Canan Karatay Haberleri

Türkiye'nin hem ‘en sevilen’ hem de ‘asla yemem’ denilen çorbası olmuştu! Canan Karatay konuştu: Kolajen vardır, en doğal proteindir

Türk mutfağının vazgeçilmezlerinden olan sakatatları seven çok, bir o kadar da uzak duran var. Ayrım öylesine keskin ki, o sakatat ürünlerinden biri olan kelle paça çorbası Türkiye'yi ikiye bölmüş durumda. Yapılan bir araştırmaya göre 'en sevilen' çorba da kelle paça, 'asla yemem' denileni de... Prof. Dr. Canan Karatay ve Kelle paça Ustası Kemal Kutluğ o çorba hakkında konuştu.

Yemek 05-02-2024 07:50

Prof. Dr. Canan Karatay'dan kritik uyarı: Tam bir zehir! Bağışıklığı yok ediyor, birçok hastalığa neden oluyor

Sağlık ve hastalıklara dair dikkat çekici açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Canan Karatay, günlük hayatta sporcuların ve gençlerin sıkça tükettiği bir içeceğin alkolden daha zararlı olduğunu vurgulayarak, içerdikleri kimyasalların zaman içinde bağımlılıklara yol açabileceği konusunda uyarılarda bulundu. Bu içecekler masum görünebilir ancak içerdikleri kimyasalların potansiyel riskler hafife alınamayacak kadar fazla.

Haber 27-01-2024 07:37

Prof. Dr. Canan Karatay listesini açıkladı: İçinde yok yok! Yiyenlerin demir gibi kuvvetleneceği besinler

Prof. Dr. Canan Karatay sağlık alanında yaptığı değerli önerilerine bir yenisini daha ekledi. Karatay, yiyenlerin demir gibi kuvvetleneceği besinlerin listesini paylaştı. İşte ünlü profesörün tavsiye ettiği o besinler ve faydaları...

Haber 23-01-2024 07:32

Canan Karatay dolandırıcıların ağına düşmüştü! O anları anlattı: Hipnotize oldum

Telefon dolandırıcıları 10 yıl önce Canan Karatay'ı da tuzaklarına düşürmüştü. Profesör Canan Karatay kendini hakim ve savcı diye tanıtanlara yüklü miktarda parasını kaptırmıştı. O dolandırıcılar yakalandı. Karatay'da düştüğü tuzağı Show TV'ye anlattı. Karatay, "Hiçbir emniyet müdürü, hiçbir savcı, hiçbir polis telefonla sizden para istemez inanmayın, güvenmeyin" diyerek vatandaşları bu konuda uyardı.

Haber 18-01-2024 22:37

Canan Karatay'ın kabusu olmuştu! Hem dolar hem TL... Türkiye'nin konuştuğu ünlü doktoru sevindiren haber

Verdiği yiyecek içecek ve diyet tavsiyeleriyle tüm Türkiye'nin gündemine oturan Prof. Dr. Canan Karatay da dolandırıcılık mağdurlarından biri! Prof. Dr. Canan Karatay'ın parasını kaptırdığı dolandırıcı yakalandı. Televizyon ekranlarının da ünlü yüzü olan Karatay, telefonuna gelen çağrıyla nasıl tuzağa düştüğünü anlatmıştı.

Haber 17-01-2024 09:59

Canan Karatay'ın gençlik fotoğrafları yeniden gündem oldu! 57 yıl önce çekilmiş fotoğraflar görenleri şoke etti

Ezber bozan açıklamaları nedeniyle sık sık gündem olan İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay'ın 57 yıl önce çekilmiş bir fotoğrafı, sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 12-01-2024 15:32

HPV aşısına yönelik sözleri tepki çekmişti! Canan Karatay hakkında suç duyurusu

Canan Karatay'ın "HPV yapılan genç kızlarda felç oluyor. Belden aşağı felç oluyor. Bağırsak sistemi tamamen alt üst oluyor, halsizlik çok oluyor." ifadeleri tepki çekmişti. Önce Çocuklar ve Kadınlar Derneği, Canan Karatay hakkında suç duyurusunda bulundu.

Haber 04-01-2024 14:59

Canan Karatay'dan ezber bozan açıklama: Genetik hastalık diye bir şey yok. Asıl tehlikenin neyde olduğunu söyledi

Canan Karatay, halk arasında 'genetik hastalık' olarak bilinen çoğu hastalık hakkında açıklamalarda bulundu. Karatay, çoğu genetik hastalığın çevresel faktörlerin etkisiyle bozulan DNA'lar yüzünden oluştuğunu belirterek, "Annen ve baban şeker hastası diye sen de şeker hastası olacak değilsin" dedi.

Haber 25-12-2023 10:02

Canan Karatay'dan kilo veremeyenler için ezber bozan sözler! Önce Bu bir kısır döngü! dedi, sonra uyardı: Vücudun en büyük düşmanı!

Ezber bozan açıklamaları ile gündemden düşmeyen ünlü doktor Canan Karatay, sağlık beslenme düzenine dikkat etmelerine karşın kilo veremeyen kişiler için uyarıda bulundu. Kronik strese değinen uzman isim, "Vücudun en büyük düşmanı" dedi. Canan Karatay, "İnsülin yüksekliği ile kortizol yüksekliği birlikte gittiği zaman seks hormonu da azalır." ifadesini kullandı.

Haber 24-12-2023 14:23

Canan Karatay Defalarca anlattık, dilimizde tüy bitti diyerek uyardı: Sinir bozan televizyon programlarını izliyorsanız...

Ezber bozan açıklamaları nedeniyle sık sık gündem olan İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, uyku sorunu çeken vatandaşlar için dikkat çeken bir uyarıda bulundu. Konuşmasına melatonin hormonuna değinerek başlayan uzman isim, "Vücudumuzdaki bozuk, hastalıklı, eksik ve yaşlı hücreler için uyku çok önemli" dedi.

Haber 22-12-2023 14:43

Artık çocuklarda bile görülüyor! Canan Karatay 100 kat daha toksik! diyerek uyardı! Vücut kendi kendini yiyor!

Ezber bozan açıklamaları nedeniyle sık sık gündem olan İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, bilhassa yetişkinlerde görülen bazı hastalıkların artık çocuklarda da görülebildiğini belirtip uyarıda bulundu. Uzman isim otoimmün hastalıklara değindi ve "Vücudun kendi içinde savaş var. Vücut, kendi kendini yiyor! Bağışıklık tersine çalışıyor." dedi.

Haber 18-12-2023 13:50

Canan Karatay'dan ezber bozan sözler! Doktorlar bunu kabul etmiyor diyerek uyardı! Beyin sağlığı için en önemli unsur...

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı çarpıcı açıklamalarla da adından söz ettiren ünlü doktor Canan Karatay, koronavirüs sonrası yaşanan unutkanlık ve konsantrasyon eksikliğine değinip 'beyin' sağlığı konusunda uyarıda bulundu. Konuya dair unsurları bir bir sıralayan uzman isim "Doktorlar bunu kabul etmiyor!" diyerek "Beyinde bozukluk meydana geliyor." ifadesini kullandı.

Haber 14-12-2023 12:00

Canan Karatay, En tehlikelisi! diyerek uyardı! Bütün hastalıkların altında onlar yatıyor!

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı çarpıcı açıklamalarla da adından söz ettiren ünlü doktor Canan Karatay, Parkinson hastalığına neden olan toksinleri tek tek sıraladı. Uzman isim nörodejeneratif hastalıklara karşı nasıl önlem alınacağını da belirtti. Karatay, "En tehlikelisi!" diyerek uyardı.

Haber 10-12-2023 15:34

Unutkanlığı hafife almayın... Canan Karatay alzheimer hastalığını önleyecek besinleri tek tek açıkladı! Bunları mutlaka tüketin

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı ezber bozan açıklamalarla da gündem olan Prof. Dr. Canan Karatay bu defa alzheimer hastalığına dair önemli açıklamalarda bulundu. Karatay, alzheimer hastalığını önceleyecek besinleri tek tek açıkladı.

Haber 07-12-2023 10:06

Canan Karatay'dan ezber bozan açıklama! Aşırı stres ve üzüntü bakın hangi hastalıklara yol açıyor

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı ezber bozan açıklamalarla da gündem olan Prof. Dr. Canan Karatay bu defa tiroid hastalığı hakkında bilinmeyenleri anlattı. Karatay, aşırı stres ve üzüntünün yol açacabileceği hastalıkları da tek tek sıraladı.

Haber 04-12-2023 14:56

Çarpıntı, terleme ve sinirlilik yaşıyorsanız aman dikkat! Canan Karatay'dan ezber bozan uyarı! 70 yıl önce zararsız denmiş fakat...

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı ezber bozan açıklamalarla da gündem olan Prof. Dr. Canan Karatay bu defa çok tehlikeli bir hastalığa karşı uyardı. Karatay çarpıntı, terleme ve sinirlilik yaşıyorsanız aman dikkat dedi ve bu hastalık ile ilgili bilinmeyenleri anlattı.

Haber 30-11-2023 09:21

Canan Karatay uyardı! Balıkları tüketmeden önce mutlaka test edin! Zehre dönüşebilir!

Prof. Dr. Canan Karatay sağlık konusunda yaptığı uyarılara bir yenisini daha ekledi. Kış aylarının vazgeçilmez besin kaynaklarından olan balığa değinen uzman isim zehirlenmemek için pratik kontrol yöntemlerini açıkladı. Kış aylarında balık konusunda sağlıklı beslenme deneyimi için bu önlemleri mutlaka alın.

Haber 26-11-2023 14:00

Bunu yapan hasta olmuyor! Prof. Dr. Canan Karatay 'Süper besin!' diyerek uyardı: Günde 10 adete kadar yetiyor

Ezber bozan açıklamaları nedeniyle sık sık gündem olan İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay favori besinini açıkladı. Uzman ismin, "süper besin" diyerek önerdiği bu gıda, yalnız kilo vermeye yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda beyin ve sinirleri geliştirmeye kadar birçok konuda fayda sağlıyor.

Kadin 24-11-2023 13:47

Canan Karatay'dan 'sabah kahvaltısı' uyarısı! Zeytin ve peynir yerken bu hataları yapıyorsanız dikkat! Meğer pek de masum değilmiş

Prof. Dr. Canan Karatay sağlık konusunda yaptığı uyarılarına bir yenisini daha ekledi. Sabah kahvaltıların vazgeçilmezleri olan zeytin ve peynir tüketiminde yapılan hatalara değinen uzman isim uyarıda bulundu. Bu hatalar ciddi sağlık problemlerinin yaşanmasına neden olabiliyor.

Kadin 17-11-2023 07:30

Canan Karatay listeyi verdi! Kış aylarında vücudumuza kalkan olacak besinler bakın nelermiş

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı ezber bozan açıklamalarla da gündem olan Prof. Dr. Canan Karatay bu defa kış hastalıklarına karşı en etkili besinleri sıraladı ve hastalıklardan korunmak için yapmamız gerekenleri tek tek sıraladı.

Kadin 14-11-2023 09:14

Canan Karatay'dan kritik uyarı! Bu şekilde tüketenler 10 yaş gençleşiyor

Her zaman, sağlıklı beslenen ve düzenli egzersiz yapan kişilerin daha enerjik olup genç görüneceğini vurgulayan İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay çarpıcı bir açıklamada bulundu. Göz çevresinde beliren kaz ayakları da dahil olmak üzere kırışıklık görünümünü engelleyen bir besinden bahseden uzman isim, onun sağlıklı hücre sayısında artış sağlayabileceğini vurguladı. İşte, Prof. Dr. Canan Karatay'ın söz ettiği 10 yaş gençleştiren o formül....

Kadin 13-11-2023 09:20

Prof. Dr. Canan Karatay'dan stres ve kaygıya karşı doğal çözüm! Bu maddelere dikkat

Prof. Dr. Canan Karatay sağlık konusunda yaptığı uyarılarına bir yenisini daha ekledi. Bu kez günümüzün yaygın problemi stres ve kaygı hakkında konuşan Karatay, bu konuda dikkat edilmesi gereken noktaları da tek tek açıkladı.

Haber 11-11-2023 09:52

Canan Karatay 'Bütün hastalıkların başlangıcı bu' diyerek uyardı! Yorgunluk, uykusuzluk ve baş ağrısı çekiyorsanız aman dikkat

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı ezber bozan açıklamalarla da gündem olan Prof. Dr. Canan Karatay bu defa 'Bütün hastalıkların başlangıcı bu' diyerek uyarılarda bulundu. Yorgunluk, halsizlik, uykusuzluk ve baş ağrısı çekenlere dikkat etmeleri gerektiğini söyleyen Karatay açıklamalarıyla yine gündem oldu.

Kadin 09-11-2023 09:11

Uyurken kilo vermek mümkün mü? Canan Karatay zayıflamanın sırrını açıkladı, göbek yağlarınıza veda edin!

İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, kilo probleminden muzdarip kişiler için zayıflamanın sırrını verdi. Her zaman, sağlıklı beslenen ve düzenli egzersiz yapan kişilerin daha enerjik olacağını vurgulayan uzman isim, leptin hormonuna dikkat çekip uyarıda bulundu.

Haber 06-11-2023 06:59

Canan Karatay ve İlber Ortaylı o konuda hemfikir! Sadece bunu yapan ayakta kalacak!

İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay ve ünlü Tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın farklı zamanlarda yaptığı 2 uyarı yeniden gündem oldu. Önemli bir konuyu işaret eden 2 uzman isim yapılması gerekenlere değindi.

Haber 01-11-2023 13:50

Karatay diyeti nasıl yapılır? Karatay diyetinde neler yasak?

Karatay diyeti, sağlıklı yaşam ve beslenme konusunda önemli bir yer edinen Prof. Dr. Canan Karatay'ın benimsediği bir beslenme yaklaşımıdır. Bu diyet, düşük karbonhidrat, yüksek yağ ve orta düzeyde protein içeren bir beslenme düzenini temel alarak metabolizmayı düzenlemeyi ve sağlıklı kilo kaybını desteklemeyi hedefler.

Haber 31-10-2023 23:08

Prof. Dr. Canan Karatay'dan süper besin: Bunu yiyen 10 yaş geriye gidiyor C vitamini deposu!

Prof. Dr. Canan Karatay sağlık konusunda yaptığı uyarılarına bir yenisini daha ekledi. Bu kez bir öneride bulunan Karatay süper besini açıkladı. Cildin yaşlanma belirtilerinin pek çok kişide endişe verici olduğunu söyleyen Canan Karatay, önerdiği besini tüketen kişilerin 10 yaş gençleşeceğini söyledi. İşte C vitamini deposu o besin...

Haber 28-10-2023 08:54

Deli danalar gibi koşmayın diyen Canan Karatay'dan kritik uyarı! Kronik halsizliğin nedeni bakın neymiş...

Ezber bozan açıklamaları nedeniyle sık sık gündem olan İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay dikkat çeken bir uyarıda bulundu. Sık sık 'Pilim bitti' diyerek yaşadıkları halsizliklerden dem vuranlara öneride bulunan uzman isim, içsel stres kadar fiziksel stresten de uzak durulması gerektiğini belirtip "Deli danalar gibi koşarsak, 8 saat tenis oynarsak halsizlik olur” dedi.

Haber 23-10-2023 06:54

Bağışıklık zırhını güçlendirmek isteyenler dikkat! Canan Karatay yedi bin yıldır iyileştiren doğal ilacı açıkladı

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı ezber bozan açıklamalarla da gündem olan Prof. Dr. Canan Karatay bu defa bağışıklık zırhını güçlendirmek için dikkat etmemiz gerekenleri tek tek sıraladı. Karatay, yedi bin yıldır iyileştiren doğal ilacı da açıkladı.

Haber 19-10-2023 11:19

Zararları saymakla bitmiyor! Canan Karatay uyardı; halsizlik, uykusuzluk ve yorgunluğun nedeni meğer buymuş

Ezber bozan açıklamaları nedeniyle sık sık gündem olan İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay dikkat çeken bir uyarıda bulundu. Halsizlik, baş ağrısı, tansiyon yüksekliği, uykusuzluk gibi sorunlara neden olan bir rahatsızlığa dikkat çeken uzman isim "Vücudu bu hale getiriyor. Bütün hastalıkların temeli çok daha hızlı atılıyor ve gelişiyor" dedi.

Haber 16-10-2023 06:57

Canan Karatay İbni Sina'dan örnek vererek açıkladı! Bakın beslenme reçetesinin olmazsa olmazları nelermiş

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı ezber bozan açıklamalarla da gündem olan Prof. Dr. Canan Karatay katıldığı bir yayında yine tüm dikkatleri üzerine topladı. İbni Sina'dan örnek veren Karatay beslenme reçetesinin nasıl olması gerektiğini tek tek anlattı.

Haber 12-10-2023 10:31

Bu havalarda kuru öksürüğe aman dikkat! Canan Karatay 'Hemen doktora koşmayın' diyerek uyardı! Bunları mutlaka tüketin...

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı ezber bozan açıklamalarla da gündem olan Prof. Dr. Canan Karatay bu defa soğuk havaların başlamasıyla birlikte kuru öksürüğe karşı uyarılarda bulundu. Bu aylarda hem yetişkinler de hem de çocuklarda sık sık görülen kuru öksürüğe iyi gelen besinleri de açıkladı.

Haber 09-10-2023 13:17

Bağışıklık sistemimizi zırh gibi koruyor! Canan Karatay Eris varyantına karşı uyardı! Bunları mutlaka tüketin...

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı ezber bozan açıklamalarla da gündem olan Prof. Dr. Canan Karatay bu defa 'Yeni virüs dalgası geliyor diyerek korkmayın' sözleriyle gündem oldu. Eris varyantına karşı uyarılarda bulunan Karatay bağışıklık sistemimizi zırh gibi koruyacak besinleri tek tek açıkladı.

Haber 05-10-2023 14:15

Canan Karatay'dan kritik uyarı! Hem ekmeği unutacaksınız hem de iştahınız bıçak gibi kesilecek

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı ezber bozan açıklamalarla da gündem olan Prof. Dr. Canan Karatay, iki besin sayesinde hem ekmeksiz de doyabileceğinizi hem de iştahınızın kesileceğini ifade etti.

Haber 02-10-2023 07:08

Kaşık kaşık tüketiliyor ama kel bırakıyor! Prof. Dr. Canan Karatay'dan dikkat çeken uyarı

Prof. Dr. Canan Karatay dikkat çeken uyarılarına bir yenisini daha ekledi. Bu kez erkeklere bir uyarıda bulunan Karatay, sıklıkla tüketilen o yemeğin saç dökülmesi ile beraber kel bırakabileceğini dile getirdi.

Haber 29-09-2023 12:24

Canan Karatay'dan kritik uyarı! Tüketmeden önce bir daha düşünün, meğer o besin erkeklerde kelliğe yol açıyormuş

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı ezber bozan açıklamalarla da gündem olan Prof. Dr. Canan Karatay saç dökülmesi sorununa değindi. Uzman isim, sağlıklı beslenmenin bir yaşam biçimi olduğunu vurguladı ve bilhassa erkeklerde saç dökülmesine neden olan besine karşı uyardı.

Haber 26-09-2023 09:55

Prof. Dr. Canan Karatay üstüne basa basa önerdi: Kabızlığı bıçak gibi kesiyor! En doğal ilaç

Prof. Dr. Canan Karatay sağlık konusunda yaptığı uyarılarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye'de kabızlık pandemisi olduğunu dile getiren Canan Karatay, bu soruna karşı hızlı etki gösteren en doğal besini açıkladı.

Haber 24-09-2023 09:05

Canan Karatay 'Türk halkı bu yüzden bu halde' diyerek uyardı! 'O besinlerin tüketimi azaltılırsa hastalıklar azalır'

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı ezber bozan açıklamalarla da gündem olan Prof. Dr. Canan Karatay bu defa ekmek konusunda herkesi uyardı. Uzman isim 'Ülkemizde malesef çok aşırı miktarda ekmek tüketiliyor. Ekmekteki gluten dost bakterileri yok ediyor.' diyerek ekmek tüketiminin azaltılması gerektiğine dikkat çekti.

Haber 23-09-2023 15:00

Canan Karatay'dan çarpıcı uyarı! Meğer yanlış biliyormuşuz, böyle görünüyorsa sakın yemeyin

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı ezber bozan açıklamalarla da gündem olan Prof. Dr. Canan Karatay, bu kez domatesi mercek altına aldı. Uzman isim domatesin bir sebze değil meyve olduğunu vurgulayıp içeriğinde fazla oranda şeker barındırdığını belirtti. Karatay yanlış bilinen bir konuya da değinip vatandaşları uyardı. Uzman isim "Domates böyle görünüyorsa tüketmeyin" dedi.

Haber 22-09-2023 13:31

Canan Karatay üstüne basa basa uyardı! Anne babalar dikkat, çocuğunuza içirmeden okula göndermeyin

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı ezber bozan açıklamalarla da gündem olan Prof. Dr. Canan Karatay'dan anne - babalara dikkat çeken bir uyarı geldi. Uzman isim, o içeceğin okula giden öğrencilere her sabah içerilmesi gerektiğini ifade etti.

Haber 17-09-2023 12:07

Canan Karatay altını çizerek uyardı! Bakıp geçmeyin, meğer o besin kanser dahil birçok hastalığa karşı kalkan görevi görüyormuş

İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay sağlık konusunda yaptığı ezber bozan açıklamalara yenilerini eklemeye devam ediyor. Uzman isim bilhassa kışın tüketilen bir sebzeye dikkat çekip uyarıda bulundu. Meğer birçok kişinin bakıp geçtiği o sebze kanser dahil birçok hastalığa karşı kalkan görevi görüyormuş. İşte Canan Karatay'ın gündem olan o uyarısı...

Haber 08-09-2023 07:09

İnsan sağlığının en büyük düşmanı! Canan Karatay uyardı, kapıdan dahi içeri giremeyecek

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı açıklamalarla da dikkat çeken Prof. Dr. Canan Karatay insan sağlığının en büyük düşmanlarından olan strese karşı uyardı. Uzman isim, stresle nasıl baş edileceğine dair önerilerde bulundu.

Haber 05-09-2023 07:06

Canan Karatay'dan çarpıcı uyarı! Göbek yağlarınızla vedalaşın, uyurken bile kilo vereceksiniz

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı açıklamalarla da dikkat çeken Prof. Dr. Canan Karatay'dan çarpıcı bir uyarı geldi. Uzman isim leptin hormonuna dikkat çekip uykuda kilo verilebileceğini ifade etti.

Haber 01-09-2023 07:18

Canan Karatay'dan 2025 yılı için korkutan öngürü! Aman dikkat, Herkes buna hazırlık yapıyor diyerek uyardı

Ezber bozan açıklamalarıyla bilinen İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, “2025’te büyük bir kıtlık başlayacak dünyada ve bütün herkes buna hazırlık yapıyor” açıklamasıyla bir kez daha gündem oldu. Uzman ismin bu sözleri olası felaket senaryoları ile ilgili bilinçlendirmeye yönelik bir çaba olarak görülüyor. İşte Canan Karatay'ın o açıklaması...

Haber 30-08-2023 09:41

Canan Karatay Tehlikeli, çöpe atın diyerek uyardı! Bakın çamaşırlarını nasıl yıkıyormuş

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı açıklamalarla da gündem olan İç hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay'dan çarpıcı bir uyarı geldi. Uzman isim ezber bozan açıklamasında çamaşır yıkarken yapılan bir hataya değinip "Çöpe atın" ifadesini kullandı. Uzman isim, kendi temizlik yöntemine de değindi. Bakın Prof. Dr. Canan Karatay çamaşırlarını nasıl yıkıyormuş...

Haber 28-08-2023 06:51

Yazın herkes severek tüketiyor! Canan Karatay tehlikelerini sıralayıp uyardı, sakın 'sağlıklı' deyip geçmeyin!

Prof. Dr. Canan Karatay yazın tüketilen besinleri işaret edip dikkat çeken bir uyarıda bulundu. Uzman isim, bazı hastaların uzak durması gerektiği meyveleri sıraladı ve takipçilerini "Tehlikeli!" diyerek ikaz etti.

Haber 25-08-2023 07:26

Hollywood yıldızlarının gençlik sırrı! Canan Karatay Sabah akşam yiyin deyip önerdi, tam bir doğal iksir!

Ezber bozan açıklamaları ile gündem olan İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, 10 yaş gençleştiren besini açıkladı. Uzman isim, tropikal bir meyvenin cildi yenileyen ve daha dinç görünmesini sağlayan doğal bir iksir olduğunu ifade etti.

Haber 23-08-2023 15:18

Canan Karatay'dan tartışma yaratacak sözler! 'Söyleyeceğim kızsınlar' diyerek uyardı!

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra hastalıklara ilişkin yaptığı açıklamalarla da gündem olan Canan Karatay bu defa veganlara yönelik eleştirileriyle gündem oldu. 'Vegan beslenme bir hastalıktır' diyen Karatay, 'Söyleyeceğim kızsınlar' diyerek vegan beslenmenin uzun vadede açabileceği sağlık sorunlarını anlattı.

Haber 21-08-2023 08:15

Fatih Altaylı Canan Karatay'a ateş püskürdü! Çok sayıda hastanın ölümüne sebep olmuştur

Açıklamaları ile sık sık gündem olan gazeteci Fatih Altaylı ünlü isim Canan Karatay ile ilgili zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Karatay'ı Nazi doktoru Josef Mengele'ye benzeten Altaylı'nın "Bilerek veya bilmeyerek çok sayıda hastanın ölümüne doğrudan ya da dolaylı yoldan sebep olmuştur" iddiası dikkat çekti.

Magazin 19-08-2023 14:12