KADIN

Başak Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Başaklar, saat 08:30 Ay-Mars görünümü, dış dünyada kendinizi en olumlu şekilde ortaya koymanızı, değerlerinizi sahiplenmenizi, hedefinize varmanızı sağlayan bir enerjidir. Size iyi bir analiz gücü kazandırır. İşlerinizi olumlu yönde halletmenizde destekleyicidir.

Saat 09:43 Ay-Merkür görünümü, kişinin hedefine varma özlemi ve değer verdiği olguları kucaklama iyi niyetliliğidir. Gerginlik azalır, hayatın kendi içindeki işleyişine olan itimat yükselir.

Saat 12:32 Ay-Pluto görünümü, gücünüzü kanıtlama, başarılı olmadaki tutkunuzun işaretçisidir. Bu tutku sayesinde daha hırsla, yılmadan, pes etmeden yolunuzu belirleyebilirsiniz.

Saat 21:51 Ay-Satürn görünümü, bizi desteklemeyen, aynı görüşte olmadığı için baskı altına alabilecek kişilerle anlaşmakta zorlanabiliriz. Olayları değerlendirirken, detaylı düşünebiliriz. Çünkü ileride sorun yaşamak istemeyiz.

Saat 23:34-30 Haziran saat 10:02 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Gözümüze bir şey hoş gelmiyorsa eleştirebiliriz. Açık sözlü ve dürüst davrandığımızı düşünürüz. Oysaki bir başkası için bu tartışma konusu olabilir. İstemeden de olsa gerginlik yaşanabilir.

Umut dolu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç