Ronaldinho Haberleri

Ronaldinho'nun son hali sevenlerini üzdü!

Dünya futbolunun efsane ismi Ronaldinho'nun son hali sevenlerini bir hayli yüzdü. Kişisel hayatında kendine bakmadığı ve kötü alışkanlıklar edindiği öğrenilen efsane ismin son fotoğrafına binlerce yorum yağdı. Kendisine bakmadığı ve çok çabuk yaşlandığı gözlenen Ronaldinho'ya sevenleri sitem etti...

Spor 01-04-22 11:21

Galatasaray ve Fenerbahçe, Mardinli Ronaldinho'yu istiyor!

Mardinli 9 yaşındaki futbolcu Beşir Zeyneloğlu, Tanju Çolak’ın katıldığı U11 Ligi’nde sergilediği performansla dikkatleri üzerine çekti. Çolak, Ronaldinho lakaplı çocuğu 9 maçta 42 asistlik performansıyla PSG’nin dünyaca yıldızı Lionel Messi’ye benzettiği söylendi.

Spor 23-03-22 13:53

Barcelona'da Messi'den boşalan 10 numara Coutinho'ya!

Barcelona'da Ronaldinho sonrası 13 yıl boyunca Lionel Messi'nin taşıdığı 10 numaralı forma, takımda bir türlü beklenen performansı sergileyemeyen Philippe Coutinho'ya teklif edildi.

Spor 18-08-21 17:41

Ronaldinho: Varisim kesinlikle Neymar

Ronaldinho, Brezilyalı vatandaşı Neymar'ın varisi olduğunu ilk kez açıkladı.

Spor 13-07-21 07:12

Ronaldinho

Ronaldinho Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ronaldinho Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Annesinin vefatı Ronaldinho'yu dağıttı

Geçen ay annesini kaybeden Ronaldinho'nun alkolle başı dertte. Brezilya basınına göre efsane futbolcu annesinin vefatından sonra adeta dağıldı.

Spor 18-03-21 21:36

Ronaldinho, Türkiye'ye geliyor!

Tarihin en iyi futbolcuları arasında gösterilen Ronaldinho, 4 yıl aradan sonra yeniden ülkemize ayak basmaya hazırlanıyor. Brezilyalı eski süperstar, yurtdışında düzenlediği çekilişleri bu kez Türkiye'de yapacak ve vatandaşlarımızın gönlünü kazanacak.

Spor 17-02-21 19:45

Tek bir paylaşım için servet talep eden dünyanın en çok kazanan Instagram ünlüleri!

Sosyal medyanın gündelik yaşamda daha etkili olmasıyla beraber sosyal medya fenomenliği adında yeni bir iş kolu açığa çıktı. Türkiye’de ve dünyadaki sosyal medya fenomenlerinin kazançları ise merak konusu oldu. Aldıkları ücretlerle lüks bir hayat yaşayan ünlü isimlerin tek bir paylaşımda elde ettikleri gelir ise dudak uçuklattı.

Trend 15-02-21 10:54