Kova Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcunda hareketine devam eden Ay, duygusal ilişkilerinizde gelişmeler yaşayacağınız bir gün olabileceğini gösteriyor. Daha günün başındayken Ay-Jüpiter arasındaki pozitif açı sayesinde gönül ilişkilerinizde şansınız açılıyor. 02:03’te Güneş Balık burcuna giriş yapıyor olacak. 21 Mart’a kadar ekonomik durumunuzun güçleneceği zaman diliminde olacaksınız. Gelecek için finansal durumunuzu az çok netleştirebileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni yatırımlar yaparak maddi gücünüzü arttırmak isteyebilirsiniz. Yalnız bugün gerçekleşecek dolunaya dikkat etmelisiniz.

Ay 16:50-17:46 arasında boşlukta ilerlemesine devam edecek. Partnerinizle sorunlarınız varsa çözmek için uygun bir zaman değildir. Sabah saatleri daha idealdir. Saatler 17:46 olduğunda Ay Başak burcuna geçiyor olacak.

Başak burcunda 18:53’te 0 derecede dolunay oluşacak. Beklenmedik bir borç ya da ödemeyle karşılaşabilirsiniz. Harcamalarınızda çok açılmayın. İnternet üzerinden kartla ödeme yapmanız pek iyi bir karar olmayabilir.

Sevgiler,
Astromeri

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler