KADIN

Balık Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Balıklar, Saat 09:27 Ay-Chiron kavuşumuyla, başkalarına karşı özverili, ılımlı davranmanın ve de yardımcı olmanın size kazandırdıkları üzerinde durabilirsiniz. Ancak başkalarına yardımcı olayım diyerek, iyi niyetinizin kullanılmasına da izin vermeyiniz.

Saat 13:19-17:11 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Birilerini mutlu etmek, onlara destek olmak, empatide bulunmak için olumludur. İnancınızı yükselten, içe yöneldiğinizde kendinizi keşfetmenizi sağlayan boşluk etkisi dünyanın gamını, tasasını, derdini, karmaşasını bir yana koyarak kendinize sahip çıkmanın önemini size hatırlatır.

Saat 17:11 Ay-Koç burcu geçişi, gelir-gider dengenizi korumanız gerekir. Bütçeyi aşabilecek harcamalardan kaçınalım. İş hayatımızdan elde ettiğimiz gelir bizi tatmin etmiyorsa, ek kazanç yolları araştırabiliriz. İlişkimizde lafımızı sözümüzü sakınmayız.

Saat 19:44 itibariyle Mars-Neptün görünüm etkisinde, hangi konuda olursa olsun durumunuzu bir daha gözden geçiriniz. İlişkilerinize gerçekçi bir şekilde bakınız. Eğitim-iş hayatı-girişim-maddi konular-çevresel değişimlerde, kazanç anlamındaki işlerde rehavete kapılmayın.

Saat 22:59 Ay-Venüs kavuşumu, çıkarlarınızın farkında olarak ilişkilerinizi kurgulamanın işareti. Bu pek doğanıza uymasa da, canınıza tak ettiği için, artık ben de paraya sahip olmalıyım, güce kavuşmalıyım, ne olursa olsun kazanmalıyım tarzında düşünmenizi sağlıyor.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç