Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bugüne başladığınızda Ay Aslan burcunda ilerliyor. Erken saatlerdeki Ay-Jüpiter olumlu açısı sayesinde şansınızın açıldığı bir güne başlıyorsunuz. 02:03’te Güneş Balık burcuna giriş yapıyor. 21 Mart’a kadar çalıştığınız ortama mevkiniz yükselebilir. Yöneticilik pozisyonuna yükselebilirsiniz. Sağlığınız güçleniyor. Zinde ve enerjik olacağınız bir dönemdesiniz. Psikolojik olarak da mutlusunuz, karamsar olmadığınızda güzellikleri hayatınıza çektiğinizi göreceksiniz.

Bugün 16:50-17:46 Ay boşlukta ilerliyor olacak. Bu zaman diliminde yeni işler yerine tamamlanması gereken eski işleri toparlamak daha iyi olacaktır. Ay Başak burcuna 17:46 itibariyle geçiyor.

18:53’te Başak burcunda 0 derecede dolunay meydana gelecek. Riskli işlerden sakının. Sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz. Duygusal olarak geçmişe takılmanız bir sebep yokken enerjinizi düşürebilir. Bu dolunay sizler için artık eski defterleri tamamen kapatma vakti olabilir. Yeniye yer açmak için önce eskiyi tamamen silmiş olmanız gerektiğini unutmayın. Yoga, meditasyon gibi zihninize ve bedeninize iyi gelecek çalışmalar yapabilirsiniz.

Sevgiler,
AStromeri

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler