Musluk Haberleri

Faturanızı yarıya düşürebilir! Su faturasını düşürmek için yapılacak en etkili yöntemler

Günlük giderlere gelen zamların giderek artması ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen kişilerin fatura tasarruf yöntemleri aramasına neden oluyor. Su faturaları da her mevsim bütçeyi zorlayan faturalar arasında yer alıyor. Ancak basit yöntemlerle su faturasını düşürmek oldukça kolay olabiliyor. Su faturasını düşürmek için etkili yöntemler arıyorsanız aşağıdaki tüyoları deneyebilirsiniz.

Kadin 17-03-23 10:11

Ülkede panik yarattı! Musluk suyundan bulaşan beyin yiyen amip bir kişinin ölümüne yol açtı

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde bir kişi beyin yiyen amip nedeniyle hayatını kaybetti. Musluk suyundan burnunu yıkadığı sırada vücuduna direkt olarak beyin yiyen amipe yakalanan hastanın kimliği açıklanmazken ölüm haberi ülkede büyük paniğe neden oldu.

Trend 03-03-23 09:52

Kireçten tamamen kurtulmanız mümkün! Bir gecede tüm kireci çözüyor

Metal eşyaların üzerinde biriken kireçler bakımsız ve pis bir görünüme sebep oluyor. Mutfak ve banyo kireçlerinden kurtulmak için çeşitli ürünler kullanılıyor. Temizlik uzmanı olarak bilinen Bayan Hinch sadece bir gecede tüm kireçlerden kurtulmanızı sağlayacak yöntemi paylaştı.

Kadin 23-02-23 15:50

İnatçı su lekelerini ovalamadan çıkarır! Ayna gibi parlatacak

Mutfak ve banyonun temizliği büyük önem taşıyor. Ne kadar temizlik yaparsam yapayım inatçı su lekelerine gideremiyorum diyorsanız bunun çözümü her evde bulunan bir malzemeden geçiyor. Temizlik uzmanları musluklarınızda bulunan su lekelerini tamamen geçirecek yöntemi paylaştı.

Kadin 19-02-23 14:17

Musluk

Musluk Hakkındaki Haberler Mynet'te. Musluk Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Cami bahçesinde önce dua etti, sonra muslukları çaldı! Şaşkına çeviren anlar kamerada

Bursa’da şaşkına çeviren bir hırsızlık olayı yaşandı. Camilere dadanan sabıkalı hırsızlar öncesinde camilerin avlularında bulunan yatırlara dua etti, daha sonra camilerden musluk ve elektrik kablolarını çaldı. Hırsızlık anları güvenlik kameralarına anbean yansıdı. İşte olayın detayları...

Haber 07-10-22 11:25

Konya'da cami ve evlerden musluk çalan şüpheli yakalandı

Konya'da cami ve evlerden musluk çalan şüpheli yakalandı

Yurthaber 03-10-22 13:23

Dişlerimizi yıllardır yanlış fırçalıyormuşuz! Bu yöntem diş çürüklerini önlüyor, dişleri bembeyaz yapıyor

Diş bakımı hem sağlık hem de görünüm için oldukça önem taşıyor. Kimse çürük ve bakımsız görünen dişlere sahip olmak istemiyor. Diş bakımında en sık kullanılan diş fırçalama dişlerimizin daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Ancak uzmanlar diş fırçalamanın yanlış yapıldığını belirtiyor. İşte daha sağlıklı ve beyaz dişler için doğru fırçalama yöntemi...

Haber 20-09-22 10:35

Bu ülkelere gittiğinizde musluk suyu içebilirsiniz! Bir de suya para vermeyin

Seyahat etmeden önce mutlaka o ülke hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Gittiğiniz yerin kültürünü, gelenek ve göreneklerine dair önceden araştırma yapmak olası yanlış davranışları önleyebilmek açısından önemlidir. Aynı zamanda yurtdışı seyahatlerinde maddi masrafları azaltabilecek yöntemler seçmek paranızı ilgi alanlarınıza doğrultusunda kullanmanıza yardımcı olur.

Trend 17-09-22 17:33

Kastamonu'da evlerden musluk çalan çocuklar yakalandı

Kastamonu'da evlerden musluk çalan çocuklar yakalandı

Yurthaber 29-08-22 22:19

Edirne'de tarihi caminin muslukları çalınmak istendi

Edirne'de tarihi caminin muslukları çalınmak istendi

Yurthaber 22-08-22 04:43

Muslukta biriken inatçı kireci yok etmenin en kolay yolu

Muslukta ve musluk bataryasında biriken kireç ve su lekelerini temizlemek büyük bir zorluktur. Ne kadar ovalarsanız ovalayın kuruduğunda eski haline döndüğünü fark etmişsinizdir. İnatçı kireç lekelerini temizlemek aslında düşündüğünüz kadar zor değildir. Evinizde limon varsa, işte size muslukta biriken inatçı kiri temizlemenin en kolay yolu...

Kadin 28-06-22 08:28

Edirne'de tarihi camiden musluk hırsızlığı güvenlik kamerasında

Edirne'de tarihi camiden musluk hırsızlığı güvenlik kamerasında

Yurthaber 21-03-22 09:27

Kayseri'de camilerden hırsızlık yaptıkları iddiasıyla iki zanlı yakalandı

Kayseri'de camilerden hırsızlık yaptıkları iddiasıyla iki zanlı yakalandı

Yurthaber 21-02-22 00:55

Banyo ve mutfağınıza şık bir dokunuş için en iyi musluk batarya markaları ve modelleri

Banyo ve mutfaklar evde en sık kullanılan alanlar. Fonksiyonel olmalarını sağlayan en önemli ürünler ise bataryalar. Şık tasarıma sahip birçok batarya bulmak mümkün. Ancak hangisi banyo ya da mutfağınıza daha çok yakışır karar veremiyorsanız doğru yerdesiniz. En güzel musluk batarya çeşitlerini sizler için araştırdık.

Haber 28-12-21 12:16

Arabasına jant alan kişiye banyo musluğu gönderdi

Bolu'nun Gerede ilçesinde, internet üzerinden 1500 liraya anlaştığı Bayram Yılmaz'a (40) otomobil jantı yerine banyo musluğu gönderen Taner Kırıcıoğlu, 'nitelikli dolandırıcılık' suçundan 3 yıl 4 ay hapis ile 2 bin 500 TL para cezasına çarptırıldı. Yılmaz, "Resmen benimle dalga geçildi, içime sindiremiyorum. Giden parama mı yanayım, çok isteğim ve gönderilmeyen jantlara mı yanayım?" dedi.

Haber 01-10-21 10:18