Terazi Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Teraziler saat 00:03 Ay-Venüs görünümü, huzurlu ortamları, pozitif insanlarla konuşmayı tercih ediniz. Birileri size dert anlatmaya kalkışabilir. Eğer canınız sıkkınsa, sırf nezaketen diyerek katlanmak zorunda değilsiniz. Sizin de kendinize göre sorunlarınız olabilir. Dinlenmeye çalışınız.

Saat 03:41 Venüs-Chiron görünümü size iyi gelecektir. Moralinizi yükselticidir. Keyifli paylaşımların göstergesidir. İlişkiler kurulur, canlanırız, ferahlarız. Aktif oluruz. Başkalarıyla yazışarak, konuşarak bağlantı kurarız. Değişik insanlarla tanışırız. Farklı yerler görürüz, tanışırız, bilgileniriz. Bunların hepsi bizi güçlendirir.

Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, karmaşık olan hiç bir şeyden hoşlanmayacağız. Huzura ihtiyacımız var. Bizi düşündüren, habersiz gelişen, elimizde olmadan üzen ne varsa ondan kurtulmak isteyeceğiz. Bu saatlerde rahatlamak arzumuz bir hayli yoğun olacak. Düzenimizi bozabilecek insanlara anlayış göstermemiz pek mümkün değil.

Saat 15:30 Ay-Satürn görünümü, ailenizin üstünüzdeki etkisini işaret ediyor. Bir büyüğünüzün sorumluluğu sizi zorlayabilir. Bugün onunla ilgilenmeniz gerekebilir. Ev içinde tamirat bakım gibi işleriniz olabilir.

Gün, tüm güzellikleriyle sizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler