KADIN

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 09:27 Ay-Chiron kavuşum etkisinde, inancımız önemli. Hayata bakış açımız, moralimiz, yaşadıklarımıza şükür duygumuz ve her ne olursa olsun yaşamın bir armağan olduğunu bilmemizi sağlıyor.

Saat 13:19-17:11 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Algımız o kadar berrak ki, etrafımızda olan biteni farklı bir gözle görmeye, anlamaya çalışırız. Ancak bir yandan da arzularımıza gem vuramayız. İllaki olmalı, artık bu sıkıntılar sona ermeli diyerek çırpınırız. Zamanı gelmeyen, henüz yerli yerine oturmamış olan şeyler canımızı daha fazla sıkabilir. Boşluk süresince, karşımıza çıkabilecek terslikleri şefkatli ve ılımlı yaklaşımlarla çözmemiz gerekebilir.

Saat 17:11 Ay-Koç burcu geçişinde, başkalarının fikirlerine, isteklerine tahammül edemeyiz. Bazen sınırlarımızı aşan hatta yetkimiz dahilinde olmayan işlere karışabiliriz veya başkaları bizim üzerimizde hiçbir hakkı olmadığı halde söz sahibi olabilir. Şunu şöyle yap diyerek ikazda bulunabilir. Etrafımızdaki dünya bize pek zevk vermeyebilir. Bazı kişilerin bencil tavırları yüzünden gerginlik duyabiliriz.

Saat 19:44 Mars-Neptün görünüm etkisinde, hedeflerinizi bilinçli gözden geçirmenizde yarar var. Eğer kafanızda soru işaretleri varsa bunları aydınlatmadan yeni bir karar vermeyelim. Yurtdışı mı düşünüyorsunuz. O zaman iyice araştırınız. Maddi ve manevi sorunlarınız mı var? Dünyanın sonu gibi değerlendirmeyin ancak önünüze ardınıza da iyi bakın.

Saat 22:59 Ay-Venüs kavuşum etkisi altında hayata karşı hevesli oluşunuz, ister istemez sizi itekleyicidir. İlişki konusunda dürtüleriniz yüksektir. Aşkı doyasıya yaşamayı, doyuma ulaşmayı arzularsınız. Ancak sizi tatmin etmeyen bir durum söz konusu ise, öfkelenirsiniz.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç