Boğa Burcu Günlük Yorumu

Günün büyük bir kısmında Ay hareketini Aslan burcunda sürdürecek. Ailenize vakit ayırmanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. 02:03’te Güneş Balık burcuna geçiş yapıyor olacak. 21 Mart’a kadar bulunduğunuz ortamda güçleneceksiniz. Belki kariyer başarınız belki eğitim başarınız hiç fark etmez zirvede olacaksınız. Şansa ihtiyacım var diyorsanız 21 Mart’a kadar bu durumu iyi değerlendirin. Dostluk bağlarınızın güçleneceği bir dönemde olacaksınız. Sabahın erken saatlerinde Ay’ın Jüpiter ile kontağı devrede olduğunda şansınızın açıldığını hissedebilirsiniz. Ailecek sevineceğiniz bir gelişme yaşanabilir.

Bugün 16:50-17:46 saatleri arasında Ay boşlukta hareket edecek. Yeni bir şeye adım atmak uygun olmayabilir. Saat 17:46 itibariyle Ay Başak burcuna giriş yapıyor.

Başak burcunda 18:53’te 0 derecede dolunay oluşacak. Aşk hayatınıza ve çocuğunuza etki edecek bu dolunayda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda çözemediğiniz sorunlar oluşabilir. Ani tepki vermemeye dikkat edin. Fazla detaylara takılmanız sorunu büyütebilir. Çocuğunuzla da sorunlar yaşayabilirsiniz.

Sevgiler,
Astromeri

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler