KADIN

Başak Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Başaklar saat 06:23 Ay-Neptün görünümüyle yeni haftaya adım atıyoruz. Bu enerji, hoşunuza gidecek biriyle tanışmanın, eğer ilişkiniz varsa, sevdiğinizle romantik paylaşımların göstergesidir.

Saat 13:00 Ay-Pluto görünümü gücünüzü tecrübeli olduğunuz alanlarda göstermenizi sağlıyor. Kendinizi net olarak ortaya koyabilir, kararlı olduğunuzda geri adım atmazsınız.

Saat 21:35 Ay-Merkür zorlu görünümü, geleceğinizi ilgilendiren konularda hassasiyet göstermenizi doğal karşılamak lazım. Çünkü günümüz dünyası kurtlar sofrası gibi. Rekabet kimi zaman en yakın dostlukların bile bozulmasına yol açıyor. Bu nedenle kararlarınızı verirken kendinizden emin olmak istiyorsunuz. Bir daha geri dönüp, -keşke dememek için çabalamaktasınız.

Saat 23:23-2 Mayıs saat 07:12 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında temkinli olmak yapılacak en doğru harekettir. Sosyal hayatınız başta olmak üzere duygu dünyanızla ilgili konularda kendi temelinizi güçlendirmek ve güvenliğinizi sağlamak olgusu ön plandadır. Kafanızın içindekileri uygulamak yerine, üzerinde düşünmek yararlıdır. Fakat tam tersine, ani bir karar vermeye kalkışmanız sakınca doğurabilir. Benim tavsiyem Ay-boşluk süresince, hiç kimsenin etkisi altında kalmadan rutin işlerinizi yapmanızdır.

Mayıs ayının hepimize şans getirmesi dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç