Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 00:03 Ay-Venüs görünümü, kendimizi ifade etmekte, birileri de bizi anlamakta zorlanabilir. Özellikle ilişki anlamındaki sorunlar can sıkabilir. Siz meseleleri kendinizce ele alırsınız, karşınızdaki kişi bunlara ters yanıtlar verebilir. Oysaki her ikiniz de birbirinizi dinleseniz ortak nokta bir oluşturabilirsiniz. Benim tavsiyem elinizde olmayan veya üçüncü şahısların neden olduğu meseleleri soğukkanlı bir şekilde ele almaktır. Çünkü başka türlüsü işlerin karışmasına neden olabilir.

Saat 03:41 Venüs-Chiron görünümü, özel ve toplum hayatının içinde bizi yoran, üzen, tedirgin eden kişilerden uzak durarak kendimizi yenilemenin, iyileştirmenin, toparlamanın göstergesidir. Fiziksel ve ruhsal anlamda bize iyi gelen kişilere ve ortamlara yöneliriz.

Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, bizi huzurlu kılıyor. Çevremizdeki insanlar, hayatın bizzat kendisi bizi zorlarken, en azından bu saatlerde bulunduğumuz ortamda kendimizi rahat hissedebileceğiz.

Saat 15:30 Ay-Satürn görünümü, ilişkide her iki tarafın da, ortaklaşa önemli bir karar vermesini sağlar. Ciddiyetle hareket edilir. Önemli konularda konuşulur ve uzun vadeli düşünülür.

Gün, tüm güzellikleriyle sizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler