KADIN

Koç Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Koçlar, saat 08:30 Ay-Mars görünümü, günlük işlerin takibi veya yoğunluğunun işaretçisi bir enerjidir. Pek istekli olmasak da, yapılması gerekenler, ailevi veya kişisel meselelerimiz günün geri kalanında etkilidir.

Saat 09:43 Ay-Merkür görünümü, ailemizin hayatımızdaki öneminin farkında olarak iletişimde bulunacağız. Sahiplendiğimiz, bize ait olan güzellikleri koruma altına alacağız.

Saat 12:32 Ay-Pluto görünümü, yolunuzu belirlemeniz ve bu yolda ilerlemeniz için olanaklar sunuyor. Derinlikli bir analizde bulunursak, kariyer ve toplumsal yaşantımızı, sağlığımızı, iş gücümüzü, verimliliğimizi arttırabiliriz.

Saat 12:32 Ay-Satürn görünümü, iş veya özel hayatımızla ilgili bazı durumların bizi endişeye sürüklemesi halidir. Daha fazla meselelerin üzerinde dururuz.

Saat 23:34-30 Haziran saat 10:02 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kişisel bakım, hijyene dikkat etme, çanta ve dolabınızı düzenlenme, mesajlarınızı gözden geçirmek gibi aktiviteler için gayet olumludur.

Saat 23:34-30 Haziran saat 10:02 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ilık bir banyo hem zihnimizi hem bedenimizi dinlendiricidir. Daha rahat uyumamızı sağlar.

Umut dolu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç