KADIN

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Sevgili İkizler Ay-Koç burcu geçiş etkinliğinde güne adım atıyoruz. Bu sayede inandığınız ne varsa ona sahip çıkarsınız ve girişimde bulunmaya hazırsınızdır. Doğal olarak sizi ön saflarda görmek mümkün olduğu gibi hakkınızı olanı elde etmek adına atak davranırsınız.

Saat 14:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, toplumsal hayatta kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmemizi, duygularımızı net bir şekilde ortaya koymamızı, haksızlıklarla mücadele etmemizi sağlıyor. Çevremizle bağımız gayet güçlü. İşlerimizi yoluna koyarak, planladığımız şekilde hareket ederek ilerleyebiliriz. Her konuda gelişimden yanayız.

Saat 18:28 Ay-Merkür görünümü, başkalarıyla alakalı maddi ve manevi anlamdaki bazı konuların sizi baskı altına alması mümkündür. Bu durumda dayanamayıp konuşmaya başlarsınız. Bir dostunuza açılabilirsiniz, dert yanabilirsiniz. Beklediğiniz bir desteği almakta zorlandığınızı ifade edebilirsiniz.

Saat 21:47 Ay-Pluto görünümü kendi egemenliğinizi, gücünüzü kabul ettirmekten yana olduğunuzun işaretçisidir. Ancak bunun ayarını bilelim ki, ilişki ve finansal konularda düşünmeden karar vermemiş olalım.

Not: 22-31 Ocak haftalık burç yorumlarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

https://www.mynet.com/22-31-ocak-haftalik-burc-yorumlari-1213526-mykadin

Günün tüm gelişmeleri mutlu edici olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç