KADIN

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Sevgili İkizler, saat 08:30 Ay-Mars görünümü, evimiz-ailemizle ilgili konuların, finansal yönden ele alınışı, hesabının yapılması gerektiğini hatırlatır. Para olgusu hassas olduğumuz bir konu haline gelir. Özellikle ev içinde bu meseleler önem taşır. Bir yere mi taşınmak istiyoruz, bir yatırımda mı bulunmak istiyoruz veya ödenmesi gereken borçlarımız mı var ? bütün bunları gerçekçi bir şekilde ele almak vaktidir.

Saat 09:43 Ay-Merkür görünümü, parasal konular üzerinde yuvamızın ve kendimizin ihtiyaçları üzerine düşüneceğiz. Geleceğimizi garanti altına alma, sevdiğimiz kişi ve kişilerle iletişimde bulunma ihtiyacımız yükselecek.

Saat 12:32 Ay-Pluto görünümü, ev, aile, miras, nafaka, ortaklaşa paylaşımlar, ilişkinin durumu hakkında mutlaka derinlemesine düşünmek lazım. Bu inceleme yapılmadan, birbirinize eleştirel tavır, ön yargılarınızla yaklaşarak bir yere varamayız.

Saat 21:51 Ay-Satürn görünümü, bir çok meseleyi endişeli bazen de fazlasıyla eleştirel tarzda ele almanıza, bütünden ziyade detayları önemsemenize neden olabilir. Ev içinde sorumlulukların eşit şekilde paylaşılması gerekir.

Saat 23:34-30 Haziran saat 10:02 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Huzursuzluktan hoşlanmazsınız. Sizin bakış açınıza göre aklın yolu birdir. Eğer bir problem varsa bunun mutlaka bir çözüm yolu vardır diye düşünürsünüz.

Umut dolu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç