KADIN

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Boğalar Saat 09:27 Ay-Chiron kavuşum etkisi, sosyal hayattaki ilişkilerimizi, arkadaşlıklarımızı, dostluklarımızı ve ayrıca hedeflerimizi ele almamızda önem taşıyor. Kimlere destek ve yardımda bulunuyoruz. Kimlerle ruhumuz güçleniyor, şifa buluyor. Başkalarının üzerimizdeki etkisi nedir. Bütün bunları gözden geçirmemizde yarar var.

Saat 13:19-17:11 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. İlişkinizde aradığınız dürüstlük ve doğruluktur. Ancak bunu tam anlamıyla bulamayabilirsiniz. İlerlemek istediğimiz konularda yönümüzü bulmakta zorlanmamıza veya gittiğimiz yönden emin olmamamıza sebebiyet verebilir. Kişi alışkanlıklarının esiridir ve bunların tekini dahi kaybetmek istemez. Gerçekçi olmayan düşler kurabilir. Oysaki bu düşlerin ne kadar doğru olduğu hususunda iyi düşünmesi gerekir. İşte bütün bunlar boşluk etkisinin yarattığı ruh halleridir. Sakin olunup, mantıklı düşünülmeye çalışılır.

Saat 17:11 Ay-Koç burcu geçişi, her anlamda kendiniz güçlü hissetmeye duyduğunuz ihtiyacı işaret eder. Kişi dış etkenlerin baskısı altında bunalır. Doğal olarak zihnini ve bedenini arındıracak tekniklere ihtiyaç vardır. Sözgelimi egzersiz oldukça işe yarar.

Saat 19:44 Mars-Neptün görünümü, projelerinizi, gözden geçirme anlamında olumludur. Eğer sanat dallarından biriyle ilgileniyorsanız gayet iyidir. Eğer bir yatırım düşünüyorsanız yararlı olur mu olmaz mı diye bir daha bakmakta yarar vardır.

Saat 22:59 Ay-Venüs kavuşumu özellikle ilişkinizle alakalı konularda önyargılı davranabilirsiniz. Eğer sevgilinizle aranızda herhangi bir problem yoksa bu kavuşum karşılıklı zevk alışınızın simgesidir.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç