KADIN

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Teraziler, Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 15:35 Ay-Neptün görünümüdür. iletişiminizi güçlendirici, güven ve sevgi olgusunu ön planda tutmamızı sağlayıcıdır. Bizim olana sahip çıkacağız.

Saat 18:50 itibariyle Ay-Mars kavuşumu gerçekleşiyor. Bu görünüm sizi hem fiziki anlamda kuvvetlendirir hem de haksızlıklara uğramamak için dikkatli adımlar atmaya yöneltebilir. Para eşittir iktidar görüşü üzerinizde hakimdir. Bu bakış açısı doğal olarak kazanmaya, başarılı olmaya sizi davet eder.

Saat 21:20 Jüpiter-Pluto görünümü, sizin kendinize gösterdiğiniz özen, hayattan aldığınız zevk, girişimleriniz, aile hayatınız, yerleşim yeriniz, iç dünyanız ve güvenceniz konularındaki arzu ve tutkularınızın yükselişidir. Bugüne dek yaşananlar sizi zorlamıştır mutlaka. Kimler geldi kimler geçti hayatınızdan kim bilir? Çocukluğunuz, ailenizin varlığı, sonrasında kurulan yuva, anne-babalık duygunuz, yaşanan kayıplar ve kazançlar hepsi hayata dairdir. Büyütücü, geliştiricidir. Belki de hala zorlananlarınız vardır. İşte bu görünüm, hem kendinizle hem ailenizle ve hem de geleceğinizle ilgili değişim ve dönüşüm yolunda etkili olup, yüzleşmede bulunarak eksikleri saptamak, sahip olduklarınızı görmekte yararlıdır. Hırs yapmak, isyan etmek, takıntı yapmak değil, artık önünüze bakmak, kendinize önem vermek, yuvanızda huzuru temin etmek, yarınlarınızı garanti altına almak vaktidir. Böyle yaptığınızda sağlıklı, mutlu, kendine güvenen bireyler olarak doğru tercihte bulunacaksınız. Yeniye yer açacak ve ilerleyeceksiniz.

Üç ayların nurlu başlangıç gün ve gecesi olan Regaib Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç