İkizler Burcu Günlük Yorumu

Sevgili İkizler saat 02:17 Venüs-Pluto görünümü, hedefiniz ve diğer insanlarla aranızdaki maddi ve manevi paylaşımlar anlamındaki hassasiyetin göstergesidir. Tutkularınız oldukça yoğundur. Karşı konulamaz bir güçle sahip olmayı istediğiniz her şeyin peşinden koşabilirsiniz. Bu mücadelede sabırla hareket etmenizi tavsiye ediyorum. Sizi kimsenin etkilemesine veya üzmesine izin vermeyiniz.

Saat 06:52-11:53 Ay-Boşluk etkisindeyiz. Yeni bir karar alınması veya alınmış olan bir kararın bugün değiştirilmesinin yanlış olacağını söylemek isterim. Durumları gözlem altına almak, olur ve olmazları tespit etmek çok daha faydalıdır. Belli bir konu üzerinde odaklamanız zor olabilir.

Saat 11:53 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde duygu dünyanızla alakalı meselelerde, değişken tavırlar içine girerek, karşınızda kim olursa olsun farklı şekilde tepkiler verebilirsiniz.

Saat 18:35 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak ilkdördün etkisinde, bir yandan kazancınızla alakalı konularda hassassınız diğer yandan hedeflerinizi gözden geçirerek hırsla öne atılmak niyetindesiniz. Ancak ne yaptığımızı da iyi biliyor olmamızda yarar var. Güven içinde yaşamak isteğimiz doğal, buna sözüm yok. Fakat aceleyle, üzerinde hiç düşünmeden kararlar verirsek, yanlış işlere de kalkışabiliriz. Her ne kadar aktif bir gün gibi gözükse de, bizim çok bilinçli hareket etmemiz, önümüze ardımıza iyi bakmamız gerekecek. Benim tavsiyem, kararlarımızı bir daha gözden geçirelim. Parasal anlamda dikkatli olalım. Fırsatları artı ve eksi, olumlu ve olumsuz, yanlış veya doğru şekilde iki yönlü değerlendirmeden harekete geçmeyelim.

Saat 18:36 Ay-Mars karşıtlığı, ilişkilerde biraz gerilim yaratabilir. Siz kendinizi ifade etmekten yanasınız, ancak karşı taraf da aynı şekilde hedefine uygun hareket etmekten yanadır. Anlaşmazlığın önüne geçmek için, ortayı bulmak en doğrusudur.

Saat 19:08 Güneş-Mars görünümü, hedefiniz üzerinde çalışmak, bir soruna çözüm yolları aramak, finansal açıdan artı ve eksileriyle planlarınızı gözden geçirmek yönünde yararlıdır. Ancak meseleleri tartışarak, baskı kurarak veya kızgınlıkla halletmek yanlıştır. Enerjinizi doğru yönlendirmek için yapıcı olmak gerekiyor.

Güzel bir gün dileğimle,

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler