Kurutma Makinesi Haberleri

Yıllardır yanlış yapıyormuşuz! Fark faturada ortaya çıkıyor... Boş alan bırakmak gerekiyormuş: İşte tasarruf sağlayacak tüyolar

Evde elektrik ve su harcayan cihazların kullanımındaki küçük farklar, büyük tasarruf hamlelerine dönüşüp ciddi anlamda bütçe üzerinde olumlu etki yaratabiliyor. Bunun için pek çok kişi farklı yöntemler uygularken uzmanlar bazılarının ise birer efsaneden ibaret olduğunu belirtiyor. İşte evde tasarruf sağlayacak doğru yöntemler ve doğru sandığınız bazı yanlışlar...

Kadin 06-02-2024 11:44

Elektrik faturanızı anında yarıya indirecek tüyolar! Tasarruf yapmak için uzak durmanız gerekenler

Elektrik faturası hem yazın hem de kışın cebi en çok zorlayan faturalar arasında bulunuyor. Kışın doğal gaz faturalarının da eklenmesiyle birlikte göze batan yüklü elektrik faturasını düşürmek için etkili yöntemler aranıyor. Enerji uzmanları elektrik faturanızı düşürecek basit tüyoları paylaştı.

Kadin 09-01-2023 14:15

Yerden tasarruf etmenizi sağlayacak, en iyi fiyat performans oranına sahip kurutmalı çamaşır makineleri

Çamaşırları makineler yıkıyor fakat makineden almak, asmak ve kurutmak hâlâ büyük bir problem. Özellikle de çamaşırlarınızı asabileceğiniz bir yer yoksa... Neyse ki çamaşır makineleri artık bu soruna da çözüm olmaya başladı. Sizi çamaşır kurutma derdinden kurtaracak, fiyat/performans ürünü en iyi kurutmalı çamaşır makine seçenekleri burada!

Haber 13-10-2022 14:26

Çamaşırhane uzmanı paylaştı: Her evde bulunan malzeme ile çamaşırları ütülemenize gerek kalmayacak

Çamaşırların kırışık görüntüsü bakımsız ve hoş olmayan biri görüntüye sebep oluyor. Ancak günlük koşuşturmanın içerisinde saatlerce çamaşır ütülemek de oldukça can sıkıcı olabiliyor. Çamaşırlarınızın kırışıklıklarını azaltacak onları yeni gibi gösterecek yöntemler arıyorsanız bu hileleri deneyebilirsiniz.

Kadin 31-08-2022 15:08

Sonuçlar beklenen çok daha kötü! Her yerdeler: Bir daha asla elinizi uzatmayacaksınız! En iyi yöntem ise...

33 yaşındaki bilim insanı, el kurutma makinelerinde gizlenen tehlikeli bakterileri gün yüzüne çıkardı. Yaptığı deney sonucunca tehlikeli organizmaların umumi tuvaletler, benzin istasyonları ve sinemalardaki kurutucularda olabileceğini ortaya koydu. Her türlü el kurutma makinesinde bakteri ve mantarların olduğunu ve oradaki bakteri ve mantarların ellerini kurutmak isteyenlere bulaştığını belirtti. Bilim insanı en sağlıklı el kurutma yönteminin ise ellerinizi havada sallamak olduğunu öne sürdü.

Haber 27-08-2022 07:09

Enerji tasarrufu sağlayacağınız beyaz eşya ürünleri

Evini birbirinden kullanışlı beyaz eşya ürünleriyle zenginleştirirken astronomik rakamlı elektrik faturalarından uzak durmak isteyenlerin göz atması gereken birçok beyaz eşya bulunuyor. Birbirinden ünlü ve kaliteli markalar, kullanıcıların yaşantısını kolaylaştırırken enerji tasarrufu da yapabilecekleri beyaz eşyalar üretiyor. Gelin, enerji tasarrufu sağlayan en iyi beyaz eşyalara beraber göz atalım!

Haber 16-08-2022 15:48

Eskimiş kot pantolonlarınızı yeni gibi yapabilirsiniz

Kot pantolonlar zamanla eski formunu kaybederek bollaşıyorlar. Bu da bakımsız, eski ve kötü bir görünüme sebep oluyor. Ancak evde yapacağınız yöntemler ile eski, bollaşmış kot pantolonlarınızı yeni alınmış gibi istediğiniz sıkılığa getirebilirsiniz.

Kadin 13-04-2022 10:10

Çamaşır asma derdine son veren en iyi çamaşır kurutma makinesi modelleri 2023

Hayatımızı kolaylaştıran en başarılı teknolojik ürünlerden biri de çamaşır kurutma makineleri. Hem kısa sürede çamaşırları kurutan hem de bize alan bırakan bu harika ürünler sayesinde zamanımız da bize kalıyor. Bu nedenle hangi ürünü seçmeniz gerektiğini ve çamaşır kurutma makinesi püf noktalarının neler olduğunu sizin için araştırdık.

Haber 22-11-2021 15:11