Balık Burcu Günlük Yorumu

Günün çoğunluğunda Ay hareketini Aslan burcunda devam ettirecek. Çalışma ortamınız, sağlığınız ön planda olabilir. Sabah erken saatlerde Ay ve Jüpiter güzel bir açıda bulunacak. Sizlere işinizde şans getirecektir. İşinizde sizi gülümsetecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. 02:03’te Güneş Balık burcuna geçiş yapıyor. Sizin için doğum günlerinizi kutlama vakti geliyor. En güçlü, en mutlu dönemlerinizden biri başlıyor. 21 Mart’a kadar hayatınızda hangi konuda desteğe ihtiyacınız varsa Güneş hep arkanızda olacak.

Ay 16:50-17:46 aralığında boşlukta hareketine devam edecek. Bu zaman zarfında sağlığınızı riske atacak işlerden kaçınmalısınız. İş toplantılarınız varsa karar almadan sonuçsuz çıkabilirsiniz. 17:46’da Ay Başak burcuna geçiyor.

Saat 18:53’te Başak burcunda 0 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayla beraber partnerinize karşı gergin olabilirsiniz. Nedensiz başlayan bir tartışma yok yere büyüyebilir. Ortaklıkla yürüttüğünüz bir işiniz varsa ortağınızla da aynı fikirde anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

Sevgiler,
Astromeri

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler