YEMEK

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN
Merhaba, Ben akıllı asistanınız Mynet Chef GPT. Size en uygun yemek tariflerini bulmak için buradayım. Benden yardım alabilirsiniz.

Mynet Chef GPT

1 Hazırlamak istediğiniz öğünü seçiniz
2 Hangi malzemeleri kullanmak istersiniz? Listeden istediğiniz kadar malzemeyi ekleyebilirsiniz.
3 Hangi mutfak türünde olmasını istersiniz?
Daha fazla bilgi girmek ister misiniz?
4 Özel bir beslenme şekliniz var mı?
5 Belirtmek istediğiniz bir alerjiniz var mı?
6 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
    Kalan mesaj: 10

    Türkiye'nin hem ‘en sevilen’ hem de ‘asla yemem’ denilen çorbası olmuştu! Canan Karatay konuştu: "Kolajen vardır, en doğal proteindir"

    Türk mutfağının vazgeçilmezlerinden olan sakatatları seven çok, bir o kadar da uzak duran var. Ayrım öylesine keskin ki, o sakatat ürünlerinden biri olan kelle paça çorbası Türkiye'yi ikiye bölmüş durumda. Yapılan bir araştırmaya göre 'en sevilen' çorba da kelle paça, 'asla yemem' denileni de... Prof. Dr. Canan Karatay ve Kelle paça Ustası Kemal Kutluğ o çorba hakkında konuştu.

    Kimileri yüzüne bakmıyor kimileri ise hayatta vazgeçmem diyor. Kelle paça çorbası Türkiye'yi ikiye böldü. Yapılan bir araştırma gösterdi ki Türkiye'nin hem 'en sevilen' hem de 'en sevilmeyen' çorbası kelle paça çorbası oldu. Bu çorba, lezzetiyle damak çatlatıyor, faydaları ise saymakla bitmiyor. İçeriğinde bulunan yüksek orandaki kolajen ve lifle birlikte kemik ve kas sağlığını koruyor hatta bütün hastalıklara şifa oluyor. ATV Ana Haber’de yer alan habere göre Prof. Dr. Canan Karatay kelle paça çorbası hakkında "Kolajen vardır, en doğal proteindir" dedi.

    En Çok Aranan Haberler