KADIN

Vücut tiplerine göre 5 kot pantolon modeli

Vücut tiplerine göre 5 kot pantolon modeli

Sonbaharın gelmesiyle birlikte jeanleri daha sık görünümlerimizde kullanacağımız bir döneme girmiş bulunuyoruz.

Ancak dolaplarımızın joker parçası jean, günümüzü kurtarabildiği gibi kendimize uygun olanını bulmadığımız takdirde bizi olduğumuzdan kilolu veya kısa da gösterebilecek bir ürün. İşte doğru jean’i seçerken dikkat etmemiz gereken noktalar.


Koyu renk jean’ler

Jean tonları dönemlere göre popülerlikleri değişse de, koyu renk jeanler her daim moda ve her daim daha kolay kombinlenebilir bir seçenek. Ayrıca koyu renk jean daha ince ve uzun gösterir.


Denemekten sıkılmayın

Tüm alternatifleri deneyin. Sadece sezonun trendleri üzerine gitmeyin. Moda olanı giymekten çok, size yakışanı denemelisiniz. Zamanınız olduğunda tüm modellere göz gezdirin ve tüm jean kesimlerini deneyin.


Paça boyu önemli

Tüm pantolonlarda olduğu gibi jean’lerde de paça boyu oldukça önemli. Birlikte kullanacağınız ayakkabının topuk boyuna ve paça genişliğine göre bu ayrıntıya dikkat edin.


Uygun kumaşı bulun

Sert denim kumaşlar daha ciddi ve cool bir görünüm sağlarken, likralı kumaşlarla daha enerjik bir görünüm yakalayabilirsiniz. İçerisinde en rahat edeceğiniz kumaşı bulun.


İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurun

Jean’ler dolabınızın joker parçaları olduğundan, dolabınızdaki her parçayla kombinlenebilirliğini göz önünde bulundurun. Bir kaç sezon sonra rafa kaldırmamak için, fazla desen ve aksesuar eklemeli jean’leri en sona bırakın.

marieclaire.com

OFİS İÇİN JEAN NASIL KOMBİNLENİR?

/


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön