KADIN

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Akrepler yeni haftamızı, saat 06:23 Ay-Neptün görünüm etkisinde karşılıyoruz. Bu enerji, ideallerinizi geleceğiniz doğrultusunda belirlemenizi sağlar. Hafızanız oldukça güçlüdür. Hayallerinizi hayata geçirebilir, tasarladıklarınızı dışarıda gösterme fırsatı yakalarsınız. Yolculuklar, görüşmeler başarı geçer. Size kendinizi iyi hissettirecek dostlarla tanışırsınız.

Saat 13:00 Ay-Pluto karşıtlığı, derinlikli analiz yapmanızı, işlerinizi hırslı bir şekilde yoluna koymanızı, insanları ikna etmenizi sağlar. Daha fazla kendinize güvenirsiniz.

Saat 21:35 Ay-Merkür zorlu görünümü, inandığınız değerlere kimsenin dil uzatmasına izin vermediğiniz gibi, yaşadığınız ülkenin dünyadaki yeriyle alakalı olarak hassas düşünmeniz mümkündür. Eğer durduğunuz nokta hayatınızı garanti altına almanız için yeterli değilse, farklı yolları denemek kimi zaman oldukça faydalıdır. Ancak iyi düşünülmeli, atacağınız her adımın nereye varabileceğini hesap etmelisiniz.

Saat 23:23-2 Mayıs saat 07:12 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde, başarılı girişimlerde bulunmak, için planlar yapıyorsanız, ben derim ki bir daha düşününüz. Aile özlemi, sevdiklerinizi yanınızda görmek arzusu boşluk saatlerinde yükselir. Eğer ilişkiniz veya başka bir mesele sizi rahatsız ediyorsa bu zaman diliminde başkalarına karşı anlayışlı olmanız zordur. Böyle anlarda dinlenmek iyi bir çözümdür.

Mayıs ayının hepimize şans getirmesi dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç