KADIN

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 09:27 Ay-Chiron kavuşumu, aşkın ne kadar sihirli bir şey olduğunu, aşkla buluşmanın büyük şans olduğunu düşünmemizi sağlıyor.

Saat 13:19-17:11 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Sorunlu bir ilişkiniz varsa, sevgilinize doğru çekilebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz noktalar gözünüzde önemsiz hale gelir. Romantizm, bağımlılık duygusu sizi farklı bir dünyaya götürür. Gerçekçi düşünmeye çalışmalısınız.

Saat 17:11 Ay-Koç burcu geçişi etkinliğinde, sağlığımıza önem verelim. Çabuk sinirlenmek, anlayışsız davranmak, bize uymayan bir durumla karşılaştığımızda tepki göstermek mümkündür. Kendi kendimize kararlar almaya kalkışmayalım. İşimizdeki kurallara gerekirse riayet edelim. Kural dışı veya sert davranan kişilere karşı da gözümüzü dört açalım.

Saat 19:44 itibariyle Mars-Neptün arasındaki görünüm etkisinde, yeni bir ilişkiye, iş ortaklığına, maddi duruma bilinçli bakmak gerekiyor. Ayrıca düşünmeden karar vermeyelim. Bir şeylere güvenip yola çıkarız. Fakat ilerlememiz mümkün olmayabilir.

Saat 22:59 Ay-Venüs kavuşumu, başta ilişki ve sağlık konuları üzerinde çabucak alevlenmeye müsait olduğunuzu gösteriyor. Bu iki konuda, bir probleminiz varsa ve bu problemleri dışa yansıtmayıp içinize atıyorsanız keyifsiz saatler geçirebilirsiniz. Onun için, sizi rahatsız eden ne varsa lütfen sakin olmaya çalışınız.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç