KADIN

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Yengeçler Ay-Koç burcu geçiş etkinliğinde güne adım atıyoruz. Eviniz, ailevi ilişkileriniz ve duygu dünyanızla ilgili konularda kendinize göre hareket etmeniz kolay olmaz. Çünkü başkaları sizden beklenti içindedir. Onları memnun etmek zorunda kalırsınız.

Saat 14:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatının kendi içindeki sorunlarıyla mücadele etme arzumuzu işaret ediyor. Biz kazanmak, başarılı olmak ve dilediğimiz şekilde ilerlemekten yanayız. Kimsenin işimize karışmasına, bizi hafife almasına izin vermeyeceğiz. Para kazanmak ve işimize sahip çıkmak bizim için son derece önemli olacak.

Saat 18:28 Ay-Merkür görünümüyle, başkalarıyla iş veya özel ilişki anlamında zorlanırız. Derdimizi anlatsak kimsenin tam olarak anlamayacağını biliriz. İçimize atarız fakat bu bizi bir hayli yorar.

Saat 21:47 Ay-Pluto görünümü, gerek mesleki ve gerekse özel ilişkinizle alakalı konularda tepkisel davranışlardan kaçınmak lazım. Gözden geçirmeden, üzerinde düşünmeden söylenen sözler gerginliğe neden olabilir. Oysaki açık, net, ılımlı şekilde duygularımızı ifade edebilsek, sıkıntılarımızı dile getirebilsek hiçbir sorun çıkmaz.

Not: 22-31 Ocak haftalık burç yorumlarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

https://www.mynet.com/22-31-ocak-haftalik-burc-yorumlari-1213526-mykadin

Günün tüm gelişmeleri mutlu edici olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç