Athena Haberleri

Kardeşi Hakan kanserle mücadele ediyor! Gökhan Özoğuz'dan çarpıcı açıklama: 3. aşıyı olduktan 2 ay sonra...

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, lenfoma hastalığına yakalanan kardeşi Hakan Özoğuz'un sağlık durumu hakkında, "10 senedir hiçbir hareketlilik yoktu. İddia edilecek bir şey değil ama 3. aşıyı olduktan 2 ay sonra aşırı agresif bir forma geçti." dedi.

Magazin 22-10-22 14:34

Athena Hakan'dan sevindiren haber! Lenfoma tedavisi görüyordu

Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz'un lenfoma tedavisi gördüğü ortaya çıkmıştı. Özoğuz’un sağlık durumuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Gazeteci Arif Hür, ünlü müzisyenin son durumu hakkında yeni bilgileri paylaştı.

Magazin 18-10-22 17:53

Sevenlerini üzen haberden sonra lenfoma tedavisi gören Hakan Özoğuz sağlık durumunu açıkladı

Sevilen müzik grubu Athena’nın gitaristi Hakan Özoğuz’un geçtiğimiz günlerde lenfomaya yakalandığı ve tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı. Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz'un ikiz kardeşi olan Hakan Özoğuz, tedavisi nedeniyle bir süredir bazı konserlerde yer alamıyordu. Hakan Özoğuz sevenleri üzen haberin sonrasında sağlık durumunu açıkladı.

Magazin 24-09-22 15:48

Athena grubu üyesi Hakan Özoğuz kimdir? Lenfomaya yakalanan Hakan Özoğuz'un sağlık durumu nasıl?

Athena grubu üyesi Hakan Özoğuz lenfomaya yakalandı. Bir süredir konserlerde yer almayan müzisyenin kanserle mücadele ettiği aktarıldı. Üzücü haberin ardından birçok kişi internette araştırma yapmaya başladı. Peki, Athena grubu üyesi Hakan Özoğuz kimdir? Lenfomaya yakalanan Hakan Özoğuz'un sağlık durumu nasıl?

Magazin 20-09-22 11:22

Athena

Athena Hakkındaki Haberler Mynet'te. Athena Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Athena Hakan Özoğuz'dan üzücü haber! Bir süredir konserlerde yer almıyordu, lenfomaya yakalandı...

Sevilen müzik grubu Athena'nın gitaristi Hakan Özoğuz'un lenfomaya yakalandığı öğrenildi. Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz'un ikiz kardeşi olan Hakan Özoğuz, tedavisi nedeniyle bir süredir bazı konserlerde yer alamıyordu.

Magazin 19-09-22 20:37

Mansur Yavaş'tan dikkat çeken Gökhan Özoğuz açıklaması! Kimse sorgulayamaz

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında organize ettiği Athena konserinin posterini Twitter'da paylaşan Üsküdar Üniversitesi Rektörü Nevzat Tarhan "Yunan isimli şarkıcı içinden ‘kültürel olarak biz yendik’ diyordur" yorumuyla gündem olmuştu. Gökhan Özoğuz, bu paylaşıma cevap vermişti. Konserde sahneye çıkan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan konuyla ilgili dikkat çeken bir açıklama geldi. Yavaş, "Vatan sevgimizi kimse sorgulayamaz" dedi.

Haber 30-08-22 23:19

Prof. Dr. Nevzat Tarhan 30 Ağustos konserine yaptığı yorumla gündemde! Athena Gökhan'dan rektör Tarhan'a bomba yanıt

Ankara'da yapılacak Athena grubunun konserine Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan'ın verdiği tepki sosyal medyada gündem oldu. Gökhan Özoğuz ise bu tepkiyi karşılıksız bırakmadı. Athena Gökhan'ın paylaşımı sonrası ünlü rektör paylaşımını sildi.

Magazin 30-08-22 15:48

30 Ağustos Ankara Athena konseri saat kaçta? 30 Ağustos Zafer Bayramı Athena konseri nerede?

Athena, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Ankara'da sahne alacak. Bilindiği üzere; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk komutasındaki ordunun zaferiyle sonuçlanan Büyük Taarruz ile Başkomutanlık Meydan Muharebesi Türk milleti için önemlidir. Bu özel gün, bugün ülkenin dört bir yanında coşkuyla kutlanacak. Peki, 30 Ağustos Ankara'da Athena konseri saat kaçta? 30 Ağustos Zafer Bayramı Athena konseri nerede?

Magazin 30-08-22 14:26