KADIN

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Sevgili İkizler yeni haftamız, saat 06:23 Ay-Neptün görünüm etkisinde başlıyor. Ek kazanç elde etmek amaçlı yeteneklerinizi değerlendirmeniz, müzik-sanat-eğitmenlik gibi alanlara yönelmeniz yönünde bu görünüm rahatlatıcıdır. Aklınıza değişik fikirler gelir, bunları yürürlüğe koyup, kazanç elde etmek istersiniz.

Saat 13:00 Ay-Pluto görünümü, maddi konularda tasarruf, yatırıma yönelmenizi, derinlikli düşünmeyi sağlar.

Saat 21:35 Ay-Merkür zorlu görünümü, parasal konularda etraflıca düşünme gereği duyabilirsiniz. Bu gereklilik ise maddi durumu iyi olan İkizlerin ileriye yönelik bir ev veya yatırım için kolları sıvama, girişimde bulunma şeklinde gelişebilir. Gelir düzeyi normal sınırlarda olanlar ise, ekonomik bir şekilde yaşamak için bütçelerini tekrar gözden geçirebilirler. Günlük aktiviteniz içinde bir başka husus ise, risk almaktan çekinmenizdir. Yani önünüze çıkabilecek her türlü fırsatı bugün için değil, yarınlarınız adına düşünebilir ve en ufak bir şüphe duyuyorsanız vazgeçebilirsiniz.

Saat 23:23-2 Mayıs saat 07:12 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, parasal konularda hassas düşünürüz. Güvenli yaşamak arzumuz daha fazla öne çıkar. Ancak bu saat diliminde, acil kararlar verilmemelidir. Finansal anlamda tabii ki, iki misli dikkat gerekiyor. Önceden ayarlanmış ödemelerinizi yapabilir, gereken hesaplamaları gözden geçirebilirsiniz. Bilinçli şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamak yerinde olur.

Mayıs ayının hepimize şans getirmesi dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç