KADIN

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Sevgili İkizler, saat 07:36 Ay-Neptün görünümü, işinizi gücünüzü, ilişkinizi sağlama almanız gerektiğini gösteriyor. Siz bir çok alanda başarıyı arzulayabilirsiniz. Ancak şartlarınızı, birlikte olduğunuz insanı çok iyi gözlemleyiniz. Hiç kimsenin iyi niyetinizi kullanmasına izin vermeyin veya siz de bir başkasını zor durumda bırakmayın. İlişki, iş ve ailevi konularda, duruma, şartlara akıllıca bakmakta yarar var.

Saat 09:31 Ay-Mars görünümü, genel olarak ilişkiniz veya evinizle alakalı meselelerdeki yoğunluğun göstergesi. Kişi huzur içinde yaşamaktan yanadır. Ancak buna engel durumlar varsa, kaygılanması doğaldır. Belli bir koşuşturma, bazı işlerin düzenlenmesi gerekliliği zorlayabilir.

Saat 16:13 Satürn-Kuzey düğüm görünümü, ilişki hayatında sizi memnun etmeyen hatta kaygı yaratan sorunları gidermeniz için olanak sunuyor. Sağlıklı beraberlik nasıl yaşanır, ortaklaşa yaşamın gerekleri ne olmalıdır, hayatı birlikte sürdürmek için neler yapılmalıdır sorularına cevap arıyoruz. Kendimize ve karşımızdakine yabancılaşmadan, kalbimizin sesine kulak vererek isteklerimize göre seçimde bulunuyoruz. Bu görünüm, doğal ve kaygısız iletişimin, karşılıklı yapıcı konuşmanın, yaratıcı düşünmenin bir ilişkide ne kadar önemli olduğunu görmemizi sağlayacak. Evlilik kararı verilebilir. Boşanma aşamasındaki çiftler tekrar düşünerek bir çıkış yolu bulabilir.

Günü en olumlu şekilde değerlendirmeniz, keyfine varmanız dileğimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç