Kova Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Kovalar saat 00:03 Ay-Venüs görünüm etkisinde, birilerini anlamakta zorlanırsınız. Sözgelimi, ifade ettiğiniz halde sürekli bir meseleyi didikleyen partnerinize tepki gösterirsiniz. Ancak haklı olduğunuz halde haksız duruma düşersiniz. Elden geldiğince sakin olacağız.

Saat 03:41 Venüs-Chiron görünümü, flört etmek, hayatın güzelliklerini yaşamak, sorunları geride bırakacak aktivitelere yönelmek için iyi bir zamandır. İnsanlarla bir araya geliriz, dinleniriz, eğleniriz, hoşumuza giden ne varsa onu yaparız. Bu bir tatil, yolculuk, kısa seyirli bir değişiklik ve kendine gelmek halidir. Gezmek, görmek, yerinde öğrenmek, tanışmak için fırsattır.

Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, huzur ve sakinliği bir hayli arzulayacağız. Değerli bulduğumuz, bize iyi gelecek ne varsa ona yönelmeyi faydalı buluyorum. Evimiz alanı içinde, ilişkimizde yapıcı düşünmek zamanı. Çünkü bir şeylere kafamızı taktığımız sürece akşamı rahat geçirmek kolay olmayabilir.

Saat 15:30 Ay-Satürn görünümü, en ufak bir engelle karşılaşmada çabuk pes etmeye neden olabilir. Bu enerji ciddiyeti ve her şeyi iyi analiz etmeyi gerektirir. Bu yorucudur. Elimizden geldiği kadarını yapalım. İşlerimizi biraz daha dikkatli yapalım.

Gün, tüm güzellikleriyle sizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler