KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Burç Uyumu

  Burç uyumu hangi burçların daha iyi anlaştığının incelendiği sinastri analizi ile doküman haline getirilir. Kişisel özellikler hakkında bilgi veren burçlar sayesinde burç sahipleri kusursuz ilişki kurabilecekleri burçları öğrenme şansı yakalar. Bu şansı yakalamak için de burç uyumu tablosu ile ilgili detaylara göre hareket etmeleri gerekir. Masallardaki gibi bir aşk uyumu yakalamaya yardımcı olan burç uyumu aşk analizi nasıl yapılır?

  Astroloji, burç sahiplerinin kendileri ile ilgili bilgi sahibi olmasını sağladığı gibi hayatlarını paylaşacakları kişiler hakkında da bilgi edinmelerini mümkün kılar. Burçların aşk uyumu ile ilgili araştırma yapan kişiler, bazı analizlerle karşılaşabilir. Bu analizler yalnızca ilişki ve aşk uyumlarıyla ilgili değil, burçların cinsellik uyumu hakkında da bilgi verir.

  Burçların uyumu ile ilgili yapılan araştırmalar kusursuz ilişkilerin temelini oluşturur. Burç uyumu aşk analizi ile ilgili veriler inceleyenler, kendilerine en uyumlu burçlar hakkında bilgi sahibi olabilirler. Tabii bu varsayım üzerinde durulurken kişilerin tamamen aynı karakterde olması beklenemez. Bu nedenle burç sahiplerinin uyumlu yönleri gibi zıtlıkları da ele alınır. İki burç arasındaki zıtlıklar ilişkiyi ayakta tutan dinamikler olarak görülür.

  En Uyumlu Burçlar Hangileri?

  Burç uyumu hesaplama sırasında doğum haritaları önem taşır. Ancak kişiler doğum haritalarını çıkartamıyorsa bu durumda burçların temel özellikleri önem kazanır. Burçların ilişki uyumu göz önünde bulundurulurken toprak, hava, ateş ve su grupları ayrı ayrı değerlendirilir. Her grup kendi içindeki eşleşmelerle kusursuz bir ilişki ve uyum yakalayabilir.

  Örneğin Koç burcu, kendisi gibi ateş grubunda yer alan Yay ve Aslan burçları ile kusursuz bir aşk uyumu yakalayabilir. Hava grubunda yer alan Terazi, İkizler ve Kova arasındaki ilişkiler de burç uyumu yakalayarak mutlu bir yaşam sürebilir. Aynı şekilde su grubunda bulunan Balık,Yengeç ve Akrep burçlarının da birlikte ilişki yaşaması durumunda en uyumlu burçlar olacağı söylenebilir. Başak, Boğa ve Oğlak burçlarının yer aldığı toprak grubu da burç uyumu tablosu göz önünde bulundurulduğunda güzel yorumlanan burçlar arasında yer alır.

  Bu uyumlu birlikteliklerin dışında toprak ve su burçları ile hava ve ateş burçları da birlikte güzel bir uyum yakalarlar.

  Burçların aşk ve cinsellik uyumu burç uyumu tablosu ile gözler önüne serilebilir. Burç uyumu tablosu ile aşk ve cinsellik konularında hangi burçların hangi burçlarla anlaşabileceği ve uyum yakalayabileceği incelenebilir.

  Burç Uyumu Tablosu

  Aşk Uyumu Tablosu

  Burçların Aşk ve Cinsellik Uyumu

  Burç uyumu testi ve burç uyum tablosu gibi verilerden yola çıkarak burçların ilişki uyumu hakkında bilgiler elde edilebilir. Yapılan araştırmalar aynı elementteki burçların daha çok uyum sağlayacağını ortaya koymuştur. Farklı elementlerdeki burçların uyum yakalayamamasının nedenlerinin ise empati problemi, olaylara aynı açıdan bakamama ve uyumsuzluk gibi durumlardan doğduğu görülür. Ancak bazı ilişkilerde farklı elementte olan kişilerin aynı nitelik ve polariteye sahip olmaları sayesinde empati sorunlarını aştıkları ve tamamlanmış hissettikleri söylenebilir.

  Tüm bu incelemeler doğrultusunda elde edilen verilerin yanı sıra burçların aşka olan bakış açısı hakkında bilgi sahibi olmak da gerekmektedir. Bu sayede kişilerin kendileri için doğru kişiyi bulmaları kolaylaşacaktır.

  Burçların aşk ve cinsellik uyumları:

  Koç Burcu Aşk Uyumu

  Koç burcu ilişkilerinde özgür kalmak ister. Bağımsız hareket etmekten hoşlanan Koç burçları başlangıçlarda oldukça arzulu görünse de devamlılık konusunda pek istekli değildir. Sürekli kendini göstermek isteyen Koç burcu, ön planda olmadığında huzursuz hissedebilir. Bu nedenle ilişkide 'ben' yerine 'biz' demeyi öğrenmesi gerekir. Ayrıca bu durum empati problemine de sebebiyet verebilir.

  Bu noktada Koç burcu için aşk uyumu denilince akla gelen Terazi burcu olur. Uyumlu ve uzlaşmacı Terazi, Koç burcu için panzehir görevi üstlenir. Ayrıca İkizler ve Kova burçlarıyla da iyi anlaşabilirler. Bu burçlar Koç'ların daha özgür hissetmesini ve heyecanlı bir ilişki sürdürmesini sağlar. Yay ve Aslan burçlarıyla başlayacakları ilişkiler için de uyumlu ve istikrarlı bir gidişat yakalayabilecekleri söylenebilir.

  Koç burçlarının ilişki konusunda Akrep, Balık, Başak ve Boğa burçlarından uzak durmalarında fayda vardır. Boğa ve Başak soğuk ve sahiplenici bir ilişki sürdürürken Yengeç ve Oğlak ile çatışma ve stres yaşayabilirler. Balık ve Akrep burçlarıyla yaşadıkları ilişkiler ise duygusal ve çok tutkulu gelebilir.

  Koç Burçlarının Cinsellik Uyumu

  Koç burçlarının cinsellik uyumunda dengeler biraz değişebilir. Koç’ların cinsel uyum yakaladığı burçlar Aslan, Yay, Koç ve Boğa'dır. Uyumsuz hissettikleri burçlar ise Terazi, Yengeç ve Oğlak'tır.

  Boğa Burcu Aşk Uyumu

  İlişkilerinde seçici olan Boğa burçları, aşk uyumu ararken rastgele davranmazlar. Dengesiz ilişkiler sevmeyen Boğa burçları, kıskanç ve garanticidir. Bu da karşı tarafın zaman zaman boğulmasına neden olabilir. Boğa burcu için ilişkide huzur ve daimilik önemlidir. Karşı tarafa güven duymak isterler. Bu sebeple İkizler, Terazi ve Kova burçları ile birlikte olmak Boğa burçlarına iyi gelmez. Kova burcu ile çatışma ve güç savaşına girebilirler. Koç ve Yay burçlarıyla büyük krizler yaşayabilirler. Aslan kişisiyle de inatlaşma ve güç savaşı yaşaması Boğa burçları için kaçınılmazdır.

  Boğa burçlarına Oğlak ve Başak burcu ile yaşayacağı birliktelik huzur getirir. Ayrıca Yengeç ve Balık burçları ile de güzel bir uyum yakalayabilirler. Akrep burcu ile başlayacağı ilişkide ise kendisini tamamlanmış hissedebilir.

  Boğa Burçlarının Cinsellik Uyumu

  Boğa burçları kendi burcunun yanı sıra Başak, Oğlak ve İkizler burçları ile aradıkları cinsellik uyumunu yakalayabilir. Aslan, Akrep ve Kova ise cinsellikte uyumsuzluk yaşayacakları burçlardır.

  İkizler Burcu Aşk Uyumu

  İkizler burcu aşkta entelektüellik arar. Zeki, esprili, eğlenceli ve sosyal biriyle birlikte olmak isterler. Duygusal ve romantik bir partner, İkizler burcuna uygun değildir. Bu nedenle Yengeç ve Akrep ile aşk uyumu yakalaması oldukça zordur. Balık burcuyla da sürekli çatışma yaşayabilirler.

  Boğa ve Oğlak burçlarıyla da ilişki yürütmeleri zordur. Çünkü bu kişilerle olan ilişkiler, İkizler burcu kişisine sıkıcı ve monoton gelecektir. İkizler burcu için Terazi ve Kova burçları biçilmiş kaftandır. Kova kişisinde arzuladığı heyecanı, Yay kişisinde ise tamamlanmışlık hissiyatını yaşayabilirler. Ancak Yay burcuyla empati kurmakta zorlanabilirler.

  İkizler Burçlarının Cinsellik Uyumu

  İkizler kendi burcu haricinde Terazi, Kova ve Yengeç ile uyumlu bir cinsellik yakalayabilir. Başak, Yay ve Balık ise uyum yakalayamayacağı burçlar arasında yer alır.

  Yengeç Burcu Aşk Uyumu

  Yengeç burçları için ilişki uyumunda olmazsa olmaz, koşulsuz sevgiyi yakalamaktır. Ancak çekingen yapıları ve reddedilme korkusu sebebiyle kabuklarından sıyrılmaları zaman alabilir.

  Yengeç burcunun utangaçlığını yenmesi için kendini emniyette hissetmesi gerekir. Ayrıca Yengeç burcu için romantik ve duygusal yaklaşımlar önemlidir. Bu nedenle Balık ve Akrep burçları ile kusursuz bir ilişki sürdürebilirler. Başak ve Boğa burçlarında da aradıkları güven hissini bulabileceklerinden istikrarlı bir ilişki sürdürebilirler.

  Oğlak kişisiyle ise empati sorunları yaşarlar. İkizler ve Kova burçlarıyla da anlaşmazlık ve krizler yaşamaları kaçınılmazdır. Bu burçlar Yengeç kişisinin ihtiyaç duyduğu duygusallığı sağlayamazlar.

  Terazi burcuyla olan ilişki ise güç savaşları ve duygusal stresi beraberinde getirecektir. Koç kişisi ile çatışma yaşaması muhtemel olan Yengeç burcu Yay ve Aslan kişileriyle de uyuşmaz bir ilişki yaşayacaktır.

  Yengeç Burçlarının Cinsellik Uyumu

  Yengeç burçları kendi burcu haricinde Akrep, Balık ve Aslan ile cinsel uyum yakalayabilir. Koç, Terazi ve Oğlak burçlarıyla ise cinsellik açısından istedikleri uyumu yakalamaları olanaksızdır.

  Aslan Burcu Aşk Uyumu

  Aslan burcu için en önemli nokta kendisinin özel olduğunu hissetmesidir. Takdir görmeyi seven Aslan kişisi, sosyal statüye sahip, romantik ve eğlenceli kişilerle bir arada olmayı ister. Sosyallik ve popülerliğin ön planda olduğu ilişkide Aslan burcunun İkizler ve Terazi ile uyum yakalaması beklenir. Ayrıca Kova kişisi ile özgürlük arayışını doyasıya yaşayabilir. Ancak sahiplenme ihtiyacını karşılayamaz. Koç ve Yay kişisiyle de güzel bir uyum yakalayabilir. İlişkisinde sosyallik, heyecan ve coşku açısından doyuma ulaşmış hissedebilir.

  Aslan burcunun Yengeç ve Balık ile uyum sağlaması zordur. Akrep ile de güç savaşları devreye gireceğinden çatışma kaçınılmaz olacaktır. Boğa, Başak ve Oğlak kişisi ile de monotonluk hissiyatına kapılma ihtimali olan Aslan burcunun bu burçlarla uyum yakalaması zordur.

  Aslan Burçlarının Cinsellik Uyumu

  Aslan burcu, kendi burcu dışında Yay, Koç ve Başak burçları ile uyum sağlayabilir. Ancak Akrep, Kova ve Boğa ile uyum yakalaması beklenmez.

  Başak Burcu Aşk Uyumu

  Başak burcu rasyonel, güvenilir ve sade bir ilişkiyi tercih eder. Net olmayan kişiler ve pratik insanlar, Başak burcuna hitap etmez. Öylesine ilişkiler sürdürmeyi tercih etmez. İlişkisinde güven arayan Başak burcu, Boğa ve Oğlak ile kusursuz bir ilişki sürebilir. Yengeç ve Akrep burcu ile ilişkisinde aradığı uyum, sadakat ve sadeliği yakalayabilir ancak duygusal anlamda sıkıntı çekebilir.

  Balık kişisinin hayalperest yaklaşımı ise Başak burcuna fazla gelir. Bu nedenle uyum yakalayamazlar. Terazi ve Kova burcu da Başak burcu için tutarsız ve uyumsuz bir ilişki olacaktır. Başak-İkizler ilişkisinde de çatışmalar yaşanacağından uyumlu bir birliktelikten söz edilemez. Aslan, Koç ve Yay burçlarında da aynı şekilde örtüşmeyen kişilik uyumsuzlukları nedeniyle aradığı ilişkiyi bulamayacaktır.

  Başak Burçlarının Cinsellik Uyumu

  Kendi burçları dışında Boğa, Oğlak ve Terazi ile uyum yakalayan Başak buçları, İkizler, Yay ve Balık kişileri ile cinsel açıdan uyum yakalayamazlar.

  Terazi Burcu Aşk Uyumu

  İlişkileri sayesinde kendini tanıyan Terazi burçları için ilişkide olmazsa olmaz özellik, sosyalleşme ve iletişim ihtiyacını gidermektir. İlişkilerinde uyum içinde hareket etmeye çalışan Terazi kişisi, İkizler ve Kova ile mutlu bir ilişki sürebilir. Bu burçlar Terazi için popülarite ve dinamik bir ilişkinin kapısını aralar. Koç ile kendini tamamlanmış hisseden Terazi kişisi, Aslan ve Yay ile de güzel bir uyum yakalayabilir.

  Ancak Balık ve Akrep kişileri, Terazi için uyumsuz bir ilişki ve krizlere neden olacaktır. Duygusallıktan rahatsız olan Terazi kişisi, Yengeç burcuyla da duygusal stres, güç çekişmesi ve çatışma yaşar. Başak ve Boğa da uyumsuz ve monoton bir ilişki getirecektir. Oğlak burcuyla ise arzuladığı istikrarlı birlikteliğe kavuşması mümkündür.

  Terazi Burçlarının Cinsellik Uyumu

  Terazi kişisi kendi burcu dışında Kova, İkizler ve Akrep burçlarıyla uyum yakalayabilir. Koç, Oğlak ve Yengeç ile cinsel uyum yakalaması mümkün değildir.

  Akrep Burcu Aşk Uyumu

  Akrep burçları sahiplenici ve tutkulu bir ilişki yaşamak ister. Bu nedenle yüzeysel ilişkilerden yana değildirler. Güvenmediği kişilere karşı açık ve net olamayacağından sadakat, Akrep burçları için oldukça önemlidir. Bu nedenle Yengeç ve Balık burçları ile aradığı uyumlu ilişkiyi yakalayabilir.

  Başak ve Oğlak burçları da Akrep kişisinin aradığı güvenilir ve sadakat dolu ilişkiyi sunacaktır. Boğa kişisi ile ise kendisini tamamlanmış hissedecektir. Ancak Boğa burcu Akrep burcunu baskılamak ve dönüştürmek isteyeceğinden bu noktada uyumsuzluk yaşayabilirler. Ancak Boğa kişisinden takıntılı olmamayı ve huzurun peşinde koşmayı öğrenebilirler.

  Terazi, Kova, Koç ve Yay kişileri ise Akrep kişileri için uyumsuz ve kriz dolu ilişkilere neden olacaktır. Akrep kişisinin Kova ile yaşadığı ilişkide güç savaşı kaçınılmaz olur. Koç ve Yay ile başlayacağı ilişkide de empati eksikliği yaşar ve uyumsuz hisseder. Aslan kişisi ile yaşayacağı ilişki ise ciddi çatışmalara sebep olacağından sağlıklı bir ilişki sürdürmesi zor olacaktır.

  Akrep Burçlarının Cinsellik Uyumu

  Akrep kendi burcu dışında Balık, Yengeç ve Yay burçları ile uyum sağlar. Kova, Boğa ve Aslan burçlarıyla ise cinsel uyum yakalayamazlar.

  Akrep Burçlarının Cinsellik Uyumu

  Akrep kendi burcu dışında Balık, Yengeç ve Yay burçları ile uyum sağlar. Kova, Boğa ve Aslan burçlarıyla ise cinsel uyum yakalayamazlar.

  Yay Burcu Aşk Uyumu

  Yay kişisi, gelişimine katkı sağlayacak, birlikte seyahat edebileceği, yaşam felsefesini paylaşabileceği bir partner arayışındadır. İlişkinin monotonlaşmasını istemeyen Yay burcu, hapsolmuşluk hissi yaşadığını fark ettiğinde ilişkiyi sonlandırabilir.

  Koç ve Aslan ile aradığı ilişkiyi yakalayabilen Yay burcu, Terazi ve Kova ile sosyalleşme ve iletişim kurma ihtiyacını giderebilir. İkizler kişisiyle de tamamlanmış hissetmesine rağmen yaşayacağı empati sorunları nedeniyle sıkıntı çekebilir. İkizler kişisi Yay burçlarına takıntılı ve yüzeysel gelebilir.

  Yengeç ve Akrep kişileri ise Yay burçlarıyla uyumsuz kalacak burçlardandır. Empati eksikliği ve uyumsuzluk nedeniyle Yay kişisi bu burçlarla çatışmalar yaşayacaktır. Balık burcunun bağımlılığı ise Yay burcuna oldukça fazla gelecektir. Yay burcu için Boğa ve Oğlak monoton, Başak kişisi ise sık çatışma yaşayacağı bir ilişkiye neden olacaktır.

  Yay Burçlarının Cinsellik Uyumu

  Yay burçları kendi burcu dışında Aslan, Koç, Oğlak burçları ile cinsel uyum yakalayabilir. Balık, Başak ve İkizler kişileri ise cinsel açıdan uyumsuz olduğu burçlardır.

  Oğlak Burcu Aşk Uyumu

  Oğlak burçları için ilişkide sadakat ve sürdürülebilirlik önemlidir. Statü ve görünüm Oğlak burçları için önemlidir. Karşılarındaki kişilerde dürüstlük ve netlik ararlar. Yalandan hiç hoşlanmayan Oğlak burçları, toprak grubundan Başak ve Boğa ile mükemmel bir uyum yakalayabilirler. Akrep ve Balık kişileri ise duygusal iletişim açısından sorunlara neden olabilir. Yengeç kişisiyle de empati sorunları ve talepkar tavır nedeniyle anlaşmazlık yaşayabilirler. Ancak Oğlak burcu, Yengeç kişisinden koşulsuz sevgiyi, empatinin ve şefkatin önemini öğrenebilir.

  Oğlak burcu Aslan ve Yay kişileri ile de empati eksikliği yüzünden anlaşmazlık yaşayabilir. Koç kişisiyle ise kendini çatışma ve güç savaşı içinde bulabilir. İkizler ve Kova burçlarının yanı sıra Terazi de ilişkiye Oğlak burcu için güç çekişmesi ve çatışmalar getirecek burçlardandır.

  Oğlak Burçlarının Cinsellik Uyumu

  Oğlak, Boğa, Başak ve Kova burçları Oğlak burçlarının cinsellik uyumu yakalayacağı burçlardandır. Terazi, Koç ve Yengeç ise uyumsuz birliktelik yaşayacağı burçlardandır.

  Kova Burcu Aşk Uyumu

  Sıra dışı bir ilişki ve heyecan arayan Kova burçları, sıradan, kıskanç ve sahiplenici kişilerden uzak durmayı isterler. Sosyallik arayan Kova burçları, entelektüel uyum ve arkadaş grubunda ön plana çıkan kişileri beğenirler. İkizler ve Terazi kişileri Kova burcu için kusursuz bir ilişkinin anahtarıdır. Koç ve Yay burçlarıyla yaşayacağı ilişkiler ise dinamizm ve heyecan dolu olur. Aslan burcuyla kendini tamamlanmış hissetse de empati sorunları yaşayabilir. Ayrıca Aslan burcunun takdir görme isteği itici gelebilir. Ancak Aslan burcundan cana yakın olmayı öğrenebilir.

  Yengeç ve Balık kişileriyle yaşanacak ilişkiler ise empati sorunlarının yaşanacağı, krizlerin eksik olmayacağı bir birliktelik olacaktır. Akrep ile güç savaşları yaşanabilir. Başak ve Oğlak kişileriyle yaşanan ilişkiler de kriz dolu, uyumsuzluk ve çatışmalarla geçen iletişimlerin yaşanmasına neden olabilir. Boğa burçlarıyla da inatlaşmanın hüküm sürdüğü ve güç çekişmesinin yaşandığı bir ilişki yaşanabilir.

  Kova Burçlarının Cinsellik Uyumu

  Kova burcu, İkizler burcu, Terazi burcu ve Balık burcuyla uyum yakalayan Kova kişisi, Aslan, Boğa ve Akrep ile uyumlu bir cinsellik yaşayamaz.

  Balık Burcu Aşk Uyumu

  Balık kişisi, ilişkilerinde koşulsuz sevgi ve bağımlılık arar. Partneri ile arasında hiçbir sınır kalmasın ister. Yengeç ve Akrep burçları, Balık kişisi için bulunmaz ilişkinin anahtarıdır. Boğa ve Oğlak kişileri ise güven ve sahiplenilme hissinde doyum yaşanmasını sağlar. Başak kişisiyle gerçekçi bakış açısı nedeniyle tezatlık yaşayabilir.

  Koç ve Aslan burcu ise Balık için uyumsuz ve empati sorunları yaşayacağı bir ilişkiye neden olabilir. Yay kişisinin bireysel yapısıyla da uyum sağlayamayan Balık burcu, Terazi ve Kova kişileriyle de ciddi krizler yaşayabilir.

  İkizler burcuyla yaşanan ilişki de Balık kişisi için çatışmalar yaşayacağı ve yüzeysel yapısı ile itici gelecek bir ilişkiye neden olabilir.

  Balık Burçlarının Cinsellik Uyumu

  Balık burçları partner odaklı hareket ederler. Cinsellik konusunda en uyumlu olduğu burçlar Akrep, Yengeç, Başak ve Terazi kişileridir.