KADIN

Kova Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Kovalar, saat 03:32 Ay-Koç burcu geçişi, haksızlığa tahammül etmeyeceğinizi gösteriyor. Eğer birileri sizi sinirlendirirse cevabını en acı şekilde alacaklardır. Bundan da hiçbir zaman pişmanlık duymazsınız.

Saat 06:43 Ay-Mars görünümü, her türlü iletişimde, girişimde size kuvvet veren etkili bir enerjidir. Sübjektif düşünebilirsiniz. Yaşadığınız, gördüğünüz, şahit olduğunuz olayların sizde bıraktığı etkiye göre, fikirlerinizi iletirsiniz. Bu konuda insanlar farklı düşünüyorsa, onlarla yapıcı yönde konuşabilirseniz sonuç gayet olumludur. Ancak tartışmadan uzak duracağız. Bu saatlerde yapılan, girişilen işler başarılı ve hızlı şekilde halledilir. İletmek istediğiniz konuları, yazı ve sözel yolla dış dünyaya sunmanız kolaydır.

Saat 11:17 Merkür-Satürn görünümü olumlu bir bakış açısı kazandırıyor. Hem yakın çevremizle iletişim anlamında hem de toplumsal ilişkilerimizde fikirlerimizi güçlü bir şekilde ifade etmemizde hız kazandırıyor. Her şey sağlam temelli olsun isteyeceğiz. Dostluklara önem vereceğiz. Eğer bir şeyden emin isek, onun peşini bırakmayacağız. Daha önce başladığımız işleri de hızlıca bitirmeye gayret edeceğiz.

Yeni haftanın hepimiz için güzel gelişmelerle dolu geçmesi dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç