KADIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yükselen Burç Hesaplama

  Yükselen burç, burç sahibinin kişisel özellikleri ve pek çok şey hakkında bilgi verir. Doğum esnasında ufukta yükselen burç olarak özetlenebilir. Yükselen burç hesaplaması yapılırken yükselen burç tablosu göz önünde bulundurulur. Tabloyu yorumlarken önemli olan nokta, yükselen burç saatleri ile ilgili doğru değerlendirme yapmaktır. Burçların yükselenleri burç sahiplerinin hayatını büyük oranda etkilediğinden yükselen burç özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak, kişilerin hayatını doğru yönlendirmelerine yardımcı olur.

  Yükselen burç, burç sahibinin yaşamı boyunca nasıl hareket edeceğini ve hayata karşı olan duruşunu gözler önüne serer. Olayların değerlendirmeleri ve yüklenecek anlamlar, burçların yükselenleri ile yakından ilişkilidir. Birinci evi belirleyen burç yükseleni, kişilerin hayata bakış açısını belirlemesinin yanı sıra burç sahibinin çevresi ile olan ilişkileri hakkında da bilgi verir.

  Yükselen Burç Nedir?

  Yükselen burç özellikleri; aile ile ilgili verilen kararlar, maddi gelişmeler, aşk hayatı, yaşam düzeni ve sağlık konularında nasıl bir hayat sürüleceğinin ipuçlarını verir. Yani burçların yükselenleri, kişinin yaşamının belirleyicisi olarak görülür ve bir yaşamın şifresi olarak ele alınır.

  Yükselen burç tablosu ile ulaşılabilen yükselen burç özellikleri, burç sahibinin kişiliğini nasıl yansıtacağının, çevresiyle olan ilişkilerinin, sosyal ya da korumacı olup olmayacağının da mesajlarını verir. Ayrıca kişilerin ikili ilişkilerdeki tutumları ve kurulan diyaloglardaki yaklaşımı da yükselen öğrenme yöntemi ile gözler önüne serilebilir.

  Kişilerin ilişki tutumu, nasıl arkadaşlıklar kurduğu ve hayata bakışını belirleyen yükselen burç hesaplama nasıl yapılır?

  Yükselen Burç Hesaplama

  Yükselen burç bulma konusunda ihtiyaç duyulan bilgiler, kişilerle ilgilidir. Yükselen öğrenme için edinilmesi gereken ilk bilgiler gün ve ay bilgilerini de içeren doğum tarihi, doğum saati ve yükselen burcu öğrenilecek kişinin cinsiyetidir. Bu bilgileri edinen kişi yükselen burç öğrenme için ne yapabilir?

  Yükselen Burcum Nedir?

  Burç yükselen hesaplama yöntemi, gerekli bilgiler toplandıktan sonra devreye girer. Astroloji ile ilgili eğitim almayan kişilerin de ulaşabileceği yöntemler arasında en kolay uygulanabilecek olanı, yükselen burç hesaplama aracı kullanmaktır. Burç yükseleni ile ilgili araştırma yapanlar sıkça yükselen burç hesaplama aracıyla karşılaşırlar. Burada başlıklara uygun bilgilerin ilgili boşluklara girilmesi durumunda kişileri, kolaylıkla yükselen burç özellikleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirler.

  Yükselen Burç Tablosu

  Yükselen burç hesaplama yöntemlerinden diğeri de yükselen burç tablosu kullanmaktır. Yükselen burç saatleri dikkate alınarak oluşturulan bu tablo ile burç yükseleni öğrenmek oldukça kolaydır.

  Yükselen burç tablosu 12 burcu, burçlara ait günleri ve belirli saat aralıklarını içerecek şekilde hazırlanmıştır. Burç sahibinin doğduğu saat ile doğum tarihinin kesiştiği nokta yükselen burcu gösterir.

  Yükselen burç tablosu:

  Yükselen Burç Tablosu

  Yükselen Burç Özellikleri

  Yükselen burç hesaplama yöntemleri ile ulaşılan burç yükselenlerinin her biri ev temsilcisidir. 12 burcun da ayrı ayrı temsil ettiği evler bulunur. Doğum haritası aracılığı ile hesaplamalar yapılarak yükselen burçların özelliklerine ulaşılır. Yükselen burç özelliklerine göre karakterlerinin nasıl şekillendiğini merak eden kişiler, konuyu sıkça mercek altına alır ve burçların yükselenleri doğrultusunda nasıl biri olduklarını çözmeye çalışırlar.

  Şahısların kendilerini nasıl yansıttıklarını belirleyen yükselen burçları, hayata dair ipuçları sunar. Yükselen burçlar burç sahiplerinin yaşamlarının dönüm noktalarını gözler önüne serer. Kişilerin hayatı boyunca elde edeceği başarıları, maddi kazançları ve çocukluk dönemlerini nasıl geçireceklerini yükselen burç özellikleri belirler. Herkesin yükselen burcunun özellikleri farklıdır. Kişilerin yaşamlarını yakından etkileyen yükselen burçların özellikleri nelerdir?

  Yükseleni Koç Burcu Olanların Özellikleri

  Yükselen koç burcuna sahip kişiler renkli kişiliğe sahiptirler. Doğayla uyumlu iç dünyaları sayesinde eğlenceli yönleri ile ön plana çıkarlar. Ancak yükseleni koç burcu olan kişilerin her şeyden çabuk sıkıldıkları görülür. Bu durumlarda huysuz davranışlar sergilemeleri ise en çok dikkat çeken özellikleridir.

  Yükselen Koç Burcu Özellikleri

  Yükseleni Boğa Burcu Olanların Özellikleri

  Yükseleni boğa olanlar, uyumlu yönleri ve sosyal ilişkilerdeki kibar tavırlarıyla ön plana çıkarlar. Çok iyi birer dinleyici olan boğa burçları, en değerli dostlardandır. Sırdaş yönlerinin yanı sıra para harcamayı seven yükseleni boğa burcu olan kişilerin zevk düşkünü oldukları bilinir.

  Yükselen Boğa Burcu Özellikleri

  Yükseleni İkizler Burcu Olanların Özellikleri

  Yükseleni ikizler burcu olanlar neşeli yönleri ile kendilerini gösterirler. Becerileri ve yetenekleriyle ön plana çıkan ikizler burçları, her ortamda dikkat çekmeyi başarırlar. Ayrıca birden fazla konuyla ilgilidirler. Bu yönleri onları çekici kılar.

  Yükselen İkizler Burcu Özellikleri

  Yükseleni Yengeç Burcu Olanların Özellikleri

  Yükseleni yengeç burcu olanlar, hassas yapılarıyla dikkat çekerler. Duygusal yengeç burçlarının hisleri oldukça kuvvetlidir. Bu davranışlarını karşı taraftan da beklerler. Ancak kendilerine aynı şekilde davranılmadığını düşünmeleri durumunda boş yere üzülürler. Metafizik gibi konularla ilgilenirler. Genel olarak gizemli bir havaları vardır.

  Yükselen Yengeç Burcu Özellikleri

  Yükseleni Aslan Burcu Olanların Özellikleri

  Yükseleni aslan burcu olanlar ilişkileri konusunda sadık kişilerdir. Ayrıca dürüsttürler. Karşılarındaki kişilerden de bunu beklerler. Kendilerini geliştirmeyi seven aslan burçları, kendilerini önemserler.

  Yükselen Aslan Burcu Özellikleri

  Yükseleni Başak Burcu Olanların Özellikleri

  Yükseleni başak burcu olanlar, çevrelerine karşı mesafeli tavır sergilerler. Karşılarındakine güvenmek isterler. Doğru adım atmak için ikili ilişkilerde çok detaycıdırlar. Hayır kelimesini en sık kullanan burçların başında gelirler.

  Yükselen Başak Burcu Özellikleri

  Yükseleni Terazi Burcu Olanların Özellikleri

  Yükseleni terazi burcu olanlar gezme konusunu çok önemserler. Sevdikleri için fedakarlık yapmaktan kaçınmazlar. Aynı davranışı karşılarından da beklerler. Gezmek kadar eğlenmeyi de severler.

  Yükselen Terazi Burcu Özellikleri

  Yükseleni Akrep Burcu Olanların Özellikleri

  Yükselen burcu akrep olanlar için yaşam bir savaş alanıdır. Duygularını uçlarda yaşayan akrep burçları, yaşanan her gelişmeden çok etkilenirler. Ancak kendilerine olan güvenleriyle her ortamda dikkat çekmeyi başarırlar.

  Yükselen Akrep Burcu Özellikleri

  Yükseleni Yay Burcu Olanların Özellikleri

  Yükseleni yay burcu olanlardan bazıları oldukça içe kapanık sessiz yapıdayken bazıları sosyal becerileriyle ön plana çıkan kişiler olurlar. Hayatlarındaki her kişinin yaşadığı olumlu olumsuz tüm olaylardan fazlaca etkilenirler.

  Yükselen Yay Burcu Özellikleri

  Yükseleni Oğlak Burcu Olanların Özellikleri

  Yükseleni oğlak burcu olanların odağında her daim başarılı olmak vardır. Tüm planlarını bu doğrultuda yaparlar. Her işi en ince ayrıntısına kadar düşünen oğlaklar, arkadaşlarını bile buna göre seçerler. Geçici heveslerle ilgilenmeyen oğlaklar, zeki kişilerle bir arada bulunma çabasındadır. Kuruntulu yaklaşımları nedeniyle kimseye güvenmezler.

  Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri

  Yükseleni Kova Burcu Olanların Özellikleri

  Yükselen burcu kova olanlar idealist ve dürüst duruşlarıyla dikkat çekerler. Olaylara serin kanlı yaklaşırlar. Zekaları sayesinde sorunlar karşısında hızlıca çözüm üretebilirler.

  Yükselen Kova Burcu Özellikleri

  Yükseleni Balık Burcu Olanların Özellikleri

  Yükseleni balık olanlar sakin davranışlar sergileseler de bu kişilerin içlerinde fırtınalar kopar. Ancak yaşadıkları duyguları dışarıya yansıtmazlar. Hayalleri doğrultusunda yaşarlar. Geleceklerini planlamayan bu kişiler hayatı akışına bırakırlar. Çevrelerine karşı son derece yardımsever davranırlar ve duyarlı tavırlarıyla dikkat çekerler.

  Yükselen Balık Burcu Özellikleri