KADIN

Başak Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Başaklar saat 03:51 Ay-Satürn görünümü, bizi desteklemeyen, aynı görüşte olmadığı için baskı altına alabilecek kişilerle anlaşmakta zorlanabiliriz. Olayları değerlendirirken, detaylı düşünebiliriz. Çünkü ileride sorun yaşamak istemeyiz.

Saat 03:57 Güneş-Mars kavuşumu, sağlıklı bir yaşamın, kalben ve ruhen huzurlu bir yaşamın dünyanın en büyük zenginliği olduğunu bize hatırlatıyor. Güven duygusunun, dışarıdan ziyade öncelikle insanın kendi içinde oluşturması gerektiğini vurguluyor. Türlü telaşların ve zorlukların arasında bunalan insan bir çıkış yolu arıyor. Bugüne dek yaşadığı zorlu tecrübelerden edindiği derslerin farkında olarak bundan sonrası adına bir yol belirliyor. Bu kavuşumun böyle olumlu tarafları var. Dikkat edeceğimiz husus, sağlıksız egomuzun bizi kibirli, aşırı gururlu davranmaya itmemesidir. Bunu sağlamak önemlidir. Bilakis yeni hedefler belirleyerek mücadelemizi sürdürmeli, plan ve projelerimiz üzerinde çalışmalı, amacımız ne ise ona göre kendimizi geliştirmeliyiz. Bu bize başarı ve mutluluk getirecektir.

Saat 09:30-18:37 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Etrafımızdaki gelişmeleri çok fazla inceleriz. Gözümüze bir şey hoş gelmiyorsa bunu dile getiririz. Açık sözlü ve fazlasıyla dürüst olduğumuzu düşünsek de, birileri bizim için farklı gözlemde bulunabilir. Şartlarımızı yetersiz bulabiliriz. İşler yolunda yürümediğinde endişelenebiliriz. Boşluk süresince, çevrenizle olan irtibatınızda iletişime dikkat etmekte yarar var.

Saat 14:31 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatımız ve özel yaşantımızda ilişkilerimizi geleceğe dönük şekilde gözden geçirerek düzenlememizdir. Geçmişi bir yana koyup, bundan sonrası adına olumlu ve yararlı adımlar atmalıyız.

Saat 18:37 Ay-Terazi burcu geçişiyle, değerlerimizi fazlasıyla önemseyeceğiz. Bu para veya ilişki anlamında olabilir. Eğer bir problem varsa mutlaka çözmek isteyeceğiz. Sevdiklerimize jest yapmak, onları mutlu etmek hoşumuza gidebilir. Ayrıca gereksinimlerimiz için alışverişe çıkabiliriz. Aile veya arkadaş çevremizle bir araya gelebiliriz. Çevremizde huzur, güvenlik ve uzlaşı arayışımız yoğunlaşacak.

Günün güzellikleri sizlerle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç