Balık Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 00:03 Ay-Venüs görünüm etkisinde birilerini ikna etmek kolay olmaz. Sorunlar kolayca çözülmediği gibi gereksiz yere karışabilir. Kimi Balıklar bir yere taşınma kararı verebilir bazıları partneriyle sorunları çözmek için uğraşır.

Saat 03:41 Venüs-Chiron görünümü, yeni yerler görmek, tanışmak, farklı heyecanlar, maceralar yaşamak için olumlu bir enerjidir. Maddi açıdan gücümüz yeterliyse bunu bir tatil planlaması olarak düşünebiliriz. Kış günlerinin ardından baharın gelişi gibi, gönlümüz de çiçeklenmek, canlanmak ister. İşte bu görünüm bu yönde bir fırsattır.

Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, güvenli paylaşım, huzur olgusu bir hayli etkili. Bunları yüreğimizin içinde hissetmemiz ilişkimize bağlı. Her iki tarafın birbirinin hassasiyetlerini anlaması gerekiyor. Erkek ve kadın, ortak bir noktada buluşmaya gönüllü ise, akşam saatlerini gayet hoş geçirebiliriz.

Saat 15:30 Ay-Satürn görünümü, duygularınızı ciddileştirir. Özellikle ilişkide kontrolü elinde tutan kişi siz olursunuz. Yapmacık tavırlardan hoşlanmazsınız. Gözlem gücünüz yüksektir. Sizden yaşça büyük insanlardan destek görürsünüz. Ayrıca olgun ve ne yaptığını bilen kişilerden fikir almayı tercih edersiniz. Siz de başkalarına yol gösterici olursunuz.

Gün, tüm güzellikleriyle sizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler