Aslan Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 00:03 Ay-Venüs görünümü, bencil insanların sizi rahatsız etmesine neden oluyor. Bazen çevrenizdeki kişileri tanımakta güçlük çekiyorsunuz. Neden bu kadar tuhaf davrandıklarını düşünüyorsunuz. İlişkilerin menfaate dayalı olması, bir takım insanların kendini farklı göstermeye çalışması özellikle sizi rahatsız eder. Böyle hallerde soğukkanlı olmak kolay değildir.

Saat 03:41 Venüs-Chiron görünümü, dostlarımızın varlığını hissetmemizi sağlıyor. istemediğimiz bir şeye bizi kimse zorlayamıyor. Nasıl bir dünya istiyoruz, nasıl bir hayat sürmekten yanayız, bunları tespit ediyoruz. Acılarımızı geride bırakacak değişim ve yenilikte bulunacak cesareti bu görünüm sayesinde yüreğimizde buluyoruz.

Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, bir yanıyla iş hayatımız, sorumluluklarımızla ilgili konularda huzur ve güven olgusunun önemini işaret ederken, diğer yanıyla parasal açıdan uzun vadeli düşünmemizi sağlıyor. Hem tatmin olmak hem de düzenli bir yaşam sürmekten yanayız.

Saat 15:30 Ay-Satürn görünümü, sağlığımızla ilgili konularda yapılacak tetkiklerin işaretçisidir. Ayrıca bir işin en doğru, en verimli şekilde halledilmesi için gösterilen çabanın göstergesidir. Parasal anlamda gelir getiren işlere yönelirsiniz. Dişlerinizi mutlaka doktora gösteriniz. Bakım, tamirat getiren araç ve gereçlerinizi kontrol ettiriniz.

Gün, tüm güzellikleriyle sizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler