KADIN

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Oğlaklar yeni haftamız, saat 06:23 Ay-Neptün görünümüyle adım atıyoruz. Bu enerji, geçmişi özletir, maziyi canlandırır, ilişkide bir tarafın fazla duyarlı düşünmesini sağlar. Ancak bu duyarlılık, fazla hassasiyet nedeniyle gereksiz meseleler üzerinde durmaya da yol açar. Dikkat edelim.

Saat 13:00 Ay-Pluto karşıtlığı, aranızda tartışmalara yol açabilir. Biriniz başka diğeri başka düşünür. Ortaklaşa düşünmek zor olur. Böyle durumlarda sözler pek hoş olmaz. Bir daha duruma bakalım.

Saat 21:35 Ay-Merkür zorlu görünümü, bazı kişilerle aranızda yaşanan gereksiz konuşmalar canınızı sıkabilir. Düşündüklerinizi dile getirseniz, bir çok insanın bundan hoşlanmayacaktır. Ancak sussanız içiniz rahat etmeyecektir. İşte bu gelgitler yorucudur. Siz hep dürüst davranmaktan yanasınız. Ancak gelin görün ki, herkes böyle düşünmüyor. Bu yüzden sakin olmaya çalışınız.

Saat 23:23-2 Mayıs saat 07:12 arasındaki Ay-Boşluk etkisi, ilişkinizle alakalı konularda sahiplenici, koruyucu ve kollayıcı tavırlar içinde olmanız, aranızdaki sevgi duygusunun yücelmesini sağlayacağı gibi, bu saat dilimi içinde olabilecek yanlış anlamaların önüne geçilmesinde etkilidir. Bu saatlerde her ikinizin de dikkat etmesi gereken konu, farklı kişiler olduğunuz ve doğal olarak tepkilerinizin de farklı olabileceğidir.

Mayıs ayının hepimize şans getirmesi dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç