Pencere Haberleri

Uzmanlar açıkladı: Tasarruf olsun diyerek yaptığınız büyük hatalar faturanın daha fazla gelmesine sebep oluyor

Yüklü faturalar ev ekonomisinin oldukça zorlanmasına sebep oluyor. Özellikle kış aylarında elektrik ve doğalgaz faturalarını düşürmek için çeşitli yöntemler deneniyor. Bazı tasarruf tüyoları işe yarasa da bazıları faturanın çok daha yüklü gelmesine sebep olabiliyor. Uzmanlar tasarruf için yapılan en yaygın hataları paylaştı.

Kadin 11-12-22 09:43

Evi buz gibi yapıyor faturayı katlıyor! Camdan gelen soğuk nasıl engellenir?

Kış aylarında artan soğuklar nedeniyle gelen faturaların fiyatı giderek artıyor. Birçok kişi evi daha sıcak tutmanın yolunu arıyor. Evi soğutan en temel noktanın camlar olduğu biliniyor. Camlardan gelen soğuğu engellemek için doğru adımların izlenmesi evinizi sıcacık yaparak faturalarınızın düşmesini sağlayabilir.

Kadin 05-12-22 15:31

Yaşlı kadın feci şekilde can verdi! 'Annem' diyerek feryat etti

Kağıthane’de dehşete düşüren bir olay yaşandı. Yaşlı bir kadın, oğlu ve geliniyle kahvaltı yaptıktan sonra 2. kattaki dairesinin mutfak penceresinden aşağıya düştü. Ağır yaralanan kadın ambulansla kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Kadının oğlu ve gelininin, annelerini yerde kanlar içerisinde görünce yaşadıkları dehşet anları güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. İşte olayın detayları...

Haber 07-11-22 10:40

Hakkari'de 5. kattaki pencereden düşen genç kız ağır yaralandı

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 5. kattaki evinin penceresinden düşerek ağır yaralanan 16 yaşındaki S.B, hastaneye kaldırıldı.

Yurthaber 07-11-22 07:39

Bu özelliği bilinmiyor: Doğalgaz faturasını katlıyor! Evi daha sıcak tutmak için kontrol edin

Sonbahar aylarının sonlarına yaklaşırken havalar oldukça üşütmeye başladı. Birçok kişi kaloriferlerini yakmaya başladı bile. Kışın gelen yüksek doğalgaz faturalarından şikayet edenler bu sene faturalara yansıyacak fiyatları tedirginlikle bekliyor. Birçok kişi doğalgaz faturasını düşürmenin yollarını arıyor. Ev ekonomisine katkı sağlamak için doğru yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Kadin 24-10-22 09:48

Samsun'da pencereden düşen kadın hayatını kaybetti

Samsun'da pencereden düşen kadın hayatını kaybetti

Yurthaber 15-10-22 15:08

Hem sağlığınızdan hem de paranızdan olabilirsiniz! Ocaklar kansere yol açıyor

Yemek yaparken kullandığımız ocakların faturaya etkileri oldukça fazla oluyor. Ancak bütçeyi sarsan bu ocakların tek etkisi faturaya olmuyor. Yapılan araştırmalara göre ocaklar tehlikeli bir şekilde sağlığınızı da etkiliyor. Üstelik sağlığınıza etki etmesi için ocağın açık olmasına bile gerek yok.

Haber 16-09-22 07:41

Manisa'da pencereden düşen genç ağır yaralandı

Manisa'da pencereden düşen genç ağır yaralandı

Yurthaber 15-09-22 17:33

Kayseri'de bir okulun penceresine kurşun isabet etti

Gece yaşanan olayda yaralanan olmadı

Yurthaber 13-09-22 15:57

Sakarya'da polisten kaçarken pencereden düşen hırsızlık zanlısı hastanede öldü

Sakarya'da polisten kaçarken pencereden düşen hırsızlık zanlısı hastanede öldü

Yurthaber 07-08-22 12:51