İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bugüne başladığınızda Ay Aslan burcunda hareket ediyor. Kardeşiniz, akrabalarınız ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Sabah erken saatte meydana gelen Ay ile Jüpiter’in açısı eğitim hayatınızda şanslı bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Yazarlık yeteneğiniz varsa bugün yazdıklarınızı yayınlayın, birilerinin ilgisini çekebilir. Saat 02:03’te Güneş Balık burcuna giriş yapıyor. 21 Mart’a kadar kariyer hayatınızda güçlendiğiniz, başarılarınıza başarı katacağınız bir dönem sizi bekliyor. İş değiştirmek istiyorsanız yeni işlere başvurmak için güzel bir dönemde olacaksınız.

16:50-17:46 arasında Ay hareketini boşlukta sürdürecek. Karşı tarafa attığınız mesajlar, mailler havada kalabilir. Sorularınız cevapsız kalabilir. 17:46 olduğunda Ay Başak burcuna giriş yapıyor.

Akşam Başak burcunda 0 derecede 18:53’te dolunay meydana geliyor. Ailenizin içinde gerginlikler yaşayabilirsiniz. İletişim kurarken dikkatli olmalısınız. Aile bireylerinden birinin sağlık problemiyle ilgili destek olmanız gerekebilir.

Sevgiler,
Astromeri

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler