Ahbap Derneği Haberleri

Haluk Levent şikayetçi olmuştu... Deniz Akkaya ifade verdi! Adliye önünde çok konuşulacak sözler

AHBAP Derneği'nin kurucusu Haluk Levent'e 6 Şubat'ta yaşanan deprem sırasında toplanan bağışlarla alakalı olarak iddialarda bulunarak hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan Deniz Akkaya, "şüpheli" sıfatıyla ifade verdi. İfadesinin ardından basın açıklaması yapan Akkaya, "Çok insan daha ağır şeyler söyledi. Ama sıkıntı yok, ben vatandaş olarak gereğini yaptım, bu adama para teslim etmeyin" dedi.

Magazin

'Şerefim üzerine yemin ediyorum açıklayacağım' 'Kızılay çadırları' tartışmasından sonra Haluk Levent'ten gündem olacak sözler

'Kızılay çadır sattı' tartışmaları uzun süre gündemi meşgul etmişti. AHBAP Derneği Başkanı Haluk Levent'in yaptığı açıklamalar da gündem yaratırken Levent, canlı yayına bağlanarak yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in "Hangi kurumlara bu paranın aktarıldığını şeffaf olarak paylaşırsanız…” sözleri üzerine Levent, "Size şerefim üzerine yemin ediyorum bu paraların nerelere gittiği hiçbir kurumun olmadığı kadar şeffaf bir biçimde her yerde olacak." dedi.

Haber

'Çadır' iddiası sonrası Haluk Levent'in canlı yayındaki sözleri gündem olmuştu! Kızılay'dan yeni 'çadır' ve 'gıda' açıklaması

Kızılay ve AHBAP arasındaki çadır konusunda gündem olan iddialardan sonra peş peşe açıklamalar geldi, Haluk Levent de dikkat çeken ifadeler kullandı. Türk Kızılayı yeni bir açıklama yaptı. Kızılay Çadır-Tekstil Grubu’nun asli görevinin Kızılay Derneği’nin ’barınmaya destek’ fonksiyonu gereği çadır stoklarını hep aynı miktarda tutmak olduğu belirtilip "Bu sorumluğunun ardından ülkemizde ve dünyada kendisinden talep eden kurum ve kuruluşlar için ücreti mukabili çadır üretimi yapmaktadır" denildi.

Haber

'Yetkililer yalanlasın' diyerek ilk kez açıkladı! Haluk Levent'ten gündem yaratacak 'AFAD' iddiası... Gıda da aldık

Deprem felaketinin ardından barınma ihtiyacı gündem olurken çadırlar konusu sosyal medyadaki iddialarla çok konuşuldu. 'Kızılay çadır sattı' iddialarının üzerine peş peşe konuyla ilgili açıklamalar gelirken AHBAP derneği başkanı şarkıcı Haluk Levent katıldığı canlı yayında çarpıcı ifadeler kullandı. Kızılay'dan aldıkları çadırlarla ilgili konuşan Haluk Levent "AFAD da parayla alıyor Kızılay’dan" dedi. Öte yandan Kızılay'dan gıda aldıklarını da söyledi. Kızılay'dan da yeni bir açıklama geldi.

Haber

Ahbap Derneği

Ahbap Derneği Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ahbap Derneği Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

'Kızılay çadır sattı' iddiasından sonra Kızılay'dan açıklama gelmişti! AHBAP'ın ardından onlar da duyurdu 'Biz de çadır satın aldık...'

Kahramanmaraş merkezli depremlerden sonra 'Depremin üçüncü günü Kızılay AHBAP’a çadır sattı' iddiası sosyal medyada büyük gündem yaratmıştı. Bu iddiaların ardından önce AHBAP'tan ve Haluk Levent'ten açıklama gelmiş, sonrasında Kızılay Başkanı Kerem Kınık açıklama yapmıştı. Son olarak Türkiye Eczacılar Birliği de Kızılay'dan çadır aldıklarını söyledi. Ayrıca Kızılay ve AHBAP arasındaki 'çadır' konusuyla tekrar gündem olan Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ın oğlunun da kurumda görev yaptığı öğrenildi.

Haber

Haluk Levent'ten Ahbap paylaşımı! Her şey için 28 Şubat'ı işaret etti

AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada depremin 14. gününe kadar yapılmış toplam harcamalara değindi. 10 ilde büyük yıkıma neden olan Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremde zarar gören depremzedelere yapılan yardımlara ilişkin paylaşımda bulunan Haluk Levent, "Ahbaplar şu ana kadar 504 milyon TL harcama yapmış." ifadesini kullandı ve 28 Şubat'ı işaret etti.

Magazin

Haluk Levent 'Ben de bir karar aldım' diyerek duyurmuştu! ''Şeytanın yeryüzü temsilcileriyle...''

AHBAP Derneği kurucusu Haluk Levent, ülkemizde yaşanan ve asrın felaketi olarak nitelendirilen depremlerin ardından ilk günden beri yardımlar toplayarak depremzedelere ulaştırmaya çalışıyor. Son günlerde hakkında birçok iddia gündeme gelen Haluk Levent 'Bende bir karar aldım' diyerek sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı...

Magazin

Haluk Levent ne açıklayacak? AHBAP Derneği kurucusu Haluk Levent saat kaçta açıklama yapacak? Saat verip duyurdu!

Haluk Levent geçtiğimiz gün akşam saatlerinde sosyal medya hesabında dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Bugünü işaret eden AHBAP derneği kurucusu ünlü sanatçı, önemli bir açıklama yapacağını vurguladı. Konuya ilişkin detaylar merak konusu oldu. Birçok kişi internette araştırma yapıyor. Peki, Haluk Levent ne açıklayacak, saat kaçta? AHBAP Derneği kurucusu Haluk Levent nerede açıklama yapacak? İşte konuya ilişkin detaylar....

Magazin

Haluk Levent kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Ahbap'ın kurucusu Haluk Levent'in hayatı

Deprem bölgesine ilk giden isimlerden birisi olan Haluk Levent, yaptığı yardım organizasyonları ile neredeyse herkes tarafından tanınır oldu. Kurduğu “AHBAP” isimli dernekle öğrencilere burs ve yurt sağlayan Haluk Levent, aynı zamanda medikal cihaz, ilaç, maddi yardım gibi konuları da çözüme kavuşturuyor. Özellikle Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem sonrası Ahbap Derneği ile yardım organizasyonu yapan Haluk Levent’in hayatı merak konusu oldu. Peki Haluk Levent kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Magazin

AHBAP Başkanı Haluk Levent ünlü isimlerle birlikte yeni projelerini açıkladı: Deprem bölgesine 850 milyon TL bütçe ayırdık

Kahramanmaraş depreminin ardından AHBAP Derneği'yle birlikte AFAD koordinesinde büyük yardımlar yapan Haluk Levent, sosyal medyada çıkan iddiaların ardından açıklamalar yaptı. Ünlü oyuncu ve sanatçılarla birlikte çekilen videoyu paylaşan Levent, deprem bölgesi için 850 milyon TL'lik bütçe ayırdıklarını belirterek yeni projelerini duyurdu. Levent "Çalışmaların tamamını raporlayıp sosyal medyadan, faturalarla birlikte yayınlayacağız. Zaten bunu yapıyorduk yapmaya devam edeceğiz" dedi.

Magazin

Haluk Levent kimdir, nereli ve kaç yaşında? AHBAP Derneği kurucusu Haluk Levent Şarkılar Bizi Söyler programında!

Haluk Levent, Şarkılar Bizi Söyler programına konuk olarak katılıyor. Bu akşam ekranlarda olacak müzik programında enerjisiyle dikkat çeken Haluk Levent’te yer alıyor. Ahbap projesiyle özellikle sosyal medya üzerinde birçok yardımda bulunan ünlü şarkıcı, en sevilen parçalarını bu akşam seslendirecek. Peki Haluk Levent kimdir, kaç yaşında?

Magazin

Ahbap Derneğinin sahiplendiği boğa İzmir'e getirildi

Ahbap Derneğinin sahiplendiği boğa İzmir'e getirildi

Yurthaber

Haluk Levent duyurdu! Vahşice öldürülen 18 yaşındaki Zehra Bayır'ın kardeşinin tedavi masraflarını AHBAP Derneği karşılayacak

Madde bağımlısı kardeşinin tedavi masraflarını karşılamak için Muğla'da bir eğlence mekanında şarkı söylemeye başlayan 18 yaşındaki Zehra Bayır, şarkı söylediği mekanda vahşice öldürüldü. Türkiye'yi kahreden olayın ardından AHBAP Derneği'nin kurucusu ve şarkıcı Haluk Levent, Zehra Bayır'ın kardeşinin tedavisi için harekete geçti. Levent, AHBAP Derneği olarak Zehra Bayır'ın kardeşinin tedavi sürecindeki masraflarını karşılayacaklarını duyurdu.

Magazin

Ahbap Derneği üyeleri 38 şehirde ''Kirletme, Temizle'' etkinliği başlattı

Dernek kurucusu sanatçı Haluk Levent: - ''Etrafımızdaki olaylara duyarlı olmak eskiden öğretmenlerimizin bizlere verdiği bir dersti hatta 'Herkes kendi evinin önünü temizlesin' denilirdi. Hayır, eğer imkan varsa görevlilere bırakmadan herkes gittiği yerleri de temizlesin''

Yurthaber

Sosyal medyada 500 bin TL ve 7,5 milyon TL tartışması! Bakan Derya Yanık, Datça eleştirilerine böyle yanıt verdi

Datça'daki yangına Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının 500 bin TL, şarkıcı Haluk Levent'in kurduğu Ahbap Derneği'nin ise 7,5 milyon TL'lik bütçe ayırması sosyal medyada gündem olmuştu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 500 bin liranın yalnızca temel ihtiyaçlar için olduğunu belirterek, bazı yardım kuruluşlarının yıllık yardım bütçeleriyle karşılaştırılmasına tepki gösterdi.

Haber

Haluk Levent açıkladı! AHBAP'tan yangın ve sellerden zarar görenlere destek

AHBAP Derneği Başkanı, sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yangın ve sel gibi afetlerden zarar gören vatandaşlara destek için ayırdıkları parayı açıkladı. Levent "Ahbaplar olarak bizlerin de sofrada tuzu olsun istedik" dedi.

Magazin

Haluk Levent, bursu geç yattığı için AHBAP'ı CİMER'e şikayet eden öğrenciye seslendi: Özrünü kabul ettim

AHBAP Derneği Başkanı, sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Reklam filmlerinden elde ettiği geliri, 500 öğrenciye 6'şar bin TL'lik burs olarak dağıtılacağını açıklayan Levent, bir öğrencinin bursunun geç yatması nedeniyle kendilerini CİMER'e şikayet ettiğini söyledi. Şikayet eden öğrencinin özür dilediği tweet'i de paylaşan Levent "Haluk ağabeyiniz sizler için emek harcarken 40 gün beklemenin karşılığı Cimer'e şikayet midir? Özrünü kabul ettim" dedi.

Magazin

Haluk Levent'ten AHBAP için önemli uyarı: Tek yapmanız gereken...

AHBAP Derneği Başkanı, sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir uyarıda bulundu. Levent, kendisini 'Ahbap üyesi' olarak tanıtan bazı kişilerin kurumlardan para istediğini ifade ederek, bu durumla karşılaşanların polise başvurmasını istedi.

Magazin

Haluk Levent kimdir, aslen nereli? Haluk Levent kaç yaşında, evli mi?

Şarkıları ve sosyal sorumluluk projeleri ile de bilinen Haluk Levent, Rock müziğin Türkiye'deki başarılı temsilcilerinden biridir. Son dönemde Ahbap adlı dernekle sosyal yardım faaliyetleri gerçekleştirmektedir. İstanbul'a yerleşen Levent, 1993 yılında "Yollarda" albümünü çıkarmıştır. Peki Haluk Levent kimdir, aslen nereli?

Magazin

Haluk Levent'ten Migros işçileri açıklaması: Tüm sorunlar çözüldü

Migros'ta çalışan ve aldıkları zamların iyileştirilmesini isteyen işçilerin eylemleri günlerdir devam ederken, AHBAP Başkanı Haluk Levent'ten sürpriz bir açıklama geldi. Haluk Levent, sosyal medya hesabından yayımladığı bir mesajla, Migros işçileri ile taşeron firma arasında tüm sorunların çözüldüğünü duyurdu. Levent, Ahbap Derneği’nde yapılan 8 saatlik toplantının ardından anlaşmanın sağlandığını açıkladı.

Haber

Haluk Levent paylaştı: AHBAP olarak otoyollardayız

AHBAP Derneği Başkanı ünlü sanatçı Haluk Levent, İstanbul'u etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle otoyollarda mahsur kalan vatandaşlara yardımcı olduklarını duyurdu. Levent paylaşımında "Yolları açacak gücümüz yok ama, mahsur kalanlara su, yiyecek, bebek bezi desteği veriyoruz" dedi.

Magazin

Haluk Levent'ten SMA'lı çocuklar için çağrı: Artık 30 milyon TL lazım

AHBAP Derneği Başkanı ünlü sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabından SMA'lı çocukları için önemli bir çağrı yaptı. İhtiyaç duyulan paranın arttığını söyleyen Levent, "SMA çocukları için toplanması gereken para hayal oldu. 18 milyon TL bulmamız gerekiyordu. Şimdi 30 milyon TL lazım" ifadelerini kullandı.

Magazin

Haluk Levent, AHBAP'a yapılan bağışların nerede kullanıldığını tek tek açıkladı

AHBAP Derneği kurucusu derneği başkanı ve müzisyen Haluk Levent, yangın ve sel bölgesindeki paraların nereye gittiğini sosyal medya hesabından açıkladı. Sosyal medyadan bir paylaşım yapan Levent, "Kuruşu kuruşuna fatura, makbuzuna kadar sizin adınıza bu yardımları ulaştırdık" ifadelerini kullandı.

Magazin

Haluk Levent, Kütahya konserinde hayranlarıyla buluştu!

Kurucusu ve başkanı olduğu AHBAP Derneği'yle Türkiye'nin dört bir yanında yardımlarına devam eden sanatçı Haluk Levent, müzik çalışmalarına da devam ediyor. Ünlü sanatçı Haluk Levent, son olarak Kütahya'daki konserinde hayranlarıyla buluştu.

Magazin

Haluk Levent'in soyadının Acil olması hayranlarını şaşırttı!

Haluk Levent, kurucusu ve başkanı olduğu AHBAP Derneği ile yıllardır Türkiye'nin dört bir yanında yardımlara koşmaya devam ediyor. Haluk Levent'in sosyal medya hesabındaki 'Acil' ibaresi ise yaptığı yardımlarla ilgili sanılıyordu. Ancak ünlü sanatçının gerçek soyadının 'Acil' olduğunu öğrenenler büyük şaşkınlık yaşadı.

Magazin

Haluk Levent'ten konser paylaşımı: Hiç mütevazı olmayacağım, Tarkan’ı solladım

Ünlü sanatçı ve AHBAP Derneği Başkanı Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını güldürdü. Konserindeki seyircilerden bir video paylaşan Haluk Levent, "Hiç mütevazı olmayacağım, Tarkan’ı solladım" dedi.

Magazin

Haluk Levent'ten esprili Facebook, Whatsapp ve Instagram paylaşımı: Kaliforniya Ahbap! Haydi arkadaşlar

Ünlü sanatçı Haluk Levent Twitter'dan yaptığı esprili paylaşımla, erişim sorunu yaşayan Whatsapp, Instagram ve Facebook'a destek çağrısı yaptı. Başkanı olduğu AHBAP üyelerine seslenen Levent "Kaliforniya Ahbap! Haydi arkadaşlar" dedi.

Magazin

Haluk Levent'in televizyon programından ilk tanıtım yayınlandı! Geliri ihtiyaç sahiplerine gidecek

AHBAP Derneği Başkanı ünlü sanatçı Haluk Levent, ihtiyaç sahiplerine yardım için televizyon programı yapacak. Star TV'de ekrana gelecek olan Haluk Levent'le Yeniden programının tanıtımı da yayınlandı. Levent, program geliriyle SMA hastası çocukların tedavi masraflarına destek olacak.

Magazin

Haluk Levent, SMA hastası çocuklar için televizyon programına başlıyor!

Sevilen şarkıcı Haluk Levent, kurduğu AHBAP platformu ile 7’de 70’e herkesin yardımına koşmaya devam ediyor. Bir süredir SMA hastası çocukların tedavi masraflarını karşılamak için kampanyalar düzenleyen Haluk Levent, SMA hastası çocukların tedavi masrafları için televizyon programı yapacak.

Magazin

Ahbap Derneği burs başvurusu ne zaman, ne kadar ödenecek? Haluk Levent burs başvurusu başladı mı?

Üniversiteye yerleşen ve kira ile yurt fiyatları sebebiyle barınma problemi yaşamakta olan öğrenciler için Haluk Levent'ten önemli bir açıklama geldi. Levent, Ahbap Derneği tarafından öğrencilere burs verileceğini duyurdu. Peki Ahbap Derneği burs başvurusu ne zaman, ne kadar ödenecek? Haluk Levent burs başvurusu başladı mı? İşte ayrıntılar...

Haber

Haluk Levent kira ve yurt fiyatları konusuna da el attı! Öğrencilere seslendi

AHBAP (Anadolu Halk ve Barış Platformu) Derneği'nin Başkanı ve müzisyen Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla kira ve yurt fiyatları nedeniyle problem yaşayan üniversitelilere seslendi.

Magazin

Haluk Levent'ten yurt dışı açıklaması: Türkiye'ye döneceğim

Haluk Levent, Fatih Altaylı'nın sorularını yanıtladı. Şarkıcı ve AHBAP Derneği Başkanı Levent, "Yurt dışına yerleşiyorum" tweeti hakkında "Müzik işleri için Avrupa'da çalışmam gerekecek. Türkiye'ye döneceğim" dedi.

Magazin

Haluk Levent'ten takipçilerine güldüren tehdit! Konserlere gelmezseniz...

Ünlü şarkıcı ve AHBAP Derneği’nin kurucusu Haluk Levent, Rus Kızılordu Korosu ile vereceği konserler öncesinde sosyal medya hesabından takipçilerini ve sevenlerini esprili bir dille 'tehdit' etti.

Magazin

Haluk Levent pişmanlığını açıkladı: Hayatımın en bilinçsiz yardımıydı

Ünlü şarkıcı ve AHBAP Derneği Başkanı Haluk Levent, 17 Ağustos depreminin ardından bölgeye giden isimler arasında yer almıştı. Levent, o dönemki görüntülerinin yeniden paylaşılması üzerine pişmanlığını açıklayarak, "Hayatımın en bilinçsiz yardımıydı. Görüntüleri gördükçe içim gidiyor" dedi.

Magazin

Haluk Levent, SMA’lı çocuklar için destek istedi: 82 milyon dolar yatması lazım

Kurduğu AHBAP derneği ile on binlerce kişiye yardım eden Haluk Levent, bu sefer SMA’lı çocuklar için destek istedi. Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan Haluk Levent, “82 milyon dolar yatması lazım” dedi.

Magazin

Koronavirüsü atlatan Haluk Levent, konseri için hayranlarına bilet verdi

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, yakalandığı koronavirüs nedeniyle konserleri iptal etmişti. AHBAP Derneği'nin de başkanı olan Haluk Levent, son koronavirüs testinin negatif çıktığını açıkladı ve yeni konserini duyurdu. Ünlü sanatçı, sosyal medya üzerinden sorduğu soruyu bilen takipçilerine ise konser bileti hediye etti.

Magazin

Haluk Levent Türkiye'den ayrılma kararı aldı

Şarkıcılığının yanı sıra son yıllarda kurucusu olduğu yardım derneği AHBAP’la gündemden düşmeyen Haluk Levent, Twitter hesabından paylaştığı bir haberle sevenlerini üzdü. Gelecek yılın 26 Kasım tarihinden itibaren yurt dışına yerleşeceğini açıklayan ünlü şarkıcı, AHBAP'taki görevini ise başkasına devredeceğini açıkladı. Ülkeden ayrılma sebebi olarak ise "Artık müzik yapmak ve kendime zaman ayırmak istiyorum" dedi.

Magazin

Haluk Levent sel bölgesindeki yardım çalışmalarını paylaştı: Kullanılmış eşya göndermeyin

Ünlü sanatçı Haluk Levent, Karadeniz bölgesindeki yaşanan sel felaketinin ardından kurucusu olduğu AHBAP Derneği'yle birlikte bölgede yardım çalışmaları yürütüyor. Haluk Levent, Kastamonu'daki AFAD merkezinden paylaştığı videoda ise önemli bir uyarıda bulundu. Levent, bölgeye düzensiz gönderilen yardımların çalışmaları aksattığını belirterek, "Ne olur kullanılmış eşya göndermeyin. Buradaki arkadaşların yarısı gereksiz eşyaları ayıklamakla uğraşıyor" dedi.

Magazin

Yasemin Sakallıoğlu’ndan AHBAP ve AFAD’a destek

Sosyal medyada çektiği videolarla büyük kitlelere ulaşan Yasemin Sakallıoğlu, Harbiye'de gerçekleştireceği gösterisinden elde edeceği 50 bin TL'lik geliri AHBAP ve AFAD'a bağışlamaya karar verdi.

Magazin

Haluk Levent duyurdu: AHBAP Derneği'nden sel bölgelerine destek

AHBAP Derneği'nin kurucusu ünlü sanatçı Haluk Levent, Karadeniz bölgesindeki yaşanan sel felaketinin ardından AHBAP olarak harekete geçtiklerini açıkladı. Haluk Levent, "Kastamonu, Sinop bölgesine Ahbaplar da gidiyor. Bizler de bir ucundan tutalım diyoruz" dedi.

Magazin

AHBAP Başkanı Haluk Levent'ten yangın söndürme helikopteri açıklaması: 4 gündür çalışıyor

AHBAP Derneği kurucu ve başkanı olan Haluk Levent, Türkiye'deki orman yangınlarına müdahale için helikopter kiraladıklarını duyurmuştu. Ünlü sanatçı, AHBAP tarafından kiralanan helikopterin 4 gündür çalıştığını, Yatağan, Akçova yangınlarından sonra Köyceğiz'deki yangınlara da müdahale ettiğini açıkladı.

Magazin

Haluk Levent açıkladı! Kerimcan Durmaz'dan yangın bölgesine yardım

AHBAP Derneği'nin kurucusu ünlü sanatçı Haluk Levent orman yangınlarından etkilenen afetzedeler için yardım kampanyası düzenliyor. Levent sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın yardımda bulunduğunu da duyurdu. Levent, bağış için ünlü isme teşekkür etti.

Magazin

Haluk Levent isyan etti: Ölmedim, yemin edebilirim

AHBAP Derneği başkanı ünlü sanatçı Haluk Levent, hakkında çıkan 'ölüm' haberini yalandı. Levent, "Gerçeğe ulaşmak hele bu çağda bu kadar sığ mı? Ciddi ciddi ailemi arıyorlar filan. Ölmedim, yemin edebilirim" dedi.

Magazin

Helikopter kiralayan Haluk Levent'ten flaş uçak açıklaması

Türkiye'nin yangınlarla mücadelesinin ilk gününden beri olay yerlerine gidip kurucusu olduğu AHBAP Derneği'yle destek veren Haluk Levent'ten flaş bir hamle geldi. Twitter hesabından açıklama yapan Haluk Levent, uçak kiralamak için girişimlere başladı.

Magazin

Şarkıcı Edis’ten alkışlanacak hareket

Başarılı şarkıcı Edis, önceki gün Harbiye Açıkhava sahnesinde sahne aldı. Ülkemizin birçok noktasında yaşanan yangın felaketiyle ilgili konuşan Edis, konser gelirini Haluk Levent’in kurucusu olduğu AHBAP’a bağışlayacağını açıkladı.

Magazin

Haluk Levent duyurdu: AHBAP olarak yangın söndürme helikopteri kiralıyoruz

AHBAP Derneği'nin başkanı ünlü sanatçı Haluk Levent, dernek olarak yangın söndürme helikopteri kiraladıklarını duyurdu. Levent helikopterin Orman Müdürlüğü ekipleriyle koordineli çalışacağını söyledi.

Magazin

Haluk Levent Bodrum'dan paylaştı: Sistemsiz yardım, sistemi çökertiyor

AHBAP Derneği'nin kurucusu, sanatçı Haluk Levent, yangınların sürdüğü Bodrum'da çalışmalara destek oluyor. AHBAP üyelerinin bölgedeki çalışmalarını da paylaşan Haluk Levent, yangınların devam ettiği Çökertme, Bozalan, Mazı, Ören, Gökbel bölgelerinin zorda olduğunu söyledi. Takipçilerini yardımlar konusunda da uyaran Levent, "Kamyonlara yiyecek içecek koyup yangın bölgelerine getirenler var. İyi duygularla geliyorlar ama olmuyor. Sistemsiz yardım, sistemi çökertiyor" dedi.

Magazin

Haluk Levent'ten, tedavi parasını Manavgat yangınında kaybeden kanser hastası Cemile Öner için AHBAP'a çağrı

Ahbap kurucusu sanatçı Haluk Levent, Antalya'nın Manavgat ilçesindeki yangında tedavi için biriktirdiği parasını kaybeden 60 yaşındaki kanser hastası Cemile Öner için yardım çağrısında bulundu.

Magazin

Haluk Levent'ten tedavi masraflarını karşılamak için çalışan Barış'a destek

Tedavi masraflarını karşılamak için el emeği ürünlerini satan 13 yaşındaki Barış Altun'u, AHBAP Derneği kurucusu şarkıcı Haluk Levent ziyaret etti.

Magazin