KADIN

Balık Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 03:32 Ay-Koç burcu geçişinde gelir-gider dengenizi korumanız gerekir. Bütçeyi aşabilecek harcamalardan kaçınalım. İş hayatımızdan elde ettiğimiz gelir bizi tatmin etmiyorsa, ek kazanç yolları araştırabiliriz. İlişkimizde lafımızı sözümüzü sakınmayız.

Saat 06:43 Ay-Mars görünümü, mali konuları veya sizin için önemi olan meseleleri, çözüme kavuşturmak, halletmek amaçlı hareket etmenizi sağlar. İnandığınız bir şeyin arkasında durursunuz ve her ne olursa olsun geri adım atmazsınız. Fikirlerinizi evinizde dile getirmek arzunuz da yoğundur. Ancak burada belli bir anlayış ve hoşgörü göstermek gerekir. Bir ev kiralama, sözleşme yenileme, satın alma gibi işleriniz varsa, mutlaka hesabı iyi yapınız. Aceleci kararlardan kaçınmak faydalıdır. Gider ve gelir dengesini iyi tutturmakta yarar görüyorum.

Saat 11:17 Merkür-Satürn görünümü, daha önce girişimde bulunduğumuz bir işimiz varsa, onunla ilgili bir gelişme yaşanabilir. Bu gelişmeye göre yeni bir düzenlemede bulunabiliriz. Ancak biraz sabırlı olmamızda tabii ki yarar görüyorum.

Yeni haftanın hepimiz için güzel gelişmelerle dolu geçmesi dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç

En Çok Okunanlar