Ahbap Derneği Haberleri

Ahbap Derneğinin sahiplendiği boğa İzmir'e getirildi

Ahbap Derneğinin sahiplendiği boğa İzmir'e getirildi

Yurthaber 05-08-22 22:10

Haluk Levent duyurdu! Vahşice öldürülen 18 yaşındaki Zehra Bayır'ın kardeşinin tedavi masraflarını AHBAP Derneği karşılayacak

Madde bağımlısı kardeşinin tedavi masraflarını karşılamak için Muğla'da bir eğlence mekanında şarkı söylemeye başlayan 18 yaşındaki Zehra Bayır, şarkı söylediği mekanda vahşice öldürüldü. Türkiye'yi kahreden olayın ardından AHBAP Derneği'nin kurucusu ve şarkıcı Haluk Levent, Zehra Bayır'ın kardeşinin tedavisi için harekete geçti. Levent, AHBAP Derneği olarak Zehra Bayır'ın kardeşinin tedavi sürecindeki masraflarını karşılayacaklarını duyurdu.

Magazin 01-08-22 16:35

Ahbap Derneği üyeleri 38 şehirde ''Kirletme, Temizle'' etkinliği başlattı

Dernek kurucusu sanatçı Haluk Levent: - ''Etrafımızdaki olaylara duyarlı olmak eskiden öğretmenlerimizin bizlere verdiği bir dersti hatta 'Herkes kendi evinin önünü temizlesin' denilirdi. Hayır, eğer imkan varsa görevlilere bırakmadan herkes gittiği yerleri de temizlesin''

Yurthaber 23-07-22 18:59

Sosyal medyada 500 bin TL ve 7,5 milyon TL tartışması! Bakan Derya Yanık, Datça eleştirilerine böyle yanıt verdi

Datça'daki yangına Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının 500 bin TL, şarkıcı Haluk Levent'in kurduğu Ahbap Derneği'nin ise 7,5 milyon TL'lik bütçe ayırması sosyal medyada gündem olmuştu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 500 bin liranın yalnızca temel ihtiyaçlar için olduğunu belirterek, bazı yardım kuruluşlarının yıllık yardım bütçeleriyle karşılaştırılmasına tepki gösterdi.

Haber 15-07-22 15:20

Ahbap Derneği

Ahbap Derneği Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ahbap Derneği Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Haluk Levent açıkladı! AHBAP'tan yangın ve sellerden zarar görenlere destek

AHBAP Derneği Başkanı, sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yangın ve sel gibi afetlerden zarar gören vatandaşlara destek için ayırdıkları parayı açıkladı. Levent "Ahbaplar olarak bizlerin de sofrada tuzu olsun istedik" dedi.

Magazin 13-07-22 23:52

Haluk Levent'ten Migros işçileri açıklaması: Tüm sorunlar çözüldü

Migros'ta çalışan ve aldıkları zamların iyileştirilmesini isteyen işçilerin eylemleri günlerdir devam ederken, AHBAP Başkanı Haluk Levent'ten sürpriz bir açıklama geldi. Haluk Levent, sosyal medya hesabından yayımladığı bir mesajla, Migros işçileri ile taşeron firma arasında tüm sorunların çözüldüğünü duyurdu. Levent, Ahbap Derneği’nde yapılan 8 saatlik toplantının ardından anlaşmanın sağlandığını açıkladı.

Haber 20-02-22 21:55

Haluk Levent'ten esprili Facebook, Whatsapp ve Instagram paylaşımı: Kaliforniya Ahbap! Haydi arkadaşlar

Ünlü sanatçı Haluk Levent Twitter'dan yaptığı esprili paylaşımla, erişim sorunu yaşayan Whatsapp, Instagram ve Facebook'a destek çağrısı yaptı. Başkanı olduğu AHBAP üyelerine seslenen Levent "Kaliforniya Ahbap! Haydi arkadaşlar" dedi.

Magazin 05-10-21 00:32

Haluk Levent'in televizyon programından ilk tanıtım yayınlandı! Geliri ihtiyaç sahiplerine gidecek

AHBAP Derneği Başkanı ünlü sanatçı Haluk Levent, ihtiyaç sahiplerine yardım için televizyon programı yapacak. Star TV'de ekrana gelecek olan Haluk Levent'le Yeniden programının tanıtımı da yayınlandı. Levent, program geliriyle SMA hastası çocukların tedavi masraflarına destek olacak.

Magazin 03-10-21 21:43

Haluk Levent, SMA hastası çocuklar için televizyon programına başlıyor!

Sevilen şarkıcı Haluk Levent, kurduğu AHBAP platformu ile 7’de 70’e herkesin yardımına koşmaya devam ediyor. Bir süredir SMA hastası çocukların tedavi masraflarını karşılamak için kampanyalar düzenleyen Haluk Levent, SMA hastası çocukların tedavi masrafları için televizyon programı yapacak.

Magazin 29-09-21 14:54

Ahbap Derneği burs başvurusu ne zaman, ne kadar ödenecek? Haluk Levent burs başvurusu başladı mı?

Üniversiteye yerleşen ve kira ile yurt fiyatları sebebiyle barınma problemi yaşamakta olan öğrenciler için Haluk Levent'ten önemli bir açıklama geldi. Levent, Ahbap Derneği tarafından öğrencilere burs verileceğini duyurdu. Peki Ahbap Derneği burs başvurusu ne zaman, ne kadar ödenecek? Haluk Levent burs başvurusu başladı mı? İşte ayrıntılar...

Haber 26-09-21 02:08

Haluk Levent kira ve yurt fiyatları konusuna da el attı! Öğrencilere seslendi

AHBAP (Anadolu Halk ve Barış Platformu) Derneği'nin Başkanı ve müzisyen Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla kira ve yurt fiyatları nedeniyle problem yaşayan üniversitelilere seslendi.

Magazin 25-09-21 15:25

Haluk Levent'ten yurt dışı açıklaması: Türkiye'ye döneceğim

Haluk Levent, Fatih Altaylı'nın sorularını yanıtladı. Şarkıcı ve AHBAP Derneği Başkanı Levent, "Yurt dışına yerleşiyorum" tweeti hakkında "Müzik işleri için Avrupa'da çalışmam gerekecek. Türkiye'ye döneceğim" dedi.

Magazin 23-09-21 20:54

Haluk Levent'ten takipçilerine güldüren tehdit! Konserlere gelmezseniz...

Ünlü şarkıcı ve AHBAP Derneği’nin kurucusu Haluk Levent, Rus Kızılordu Korosu ile vereceği konserler öncesinde sosyal medya hesabından takipçilerini ve sevenlerini esprili bir dille 'tehdit' etti.

Magazin 22-09-21 20:13

Haluk Levent pişmanlığını açıkladı: Hayatımın en bilinçsiz yardımıydı

Ünlü şarkıcı ve AHBAP Derneği Başkanı Haluk Levent, 17 Ağustos depreminin ardından bölgeye giden isimler arasında yer almıştı. Levent, o dönemki görüntülerinin yeniden paylaşılması üzerine pişmanlığını açıklayarak, "Hayatımın en bilinçsiz yardımıydı. Görüntüleri gördükçe içim gidiyor" dedi.

Magazin 15-09-21 20:38

Haluk Levent, SMA’lı çocuklar için destek istedi: 82 milyon dolar yatması lazım

Kurduğu AHBAP derneği ile on binlerce kişiye yardım eden Haluk Levent, bu sefer SMA’lı çocuklar için destek istedi. Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan Haluk Levent, “82 milyon dolar yatması lazım” dedi.

Magazin 10-09-21 23:00

Koronavirüsü atlatan Haluk Levent, konseri için hayranlarına bilet verdi

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, yakalandığı koronavirüs nedeniyle konserleri iptal etmişti. AHBAP Derneği'nin de başkanı olan Haluk Levent, son koronavirüs testinin negatif çıktığını açıkladı ve yeni konserini duyurdu. Ünlü sanatçı, sosyal medya üzerinden sorduğu soruyu bilen takipçilerine ise konser bileti hediye etti.

Magazin 08-09-21 02:36

Haluk Levent Türkiye'den ayrılma kararı aldı

Şarkıcılığının yanı sıra son yıllarda kurucusu olduğu yardım derneği AHBAP’la gündemden düşmeyen Haluk Levent, Twitter hesabından paylaştığı bir haberle sevenlerini üzdü. Gelecek yılın 26 Kasım tarihinden itibaren yurt dışına yerleşeceğini açıklayan ünlü şarkıcı, AHBAP'taki görevini ise başkasına devredeceğini açıkladı. Ülkeden ayrılma sebebi olarak ise "Artık müzik yapmak ve kendime zaman ayırmak istiyorum" dedi.

Magazin 28-08-21 22:09

Haluk Levent sel bölgesindeki yardım çalışmalarını paylaştı: Kullanılmış eşya göndermeyin

Ünlü sanatçı Haluk Levent, Karadeniz bölgesindeki yaşanan sel felaketinin ardından kurucusu olduğu AHBAP Derneği'yle birlikte bölgede yardım çalışmaları yürütüyor. Haluk Levent, Kastamonu'daki AFAD merkezinden paylaştığı videoda ise önemli bir uyarıda bulundu. Levent, bölgeye düzensiz gönderilen yardımların çalışmaları aksattığını belirterek, "Ne olur kullanılmış eşya göndermeyin. Buradaki arkadaşların yarısı gereksiz eşyaları ayıklamakla uğraşıyor" dedi.

Magazin 16-08-21 02:04

Yasemin Sakallıoğlu’ndan AHBAP ve AFAD’a destek

Sosyal medyada çektiği videolarla büyük kitlelere ulaşan Yasemin Sakallıoğlu, Harbiye'de gerçekleştireceği gösterisinden elde edeceği 50 bin TL'lik geliri AHBAP ve AFAD'a bağışlamaya karar verdi.

Magazin 14-08-21 22:05

Haluk Levent duyurdu: AHBAP Derneği'nden sel bölgelerine destek

AHBAP Derneği'nin kurucusu ünlü sanatçı Haluk Levent, Karadeniz bölgesindeki yaşanan sel felaketinin ardından AHBAP olarak harekete geçtiklerini açıkladı. Haluk Levent, "Kastamonu, Sinop bölgesine Ahbaplar da gidiyor. Bizler de bir ucundan tutalım diyoruz" dedi.

Magazin 12-08-21 21:31

AHBAP Başkanı Haluk Levent'ten yangın söndürme helikopteri açıklaması: 4 gündür çalışıyor

AHBAP Derneği kurucu ve başkanı olan Haluk Levent, Türkiye'deki orman yangınlarına müdahale için helikopter kiraladıklarını duyurmuştu. Ünlü sanatçı, AHBAP tarafından kiralanan helikopterin 4 gündür çalıştığını, Yatağan, Akçova yangınlarından sonra Köyceğiz'deki yangınlara da müdahale ettiğini açıkladı.

Magazin 12-08-21 00:48

Haluk Levent açıkladı! Kerimcan Durmaz'dan yangın bölgesine yardım

AHBAP Derneği'nin kurucusu ünlü sanatçı Haluk Levent orman yangınlarından etkilenen afetzedeler için yardım kampanyası düzenliyor. Levent sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın yardımda bulunduğunu da duyurdu. Levent, bağış için ünlü isme teşekkür etti.

Magazin 10-08-21 21:12

Haluk Levent isyan etti: Ölmedim, yemin edebilirim

AHBAP Derneği başkanı ünlü sanatçı Haluk Levent, hakkında çıkan 'ölüm' haberini yalandı. Levent, "Gerçeğe ulaşmak hele bu çağda bu kadar sığ mı? Ciddi ciddi ailemi arıyorlar filan. Ölmedim, yemin edebilirim" dedi.

Magazin 09-08-21 20:05

Şarkıcı Edis’ten alkışlanacak hareket

Başarılı şarkıcı Edis, önceki gün Harbiye Açıkhava sahnesinde sahne aldı. Ülkemizin birçok noktasında yaşanan yangın felaketiyle ilgili konuşan Edis, konser gelirini Haluk Levent’in kurucusu olduğu AHBAP’a bağışlayacağını açıkladı.

Magazin 05-08-21 14:16

Haluk Levent Bodrum'dan paylaştı: Sistemsiz yardım, sistemi çökertiyor

AHBAP Derneği'nin kurucusu, sanatçı Haluk Levent, yangınların sürdüğü Bodrum'da çalışmalara destek oluyor. AHBAP üyelerinin bölgedeki çalışmalarını da paylaşan Haluk Levent, yangınların devam ettiği Çökertme, Bozalan, Mazı, Ören, Gökbel bölgelerinin zorda olduğunu söyledi. Takipçilerini yardımlar konusunda da uyaran Levent, "Kamyonlara yiyecek içecek koyup yangın bölgelerine getirenler var. İyi duygularla geliyorlar ama olmuyor. Sistemsiz yardım, sistemi çökertiyor" dedi.

Magazin 01-08-21 23:30

Haluk Levent'ten, tedavi parasını Manavgat yangınında kaybeden kanser hastası Cemile Öner için AHBAP'a çağrı

Ahbap kurucusu sanatçı Haluk Levent, Antalya'nın Manavgat ilçesindeki yangında tedavi için biriktirdiği parasını kaybeden 60 yaşındaki kanser hastası Cemile Öner için yardım çağrısında bulundu.

Magazin 30-07-21 00:55

Haluk Levent'ten tedavi masraflarını karşılamak için çalışan Barış'a destek

Tedavi masraflarını karşılamak için el emeği ürünlerini satan 13 yaşındaki Barış Altun'u, AHBAP Derneği kurucusu şarkıcı Haluk Levent ziyaret etti.

Magazin 24-06-21 21:52

Haluk Levent'in müzisyenler için başlattığı kampanyaya destek artıyor! Ünlü sanatçılar müzik enstrümanlarını satışa çıkardı

AHBAP derneği kurucusu şarkıcı Haluk Levent, ekonomik sıkıntılar yaşayan müzisyenler için destek için başlattığı kampanyaya destek çığ gibi büyüyor. Levent, sosyal medya hesabı üzerinden müzisyenlerin faturaları ve giderlerine destek olunması için ünlü sanatçıların müzik enstrümanlarını sattığını duyurdu.

Magazin 04-06-21 00:51

Haluk Levent müzisyenler için harekete geçti: Burhan Şeşen, Ceylan Ertem, Gripin ve Manga ile birlikte Ankara'ya gideceğiz

AHBAP derneğinin kurucusu şarkıcı Haluk Levent, ekonomik sıkıntılar yaşayan müzisyenler için destek kampanyası başlattıklarını duyurdu. Haluk Levent ayrıca sahne emekçileri için Ankara'da çözüm arayacaklarını açıklayarak 5 kişilik bir ekip oluşturduklarını belirtti.

Magazin 01-06-21 20:32

Haluk Levent müzisyenler için elini taşın altına koydu! Sosyal medyadan dayanışma başlattı

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, dün akşam açıklanan yeni pandemi kurallarında kültür- sanat sektörünün yer alamaması üzerine müzisyenler için dayanışma başlattı. Elini taşın altına koyan Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda müzisyenlerin ödenmemiş faturaları için destek olacağını belirtti.

Magazin 01-06-21 15:59

Haluk Levent kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Haluk Levent evli mi?

Star TV ekranlarında yayınlanan "Kuzey'in Oğlu Volkan Konak" programının konukları arasında Haluk Levent de yerini aldı. Bunun üzerine izleyiciler Haluk Levent'in hayatını araştırmaya başladı. Haluk Levent kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Haluk Levent evli mi? İşte detaylar...

Magazin 27-05-21 12:00

Haluk Levent, 1992 yılında yapılan o haberi paylaştı: Çok duygulandım

Ünlü sanatçı ve AHBAP Derneği Başkanı Haluk Levent, sosyal medya hesabından 1992 yılında hakkında yapılan bir gazete haberini paylaştı. Levent paylaşımında "Çok duygulandım. Henüz albüm yok. Elimde gitar sokakta şarkılar söylüyorum" notunu yazdı.

Magazin 14-05-21 00:27