KADIN

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Sevgili İkizler saat 03:51 Ay-Satürn görünümü, bir çok meseleyi endişeli bazen de fazlasıyla eleştirel tarzda ele almanıza, bütünden ziyade detayları önemsemeye neden olur. Ev içinde sorumlulukların eşit şekilde paylaşılması gerekir.

Saat 03:57 Güneş-Mars kavuşumu, etrafımızla kurulacak her türlü bağlantıda gururlu tepkilerde bulunabiliriz. Bunun nedeni hakimiyetimizi sağlamak veya başarıyla kendimizi ifade etmektir. Tabii ki düşüncelerimizin kabulünü, onaylanmasını bekleyeceğiz. İş girişim ve planlamalar için bu görünüm kuvvetli bir itki gücüdür. Kişi bildiğinden şaşmaz, hedefine kilitlenir ve harekete geçer. Veriler toplar, etrafı dinler, araştırır ve iletişimin tüm yollarını dener. Yaratıcıdır. Beceriklidir ve güvenlidir. Kendisini umursamayan veya dinlemeyen insanlara karşı önlem alır ve eğilmez. Yolculuklar için bu görünüm hızlı ve etkili bir şekilde ilerlemeyi sağlar. Tabii ki dikkatli ve trafik kurallarına uygun şekilde gitmek doğru olur. Tercihlerimizi yaptığımız alanlarda, sözgelimi iş, eğitim veya bir yere taşınma gibi konularda bu görünüm bir başlangıcın ilk adımının atıldığını vurgulamaktadır.

Saat 09:30-18:37 arasındaki Ay-boşluk etkisi altında her şey umduğumuz gibi gitsin isteriz. İşler biraz karışsa hemen panik oluruz. Dikkatimizden kaçan, unuttuğumuz veya aklımıza gelmeyen şeyler, bize engel olduğunda sıkılabiliriz. Burnumuz aksa, kendimizi berbat hissederiz. Sakin olmakta tabii ki yarar vardır.

Saat 14:31 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, çevremizle her türlü ilişkimizde geçmişten ziyade geleceği merkez alarak bağlantı kurmamız gerektiğini vurguluyor. Kimlerle bağımız var, kimlerle ilişkimiz olmalı, nasıl bir çevrede yaşamalıyız bunlar üzerinde duracağız.

Saat 18:37 Ay-Terazi burcunda seyrine başlıyor. Günün geri kalanı, aşk hayatınızla ilgili konularda veya genel anlamıyla insan ilişkilerinde mantık, uzlaşıya açıklık, çözüm ve denge unsurlarını ön planda tutabilirsiniz. Huzursuzluktan hoşlanmazsınız. Sizin bakış açınıza göre aklın yolu birdir. Eğer bir problem varsa bunun mutlaka bir çözüm yolu vardır diye düşünürsünüz.

Günün güzellikleri sizlerle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç