KADIN

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Boğalar, saat 08:30 Ay-Mars görünümü, aşk hayatımız, değer verdiğimiz her olguyu korumak ve savunmak halidir. Kardeşlerimiz, yakın çevremizle olan temasımız yoğunlaşır. Bizim için kıymetli olanı elde tutmak veya elde etmek amaçlı girişimlerde bulunuruz. Artı ve eksileriyle ele alırız. Ancak kendi düşüncemiz ve hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemek isteriz.

Saat 09:43 Ay-Merkür görünümü, sözlerimiz umut verici hale geliyor. Neyin ne olduğunun farkında olarak konuşacağız. Endişeler yerine, sevgiyle zihnimizi arındıracağız.

Saat 12:32 Ay-Pluto görünümü, kendiniz için en doğru yolu tercih etmenizde, derinlikli düşünerek güçlü yanlarınızı ifade etmenizde yardımcıdır. Her şeyi yeniden inceleyeceğiz ve üstte yazdığım noktalara da dikkat ederek mevcut durumumuzu iyileştirecek düzenlemeleri yapabileceğiz. Bakmak, görmek ve farkında olmak çok önemli.

Saat 21:51 Ay-Satürn görünümü, maddi ve manevi anlamda başkalarıyla aramızdaki sorunları, alışverişleri, ilişkileri gözden geçiririz. Bizi rahatsız eden konuları nasıl çözüme kavuşturmak gerektiğini bilinçli şekilde ele almamızda yarar vardır.

Saat 23:34-30 Haziran saat 10:02 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Aşkta, arkadaşlıkta, iş hayatında, anneniz veya kadınlarla olan ilişkinizde dikkatli olmamız gerekebilir. Titiz düşünmek, her şeyi yerli yerinde olsun diye stres altına girmemek lazım.

Umut dolu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç