Canan Karatay Haberleri

Çayı bu şekilde içmeye devam ediyorsanız büyük risk altındasınız! Kalp krizinden korunmak için bir kaşık tereyağ eklemek yeterli

Çay, ülkemizin olmazsa olmazları arasında bulunuyor. Birçok insan su yerine çay tüketiyor. Oldukça sevilen çayın faydaları olduğu kadar zararları da bulunuyor. Özellikle çayın içerisine atılan şeker çoğu hastalığın oluşmasında büyük rol oynuyor. Prof. Dr. Canan Karatay çayın içerisine şeker yerine tereyağı atmanızı öneriyor.

Haber 22-09-22 08:03

Ölümden başka her derde deva! “Dağlara çıkar, inersiniz”

Sağlıklı beslenme önerileri ile gündemden düşmeyen Canan Karatay, doping etkisi yaptığı iddiasıyla bazı besinler önerdi. Obezite karşıtlığı ile bilinen Canan Karatay, şeker yemenin enerji vermediğini aksine halsizliğe neden olduğunun altını çizdi. İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, insan ömrünü uzatacak besinler olarak çay, kahve, fındık, kuyruk yağı gibi besinleri önerdi. Peki, doping etkisi yapan, enerji veren besinler hangileridir?

Haber 20-09-22 18:53

Prof. Dr. Canan Karatay: Uyurken kilo vermeniz mümkün! Bu yiyecekler kanser yapıyor

Kilo vermek için çeşitli yöntemler deneniyor. Ancak yapılan bu yöntemlerin etkisi istenilen seviyede olmuyor. Sağlıklı beslenme hakkında çarpıcı önerilerde bulunan Prof. Dr. Canan Karatay, uyurken kilo verebileceğinizi belirterek sağlığınız için uzak durmanız gereken besinleri açıkladı.

Haber 14-09-22 14:26

Prof. Dr. Canan Karatay uzun yaşamın formülünü verdi! Bunu yiyen 90-95 yaşına kadar yaşar

Sağlıklı beslenme uzun yaşamak ve hastalıklardan korunmak için çok büyük önem taşıyor. Uzmanlardan sağlıklı beslenmenin önemini her fırsatta vurguluyor. Prof. Dr. Canan Karatay'da sağlıklı beslenme üzerine yaptığı konuşmalar ile dikkat çekiyor. Prof. Dr. Canan Karatay yaptığı açıklama ile sağlıklı ve uzun yaşamanın formülünü verdi.

Haber 13-09-22 12:23

Canan Karatay bu sefer şaşırttı: İstediğiniz kadar yiyebilirsiniz

Prof. Dr. Canan Karatay, yaptığı açıklamalarla gündeme yön veriyor. Her zaman şaşırtmayı başaran Karatay, bu sefer Adana kebabı ile ilgili söyledikleriyle gündeme geldi. Adana kebabına yeşil ışık yakan Canan Karatay her zamanki gibi uyarı vermeyi de ihmal etmedi. “İstediğiniz kadar yiyebilirsiniz” diyen Canan Karatay sonrasında ise nasıl yenilmesi gerektiğini anlattı.

Haber 01-09-22 07:21

Canan Karatay’ın favorisine İbn-i Sina binlerce yıl önce bakın ne demiş

Prof. Dr. Canan Karatay verdiği sağlık önerileriyle halk sağlığı hakkında önemli bilgiler veriyor. İbn-i Sina ise dünya çapında Tıbbın Babası olarak görülen modern tıbbın duayeni. Biri binlerce yıl öncesinden yaptığı çalışmalarla günümüze ışık tutarken Canan Karatay bildiği bilgileri paylaşmaya devam ediyor. Canan Karatay’ın hastalıklara çare olduğunu söylediği ve ısrarla tüketilmesi gerektiği yönünde tavsiyelerde bulunduğu favori çorbası hakkında İbn-i Sina binlerce yıl önce bakın ne demiş...

Haber 27-08-22 07:10

Canan Karatay hem sebebini hem şifasını açıkladı: Tüm ağrıların çaresi...

Prof. Dr. Canan Karatay, şimdiye kadar yaptığı dikkat çeken açıklamalarla gündemde kalmayı başarıyor. Obezite karşıtlığı ile bilinen Canan Karatay, ezber bozan bilgiler ile dikkat çekiyor. Canan Karatay, “o bilgiler tarihe karıştı” diye herkesi uyardı. Ağrıların hem sebebini hem çaresini açıklayan Canan Karatay, baş ağrısı, eklem ağrısı, diz ve bel ağrısının şifasını açıkladı. Canan Karatay, “Bunu yaparsanız tüm ağrılarınız geçecek” dedi.

Haber 17-08-22 14:59

Canan Karatay hasta olmak istemeyenlere özel tarifini verdi: Paça çorbası değil! Tarhana nasıl yapılır?

Tarhana, sadece ülkemizde değil Orta Doğu ve Balkanlar’da da sıklıkla tercih edilen şifa dolu bir çorbadır. Anadolu yemekleri denince ilk akla gelen lezzetlerden biri olan tarhana, damak çatlatan lezzetinin yanı sıra içeriğindeki zengin besinler sayesinde sağlığa oldukça faydalıdır. Ne zaman hasta olsak hemen evi bir tarhana kokusu sarar. Tarhana, faydaları ve lezzeti için zahmetine katlanılacak çorbaların başında gelir. İşte Canan Karatay’ın tarhana tarifi...

Yemek 13-08-22 08:03

Canan Karatay, çayın bilinmeyen zararını açıkladı! Çok üzüleceksiniz

Prof. Dr. Canan Karatay, halk sağlığıyla ilgili yaptığı açıklamaların yanı sıra besinlerin içerikleri ile ilgili az bilinen bilgileri kamuoyu ile paylaşıyor. Canan Karatay, Türkiye’de en çok tüketilen içeceklerin ilk sıralarında yer alan çay ile ilgili açıklamasıyla tiryakileri bir hayli üzdü. Çay tiryakilerini uyaran Canan Karatay, sürekli tüketilen siyah çayın önemli bir zararı hakkında bilgilendirme yaptı.

Haber 10-08-22 07:19

Canan Karatay’a seslendi: Bir popülizm akımıdır

Prof. Dr. Canan Karatay, dönem dönem yaptığı dikkat çeken açıklamalarıyla gündemden düşmüyor. Karatay, geçtiğimiz günlerde vegan beslenmenin ömrü kısalttığını söylediği açıklaması basında geniş yer buldu. Veganlığın hastalıklara davetiye çıkardığını söyleyen Canan Karatay’ın bu görüşüne tepkiler kadar destekler de geldi. Canan Karatay’ın açıklamasını destekleyenlerden biri de Uzman psikolog ve yeme bozuklukları danışmanı Yelda Başaran oldu.

Haber 28-07-22 07:39

Canan Karatay'dan İlber Ortaylı ve Celal Şengör'e sitem: Utanmıyor musunuz bu halinizden!

İlber Ortaylı, Celal Şengör ile birlikte Fatih Altaylı'nın 'Teke Tek' programına konuk olduğunda yaşadıklarını ve Canan Karatay'ın bu duruma nasıl tepki verdiğini YouTube programında anlattı. Kendisi için ayrılan kurabiyeleri Celal Şengör'ün yediğini gören İlber Ortaylı, durumu Canan Karatay'a anlatınca olanlar oldu. Kalp ve İç Hastalıkları Profesörü Canan Karatay'ın İlber Ortaylı ile Celal Şengör'e tatlı sert sitemde bulunduğu ortaya çıktı.

Magazin 25-07-22 14:05

Ünlü profesör Canan Karatay'dan olay yaratacak açıklama! 'Hepsi bir plan' diyerek duyurdu

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Prof. Dr. Canan Karatay, verdiği bir röportajda veganlıkla ilgili yaptığı açıklamayla gündem oldu. Vegan beslenmenin sağlıklı bir yaşam sağlamadığını ve ömrü kısalttığını söyleyen Karatay, veganların dirençlerin düştüğünü, bağışıklık sistemlerinin zayıfladığını, hastalığa ve kansızlığa karşı dirençsiz hale geldiklerini, kadınların 25-30 yaşlarında menopoza girdiğini, erkeklerin ise spermlerinin az olduğunu söyledi.

Trend 18-07-22 10:57

Canan Karatay televizyonda açıkladı: En sağlıklı şeydir...

Canan Karatay uzun bir aradan sonra televizyon programına katıldı. Her zamanki gibi iddialı açıklamalarda bulunan Karatay, etle ilgili önemli bilgiler verdi. Yapay et tartışmasına da katılan Canan Karatay yapay et için, “Tamamen insanların çoğalmasını engellemek, yok olmasını sağlamaktır” dedi. “Et yemek sağlıksız” iddiaları hakkında da görüş bildiren Canan Karatay, 'Et sağlıksız demek tamamen aldatmaca' ifadesini kullandı. İnsanların asırlar boyu et sayesinde karnını doyurduğunu dile getirdi.

Haber 14-07-22 09:11

Ömrü uzatır, kanserli hücreleri öldürür! Canan Karatay üstüne basa basa önerdi: Altından daha değerli

Prof. Dr. Canan Karatay, yıllardır verdiği sağlıklı besin önerileri ile gündemden düşmüyor. Son dönemin en çok konuşulan ismi olan Kalp ve İç Hastalıkları Uzmanı, obezite karşıtlığıyla biliniyor. Doğal beslenme konusunda sık sık açıklama yapan Canan Karatay, izleyici karşısına her çıktığında şeker ve hazır gıdalara karşı uyarlarını yapmadan geçmiyor. Ömrü uzatan besini açıklayan Canan Karatay, sağlıklı yaşam için olmazsa olmaz diyerek zeytinyağını işaret etti.

Haber 06-07-22 07:29

Canan Karatay, o üçlüyü işaret etti: Her derde deva

Her açıklamasıyla yankı uyandıran Prof. Dr. Canan Karatay, obezite karşıtlığının yanı sıra doğal beslenme önerileri ile de ön plana çıkan isimlerin başında yer alıyor. Son zamanlarda sık sık basında yer alan Canan Karatay, her geçen gün artan yaz hastalıklarıyla ilgili önemli bir tavsiye verdi. 3 besini işaret eden Karatay, hastalıklara karşı etkili olduklarını dile getirdi.

Haber 02-07-22 14:47

Prof. Dr. Canan Karatay'dan tartışma yaratacak sözler: Türkiye’de kimsenin başı kalmaz o zaman

Prof. Dr. Canan Karatay yine çok tartışılacak sözleriyle gündeme geldi. Verdiği bir röportajda çarpıcı açıklamalar yapan Karatay, kendisine 90’dan fazla dava açıldığını ve çoğunun sonuçlanmadığını dile getirdi. Sağlıklı beslenme ve tatlı krizi hakkında görüşlerini dile getiren Canan Karatay, röportajının sonunda ise uzak durulması gereken 5 zararlı ürünü saydı.

Haber 29-06-22 07:31

Canan Karatay çok sinirlendi: Günde 10 tane yiyin!

Canan Karatay, verdiği demeçlerle şaşırtmaya devam ediyor. Yaptığı çalışmalarla dikkat çeken çıkışlar yapan Canan Karatay, beslenme ve sağlık alanında yaptığı açıklamalarla gündemden düşmüyor. Yumurtanın en sağlıklı besinlerden biri olduğunu söyleyen Prof. Dr. Canan Karatay, “Günde gönül rahatlığı ile 10 tane yiyebilirsiniz” dedi. Yumurta için 'süper besin' diyen Canan Karatay, “Yumurta kolesterolü yükseltiyor vs. diye senelerce insanların beyni yıkandı” diyerek isyan etti.

Haber 25-06-22 15:39

Canan Karatay’dan 'iyileştiren yağ' tavsiyesi! Zeytinyağı değil...

Prof. Dr. Canan Karatay, verdiği doğal beslenme önerileri ile gündemden düşmüyor. Obezite tehlikesine karşı yıllardır önemli uyarılarda bulunan Canan Karatay, şimdi de estetik operasyon yaptıranlara seslendi. Hem genç hem de fit görünmek isteyenlere öneride bulunan Canan Karatay, her gün tüketildiğinde inanılmaz etkileri olan bir vitamin önerdi.

Haber 24-06-22 07:37

Canan Karatay ısrarla tavsiye etti: Kanı sulandırır, kilo vermeyi kolaylaştırır, bağışıklığı çelik gibi yapar...

Prof. Dr. Canan Karatay, doğal ürünlerden verdiği tavsiyelerle ön plana çıkıyor. Başta obezite olmak üzere birçok hastalığa karşı tavsiyelerde bulunan Karatay, bu sefer yaşlanmaktan korkanlar için öneride bulundu. Yaşlanmak istemeyenlere seslenen Canan Karatay, her gün mutlaka vücudunuza girmesi lazım diyerek o vitamini işaret etti.

Haber 21-06-22 07:09

Canan Karatay 'fıttırmışlar' diye açık açık uyardı! Çok tehlikeli, evinize sokmayın

Obezite karşıtlığı ile bilinen Prof. Dr. Canan Karatay’dan başta ev hanımları olmak üzere herkese önemli bir uyarı geldi. Doğal beslenme tavsiyeleriyle hafızalara kazınan Canan Karatay, özellikle içeriğinden emin olmadığınız hiçbir şeyin yenmemesi gerektiğinin altını çiziyor. Canan Karatay, bu sefer yiyeceklerle ilgili değil temizlik ürünleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Canan Karatay, “Hanımlar fıttırmış, kusura bakmasınlar” diyerek şaşırttı.

Haber 14-06-22 07:28

Canan Karatay açtı ağzını, yumdu gözünü: Çocuklarımız, gençlerimiz hepsi kısır

Prof. Dr. Canan Karatay, yaptığı açıklamalarıyla gündemden düşmüyor. Katıldığı programlar ve verdiği röportajlar ilgiyle takip edilen Canan Karatay, bu sefer genç nesil ile ilgili yaptığı açıklamayla gündeme bomba gibi düştü. Obezite karşıtlığıyla bilinen Canan Karatay, "Herkes hasta. Çocuklarımız, gençlerimiz hepsi kısır." diyerek dikkatleri üzerine çekti. Canan Karatay, aynı röportajda Türkiye’deki tiroit hastalığıyla ilgili açıklama yaptı.

Haber 08-06-22 15:55

Canan Karatay, 'Pandemisi var, konuşulmuyor' diyerek uyardı: Hastalar söylemeye utanıyor

Prof. Dr. Canan Karatay, dikkat çeken açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. İç hastalıkları ve kardiyoloji uzmanı Karatay, bağırsak sağlığıyla ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu. Kendisine gelen hastaların, hastalığı söylemeye utandığını belirten Prof. Dr. Canan Karatay, her şeyin temelinde bu hastalığın yattığını söyledi. Türkiye’de yaygın görülen bir hastalık olduğunu belirten Canan Karatay, tedavi konusunda da tavsiyeler verdi.

Haber 02-06-22 07:28

Canan Karatay’ın gençliği görenleri şaşırttı! 22 yaşındaki hali olay oldu

Prof. Dr. Canan Karatay verdiği sağlıklı yaşam önerileriyle gündemden düşmüyor. Obezitenin zararları konusunda bulduğu her fırsatta önemli uyarılarda bulunan Canan Karatay, şimdilerde farklı bir konuyla gündemde. Geçtiğimiz yıllarda katıldığı bir televizyon programında gençlik fotoğraflarının yayınlandığı Canan Karatay’ın o halleri sosyal medyada gündem oldu.

Haber 01-06-22 07:06

Canan Karatay kilo vermek isteyenleri uyardı! Bu vitamin eksikse gram veremezsiniz

Prof. Dr. Canan Karatay, verdiği tavsiyelerle dikkat çekmeye devam ediyor. Başta televizyon ekranları olmak üzere sesini duyurabildiği her yerden obezite karşıtı açıklamalarda bulunan Canan Karatay, bu sefer kilo vermek isteyenler hakkında yaptığı açıklamasıyla gündeme geldi. Doğal, sağlıklı ve dengeli beslenmenin önemine her fırsatta vurgu yapan Canan Karatay, kilo vermek isteyenlerin önündeki en büyük engellerden birinin D vitamini eksikliği olduğunu söyledi.

Haber 27-05-22 08:13

Canan Karatay net konuştu! Hasta olmak istemiyorsanız ağzınıza bile sürmeyin

Prof. Dr. Canan Karatay, uyarılarına bir yenisini daha ekledi. Kalp ve İç Hastalıkları Profesörü Canan Karatay, yıllardan beri obezitenin insanlığın en büyük düşmanı ve sağlık sorunu olduğunu vurguluyor. Obeziteyle mücadele için yapılması gereken en önemli şeyin sağlıklı ve doğal beslenme olduğunu belirten Karatay, bazı yiyeceklerin asla yenilmemesi gerektiğini vurguladı.

Haber 26-05-22 07:56

Canan Karatay’ın kendisi de yapıyor! Her sabah aç karnına mutlaka için: Cin gibi olursunuz

Prof. Dr. Canan Karatay, dikkat çekmeye devam ediyor. Alışılmadık çıkışlarıyla bilinen Canan Karatay, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajıyla ses getirmişti. Midye, paket dondurma ve yulafla ilgili açıklamalarda bulunan Karatay, Türk kahvesiyle ilgili yaptığı açıklaması da çok ses getirdi. Her sabah aç karnına içtiğini söyleyen Canan Karatay, “Bir Türk kahvesi fincanı, domatesin verdiği antioksidandan 100 daha fazla antioksidan verir vücudunuza. Beyni de açar, cin gibi olursunuz…” dedi.

Haber 20-05-22 16:00

Canan Karatay'a meslekten men cezası verilmişti! AYM'den flaş karar

Sık sık "sağlıklı beslenme" konusunda verdiği demeçler ve önerilerle gündemde yer bulan Prof. Dr. Canan Karatay için 'meslekten geçici alıkoyma' kararı verilmişti. Anayasa Mahkemesi'ne (AYM) bireysel başvuruda bulunan Karatay'a meslekten men cezası ile ilgili yeni gelişme yaşandı. AYM, kararı ifade özgürlüğünün ihlali saydı.

Haber 19-05-22 15:12

Canan Karatay peş peşe bombaladı: At yemeği, sakın yemeyin

Prof. Dr. Canan Karatay son yaptığı açıklamalarla yine şaşırtmayı başardı. Birçok yiyecek konusunda önemli uyarılarda bulunan Canan Karatay, özellikle kilo vermek ve sağlıklı beslenmek isteyenlerin favorisi olan yulaf hakkında dikkat çeken bir çıkış yapan. Yulaf hakkında, “At yemeği, sakın yemeyin” diyerek şaşırttı. Yulafın faydadan çok zarar verdiğini söyleyen Karatay, çok sevilen midyeler hakkında da uyarıda bulundu.

Haber 18-05-22 13:53

Canan Karatay isyan etti: Senelerce halkımıza verilmedi

Prof. Dr. Canan Karatay, verdiği beslenme önerileri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Doğal beslenmenin önemini her fırsatta vurgulayan Karatay, fazla kilo ve obezitenin neden olacağı hastalıklara karşı insanları uyarıyor. Son yıllarda popülaritesi artan kaya tuzuyla ilgili açıklama yapan Canan Karatay, 'Senelerce halkımıza verilmedi' diyerek uyardı. Karatay, her gün bir çay kaşığı kaya tuzu tüketilmesini tavsiye etti.

Haber 13-05-22 07:05

Canan Karatay, vücudun doğal ilacını verdi: Her gün aksatmadan...

Prof. Dr. Canan Karatay, verdiği doğal beslenme önerileri ile gündemden düşmüyor. Obezitenin ülkemizdeki bir numaralı düşmanı olan Canan Karatay, sağlıklı insanın kilolu olmaması gerektiğini vurguluyor. Hastalıklardan uzak durmak için doğal beslenmenin önemine her fırsatta değinen Karatay, bu sefer gastrit ve reflü gibi çok şikâyet edilen hastalıklarla ilgili öneride bulundu.

Haber 12-05-22 07:04

Canan Karatay üstüne basa basa önerdi: Ürememize...

Prof. Dr. Canan Karatay, verdiği tavsiyelerle sağlıklı beslenmek isteyenlere yol gösteriyor. Kelle paça çorbasının faydalarını saymakla bitiremeyen Canan Karatay, ısrarla doğal beslenmenin önemini vurguluyor. Yemeyeceğiniz hiçbir şeyi vücudunuza da sürmeyin diyen Canan Karatay bu sefer Omega-3 içeren besinlerle ilgili konuştu.

Haber 06-05-22 11:14

Canan Karatay, hasta olmamanın formülü verdi!

Koronavirüs ile birlikte sağlıklı beslenme ve hijyenin önemi bir kez daha ortaya çıktı. Herkes bitkisel olarak bağışıklığını güçlendirmek için elinden geleni yapıyor. Her fırsatta doğal ürünlerin önemini vurgulayan Prof. Dr. Canan Karatay, virüs ve bakterilerden korunma formülünü verdi. Her yaşta, her zaman ve her koşulda bağışıklık sisteminin güçlü olması gerektiğini belirten Prof. Dr. Canan Karatay, bunun için yaşam tarzımızda bazı değişiklikler yapmamızı öğütlüyor.

Haber 30-04-22 07:35

Canan Karatay üstüne basa basa uyardı! Bu hatayı yapmayın

Prof. Dr. Canan Karatay, sağlıklı beslenme önerileriyle gündemden düşmüyor. Obeziteyle ilgili yaptığı çarpıcı açıklamalarıyla bilinen Canan Karatay, halk arasında yaygın şekilde yapılan birçok konu hakkında bilgilendirmeler yapıyor. Canan Karatay son olarak hazır çorba ve çorba yapımıyla ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Hazır çorbalardan uzak durulması gerektiğini söyleyen Canan Karatay, çorbalara un katılmaması gerektiğini söylüyor.

Haber 29-04-22 14:32

Canan Karatay’dan büyük itiraf: Bayramdan bayrama...

Prof. Dr. Canan Karatay’ın sağlık önerileri on binlerce kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor. Şekerin zehir olduğunu, bağışıklığı çelik gibi güçlü yapmak için bol bol kelle paça çorbası içilmesi gerektiğini belirten Canan Karatay, yumurtanın sarısı için de benzer bir açıklamada bulundur. Uzun yaşam için obeziteden, şekerden ve ekmekten kaçınılması gerektiğini her defasında dile getiren Canan Karatay, baklava yediğini itiraf etti.

Haber 27-04-22 10:10

Canan Karatay bu sefer çok kızdı: Yapmayın, mahvediyor

Prof. Dr. Canan Karatay son dönemde verdiği demeçlerle gündemden düşmüyor. Beslenme konusunda verdiği önerilerle öne çıkan Canan Karatay, bu sefer kolonya ve çamaşır suyu tüketimi hakkında konuştu. Ev ve işyeri gibi yaşam alanlarının hijyeninde sıklıkla kullanılan çamaşır sularının kullanılmaması gerektiğini belirten Canan Karatay, çamaşır suyunun beyni mahvettiğini söyledi.

Haber 26-04-22 15:37

Canan Karatay’dan endişe verici açıklama: Çocukların elinden düşmüyor, her evde var! Alkolden farkı yok

Prof. Dr. Canan Karatay, sağlıklı ve uzun yaşam için dikkat çeken uyarılarıyla gündemden düşmüyor. Obezite karşıtı tavırları ve doğal beslenme taraftarı olan Canan Karatay, paketli ürünlere karşı çıkarak büyük çocuk herkesin doğal beslenmesinden yana. Canan Karatay bu sefer her evde bulunan, çocukların elinden düşürmediği bir ürünle ilgili endişe verici açıklamada bulundu.

Haber 22-04-22 15:43

Canan Karatay faydalarını say say bitiremedi! Her gün yiyenin ne başı ağrır ne de dişi

Prof. Dr. Canan Karatay, birbirinden değerli beslenme önerileri ile halk sağlığı hakkında dikkat çeken açıklamalar yapmaya devam ediyor. Doğal beslenmeden yana olan Beslenme ve Sağlık uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay son zamanlara damga vuran isimler arasında bulunurken yeni bir öneri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Canan Karatay’ın önerisine göre sindirim sistemi sorunları, diş ağrısı ve baş ağrısı gibi sorunlara karşı doğal bir yöntemle önlem alabilirsiniz.

Haber 22-04-22 07:08

Canan Karatay'dan 'hayat kurtaran' tarif: Para vermeyin kendiniz yapın

İddialı açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Canan Karatay, virüsler ve mikroplara karşı doğal sirkeyi önerdi. Prof. Dr. Canan Karatay, “Doğal sirke hayat kurtarır. Para vermeyin, evde kendi sirkenizi yapın" dedi. Doğal sirkenin önemini anlatan Canan Karatay, yeni çıkardığı kitabında sirkeyle ilgili ayrıntılar verirken aynı zamanda evde yapılabilmesi için doğal sirke tarifi verdi.

Haber 20-04-22 08:43

Canan Karatay ezber bozdu: Reklama uymasınlar! Kolajen için yapılması gereken...

Prof. Dr. Canan Karatay, yaptığı her açıklamayla gündem olmaya devam ediyor. Doğal beslenme taraftarı olan ve insanlara da bu konuda bilgiler veren Canan Karatay, bu sefer gençlere seslendi. Özellikle genç kızlar tarafından cilt bakımı için sıklıkla kullanılan kolajen tabletler hakkında konuşan Canan Karatay gençlere, “reklama uymasınlar” uyarısında bulundu. Kolajen için yenilmesi gereken besinleri sıraladı.

Haber 20-04-22 08:09

Canan Karatay iddialı konuştu! Sigarayı bıraktıracak formül

Prof. Dr. Canan Karatay, yaptığı bir açıklamayla dikkatleri bir kez daha dikkatleri çekmeyi başardı. Doğal besinlerle ilgili verdiği besinlerle ön plana çıkan Canan Karatay, bu sefer sigarayı bırakmak isteyenler için tavsiyede bulundu. Sigarayı bir türlü bırakamayanlar için Canan Karatay'ın önerisi doğrudan kaya tuzu ile bağlantılı çıktı.

Haber 16-04-22 15:26

Canan Karatay'dan ilaç gibi öneri: Diz ve eklem ağrısını keser, kemik erimesini önler!

Prof. Dr. Canan Karatay yine dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Zaman zaman yaptığı çıkışlarla gündemden düşmeyen kalp ve iç hastalıkları uzmanı, obezite ile mücadelede akla gelen ilk isimlerden biri. Doğal beslenmeyi savunan Canan Karatay, hangi yiyeceğin hangi hastalıklara iyi geldiğini açıklayarak insanları bunları yeme konusunda teşvikte bulunuyor. Canan Karatay son olarak ezine peynirini işaret ederek, “İlaç alacağınıza onu yiyin” dedi.

Haber 16-04-22 07:07

Canan Karatay tüketilmesi gereken en önemli besinleri açıkladı! Aralarında paça çorbası yok

Prof. Dr. Canan Karatay, her gün dikkat çeken açıklamalarına bir yenisini ekliyor. Kalp ve İç Hastalıkları Profesörü, yeni çıkardığı kitapta önemli konulara değiniyor. Bağışıklık sisteminin gücüne vurgu yapan Canan Karatay, mutlaka tüketilmesi gereken önemli besinleri açıkladı. Yıllardır alışık olunduğu üzere paça çorbasının listede yer almaması, Canan Karatay’ı takip edenleri şaşırttı.

Haber 13-04-22 07:21

Canan Karatay önerisi: Baş ağrısı ve açlığa birebir! Gaz, şişkinlik ve kabızlığı önlemek için...

Sevilen isim Prof. Dr. Canan Karatay, Ramazan ayı boyunca oruç tutalar için iftar ve sahur için önerilerini paylaşmaya devam ediyor. Paça çorbasının önemini her fırsatta vurgulayan Canan Karatay, iftarda orucu bu çorbayla açmanın faydalı olacağını belirtti. Karatay aynı zamanda, çorbadan sonra kısa bir ara verilmesi gerektiğinin altını çizdi. Ramazan'da baş ağrısının sebebinin açlık değil susuzluk olduğunu belirten Canan Karatay, bunları yaşamamanız için tavsiyelerde bulundu.

Haber 12-04-22 07:15

Canan Karatay ezber bozdu: Tuzsuz hayat olmaz! Zeytin yoksa köleyiz

Prof. Dr. Canan Karatay açıklamalarıyla yine dikkat çekmeyi başardı. YouTube’da yayınlanan bir programa konuk olarak katılan Canan Karatay, kristal kaya tuzunun önemine değinerek, “oksijen, su ve tuzsuz hayat olmaz” diyor. Son yıllarda Covid-19'la gündemden düşmeyen virüslerle de ilgili konuşan Canan Karatay, “Biz ölürüz virüsler ölmez” dedi. Türkiye’nin yüzde 80’inin kabız olduğunu dile getiren Canan Karatay, denizlerdeki müsilajla da ilgili konuştu.

Haber 07-04-22 11:21

Canan Karatay: Bu 3'lüyü yerseniz hasta olmazsınız

Canan Karatay, verdiği beslenme önerileri ile gündemden düşmüyor. Obezite karşıtı olan Canan Karatay, Ramazan ayı boyunca sağlıklı şekilde oruç ibadetini yerine getirmek isteyenlere reçete gibi öneride bulundu. Hastalıklara karşı bağışıklığı güçlendiren 3 besini açıklayan Canan Karatay, bu üçlüyü sofralardan eksik edilmemesi gerektiğini belirtti.

Haber 06-04-22 08:40

Canan Karatay: Ana sütünün aynısı! İçin, yemeklere katın ya da salatalara koyun...

Prof. Dr. Canan Karatay sağlıklı beslenme önerilerinde sıkça yer verdiği zeytinyağını ana sütü olarak tanımlamakta. Faydaları dünya çapında ses getiren zeytinyağını Canan Karatay nasıl tüketmemizi istiyor. Vücuda ilaç gibi geldiği söylenen zeytinyağını her gün mutlaka tüketmeliyiz. Zeytinyağının faydaları ve Canan Karatay’ın önerileri.

Haber 06-04-22 07:24

Ramazan reçetesi veren Canan Karatay kimdir? Canan Karatay kaç yaşında, nerelidir? Canan Karatay evli mi?

Canan Karatay, Ramazan ayında oruç tutanlar için bazı önerilerde bulundu. Kalp ve İç Hastalıkları Profesörü Canan Karatay, oruç tutan vatandaşlar için kendi sofrasından ayırmadığı 3 önemli besini açıklamasının ardından ünlü doktor hakkında araştırmalar başladı. İşte Canan Karatay hakkında merak edilenler!

Haber 05-04-22 21:14

Oruç tutan şeker hastalarına Canan Karatay'dan iftar tavsiyesi

Obezite ile savaşta akla gelen ilk isim olan Canan Karatay şeker hastalarına özel tavsiyelerde bulunuyor. Ramazan ayında şeker hastaları için kan şekeri seviyesini dengeleyecek besinler tüketmek önemli. Peki şeker hastaları iftar menülerinde hangi besinlere yol açmalı?

Haber 02-04-22 08:43

Canan Karatay’dan uyarı gibi açıklama: Radyasyon bulutu üzerimizden geçti

Canan Karatay dikkat çeken açıklamalarına her gün bir yenisini ekliyor. Obeziteye karşı mücadelede akla gelen ilk isimlerden biri olan Canan Karatay, bu sefer kansere karşı koruyucu özelliği olduğunuz iddia ettiği 3 şeyi açıkladı. Doğal beslenmenin önemini her fırsatta vurgulayan Canan Karatay, bir söyleşide Çernobil felaketinin ülkemizde kanser vakalarını artırdığını ifade etti. Bunun dışında kanserden korunmanın yollarını da söyledi.

Haber 31-03-22 10:54