Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 00:03 Ay-Venüs görünüm etkisinde hayatın çalışmak, mücadele etmek ve bir şeyleri toparlamakla geçtiğini görürsünüz. Oysaki sizin isteğiniz hem duygusal açıdan tatmin olmak hem de hayatın güzelliklerini yaşamaktır. İşte bütün bu duygu halleri insanı yorabilir. Benim tavsiyem sürekli kusur bulmak yerine kendinize zaman ayırmayı bilmenizdir. Tamam belki aksayan noktalar var. Ancak dünyayı siz kurtarmayacaksınız.

Saat 03:41 Venüs-Chiron görünümü, bedensel ve ruhsal anlamda bize iyi gelecek kişi, aktivite, ortamlara çekilme arzumuzdur. Toparlanmak, keyiflenmek, negatif enerjilerden korunmak için yöntemler geliştiririz. Sürekli bir şeyleri didiklemek yerine, içimizden geleni yapmak vaktidir. Bu bizi güçlendirir, canlandırır.

Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, huzurlu kılıyor. Kendi içimizde ve dış dünyada huzuru temin etmek, sürdürmek, rahatlamak mümkün oluyor.

Saat 15:30 Ay-Satürn görünümü, olumlu bir enerjidir. Söyledikleriniz, yaptıklarınız diğerleri tarafından başarılı bulunur. Kararlı ve dikkatli şekilde işlerinizi yoluna koyarsınız. Ciddi ve oldukça tutarlı davranırsınız. İnsanlar size saygı duyarlar.

Gün, tüm güzellikleriyle sizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler