Musluk Haberleri

Musluktaki inatçı kireç lekelerini dakikalar içinde yok ediyor! Ayna gibi parlayan muslukların sırrı

Musluktaki kireç, sert su kaynaklarından gelen minerallerin birikmesi sonucu oluşan yaygın bir sorundur. Kireç, suyun içinde bulunan kalsiyum ve magnezyum minerallerinin birleşmesiyle oluşur ve zamanla musluklar, armatürler ve suyun temas ettiği yüzeylerde birikir. Musluktaki kireç, sadece estetik bir sorun olmakla kalmaz, aynı zamanda su akışını azaltabilir ve muslukların performansını olumsuz etkileyebilir. Musluklardaki su lekeleri ve kireçten kurtulmak için en etkili yöntemler haberimizde.

Kadin 13-10-2023 11:26

Musluk başlıklarını yenilemek isteyenler için en iyi musluk başlıkları

Ellerinizi yıkarken, bulaşıklarınızı kirden arındırırken ve çeşitli yiyecekleri temizlerken kullandığınız musluklar farklı başlık modelleriyle daha işlevsel hâle gelebilir. Kolay şekilde değiştirilebilen bu başlıklar farklı markalar tarafından özel tasarımlarla müşterilerin beğenisine sunulur. Piyasada yer alan en iyi musluk başlığı modelleri arasından seçim yapmak istiyorsanız sizin için derlediğimiz kaliteli ürünlere göz atabilirsiniz.

Haber 01-09-2023 17:14

Kireç lekelerini ovalamaya gerek kalmadan çıkartıyor! İnatçı kireci anında söküp atan karışım

Kireç lekeleri banyo ve mutfak musluklarında, metal eşyalarda pis ve bakımsız görünümlere sebep oluyor. Kireç lekelerinden kurtulmak için etkili kireç sökücü ürünler aranıyor. Ancak her evde bulunan malzemelerle hazırlanan karışımla birlikte kireç lekelerinden anında kurtulmanız mümkün olabiliyor.

Kadin 28-05-2023 19:09

Kireci bir saat içinde söküp atıyor! Duş başlıklarını yeni gibi yapan temizlik tüyosu

Duş başlıklarında, musluklarda biriken kireçler bakımsız görünümlere sebep oluyor. Bu kireçler ne kadar temizlik yapılırsa yapılsın hiç temizlik yapılmamış gibi gösteriyor. Kireçleri temizlemek için kireç sökücü temizlik tüyoları arıyorsanız mutfakta bulunan bir malzemeyle tüm kireçlerden kurtulabilirsiniz.

Kadin 07-05-2023 11:51

Musluktaki kireç ve su lekelerini geçiren mucizevi temizlik tüyosu! Temizlik malzemelerine para vermeye son

Banyo ve mutfak musluklarında oluşan kireçler, su lekeleri bakımsız görünümlere sebep oluyor. Musluktaki su lekelerini geçirmek için farklı temizlik ürünleri kullanılsa da bu ürünler istenilen sonuçları sağlayamayabiliyor. Temizlik uzmanları musluktaki kireç ve su lekelerinin çözümünün her evde bulunan bir malzemeden geçtiğini açıkladı.

Kadin 05-05-2023 14:12

Musluklardaki sert su lekelerini anında çıkarıyor! Temizlik uzmanlarının gizli sırrı

Musluklarda ve metal yüzeylerde oluşan su lekelerini çıkarmak oldukça zorlu olabiliyor. Su lekeleri temizlik yapılsa bile muslukların pis görünmesine neden oluyor. Temizlik uzmanları su lekelerini gidermek için kullandıkları temizlik tüyosunu paylaştılar.

Kadin 16-04-2023 11:18

Musluktaki inatçı kireci söküp atıyor! Kireçlenmiş musluklar ayna gibi parlayacak

Mutfak ve banyo musluklarında, duş başlıklarında oluşan kireçler bakımsız, pis bir görünüme neden olabiliyor. Muslukları ne kadar temizlersem temizleyeyim inatçı kireçlerden kurtulamıyorum diyorsanız bunun için etkili çözümler bulunuyor. Her evde bulunan malzemelerle kireci söküp atabilirsiniz.

Kadin 06-04-2023 15:47

Faturanızı yarıya düşürebilir! Su faturasını düşürmek için yapılacak en etkili yöntemler

Günlük giderlere gelen zamların giderek artması ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen kişilerin fatura tasarruf yöntemleri aramasına neden oluyor. Su faturaları da her mevsim bütçeyi zorlayan faturalar arasında yer alıyor. Ancak basit yöntemlerle su faturasını düşürmek oldukça kolay olabiliyor. Su faturasını düşürmek için etkili yöntemler arıyorsanız aşağıdaki tüyoları deneyebilirsiniz.

Kadin 17-03-2023 10:11

Ülkede panik yarattı! Musluk suyundan bulaşan beyin yiyen amip bir kişinin ölümüne yol açtı

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde bir kişi beyin yiyen amip nedeniyle hayatını kaybetti. Musluk suyundan burnunu yıkadığı sırada vücuduna direkt olarak beyin yiyen amipe yakalanan hastanın kimliği açıklanmazken ölüm haberi ülkede büyük paniğe neden oldu.

Trend 03-03-2023 09:52

Kireçten tamamen kurtulmanız mümkün! Bir gecede tüm kireci çözüyor

Metal eşyaların üzerinde biriken kireçler bakımsız ve pis bir görünüme sebep oluyor. Mutfak ve banyo kireçlerinden kurtulmak için çeşitli ürünler kullanılıyor. Temizlik uzmanı olarak bilinen Bayan Hinch sadece bir gecede tüm kireçlerden kurtulmanızı sağlayacak yöntemi paylaştı.

Kadin 23-02-2023 15:50

İnatçı su lekelerini ovalamadan çıkarır! Ayna gibi parlatacak

Mutfak ve banyonun temizliği büyük önem taşıyor. Ne kadar temizlik yaparsam yapayım inatçı su lekelerine gideremiyorum diyorsanız bunun çözümü her evde bulunan bir malzemeden geçiyor. Temizlik uzmanları musluklarınızda bulunan su lekelerini tamamen geçirecek yöntemi paylaştı.

Kadin 19-02-2023 14:17

Cami bahçesinde önce dua etti, sonra muslukları çaldı! Şaşkına çeviren anlar kamerada

Bursa’da şaşkına çeviren bir hırsızlık olayı yaşandı. Camilere dadanan sabıkalı hırsızlar öncesinde camilerin avlularında bulunan yatırlara dua etti, daha sonra camilerden musluk ve elektrik kablolarını çaldı. Hırsızlık anları güvenlik kameralarına anbean yansıdı. İşte olayın detayları...

Haber 07-10-2022 11:25

Konya'da cami ve evlerden musluk çalan şüpheli yakalandı

Konya'da cami ve evlerden musluk çalan şüpheli yakalandı

Yurthaber 03-10-2022 13:23

Dişlerimizi yıllardır yanlış fırçalıyormuşuz! Bu yöntem diş çürüklerini önlüyor, dişleri bembeyaz yapıyor

Diş bakımı hem sağlık hem de görünüm için oldukça önem taşıyor. Kimse çürük ve bakımsız görünen dişlere sahip olmak istemiyor. Diş bakımında en sık kullanılan diş fırçalama dişlerimizin daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Ancak uzmanlar diş fırçalamanın yanlış yapıldığını belirtiyor. İşte daha sağlıklı ve beyaz dişler için doğru fırçalama yöntemi...

Haber 20-09-2022 10:35

Bu ülkelere gittiğinizde musluk suyu içebilirsiniz! Bir de suya para vermeyin

Seyahat etmeden önce mutlaka o ülke hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Gittiğiniz yerin kültürünü, gelenek ve göreneklerine dair önceden araştırma yapmak olası yanlış davranışları önleyebilmek açısından önemlidir. Aynı zamanda yurtdışı seyahatlerinde maddi masrafları azaltabilecek yöntemler seçmek paranızı ilgi alanlarınıza doğrultusunda kullanmanıza yardımcı olur.

Trend 17-09-2022 17:33

Kastamonu'da evlerden musluk çalan çocuklar yakalandı

Kastamonu'da evlerden musluk çalan çocuklar yakalandı

Yurthaber 29-08-2022 22:19

Edirne'de tarihi caminin muslukları çalınmak istendi

Edirne'de tarihi caminin muslukları çalınmak istendi

Yurthaber 22-08-2022 04:43

Muslukta biriken inatçı kireci yok etmenin en kolay yolu

Muslukta ve musluk bataryasında biriken kireç ve su lekelerini temizlemek büyük bir zorluktur. Ne kadar ovalarsanız ovalayın kuruduğunda eski haline döndüğünü fark etmişsinizdir. İnatçı kireç lekelerini temizlemek aslında düşündüğünüz kadar zor değildir. Evinizde limon varsa, işte size muslukta biriken inatçı kiri temizlemenin en kolay yolu...

Kadin 28-06-2022 08:28

Edirne'de tarihi camiden musluk hırsızlığı güvenlik kamerasında

Edirne'de tarihi camiden musluk hırsızlığı güvenlik kamerasında

Yurthaber 21-03-2022 09:27

Kayseri'de camilerden hırsızlık yaptıkları iddiasıyla iki zanlı yakalandı

Kayseri'de camilerden hırsızlık yaptıkları iddiasıyla iki zanlı yakalandı

Yurthaber 21-02-2022 00:55

Banyo ve mutfağınıza şık bir dokunuş için en iyi musluk batarya markaları ve modelleri

Banyo ve mutfaklar evde en sık kullanılan alanlar. Fonksiyonel olmalarını sağlayan en önemli ürünler ise bataryalar. Şık tasarıma sahip birçok batarya bulmak mümkün. Ancak hangisi banyo ya da mutfağınıza daha çok yakışır karar veremiyorsanız doğru yerdesiniz. En güzel musluk batarya çeşitlerini sizler için araştırdık.

Haber 28-12-2021 12:16

Arabasına jant alan kişiye banyo musluğu gönderdi

Bolu'nun Gerede ilçesinde, internet üzerinden 1500 liraya anlaştığı Bayram Yılmaz'a (40) otomobil jantı yerine banyo musluğu gönderen Taner Kırıcıoğlu, 'nitelikli dolandırıcılık' suçundan 3 yıl 4 ay hapis ile 2 bin 500 TL para cezasına çarptırıldı. Yılmaz, "Resmen benimle dalga geçildi, içime sindiremiyorum. Giden parama mı yanayım, çok isteğim ve gönderilmeyen jantlara mı yanayım?" dedi.

Haber 01-10-2021 10:18