Balıklar Haberleri

'Balık kalmayacak! Ne hamsi, ne istavrit...' Şimdi de Marmara'nın kabusu oldu! Tenekeyi bile ısırıp koparıyor, gördüğü her canlıyı yiyip tüketiyor

Balon balığı tehdidi, geçtiğimiz haftalarda balon balığı yiyen bir ailenin zehirlenip hastanelik olmasıyla yeniden Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Akdeniz'de sık görülen istilacı tür, bu kez de Marmara'yı tehdit etmeye başladı. Balon balığı kabusu sürerken uzmanlar bunlarla mücadele etmek zorunda olduğumuzu vurguladı. Tenekeyi bile ısırıp koparan, gördüğü her canlıyı yiyip tüketen balon balıklarının Marmara'daki tüm balıkları tehlikede bıraktığı belirtilirken "Balık kalmayacak" uyarısı geldi.

Kadin 25-01-2024 11:38

O gelişme gözünden kaçmadı! Leonardo Di Caprio'dan 'Türkiye' paylaşımı

Geçtiğimiz günlerde Türkiye'de keşfedilen leopar sazanına ünlü Hollywood oyuncusu Leonardo DiCaprio kayıtsız kalamadı. Ünlü oyuncu Türkiye'de yeniden keşfedilen balıkla ilgili bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşım Türk kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı. İşte detaylar...

Magazin 17-01-2024 18:42

SAFİR 13. BÖLÜM İZLE! ATV SAFİR dizisi son bölümde neler yaşandı? İşte yeni bölüm konusu

Safir dizisi 13. bölümü izlemek isteyen seyirciler izleme ekranını sorguluyorlar. Ekranların sevilen dizisi Safir'in başrollerinde Özge Yağız, İlhan Şen ve Burak Berkay yer alıyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler Safir 13. bölümü için araştırmalarına hız kazandırdı. Peki, Safir dördüncü bölümde neler olacak? İşte son bölüm özeti...

Magazin 27-11-2023 20:00

107 kilo veren kadın değişimiyle gelen zorlukları paylaştı! Cinsel hayatımı bitirdi

Kilo vermek hem vücudun hem de yüzün değişmesini sağlayabiliyor. Sağlık için ideal kiloya kavuşmak gerekiyor. Ancak verilen fazla kilolar çeşitli yan etkilere sebep olabiliyor. 107 kilo veren bir kadın vücudundaki değişimler nedeniyle cinsel hayatının bittiğini paylaştı.

Kadin 07-06-2023 10:01

Geniş alnı yüzünden yıllarca zorbalığa uğradı! Saç ekimi yaptırarak yaşadığı değişimi gösterdi

Saç ekimi genellikle erkeklerin yaptırdığı bir uygulama olsa da saç çizgisi gerileyen ve geniş alnını gizlemek isteyen kadınlar arasında da giderek popülerleşen bir işlem haline geldi. Geniş alnı yüzünden yıllarca zorbalığa uğrayan bir kadın saç ekimiyle yaşadığı değişimi gösterdi.

Kadin 07-05-2023 10:18

Vücut kılları yüzünden yıllarca zorbalığa uğradı! Şimdi kraliçe ilan edildim

Erkeklerin vücudunda çıkan tüylere karşı herhangi bir baskı yaratılmasa bile kadınların vücudundaki tüyler üzerine oldukça rahatsız edici yorumlar yapılabiliyor. TikTok'ta vücudundaki tüyleri cesurca paylaşan bir kadın çocukluğunda yaşadığı zorbalıkları anlattı.

Kadin 14-04-2023 11:11

Sakallarını uzatan kadın tıraş olması için yapılan baskılara meydan okuyor

Kadınların vücutlarında ve yüzlerinde çıkan istenmeyen tüyler hakkında yapılan yorumlar oldukça kırıcı olabiliyor. Ergenliğinden itibaren tüylerini almak zorunda kalan kadınlar bazı problemler yaşayabiliyor. Yüzünde çıkan tüyleri almayı bırakan bir kadın sosyal medyadan aldığı tıraş ol yorumlarını paylaşarak aldığı kararı cesurca paylaşıyor.

Kadin 31-03-2023 14:37

Ebru Polat'tan Taha Duymaz paylaşımı! 'Defolun gidin kendi hayatlarınıza' deyip isyan etti

Hatay depreminde günlerce enkaz altında kurtarılmayı bekleyen Taha Duymaz'ın ölüm haberi magazin camiasında büyük ses getirdi. Ünlü isimler, Taha Duymaz'ın ardından peş peşe baş sağlığı mesajları yayınlarken, bir paylaşım da Ebru Polat'tan geldi.

Magazin 20-02-2023 12:54

İş yerinde haksızlığa uğradığınızın 17 işareti! Farkında olmayabilirsiniz ama sağlığınızı etkiliyor

Hayatın birçok alanında zaman zaman zorluklar yaşanabiliyor. İş hayatında yaşanan zorluklar genellikle görmezden gelinse de bu durumların göz ardı edilmesi daha büyük problemlere yol açabiliyor. Uzmanlar genellikle farkında olunmayan iş yerinde yaşanan zorbalıkların işaretlerini paylaştı.

Kadin 19-02-2023 16:23

Günlerdir Hatay'da enkaz altında... Fenomen Taha Duymaz depremden saatler önce ısrarlara rağmen o eve gitmiş! Kalbim sıkışıyor

Türkiye onu yokluk içinde elindeki malzemelerle yaptığı yemeklerle tanıdı. Çocukluğunda zorbalığa maruz kalınca burnunu ve kulaklarını yaptıran Taha Duymaz günlerdir enkazda. Hatay'da halasının evinde büyük felakete yakalanan ünlü fenomenin depremden saatler önce "Kalbim sıkışıyor" diyerek kardeşlerinin yanına gittiği iddia edildi.

Magazin 17-02-2023 12:24

Sakallarını almayı bırakarak vücuduyla barıştı! Yıllarca zorbalığa uğramıştı...

Kadınların vücudunda çıkan tüyler toplum tarafından oldukça yargılanıyor. Çeşitli hastalıklar nedeniyle artan tüyler nedeniyle birçok kadın ergenliğinden itibaren zorbalıklara maruz kalıyor. Sakallarını uzatmaya başlayan Gennevieve Vaillancourt, yaşadıklarını anlattı.

Kadin 29-01-2023 16:44

Tüm kadınların tek başına kalınca yapmayı sevdiği 9 tatmin edici şey

Kadınların ve erkeklerin boş zamanlarında yaptıkları aktiviteler değişiklik gösteriyor. Gün boyu kalabalıkların içerisinde yorulan kadınlar evde tek başına kaldıklarında onları tatmin edecek belirli davranışlar sergiliyorlar. İşte tüm kadınların evde tek başına kaldıklarında yaptıkları 9 tatmin edici şey...

Kadin 19-01-2023 15:58

Jiletsiz bir yaşamı benimseyerek vücut kıllarını almayı bırakan kadınlar yaşadıklarını anlattı

Vücutta çıkan kıllar ve tüyler hem kadınlar hem de erkeklerde görülse de toplumun bu konuda kadınlara yaptığı baskılar oldukça rahatsız edici bir hale geliyor. Kadınlar vücutlarındaki tüyleri almak için çeşitli uygulamalar arıyor. Bu uygulamalar pahalı ve acı verici olabiliyor. Dünya üzerinde birçok kadın vücut kıllarını almayı bırakarak toplumun baskılarına karşı geliyor.

Kadin 15-12-2022 12:45

Av yasağının sona ermesiyle balıklar tezgahtaki yerini aldı

Av yasağının sona ermesiyle balıklar tezgahtaki yerini aldı

Yurthaber 01-09-2022 16:51