Esra Erol Haberleri Ve Son Dakika Esra Erol Haberleri

Esra Erol Haberleri Ve Son Dakika Esra Erol Haberleri

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 İstanbul Eyüp’ de doğdu. 5 kız çocuğun ortancasıdır.

Polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı. Açık Öğretim Fakültesiden mezun oldu. Kütahya’da Kız lisesi çini seramik mezunu olan Erol, daha sonra Açık Öğretim Fakültesini bitirdi.

Esra Erol, Marmara Üniversitesinin Radyo Televizyon bölümünde eğitim aldı.Maltepe üniversitesinde de diksiyon ve spikerlik kurslarına katılarak mesleğinde ilerlemek için temelleri atmaya başladı.

Televizyon’a ilk adımını Kanal D’de yayınlanan Turkuaz adlı programın sunuculuğunu yaparak başlayan Erol, sonrasında Technology Channel’da Siemens Mobile kuşak programının sunuculuğunu yapmıştır.

Esra Erol, bugünkü kariyerinin temellerini Flash TV’de yayınlanan “Dest-i İzdivaç” programla atmıştır. Sonrasında Star TV’de “Esra Erol’la İzdivaç” adlı programı sunmaya başladı ve televizyon yıldızı olarak herkesin tanıdığı bir isim haline geldi. Star TV ile yollarını ayıran Esra Erol, beş sezondur ATV’de “Esra Erol’da Evlen Benimle” adlı programın yapmakta ve sunmaktadır.

Esra Erol, 2010 yılının 2 Temmuz’unda Kürt İdris’in oğlu olan Ali Özbir’le sunuculuğunu kendisinin yaptığı programında canlı yayında dünya evine girdi.

Esra Erol, Bu evlilikten 23 Temmuz 2011 tarihinde İdris Ali adında bir erkek çocuğu dünyaya geldi.

Esra Erol, 2004 yılında Kanal 7’de yayınlanan Kalp Gözü adlı dizide, Cennet Mahallesi adlı TV dizisinde, 2005’te Başkan adlı TV filminde, aynı yıl Tuzak adlı TV dizisinde, 2009 yılında

Kanal-İ-zasyon adlı sinema filminde konuk oyuncu ve 2010 yılında da Kamerayla İzdivaç adlı filmde roller üstlendi.

Esra Erol, uzun süreden beri ATV’de yayınlanmakta olan evlilik programıyla birçok kişinin mutluluğuna aracılık etmektedir. Son dönemde, popülaritesinin artması nedeniyle de sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan Esra Erol, kadınlara şiddete karşı kaleme aldığı kitabıyla da, şiddete uğrayan kadınların sesi olmaya onlara destek vermeye çalışmaktadır.

Filmleri : 2004 - Kalp Gözü (TV Dizisi) (Kanal 7) ,2004 -Cennet Mahallesi (Hayat Kadını) (TV Dizisi) (Show TV) ,2005 - Başkan (TV Filmi) ,2005 - Tuzak (Banu) (TV Dizisi) ,2009 - Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) (Film) ,2010 - Kamerayla İzdivaç (Film)

Esra Erol Haberleri

Esra Erol'daki 'mehdi' gündeme bomba gibi düştü! Nihat Hatipoğlu patladı

Sözde Mehdi Mustafa Çabuk olayı Esra Erol'da patladı ve tüm Türkiye'nin konuştuğu bir olay haline geldi. Esra Erol'un programına katılan bir anne, kızının 'mehdi' olduğunu öne sürülen bir kişi tarafından kandırıldığını söyledi. İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu bu konuya dair daha fazla sessizliğini koruyamadı.

Magazin 16-02-2024 10:35

'Mehdiyim' diyerek termal otelde harem kurdu! Değnekli işkenceyle 'Günahlarınızdan arınıyorsunuz' dedi... Eski müriti itiraf etti: 6 kız çocuğunu evlendirdi

Atv'de yayımlanan Esra Erol'da programında Türkiye'nin konuştuğu 'sözde hoca' skandalında yeni detaylar ortaya çıktı. Çanakkale'nin Bayramiç bölgesindeki 300 kişinin kaldığı termal otelden gerçekleştirilen yayında kendisini mehdi olarak tanıtan Mustafa Çabuk'a dair ilginç iddialar ortaya çıktı. Sözde hocanın 'Günahlarınızdan arınıyorsunuz' diyerek müritlerine değnekle vurduğu görüntüler herkesi şoke etti. Eskiden bir termal otelde kaldığını belirten bir kişi ise örgüt içi evliliklere dikkat çekt

Trend 15-02-2024 08:48

Mehdiyim dedi genç kızlarla termal otelde harem kurdu! 'Biz savaş çıkartacağız' Dikkat! Bu adam Adnan Oktar'ın yolunda

Atv'de yayımlanan Esra Erol'da programında yine tüm Türkiye'yi şaşırtan bir olay gündeme geldi. Kendisini 'Mehdiyim' diyerek tanıtan Mustafa Çabuk isimli sözde hoca, genç kızlarla termal otelde harem kurdu. Kızının kandırıldığını söyleyen Fatma Hanım, kızını aradıklarında 'Ben halifemin yanındayım. Siz bizim yanımıza gelin' yanıtı aldıklarını söyledi. Söz konusu iddialar bir anda gündem yaratırken, Çabuk'un yaptıkları Adnan Oktar'ı hatırlattı. İşte tüm detaylar...

Magazin 13-02-2024 14:57

3 yaşındayken bahçeye bırakılmıştı! Yıllar sonra Esra Erol'un programında ailesine kavuştu

Esra Erol'un programında duygu dolu anlar yaşandı. Programa katılan 24 yaşındaki Fatma Çay, 2003 yılında kız kardeşinin annesi tarafından köyde bir evin bahçesine bırakıldığını anlatarak yardım istedi. Program ekibinin çalışmalarının ardından ise genç kız yıllar sonra hem annesine hem de babasına kavuştu.

Magazin 02-02-2024 21:36

Esra Erol

Esra Erol Hakkındaki Haberler Mynet'te. Esra Erol Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

16 yaşındayken 40 yaşındaki biriyle evlendirildi! Pavyonda çalışan Seda Nur gözyaşları içinde yardım istedi! 'Orada ölmek istemiyorum'

Atv'nin sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen programı Esra Erol'da her bölümüyle büyük ilgi görüyor. Her hafta farklı konuların işlendiği programa bu defa 18 yaşındaki Seda Nur'un anlattıkları damga vurdu. Pavyonda çalıştığını söyleyen Seda Nur 8 yaşındayken kendisini terk eden annesini aramak için Esra Erol'dan yardım istedi. Seda Nur'un hikayesi sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 26-01-2024 13:21

TikTok başına iş açtı! 17 yaşındaki çocukla aşk yaşadığı iddia edildi! Karı koca canlı yayında yüzleşti

Atv'nin sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen programı Esra Erol'da her bölümüyle büyük ilgi çekiyor. Her hafta farklı konuların işlendiği programda bu defa evden kaçan eşini aramaya gelen Ahmet Bey'in anlattıklarını damga vurdu. Eşinin sosyal medya bağımlısı olduğunu söyleyen Ahmet Bey eşi Semiha Hanım'ın 17 yaşındaki çocukla aşk yaşadığını iddia etti.

Magazin 23-01-2024 16:02

Fare zehri, kelepçeler, birbirini ısıran insanlar... Esra Erol ne diyeceğini bilemedi! 'Küçük dilimizi yuttuk'

Atv'nin sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen programı Esra Erol'da her bölümüyle büyük ilgi çekiyor. Her hafta farklı konuların işlendiği programda birkaç gündür Cemile teyze ve gelini Zeynep Nazan konuşuluyor. Gelini ile birlikte kocasını fare zehriyle öldürmek istediğini itiraf eden Cemile teyzenin anlattıkları karşısında Esra Erol ne diyeceğini bilemedi.

Magazin 19-01-2024 15:34

Ahmet Mümtaz Taylan sordu: Esra Erol kocasına nasıl aşık oldu? Ali Özbir hakkında konuştu

Esra Erol, NTV Empati’de Ahmet Mümtaz Taylan’a konuk oldu. Taylan sunucu Esra Erol'a eşi Ali Özbir hakkında da soru sordu. Ahmet Mümtaz Taylan "Sen nasıl aşık oldun?" deyince Esra Erol bakın kocasına dair nasıl bir açıklamada bulundu.

Magazin 18-01-2024 08:31

Epstein skandalı konuşulurken İncirlik'te ABD'li askerlere satılan çocuklar ortaya çıktı! Babası çocuğunu bakın ne kadara vermiş

Dünya Jeffrey Epstein'in iğrenç fuhuş bataklığını konuşurken Türkiye'de ABD askerlerine satılan çocuklar olduğu ortaya çıktı. Adana'da birden fazla ailede karşılaşılan bu durum kamuoyunda büyük şaşkınlık yaratırken televizyon programına katılan bir kadının sözleri tüm dikkatleri o tarafa çevirdi.

Magazin 16-01-2024 15:03

YouTube'daki bu videoya aman dikkat! Onun da görüntüsü ve sesi kullanıldı! Esra Erol uyardı

Son dönemde yaygınlaşan dolandırıcılık faaliyetlerine bir yenisi daha eklendi. Yapay zeka kullanılarak Esra Erol'un daha önce yayınladığı bir videosu değiştirildi ve 'Yatırım fırsatı' gibi bir başlıkla yeniden yayınlandı. Kendisiyle ilgili hazırlanan sahte videoyu gören Erol, suç duyurusunda bulundu.

Magazin 13-01-2024 13:25

Esra Erol kocasını yere göğe sığdıramadı! O görünmez bir adam biliyorsunuz

Hem sunuculuğuyla hem de paylaşımlarıyla dikkat çeken Esra Erol katıldığı programda özel hayatına dair de konuştu. Esra Erol eşi Ali Özbir'i yere göğe sığdıramadı. Sunucu "Ali benim hem hayat hem de yol arkadaşım" dedi.

Magazin 07-01-2024 09:57

Esra Erol'da şoke eden yasak aşk olayı! Hem aldatıldı, hem de kocasının sevgilisinin bebeğini emzirdi

Esra Erol "Kocam yakın arkadaşının karısıyla kaçtı!" iddiasıyla programına başvuran Fatma Beserek'i konuk etti. Ünlü sunucu, "Eşinizi, evlendikten 10 yıl, 30 yıl sonra da tanıyamayabilirsiniz. O saf ve masum insan yıllar sonra canavara dönüşüp sizi üzebilir" ifadelerini kullanarak Fatma Hanım'ı stüdyoya davet etti. İhanete uğrayan Fatma Hanım'ın, eşinin sevgilisi Nezihe Hanım için "Kocama hediye olarak iç çamaşırı almaya çalıştı!" sözleri ise programa damga vurdu.

Magazin 27-12-2023 14:17

Esra Erol'da ihanet dolu 'yasak aşk' hikayesi! 9 aylık hamile kadın 'Eşim ne yüzle oraya çıkıyor?' dedi, bebeğinin babası bakın kim çıktı

Esra Erol programda dikkat çeken bir konuyu ele aldı. 9 aylık hamile karısı Seda Hanım'ı arayan Murat Bey'in ihanet dolu hikayesi izleyenleri ekran başına kilitledi. Canlı yayına telefonla bağlanan Seda Hanım'ın "Çocuğumun babası kocam değil!" sözleri hem stüdyodaki seyircileri hem de Esra Erol'u şaşırttı.

Magazin 21-12-2023 11:19

Eşi intikam için o kelimeyi söyleyince dayanamadı! Canlı yayında yere yığıldı... Esra Erol'da ilginç anlar

ATV'nin reyting rekortmeni programı Esra Erol, her hafta olduğu gibi bu hafta da büyük beğeniyle izlendi. Muhammet Arslan, eşi Çiğdem Arslan'ın kayıp olduğunu belirterek Esra Erol'dan eşini bulması için yardım istedi.

Magazin 20-12-2023 17:18

Eski eşinin tüm ailesini öldürdü! Afyonkarahisar’da katliam: 4 ölü…

Afyonkarahisar'da aynı aileden 3'ü kadın 4 kişi silahla vurularak öldürüldü. M.M.T., çocuğunu görmek için gittiği eski kayınpederinin evinde katliam yaptı. Boşandığı eşini, annesini, babasını ve anneannesini öldürdü. Boşanan çiftin, çocuk velayetinden dolayı televizyon programına katıldıkları da ortaya çıktı.

Haber 20-12-2023 07:44

Esra Erol'da şoke eden aldatma olayı! Kocam sosyal medya fenomeni oldu dedi, aldattığı için tepki gösterdi: TikTok'ta aşk acısı çekiyor!

Esra Erol'da programına Nurcan Hanım'ın ihanet dolu hikayesi damga vurdu. 22 yıllık kocası Ferhat'ın sosyal medya fenomeni olduğunu belirten Nurcan Hanım, aldatıldığını söyleyip canlı yayında gözyaşlarına boğuldu. Gözü yaşlı kadın, "Kocam, TikTok'ta aşk acısı çekiyor!" diyerek tepki gösterdi.

Magazin 19-12-2023 11:51

Esra Erol'da şoke eden 'yasak aşk' olayı! Böbrek hastası kocasını, diyalizde bırakıp sevdiği adama kaçtı

Esra Erol'da programında izleyicileri şaşırtan bir olay ele alındı. Böbrek hastası eşini diyalizde bırakıp sevdiği adama kaçan Sevim Hanım, boşanmak istediğini belirtip ünlü sunucu Esra Erol'dan yardım istedi. Emrah Bey ile gönül ilişkisi yaşayan Sevim Hanım, programın ilerleyen dakikalarında kaçacağı anlaşılmasın diye kocasına "Aşkım" deyip iyi davrandığını da itiraf etti.

Magazin 15-12-2023 10:23

Esra Erol'da şoke eden iddia! Eşini ' Bebişim' diye seven yaşlı adamdan ağızları açık bırakan sözler: Karımı başka adamlarla basmışlar!

Esra Erol 74 yaşındaki Hüseyin Bayrakçı'yı konuk etti. 14 yıllık hayat arkadaşının kendisini terk ettiğini belirten yaşlı adamın, "Karımı başka adamlarla basmışlar" sözleri hem Esra Erol'u hem de ekran başındakileri şoke etti.

Magazin 13-12-2023 10:55

Eşim beni parayla sattı Esra Erol'da akıllara durgunluk veren olay! Dolandırıcı gelin açıklamalarıyla şoke etti

Esra Erol'da programı her bölümüyle gündem olmaya devam ediyor. Küslerin barıştığı, kayıpların bulunduğu sevilen gündüz kuşağı programı, son bölümüyle gündem oldu. Eşiyle beraber insanları dolandırdıklarını itiraf eden kadının anlattıkları akıllara durgunluk verdi.

Magazin 11-12-2023 20:50

Esra Erol'un kocası Ali Özbir'in paylaşımı sosyal medyayı salladı! Esra kilo aldı

Katıldığı davette imajıyla rüküş bulunan Esra Erol'un kocası Ali Özbir sosyal medyada kendisine yapılan bir yoruma yanıt verince olay oldu. Özbir'in yorumu "Esra Erol hamile mi?" sorularını beraberinde getirdi.

Magazin 11-12-2023 06:59

Esra Erol'dan azar işittiler! Semicenk ve Doğu Swag'in TikTok canlı yayını sosyal medyayı salladı: Annem gibi kızdı!

Altın Kelebek Ödülleri’nde 'Yılın Şarkısı' ödülünü alan Semicenk ve Doğu Swag, TikTok'ta canlı yayın açtı. Tören sırasında Esra Erol tarafından ikaz edildiklerini itiraf eden ikili, takipçilerini şaşırttı. Doğu Swag "Beyler, Esra Erol annem gibi bize kızdı!" dedi.

Magazin 10-12-2023 16:51

Sunucu Esra Erol imaj değiştirdi! Özel davetteki tarzı şaşırttı: Kadın sanki bir anda yaşlanmış

Esra Erol'da programıyla milyonları ekran başına kilitleyen Esra Erol son olarak Harper's Bazaar ödül törenine katıldı. Geceye uzun siyah bir elbise ile katılan Esra Erol küçük bir imaj değişikliğine de gitti. Sunucunun tarzı ise görenleri şaşırttı.

Magazin 10-12-2023 13:42

Esra Erol'da kardeşlerini arayan kadının hikayesi yürek dağladı! 'Ailem kardeşlerimi parayla satmış'

Esra Erol'da programı her bölümüyle büyük ilgi çekiyor. Her hafta farklı konuların işlendiği programda birkaç gündür Neslihan Hanım'ın hikayesi işleniyor. Daha bebekken evlatlık verildiğini ve aslında kardeşlerinin olduğunu öğrenen Neslihan Hanım'ın hayat hikayesi herkesi gözyaşlarına boğdu.

Magazin 08-12-2023 21:12

Esra Erol'da stüdyo bir anda karıştı! Elindeki su şişesini kocasına fırlattı! Kadın görevli yaralandı

ATV'nin yıllardır büyük bir ilgiyle izlenen gündüz kuşağı programı Esra Erol'da programı bugün yayınlanan bölümüyle gündem oldu. Eşinin kendisini terk ettiğini ve çocuklarını kendisine göstermeyen adam, eşiyle konuştuğu sırada stüdyo bir anda karıştı.

Magazin 07-12-2023 21:12

Esra Erol'da izleyicisini şaşırtan sözler! Karşısında karısını görünce sinir kriz geçirdi! Bana 'Selam' yazdı, kesin beni seviyor!

Esra Erol, Bursa'ya çalışmaya giden Kemal Bey'in 23 Kasım'dan beri kayıp olan eşi Gülizar'ı aradığını anımsatarak dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Eşini karşısında gören Kemal Bey kriz geçirdi. Programa damga vuran anlar bununla sınırlı kalmadı. Kemal Bey'in "Bana 'Selam' yazdı, kesin beni seviyor!" sözleri Esra Erol'da izleyicilerini şaşırttı.

Magazin 07-12-2023 11:36

Esra Erol'da herkesi şaşırtan 'yasak aşk' iddiası! Eski karısını para karşılığında başka bir adama verdi

Eşinin boşanma sürecinde ortadan kaybolduğunu ifade eden Sezgin Bolat, Esra Erol'dan yardım istedi. Emel Hanım'ın Adem Kumak'a kaçtığını öğrenen Sezgin Bey adeta yıkıldı. Adem Bey'in evli kadınları kaçırdığı öne sürülürken canlı yayına bağlanan bir kişinin iddiası programa damga vurdu. Adem Bey'in eski karısını para karşılığında başka bir adama verdiği öne sürüldü. O sözler hem ekran başındakileri hem de Esra Erol'u şaşırttı. İşte detaylar...

Magazin 05-12-2023 13:29

Esra Erol'da yıllar sonra oğluna kavuştu! Sevgilisi kabul etmeyince seçimi şoke etti! Canlı yayında baygınlık geçirdi

Hafta içi her gün ekrana gelen Esra Erol'da programı işlediği konular ve konukları ile gündemden düşmüyor. Her bölümü büyük yankı uyandıran programa bu defa yıllar sonra oğluna kavuşan bir annenin seçimi damga vurdu. 21 yaşındaki zihinsel engelli Sezer Göl'ün annesi canlı yayında sinir krizi geçirerek bayıldı. Stüdyoda gergin anlar yaşandı.

Magazin 01-12-2023 17:21

Esra Erol'da TikTok'tan kara para aklama iddiası! Eşiyle kuması sokağa attı! Anlattıkları hayret ettirdi

ATV'nin yıllardır büyük bir ilgiyle izlenen gündüz kuşağı programı Esra Erol'da da ortaya çıkan aşk üçgeni gündem oldu. Eşinin kendisini aldattığını ve kocasının kumasıyla birlikte kendisini sokağa attığını söyleyen kadının anlattıkları herkesi şoke etti. TikTok detayı ise dikkat çekti.

Magazin 30-11-2023 18:56

Göğüslerini açan 'Laz Kızı' gündem olmuştu! Esra Erol'dan 'TikTok' için olay sözler! Pavyona döndü!

Esra Erol, son dönemin en çok tartışılan sosyal medya uygulaması TikTok'a ilişkin dikkat çeken bir açıklamada bulundu. "TikTok’tan tiksiniyorum." diyen ünlü sunucu, uygulamanın bir pavyona döndüğünü belirtti. Esra Erol'un sözleri ekran başındakileri şaşırttı.

Magazin 30-11-2023 10:51

Esra Erol’da şaşırtan olay! Çocuklarını pilavcıya bırakıp sevgilisine kaçtı! Köpekler bile senden daha iyi annelik yapıyor!

ATV'de ekrana gelen Esra Erol'da programını izleyenler çocuklarını pilavcıya bırakıp sevgilisine kaçan Neşe Ergenç'i konuşuyor. Kızını bulmak için Esra Erol'dan yardım isteyen anne Bahtınur, yaşadığı zor durumu dile getirdi. İddialar üzerine programa katılan Ergenç ise "Köpekler bile senden daha iyi annelik yapıyor!" diyerek Bahtınur Hanım'a çıkıştı.

Magazin 29-11-2023 13:01

Kaçak damat canlı yayında! Nikaha 4 gün kala terk edildi, Esra Erol'da programında yüzleşti! Utanmasa beni dövecekti!

Esra Erol, dini nikahlı beraberlik yaşadığı nişanlısı tarafından nikaha 4 gün kala terk edilen Aycan Hanım'ı konuk etti. Onur Işık ile bir yıl süren birlikteliklerinin iyi gittiğini belirten Aycan Hanım, iş konusunda bir tartışma yaşadıklarını ve onun annesine söylediği sözlerden sonra nişanlısının sert çıktığını ifade etti. Aycan Hanım, nişanlısı için "Utanmasa beni dövecekti!" dedi.

Magazin 28-11-2023 13:55

Esra Erol Fatma bu sefer paraları alıp evden kaçtı! Caner Toygar sinirlendi: Utanmıyor musunuz?

Esra Erol'a katılmasıyla tanınan zihinsel engelli Fatma, Ahmet'ten ayrılmak yerine hamile kalmış ve bebeği besleyemediği iddialarıyla gündeme gelmişti. Bebeğin devlet korumasına alınmasının ardından Fatma hakkında Caner Toygar'dan bomba bir iddia geldi. Bir dönem evlilik programıyla ünlenen ve artık Erol'un yanında çalışan Caner Toygar yaşananlara isyan etti.

Magazin 27-11-2023 11:37

Esra Erol'da yayınında çıldıran Cemile ortaya çıktı! Başörtüsünü çıkardı o halleri olay oldu

Görücü usulü evlenen Cemile, Esra Erol'da programıyla tanınmıştı. Eşinden boşanmak için Esra Erol'a katılan Cemile'nin sinir krizi geçirdiği anlar sosyal medyayı sallamıştı. Cemile aylar sonra son görüntüsüyle yine adından söz ettirdi.

Magazin 24-11-2023 14:22

Esra Erol'da dram üstüne dram! Oğlunu 7 yaşındayken yurda bırakan annenin hayat hikayesi de benzer çıktı: Devlete yaslansın istedim

Gündüz kuşağının en sevilen yapımlarından biri olan Esra Erol'da programı ATV ekranlarında hafta içi her gün izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Esra Erol'un sunduğu program iki gündür, annesini arayan Sezer isimli genç ile konuşuluyor. Annesini bulmak için Esra Erol'a başvuran ve Sakarya'da sokaklarda yaşayan genç, hayat hikayesiyle herkesi oldukça üzdü.

Magazin 23-11-2023 21:21

Esra Erol'da büyük yüzleşme! Evden kaçmasının nedeni bakın ne çıktı! Öleceksen öl de, bir an önce evleneyim

Esra Erol, kayıplara karışan eşinin bulunmasını isteyen Sezgin Bolat'ı konuk etti. 18 Eylül tarihinde baba evinde 2 çocuğuyla birlikte sırra kadem basan Emel Hanım yapılan çalışmalar sonucu bulundu. Emel Hanım'ın Adem Bey'le imam nikahı kıydığı iddia edildi. Sezgin Bey, "Ben seninle bir saniye daha evli kalmak istemiyorum" diyerek eşine sert çıktı. Emel Hanım da "Öyle mi? 'Öleceksen öl de ben bir an önce evleneyim' diyen kimdi?" ifadeleri kullanarak tepki gösterdi.

Magazin 22-11-2023 11:34

Türkiye Esra Erol'daki bu aşıkları konuşuyor! Zeynep ve Muharrem aşkında flaş gelişme! Dayısından istedikleri gündem oldu

ATV'nin yıllardır büyük bir ilgiyle izlenen gündüz kuşağı programı Esra Erol'da da günlerdir bir aşk hikayesi işleniyor. Malatya'da yaşayan Zeynep'i kaçıran ve aslen Düzce'de yaşayan Muharrem'in akşına Zeynep'in dayısı karşı çıkıyordu. İlgiyle izlenen programın yeni bölümünde beklenmedik bir gelişme yaşandı.

Magazin 16-11-2023 19:02

Böyle anne - baba olmaz olsun! Esra Erol çıldırdı: Siz cani misiniz? 9 aylık bebeği daha anne karnındayken...

Esra Erol'da programında Damlanur ve Dursun Ciğer çiftine dair öne sürülen iddialar ekran başındakileri şaşırttı. 3 çocukları olduğunu belirten Dursun Bey, bebeklerini başka bir aileye verdiklerini belirtti. Esra Erol yaşananlara ilişkin ayrıntıları duyunca çileden çıktı. Ünlü sunucu "Siz bir çocuğu kendi ellerinizle daha anne karnındayken vermişsiniz. Onu dünyanızda da yok saymışsınız. Sizde bir gram merhamet yok mu ya?" diyerek tepki gösterdi.

Magazin 16-11-2023 07:21

Esra Erol'da 'yasak aşk' yüzleşmesi! Aldatıldığını programdan öğrendi! 4 çocuklu kadın sevgilisinin eşinden özür dileyince ortalık karıştı

Esra Erol'da programına 'yasak aşk' iddiası damga vurdu. Salih Yurdusever, eşi Ceylan Yurdusever'in kayıp olduğunu belirterek ünlü sunucudan yardım istedi. Esra Erol ve ekibinin yaptığı araştırmalar sonucu bulunan Ceylan Hanım stüdyoda eşi ile yüzleşti. Ceylan Hanım'ın Mardin'e birlikte kaçtığı Mustafa Çakmakcı da programa gelince ipler iyice gerildi. Salih Bey eşine rest çekti. Ceylan Hanım'ın "Senden asla boşanmıyorum" sözleri sonrası Mustafa Bey'in eşi de yaşadığı mağduriyeti dile getirdi.

Magazin 14-11-2023 07:32

Esra Erol’da gergin anlar! O sözler ‘zeytin kraliçesi'ni sinirlendirdi! Sizde hiç akıl yok mu? Bir delinin peşinden...

Zeytinyağı işi yaptığı adama gönlünü kaptıran Kevser Hanım, aşık olup dolandırıldığını iddia ettiği Günay Bey'in, yaşadığı yeri terk ettiğini öğrenince çileden çıktı. "Ya bu adam 80 yaşında! Ben 5 yıldızlı huzurevi miyim? Onu ne yapayım? Bu bulunmaz Hint kumaş mı? Zeytinleri geri versin." açıklaması ile gündem olan Kevser Hanım, Esra Erol'da programında Günay Bey'e verdi veriştirdi.

Magazin 10-11-2023 13:31

Esra Erol programında söyledikleri şaşkına çevirdi! Eski aşkına böyle seslendi: Ben 5 yıldızlı huzurevi miyim, ne yapayım seni?

Esra Erol zeytinyağı işi yaptığı adama gönlünü kaptıran Kevser Hanım'ı programında ağırladı. "Ben kışlık sevgilisiymişim, yazlık sevgilisi Amerika'daymış. Yazın o geliyormuş. Benim yağları çaldı, sonunda beni bir çöp poşeti gibi attı." sözleri ile gündem olan Kevser Hanım, yaşadığı sıkıntıyı dile getirdi. Kevser Hanım, Günay Bey'in zeytinlerini toplattığı Serkan Bey'e sert çıktı. İşte Esra Erol'da programına damga vuran o olay...

Magazin 08-11-2023 10:19

Esra Erol'da şoke eden olay! 'Eşimin ailesi yuvamı dağıttı' dedi, kayınpederinin istediği parayı açıkladı! '500 bin lira verirsem...'

Esra Erol "Yaklaşık 2 ay önce eşimin ailesi yuvamı dağıttı" iddiasıyla programına başvuran Fatih Bey'i ağırladı. 5 yıllık bir evliliğin çıkmaza girdiğinden bahseden Esra Erol ortada çocuk da olduğunu sözlerine ekledi. Fatih Bey'in yaptığı "Kayınpederim '500 bin lira verirsen karını veririm' dedi!" açıklaması Esra Erol'da izleyicilerini şaşırttı.

Magazin 07-11-2023 10:29

Esra Erol'u hiç böyle görmedeniz... Yıllar önce rol aldığı dizi ortaya çıktı! Rolü ve eski hali gündem oldu

Hafta içi her gün Atv ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkan başarılı sunucu Esra Erol'un yıllar önce oyunculuk yaptığı ortaya çıktı. Kalp Gözü ve Cennet Mahallesi gibi dizilerde de rol alan ünlü ismin eski hali ve rolü herkesi şaşırttı. Esra Erol'un Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kalp Gözü dizisinde görüntüsü sosyal medyada yeniden gündem oldu.

Magazin 06-11-2023 17:30

Esra Erol'da şoke eden olay! İsmi bile başkaymış... Evlilik vaadiyle dolandırıldı, sevgilisi evli ve 3 çocuklu çıktı

Hafta içi her gün ekrana gelen Esra Erol'da programı işlediği konular ve konukları ile gündemden düşmüyor. Her bölümü büyük yankı uyandıran programa bu defa Okan Bey'in anlattıkları damga vurdu. 1,5 yıldır birliktelik yaşadığı sevgilisinin evli ve 3 çocuklu çıktığını söyleyen Okan Bey dolandırıldığını da söyleyerek Esra Erol'dan yardım istedi.

Magazin 03-11-2023 08:54

Türkiye bunu konuşuyor! Esra Erol'u bile şoke eden aldatma! Kocam bir erkeğe 'Aşkım'lı sözler yazıyor!

Esra Erol'da programına eşi Bilal Uysal tarafından aldatıldığını söyleyen Aysel Hanım'ın sözleri damga vurdu. 30 yıllık evliliğinin 26 yılı boyunca sürekli ihanete uğradığını vurgulayan acılı kadın, artık bunu belgelediğini ifade etti. "Kocam erkekle yazıştı" açıklaması sonrası olayın içyüzünü aktaran Aysel Uysal, sonunda eşi ile yüzleşti.

Magazin 31-10-2023 07:28

Esra Erol ve Ali Özbir'in oğlu İdris Ali büyüdü, kocaman oldu! Görenler aynı şeyi söyledi

Hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkan Esra Erol, yıllardır izleyicilerin gönlüne taht kurdu. 2010 yılında Ali Özbir ile nikah masasına oturan Esra Erol'un mutlu evliliğinden iki oğlu var. Esra Erol ve Ali Özbir'in ilk göz ağrı olan İdris Ali büyüdü, kocaman oldu. İdris Ali'yi gören herkes aynı şeyi söyledi.

Magazin 28-10-2023 15:35

Esra Erol şoke oldu! Damat balayında ardına bakmadan kaçtı! Yarım ekmek döner almadı diye polise şikayet etti!

Esra Erol, evlendikten 1 hafta sonra kocası kaçan Zerda Hanım'ı programında konuk etti. Balayında ardına bakmadan giden eşine "Dön!" diye yalvaran Zerda Hanım'ın açıklamaları programa damga vurdu. Ramazan Bey'in amcası Ümit Bey çiftin evliliğinde sürekli problem yaşandığına dikkat çekip Zerda Hanım'ın yarım ekmek döner alınmadığı için bile polise şikayette bulunduğunu vurguladı.

Magazin 26-10-2023 11:47

67 yaşındaki adamdan kuma üstüne kuma! Esra Erol son noktayı koydu: 'Çocuğunuz yaşındaki bir kadınla...'

ATV'de canlı olarak ekrana gelen Esra Erol'da programında akıllara durgunluk veren bir olay ele alındı. 23 yaşındaki genç kadının 2 çocuğuyla birlikte 67 yaşındaki bir adamın yanına taşındığını ifade eden Esra Erol'un açıklamaları izleyenleri şaşırttı. Ünlü sunucu, "Sebati Bey, Fadime ile dini nikahlı bir beraberlik yaşıyor. Sebati Bey'in ona 'Benden bir çocuğun olursa sana bütün malı mülkü veririm' dediği söyleniyor" ifadelerini kullandı.

Magazin 25-10-2023 15:18

Hamile eşini çocuklarıyla sokağa attı! Esra Erol kendini tutamadı...

Hafta içi her gün ekrana gelen Esra Erol'da programı işlediği konular ve konukları ile gündemden düşmüyor. Her bölümü büyük yankı uyandıran programa bu defa Belkıs Hanım'ın anlattıkları damga vurdu. 10 yıllık eşi Ferhat Demirbozan'dan 7 aylık hamile olan Belkıs Hanım eşi tarafından aldatıldığını açıkladı ve Esra Erol'dan yardım istedi.

Magazin 23-10-2023 14:19

Esra Erol’da programı ihbar kabul edildi! Yasak aşk skandalında karar çıktı! 'Hastaneye sevki...'

Atv'nin ilgiyle izlenen reyting rekortmeni programı 'Esra Erol'da', her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyicileri ekran başına kilitledi. Ünlü sunucu Esra Erol'un her hafta farklı konu ve konukları ağırladığı programda bugün yaşananlar güne damga vurdu. Esra Erol’da programı bir kez daha ihbar kabul edildi. Ümmiye Güzel'in yeğeni Zeynep için mahkeme kararı çıktı.

Magazin 20-10-2023 08:41