KADIN

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 03:51 Ay-Satürn görünümü, yakınlarımızla alakalı meseleleri gözden geçirirken yapıcı tarzda hareket etmenin önemli olacağını işaret ediyor. Çünkü bir yandan kendi fikirlerimizi önemseyeceğiz, diğer taraftan başkalarıyla aramızdaki görüş ayrılıklarına karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Saat 03:57 Güneş-Mars kavuşumu, kazanç elde etmeye yönelik gururlu ve hırslı hareket edeceğimizi işaret ediyor. Proje ve planlarımızın özünde, güvence bir hayli önem taşıyor. Bir kalkınma hamlesi gibi düşünebiliriz. Sadece parayla sınırlı değil. İnandığımız ve uğruna her türlü mücadeleyi verdiğimiz manevi değerlerimiz de bu görünümde önem taşıyor. Onları da koruyoruz ve benzetme yerindeyse dışa karşı aslan kesiliyoruz. Kimseye eğilmemek, muhtaç olmamak için gayret sarfediyoruz. Alacaklarımız, borçlarımız konusunda muhasebemizi yapıyoruz. Bu görünüm paranın kazanıldığı gibi harcanma riskini de beraberinde getiriyor. Buna dikkat edelim. Gelir-gider dengemizin mutlaka hesabını bilelim.

Saat 09:30-18:37 arasındaki Ay boşluk etkisinde, aksilikten hoşlanmayız. Sakin olmamız gerekiyor. Bu süre içinde hangi konuda olursa olsun, incelemeden, detayları gözden geçirmeden, üzerinde düşünmeden bir adım atmayalım. Çevremizdeki insanlara, durumlara sabır göstermemiz zor olabilir.

Saat 14:31 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, psikolojik ve bedensel sağlığımızın parasal sıkıntımızla birebir ilişkili olduğunu işaret ediyor. Cüzdanımız dolu değilse, kendimizi iyi hissetmiyoruz. Bu durum tabii ki pek hoş olmasa da, bir yanıyla sizi harekete geçirebilir. Hayatınızı garanti altına almanın yollarını, çarelerini ararsınız. Bu açıdan baktığımızda faydalı olabilir.

Saat 18:37 Ay-Terazi burcunda ilerleyecek. Aile içinde ve duygusal anlamda üzerinde hassasiyetle durduğunuz en önemli olgu uzlaşmak. Hani derler ya, kol kırılır yen içinde kalır diye. Bir problem olsa dahi, bunun kavgayla halledilmesinden yana değilsiniz. Özellikle yuvanızı, sizi veya ailenizi ilgilendiren meseleler üzerinde güzellik ve konfor gibi huzur ve güvenlik de fazlasıyla önemsediğiniz noktalar olacaktır.

Günün güzellikleri sizlerle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç