KADIN

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Akrepler, Saat 00:26 Ay-Venüs faydalı görünümü, aşkta hakim taraf olmanızı Aslında bir şeyleri sorgulamak gibi bir niyetimiz yok. Fakat karşınızdaki kişi size ilgi göstermez, bir de baskın davranmaya kalkışırsa kendi iç dünyanıza dönerek onunla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Her arzunuzun mutlak kabulünü bekleyebilirsiniz.

Saat 05:39 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, kendimize güvenerek, inanarak bir yol ve bir hedef belirlememizde etkili oluyor. Tabii ki zorluklar hayata dairdir. Ancak kişi, cesaretle ilerlediğinde her türlü engelin üstesinden gelerek başarılı olabilir.

Saat 12:22-13:33 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Aile büyükleri başta olmak üzere sizden yaşça büyük kişilere karşı ılımlı davranmak gerekiyor. Önemli işlerle ilgili start vermemek, hırslı davranmamak, toplum içindeki itibarınızı ön planda tutmak gerekiyor. Bu zaman dilimi içinde eviniz, aileniz ve özel ilişkinizle alakalı konularda hoşgörülü davranınız. Huzur verici ve bütünleştirici yönde hareket etmekte yarar var. Boşluk etkisi altında yeni bir karar vermek, karar değişikliğine gitmek uygun olmaz. Bilakis gözden geçirmelerde bulunmak gayet yararlıdır.

Saat 13:33 itibariyle etkili olacak Ay-Başak burcu geçişi, planlarımızın ve işlerimizin bu saat sonrası bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesini gerektiriyor. Toplumsal konularda etrafınızdaki insanları iyi gözlemleyiniz. Endişeli veya aşırı eleştirel yaklaşımlardan kaçınmakta yarar görüyorum.

Kalben sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç