KADIN

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Teraziler, Saat 00:26 Ay-Venüs faydalı görünümü, isteklerinizi elde etmeniz anlamında size destek veriyor. Kendinize has havanızla çevrenizdeki herkesi etkileyebilme gücüne sahipsiniz. Konforlu, lüks ve seçkin güzelliklere sahip olmak veya böyle ortamlarda bulunmak isteğiniz bugün oldukça yüksektir. Hayata pozitif yönde yaklaşabilir, aşk ilişkinizde uyum ve güzellikleri hedefleyebilirsiniz.

Saat 05:39 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, bireylik duygumuzu her anlamda yükseltiyor. Toplum içinde veya kişisel yaşantımızda geleceğe dönük düşünmemizi sağlıyor.

Saat 12:22-13:33 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Aşk hayatınızda, sosyal ilişkilerinizde ve sizi birebir ilgilendiren konularda makul olmaya çalışınız. Eğer sıkıntılı bir durum içinde iseniz, durumlara müdahalede bulunmak yerine akışta kalınız. Bu zayıf olduğunuz anlamına gelmez. Sadece zamanı olumlu değerlendirmek için yapılması gereken budur. Kişisel bakımınız, rutin kontrolleriniz, yarım kalan işleriniz, çocuklarınızla alakalı konular, sanatsal anlamdaki çalışmalar bu saatler arasında faydalı olacaktır. Daha önceden yaparım diyerek ertelediğiniz evinizle alakalı bir iş varsa onu da yapabilirsiniz. Ancak, üzerinde düşünmeden, hesap yapmadan yenilik anlamında bir karar vermeyiniz.

Saat 13:33 itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, her detayı önemsemenizi sağlar. Gördüğünüzle yetinmezsiniz. Bir şeyin ne kadar işe yaradığı sizin için kıymetlidir. Endişe verici bir durum varsa, bunu çözmeden rahat etmezsiniz. Geri planda yapılacak işlerle uğraşırsınız.

Kalben sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç