Akrep Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Akrepler saat 00:03 Ay-Venüs görünümü, zevkli sohbetlerin önüne geçiyor. Baskılar genel olarak dışarıdan gelir ve siz de bunları devre dışı bırakmaya çalışırsınız. Partneriniz de umursamaz tavırlar içinde olabilir. Siz sorunlardan bahsederken, o kendince değerlendirebilir. Size göre bazı detaylar önemliyken o bunların gereksiz olduğunu düşünür. Burada yapılması gereken hem ilişkinizi hem de önünüzdeki yolu bilerek, geçmişi şöyle bir hatırlayarak sakince gözden geçirmede bulunmaktır. Tartışarak, küserek hiçbir şeyin çözümlenmesi mümkün değildir.

Saat 03:41 Venüs-Chiron görünümü, ilişkimizi artı ve eksi yönleriyle ele alarak duruma bakmamızı sağlıyor. Dar günde, güzel günde birbirimize destek veriyor muyuz, birbirimizin yaralarını sarıyor muyuz? İşte bu önemli. Bu görünüm bu anlamda gerçekçi olmamızı sağlıyor. Bu açıdan son derece faydalı.

Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, ilişkimizde huzur-istikrar-saygı ve güven olgusunu fazlasıyla önemsediğimizi gösteriyor. Karşımızdaki kişi, bizden farklı düşünebilir. Buna bir sözümüz olmaz. Ancak karmaşık, dengesiz, inatçı, tuhaf davranışlarda bulunmasın yeter. Her türlü durumu gayet net analiz edebiliriz. Sorunlar varsa, bunları el birliğiyle çözmekten hoşlanırız.

Saat 15:30 Ay-Satürn görünümü, ailenizin üstünüzdeki etkisini işaret ediyor. Bir büyüğünüzün sorumluluğu sizi zorlayabilir. Bugün onunla ilgilenmeniz gerekebilir. Ev içinde tamirat bakım gibi işleriniz olabilir.

Gün, tüm güzellikleriyle sizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler