KADIN

Koç Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Koçlar saat 06:26 Ay-Neptün olumlu görünümü, sizlere maddi-manevi konularda güven hissi sunacak, farkındalık gücünüzü yükseltecektir. Bu görünüm, aşka adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir.

Saat 23:39 Ay-Mars kavuşumu gerçekleşecek. Huzurumuzun kaçmasını istemiyorsak parasal konularda dikkatli hareket etmeliyiz. Bastığımız yeri bilirsek, boş işlerin peşinden koşmamış oluruz.

Saat 21:20 Jüpiter-Pluto görünümü ilişki hayatımız ve kariyerimizle ilgili konularda bizi teşvik edici başarılı olmak için itekleyicidir. Mevcut şartlar, zorluklar veya yaşanmışlıklar nedeniyle belki yorgunuz. Ancak bu görünüm, pes etmek yerine mücadele ederek bu konuları sağlamlaştırma adına önem taşıyor. Tabii ki inancımız da önemli. Yarının güzel olmayacağını kim söyleyebilir ki. Biz bir ilişkide farklılıklara rağmen orta bir noktada buluşabilmeyi, yanlışlarımız varsa kendimizle yüzleşmeyi, her yönüyle düşünmeyi bilmeliyiz. Sorumluluklarımız önemli. İş hayatımız, ekmeğimiz önemli. Bu konularda bilinçli davranmalıyız. Gerçekçi olmalıyız. Takıntılı, anlayışsız, sadece kendimize yönelik düşünmek veya düşünen kişilerle ilişkimizi sürdürmek hem iş hayatında hem de ilişkide problemlere ve kopuşlara neden olur.

Üç ayların nurlu başlangıç gün ve gecesi olan Regaib Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç