KADIN

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Oğlaklar, Saat 00:26 Ay-Venüs faydalı görünümü, daha fazla kazanmak adına girişimci olmamızı destekliyor. Ancak aceleci de olmayalım. Olasılıkları gözden geçirelim.

Saat 05:39 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, başkalarına değil, kendimize güvenerek ilerlemenin, mutluluğun sadece birilerine bağlı olmadığını bilerek cesaretle ilerlemenin işaretçisidir. Biz böyle gördüğümüz zaman, destekler de gelir, maddi açıdan rahatlatıcı gelişmeler de olur.

Saat 12:22-13:33 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ne olup bittiğini tam olarak anlamadığımız konular üzerinde araştırmada bulunabiliriz. Parasal getirisi olan işler üzerinde düşünebiliriz. Cinsel anlamda arzularımız bir hayli yoğunlaşır. İlişkimizle alakalı meseleleri gözden geçirebiliriz. Ancak bir konu üzerinde karar vermişsek geri dönmek, kararımızı değiştirmek boşluk süresince yanlış olur. Parasal konularda dikkatli olmalı, yeni bir girişimde bulunmamalısınız.

Saat 13:33 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde, hijyeninize, etrafınızda olan bitene, insanlara, durumları titizlikle ele alacağız. Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmak durumundayız.

Kalben sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç