KADIN

Başak Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Aslanlar, Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 15:35 Ay-Neptün görünümüdür. Yaşam, ölüm, bilinmeyen konular ilginizi çekebilir. Değişik yerlerde olmayı, sorumluluklardan uzaklaşmayı, rahat etmeyi arzularsınız. Parasal konular ve güvenli bir iş hayali kafanızın içinde dolanır durur. Bu enerji altında insan yanılmak istemez, ruhsal anlamda güvende olmak ister.

Saat 18:50 itibariyle Ay-Mars kavuşumu gerçekleşiyor. Mevcut durumunuzu, elimizdeki olanakları, yapmak istediklerimizi gözden geçirebiliriz. İş konularında, evimiz-ailemizle ilgili meselelerde hakimiyeti elimizde tutmak isteyebiliriz. Ancak çatışmalardan, inatçılıktan uzak durmakta fayda vardır. Bay Aslanlar böyle bir kavuşumda kadınlarla anlaşmakta zorlanırken, Bayan Aslanlar da aynı şekilde üzerinde baskı uygulayanlara karşı erkekçe bir mücadele verebilirler. Anlayacağınız akşam saatlerinde dikkatli olmakta fayda var.

Saat 21:20 Jüpiter-Pluto görünümü çevremizle olan ilişkimizi, proje ve planlarımızı, çalışma şartlarımızı, sağlığımızla ilgili konuları, hedeflerimizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmek azim ve kararlılığımızı işaret ediyor. Zorluklar yaşanıyor olabilir. Bir şeyler bizim önümüze engel çıkartıyor ve bizi yoruyor da olabilir. Biz mücadele veriyor ve belki de başarısız olduğumuzu düşünüyoruz. Ancak şu var ki, bütün bu zorluklar aslında bizim kendimizi geliştirmemizde ve doğru kararlar vermemizde, eksiklerimizi görmemizde ve geçmişte verdiğimiz yanlış kararları fark etmemizde son derece faydalıdır. Kendimize daha fazla dikkat ederiz. Hangi iş kolunda ve hangi alanda başarılı olacağımızı tespit ederiz. Neler bizi yoruyor, kimler üzüyor bunların bilincinde olarak çevremizle bağımızı restore edebiliriz. Artı ve eksileriyle duruma bakarak doğru bir tercihte bulunabiliriz. Yenileniyoruz, büyüyoruz. Kendimizle yüzleşiyoruz. Daha iyiye ulaşmak için çaba sarf ediyoruz. Bütün bunlar hem yakın ilişkilerimizi düzenlememizi hem de verimli ve sağlıklı bir yaşamı kucaklamamızı sağlayacaktır.

Üç ayların nurlu başlangıç gün ve gecesi olan Regaib Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç