KADIN

Yay Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Yaylar Saat 09:27 Ay-Chiron kavuşum etkisi altında, aile hayatımız, yerleşim yerimiz, yuvamızla ilgili konular üzerinde hassas davranabiliriz. Hayatın tüm sorumluluklarına karşın, kendimizi en rahat, en mutlu hissettiğimiz yer, evimiz olsun isteriz.

Saat 13:19-17:11 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Gerçek duygu ve düşüncelerinizi dışa karşı ifade etmekten sakınabilir, susmayı tercih edebilirsiniz. Önünüzü net olarak görmekte zorlanabileceğiniz bu sürede, kafanızın içi epeyce meşguldür. Çözüm bulmakta zorlandığınız meseleleri gözden geçirmekte yarar var.

Saat 17:11 Ay-Koç burcu geçişinde, bir hayli ataksınızdır. İsteklerinizi elde etmek için elinizden geleni yapabilirsiniz. Otoritenizi kabul ettirebilirsiniz.

Saat 19:44 itibariyle Mars-Neptün görünüm etkisinde, yenilikleri uygulamak yanlış olabilir. İş hayatınızla ilgili konularda, sağlığınızı ilgilendiren meselelerin ihmal edilmemesi gerektiğini gösteriyor. Ben bilirim tarzında hareket etmeyelim. Dinlemeyi, incelemeyi, yeni bir karar vermeden önce enine boyuna düşünmeyi bilelim.

Saat 22:59 Ay-Venüs kavuşumu, sizler açısından gayet olumludur. Hem arzularınız yükselişe geçer hem heveslisinizdir. Ne olursa olsun isteklerinizi elde edeceğinize dair güveniniz tamdır.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç