KADIN

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Sevgili İkizler Saat 06:24 Ay-Jüpiter karşıtlığı, gönlümüzce hareket etmek arzumuzu işaret ediyor. Eğer bir şeyler bizi sinirlendiriyorsa buna tepki gösteririz. Bize müdahale etmeleri, özgürlüğümüzü kısıtlamaları hoşumuza gitmez. Aşkta denge, paylaşım, uyum bizi mutlu eder. Fakat yine de, bizim dediğimiz olsun isteriz.

Saat 11:47 Ay-Pluto görünümü, özellikle ortaklaşa yürütülen işlerde problemlere yol açabilir. Birileri üzerinizde hakimiyet kurmaya, kendi isteklerini dayatmaya çalışabilirler. Aslında sezgileriniz sizi koruyucudur. Her ne olursa olsun akıllıca hareket ediniz ve çıkarlarınızı düşünmeyi ihmal etmeyiniz.

Saat 21:05 Ay-Uranüs kavuşumu, projeler tekrar gözden geçirilmelidir. Yeni bir proje ilginizi çekebilir. Yeni arkadaşlar, yenilikler, yeni ve farklı yöntemler size heyecan katabilir.

Saat 23:30 Ay-Merkür kavuşumu aktif bir iletişimin simgesidir. Yakın bulduğunuz arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz. Ayrıca geçtiğimiz ayın başında düşündüğünüz veya o günden bu yana yaşanan meseleleri tekrar ele alabilirsiniz.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç