Boğa Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Boğalar saat 00:03 Ay-Venüs görünüm nedeniyle, hem aşk hem kazancınızla alakalı konularda mantıklı düşünmeniz yerinde olur. Hayatta hiç bir şeyin mükemmel olmadığını biliyoruz. Elimizden geldiğince huzur bulmak niyetindeyiz. Oysaki bu görünüm nedeniyle bizi kimsenin anlamadığını düşünebiliriz. Sizi rahatsız edebilecek meseleleri daha sonra çözümlemeye çalışmakta yarar var.

Saat 03:41 Venüs-Chiron görünümü, maddi-manevi açıdan rahat bir yaşama duyulan özlemin işaretçisidir. Kaygılardan, insanların ucuz oyunlarından, dedikodudan, kötü niyetli insanlardan uzak durmak isteriz. Kendi değerlerimize sahip çıkarız. Belki de bu nedenle daha fazla güçlü olmak isteriz. Bu görünüm bize her şey yoluna girecek, olumsuz düşünme, yaşadığın tecrübeleri de unutma, dostunu düşmanını iyi bil diyerek destek veriyor.

Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, kendimizle barışık şekilde geçmesini sağlıyor. Huzur arayışında olan gönlümüz, endişelerinden kurtuluyor. Birçok meseleyi kafamızın içinde yerli yerine koymamız mümkün oluyor.

Saat 15:30 Ay-Satürn görünümü, olgun davranmanın, sorunları mantıklı şekilde çözümlemenin işaretçisidir. Doğru ve yerinde kararlar verilir.

Gün, tüm güzellikleriyle sizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler