KADIN

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Oğlaklar Saat 09:27 itibariyle Ay-Chiron kavuşum etkisi, yakın çevremiz, iletişim, iş girişimi, eğitim hayatı, girişimler anlamında durumumuzu hassasiyetle ele alıyoruz. İlgi görmeye, desteklenmeye, ılımlı davranışlara, huzura ihtiyaç duyuyoruz.

Saat 13:19-17:11 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Yanlış değerlendirmede bulunma riskimiz var. Ben derim ki, sakin olunuz. Birilerinin bizi anlaması kolay olmaz. Bu süre içinde kendinizi rahatlatmak, hayatın gürültüsünden uzak, huzur içinde zamanı geçirmekte yarar var.

Saat 17:11 Ay-Koç burcu geçişinde, savaşçı kesilirsiniz. Kimsenin sizin hakkınızı yemesine, yaptıklarınızı hafife almasına müsaade etmezsiniz. Sert konuşabilirsiniz veya tepkisel davranabilirsiniz. Hatta bunda da kendinizi haklı görebilirsiniz.

Saat 19:44 Mars-Neptün arasındaki görünüm, çevremizle olan her türlü alışverişimizde, iyi niyetimizin sınırlarını bilerek, aklı başında hareket etmenin doğru olacağını gösteriyor. Aşkı gerçekçi şekilde ele alalım.

Saat 22:59 Ay-Venüs kavuşumu, ilişkide veya ailevi konularda ipleri elinizde tutabilmenizi sağlıyor. Zaten böyle bir etki altında pes etmeniz pek mümkün değil gibi gözüküyor.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç

En Çok Okunanlar