KADIN

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Yengeçler, saat 08:30 Ay-Mars görünümü, etrafımızdaki tüm gelişmeleri analizci bir bakış açısıyla ele almamızı sağlıyor. Verimli olması, sağlıklı yürümesi için, işlerimizi iyi takip etmemiz gerekir. Çabamız bir hayli yoğundur. Çünkü bizim için değerli olan ne varsa, onu korumak, kollamak isteriz. Öfkeli insanlar, tuhaf davranışlar bizi rahatsız ettiği için, böyle kişilerden uzak durmaya çalışırız.

Saat 09:43 Ay-Merkür görünümü, hem zihnimizi rahatlatacak hem sözlerimizin olumlu yönde dışa yansımasını sağlayacak.

Saat 12:32 Ay-Pluto görünümü, ilişkinizde iletişimin önyargılı ve eleştirel olmaması gerektiğini, ortaklaşa kararlar vermenin önemini vurguluyor.

Saat 21:51 Ay-Satürn görünümü, yakınlarımızla alakalı meseleleri gözden geçirirken yapıcı tarzda hareket etmenin önemli olacağını işaret ediyor. Çünkü bir yandan kendi fikirlerimizi önemseyeceğiz, diğer taraftan başkalarıyla aramızdaki görüş ayrılıklarına karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Saat 23:34-30 Haziran saat 10:02 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Yuvanızı, sizi veya ailenizi ilgilendiren meseleler üzerinde güzellik ve konfor gibi huzur ve güvenlik de fazlasıyla önemsediğiniz noktalar olacaktır.

Umut dolu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç