum" diyen seyirci hemen ardından ise temizlik hastası olduğunu söyleyince herkesi şaşırttı. Hasan Can ise konuğuna esprili bir dille tepki gösterdi.

Magazin 26-04-23 01:17

Murda Hasan Can Kaya'ya konuk oldu! Çekimler sırasında Hadise herkesi şaşırttı

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programına bu sefer de Murda konuk oldu. Heyecanla beklenen bölümün çekimleri sırasında bir dönem Kaya ile adı aşk dedikodularına karışan Hadise sürpriz yaptı. Murda’nın konuk olduğu bölümde birden stüdyoya giren Hadise tüm izleyicileri şaşırttı.

Magazin 25-04-23 15:06

Hasan Can Kaya konuğuna Ne iş yapıyorsun? dedi! Aldığı yanıt stüdyoyu güldürdü

Konuşanlar'daki performansıyla herkesi güldüren Hasan Can Kaya ve konukları arasında yaşanan diyaloglar sık sık gündem oluyor. Hasan Can Kaya son olarak Makul adındaki kadın konuğuna "Ne iş yapıyorsun?" diye sordu, aldığı yanıt ise bir hayli şaşırttı.

Magazin 25-04-23 07:02

Hasan Can Kaya'nın Konuşanlar'ına seyircinin Çukur dizisi anısı damga vurdu: Kafa atınca burnum kaydı

Hasan Can Kaya'nın Exxen'de yayınlanan programı Konuşanlar'da ilginç olayların ardı arkası kesilmiyor. Her bölümü ayrı bir olay olan eğlence programı Konuşanlar'ın 103. bölümüne ise oyunculuk yapmak isteyen bir seyircinin Çukur'daki bir sahneyi canlandırırken yaşadığı olay damga vurdu. Çukur'dan bir aksiyon sahnesi çekmeye çalışan seyirci, arkadaşının attığı gerçek kafa nedeniyle burnunun kaydığını ve 30 bin TL'lik ameliyat maliyeti nedeniyle yaptıramadığını söyledi.

Magazin 18-04-23 19:55

Hasan Can Kaya konuğunun derin dekoltesini görünce dayanamadı

Konuşanlar programıyla büyük beğeni toplayan Hasan Can Kaya konuklarına verdiği tepkilerle adından söz ettiriyor. Hasan Can Kaya son olarak derin dekoltesiyle stüdyoya gelen kadın konuğuna bakın ne dedi.

Magazin 16-04-23 10:03