KADIN

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Boğalar, saat 08:56-13:06 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Problem kaldıracak halimiz yoktur. Yapacaklarınızı kafanızın içinde düzene koymanız ve o düzen içinde yerine getirmeniz gayet faydalıdır. Bu size zaman kazandırabilir.

Saat 13:06 itibariyle Ay-Balık burcu seyir etkinliği, hoşgörü ve barış, güzellik ve dostluk kavramlarını ön plana getiricidir. Gönlümüz, huzur ve güzellikleri yaşamaktan yanadır.

Saat 13:17 Güneş-Venüs kavuşum etksiinde, ailevi konuları ve ilişkilerimizi mercek altına almakta yarar var. Sağlığımız ne durumda, bu ilişkide neler bizi yoruyor, ev içinde yapılacak yenilikler veya ailevi konularda verilecek kararlar, iş ortaklığımızla ilgili meseleleri sinirlenmeden, sakince ele alınmalı. Enerjiniz yüksek fakat dışa yansıtmakta problemler yaşıyoruz. O nedenle endişelere, gerginliklere karşı dikkatli olalım.

Saat 16:20 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, şefkat, sevgi olgularının ne kadar kıymetli olduğunu, başkalarına yardımcı olmanın hazzını, geleceğinizi düşünerek bilinçli hareket etmenin önemini vurguluyor.

Huzur bulacağımız, güzellikleri paylaşacağımız bir cumartesi geçirmemiz dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç