Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 02:17 Venüs-Pluto görünümü, mesleki ve özel hayatınızla ilgili konularda güce duyduğunuz yoğun ihtiyaç yükseliyor. İlişkide huzurdan yanasınız. Hayatınızın iplerini elinizde tutmak istiyorsunuz. Belki kimilerine göre fazla duyarlısınız. Ancak bu sizin doğanızda olan bir özellik. Sizi böyle kabul etmelerini ve desteklemelerini bekliyorsunuz. Ne zaman değerinizi anlamıyor ve sizi kırıyorlar işte o zaman direnciniz düşüyor.

Saat 06:52-11:53 Ay-Boşluk etkisindeyiz. Yenilik anlamı taşıyan her şeyi inceleyelim. Çünkü atılacak bir adımın uzun ömürlü olması oldukça zordur. Telaşlı bir şekilde karar verilmemeli, enine boyuna düşünülmelidir. İç huzursuzluğu, gerginlik, net bir karar verememe gibi durumlar boşluk etkisi altında mümkündür.

Saat 11:53 sonrası burcunuzda seyrine başlayan Ay, her şeyi etraflıca düşünerek, dürüstçe ele almak isteğinizi yükselticidir. Sizi doyuma ulaştırmayan, hatta umutsuzluğa sürükleyen ilişkinizi tekrar gözden geçiriniz.

Saat 18:35 itibariyle burcunuz üzerinde oluşacak ilkdördün etkisi, dış dünyada kendinize ait değerleri savunmanız, ifade etmeniz ve de mücadele etmeniz yönünde önem taşıyor. Mesleki konularda ve yaşamsal her alanda arzuladığınız konuma gelmek istiyorsunuz. Sabrınız artık tükenmiş durumda. Ne olacaksa olsun, yeter ki bir şeyler olsun diye düşünüyorsunuz. Ancak bunların olumlu yönde gerçekleşmesi için gerçekçi düşünmeli ve şartların farkında olmalıyız. Güne şöyle bir baktığımızda bir çoğumuz hassasız. Bir yandan harekete geçmek, haksızlıklara karşı savaşmak istiyoruz. Ancak diğer yandan dereyi görmeden paçalarımızı sıvamamak lazım. Sağlam ata oynamamız gerekiyor. Mesleki, ailevi, kişisel konularda sakin olmayı bilmeliyiz. Benim tavsiyem, durumu bir daha gözden geçirmenizdir. Doğru yolda mıyız, ileride bir problem oluşur mu diye bakmamız lazım.

Saat 18:36 Ay-Mars karşıtlığı, ailevi ve özel hayatınızla ilgili konularda gerginlik yaşamanıza sebep olabilir. Sabah saatlerinde iş ortamınızda dikkatli olunuz.

Saat 19:08 Güneş-Mars görünümü, ilişki ve iş hayatınızla ilgili konularda yaşanan zorlukların işaretçisidir. Başarılı olmak istersiniz. Birileri size karşı çıktığında sinirlenmek yerine, inandığınız yol ve dava için mücadele ediniz. Ancak bu mücadelede başarılı olmanın yolu, yapıcı düşünmekten geçiyor. Birileriyle çatışarak değil, zamanı doğru şekilde kullanarak hedefe ulaşabilirsiniz.

Güzel bir gün dileğimle,

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler