Yay Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Yaylar saat 00:03 Ay-Venüs görünümü, bir yandan ilişkinizdeki sorunları körükleyici ve anlaşmanın önüne geçicidir. Ilımlı davranılmaz. Empatide bulunulmaz. Oysaki mantıklı olunmalıdır. Eğer her ikiniz de düzgün bir karar vermek istiyorsanız lütfen önce sakin olunuz. Birbirinize eleştiri oklarınızı saplamayınız.

Saat 03:41 Venüs-Chiron görünümü, ilişkinizde sorunları konuşarak, birbirinizi dinleyerek çözüme ulaştırmanın göstergesi. Sıkıntılar, zorluklar böylece azalır, yaralar sarılır. Bu görünüm aşka açık olmanın göstergesidir. Fikirlerimizin uyuştuğu, zevklerimizin ortak olduğu, birlikte yaşamaktan keyif duyduğumuz bir kişiyle tanışmanın da işaretçisidir.

Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, huzuru kendi içimizde oluşturmaya çalışırken yorulduğumuzu gösteriyor. Düzgün bir iş hayatı, sağlıklı bir yaşam, kalıcı ilişkilerden yanayız. Bunların hayatımızda yerli yerinde olmasını istiyoruz. Bu saatlerde en çok bunlar üzerinde duracağız. Hem duygularımızı hem de isteklerimizi dengeye kavuşturacak gelişmelere ihtiyacımız olduğunu düşüneceğiz.

Saat 15:30 Ay-Satürn görünümü, iş ve parasal konuların gündeminizde yer almasını sağlar. Ödemeler, yapılacaklarla ilgilenirsiniz. Harcamalar için ek bir paraya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Gün, tüm güzellikleriyle sizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler