KADIN

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Akrepler, saat 08:30 Ay-Mars görünümü, işlerinizi titizlikle takip etmeniz, yerli yerine koymanız yönünde sizi destekleyicidir. Ayrıca sevdiklerinizi korumanız, kollamanız yönünde yardımcıdır. Zorlayıcı işleri kolaylaştırıcı bir etkidir. Çaba sarfettiğiniz, mücadele verdiğiniz her işinizde sizi başarılı kılar. Ayrıca önceden planlanmış yolculuklara çıkmanın göstergesidir.

Saat 09:43 Ay-Merkür görünümü, hayatı olumlu yönleriyle görmemizi sağlar. Belki zorluklar yaşıyorsunuz ve ilişkilerinizde arzu etmediğiniz durumlar söz konusu. Ancak bu görünüm sayesinde zihniniz çok daha geniş açıdan hayatı ele alarak, evrensel düzendeki işleyişin farkında olarak durumları değerlendirecektir.

Saat 12:32 Ay-Pluto görünüm etkisi gayet olumludur. Herhangi bir konuda derinlikli analiz yapmanızı, gücünüzü kanıtlamak adına istekli olduğunuzu gösteriyor.

Saat 21:51 Ay-Satürn görünümü, arkadaşlarımıza maddi ve manevi anlamda yardımcı olmaya çalışmanın, bu yöndeki sorumlulukların işaretçisidir. Parasal anlamda kimseye sıkıntımızı dile getirmeyiz. Kendi görüşlerimizi hislerimizi başkalarıyla paylaşırken, onların aksi yöndeki fikirlerini anlamaya çalışmak kolay olmayabilir.

Saat 23:34-30 Haziran saat 10:02 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Etrafımıza karşı belli bir mesafe koyabilir, samimi davranmayabiliriz. İnsanlar sizden fazla beklentili olabilirler.

Umut dolu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç