KADIN

Yay Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Yaylar, saat 08:30 Ay-Mars görünümünde işlerinizi mutlaka titizlikle takip ediniz. Bazen dağılmalar olabilir. Özellikle birilerine bağlı olan finansal veya başka işleriniz varsa, bunların gerçekleşmesi yönünde sabırlı olmakta yarar var. Bunlar gerçekleşecektir. Ancak biraz sabırlı olmak gerekiyor.

Saat 09:43 Ay-Merkür görünümü, finansal konulardan hayata bakış açınıza kadar geniş bir alanda muhasebede bulunmanın işaretçisidir. Şuraya şu verilecek, buradan bu gelebilir şeklinde bir analizde bulunabilirsiniz.

Saat 12:32 Ay-Pluto görünümü, derinlikli ele almamız gereken konunun, işimiz olduğunu vurguluyor. Çünkü parasal açıdan güçlü olmanın yolu budur.

Saat 21:51 Ay-Satürn görünümü, olayları gereğinden fazla endişeli hatta bazen sanki her şey üstümüze geliyormuş gibi hissetmemize neden olabilir. Etrafımızda olan bitene bilinçli bir şekilde bakmakta, sakin yaklaşmakta zorlanırız. Her şeyin ardında yatan bir başka neden ararız. Bu bakış açısı, bu görünümün doğasında vardır. Ancak bizim de durumları ele alırken bilinçli düşünmeye çalışmamız gerekiyor.

Saat 23:34-30 Haziran saat 10:02 arasında Ay-Boşluk süresince insanın kafası bir hayli karışır. Doğru-yanlış, gerekli-gereksiz arasındaki ayrımı yapmak zor olabilir.

Umut dolu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç