Başak Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Başaklar saat 00:03 Ay-Venüs görünümü, özellikle çevrenizdeki kişilerin inceleyici, kimi zaman eleştirel yaklaşımlarına sebep olabilir. Hele hele bir şeyleri kolay kolay beğenmeyen bir kişiyle yaşıyorsanız, size gereksiz yere müdahalede bulunması mümkündür. Böyle durumlarda mesafenizi koruyunuz. İlişkinizi tekrar gözden geçiriniz. Ancak ufak bir mesele yüzünden bir tatsızlık yaşanırsa bunu ılımlı bir şekilde konuşarak sınırlarınızı koruyunuz.

Saat 03:41 Venüs-Chiron görünümü, iş hayatı başta olmak üzere başkalarıyla kurulan her türlü bağlantıya dikkat etmemizi sağlıyor. kimden ne zarar gelir, kim bizi zayıf düşürür, kim bizden istifade eder, bunun artık farkına varıyoruz. Bu farkındalık çıkarlarımızı korumada, kendimizi güçlü hale getirmede yardımcı oluyor.

Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, sizler açısından yararlı buluyorum. Çünkü bir yanıyla huzur bulmanızı, kendinize ve hayata inanmanızı sağlıyor. Diğer yanıyla endişelerinizi ortadan kaldırarak sizi rahatlatıyor. İşte bunun adı, iç barışıklığıdır. Ne kadar da kıymetlidir.

Saat 15:30 Ay-Satürn görünümü, çocuk sahibi olma veya çocuklarımızla ilgili konulara ciddiyetle yaklaşırsınız. Olgun ve kendinizden emin şekilde hareket edersiniz. Aşkta ne istediğinizin bilincindesiniz. Doğru seçimlerde bulunabilir, ilişkide aradığınız güveni yakalarsınız.

Gün, tüm güzellikleriyle sizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler