Başak Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Başaklar Pazar gününe üç önemli görünüm etkisiyle uyanıyoruz. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. Sevgi, şefkat, empati gibi olumlu duyguların, ilişkide ne kadar önemli olduğunu düşünmemizi sağlar. Ancak iç dünyamızda bizi rahatsız eden, bir an önce kurtulmak istediğimiz problemlerimiz vardır. Ailemiz, evimiz, geleceğimiz konusunda pek iyimser düşünmeyiz. Dışarıdan gelebilecek tepkilere karşılık, bize destek verecek bir eşin, dostun, insanın özlemini duyarız.

İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu, güçlü ve evrensel sevginin işaretçisi Neptün ile yan yana gelince doğal olarak ilişki veya evlilik konusunda ideallerinizi, beklentilerinizi ve hayallerinizi besliyor. İnsan ister istemez ruh eşini arıyor. Hayatınıza girecek kişinin öbür yarısı olmasını istiyor. Devam eden ilişkinizdeki sorunları ele almanızı sağlıyor. Bilinçli tercihler yapabilmeniz, huzur bulabilmeniz için size manevi güç kazandırıyor. Ruh eşinizi seçmenizde destekleyici olurken problemlerinizi daha farklı bir açıdan ele almanızda yardımcı oluyor. Şimdi düşünüyoruz? Nasıl biriyle beraberim ve nasıl biriyle olmalıyım. Gerçek sevgi nasıl olmalı, nasıl seçimde bulunmalıyım. Size ilahi bir güç kazandıran bu oluşumun etkisi altında zihnimizi güzel niyetlerle süslemekte yarar var.

Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü olup, hayata ciddiyetle yaklaşmanın işaretçisidir. Gelir-geçer tarzda ilişkilere yaklaşmayız. Dürüstlüğü, samimiyeti, gerçek sevgiyi ararız. Bu olgulara önem veririz. Değerlerimiz kıymetlidir. Sabrımızı, azmimiz, kararlılığımızı yükselten bu enerjiyle ilişkilerimizi gözden geçiririz. Bu görünüm ayrıca annelik-babalık duygusunun yükselişidir.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler