KADIN

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Aslanlar Saat 09:27 Ay-Chiron kavuşum etkisi, eşimiz, iş ortağımız veya başkalarıyla olan her türlü maddi ve manevi ilişkilerimizin bizi duyarlı hale getirmesine yol açıyor. Birilerine destek olmak kadar, bize karşı da anlayışlı olmalarını bekliyoruz.

Saat 13:19-17:11 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Duygularımız kimi zaman kuruntulu kuşkulu kimi zamansa haddinden fazla cömerttir. Harekete geçmekte zorlanan birey, olanı olduğu haliyle kabullenmeye hazır gibidir. Boşluk zamanları özellikle Ay-Balık burcunda boşlukta olduğunda tatsız duygulardan kaçmak isteriz. Telefonları duymazlıktan gelmek, biri bir şey sorduğunda kestirmeden cevap vermek bu zaman dilimi içinde fazlaca etkilidir.

Saat 17:11 Ay-Koç burcu geçişi, harekete geçirici, isteklerinizi elde etmek amacıyla heveslendirici bir zamanı işaret eder. Yolculuk kararı bu saatlerde verilebilir. Eylemlerde bulunma arzunuz yüksektir. Kendinizi hangi konuda öne sürmek, başarıyla ifade etmek istiyorsanız bu zaman size yardımcıdır. Sorunlardan, sorun çıkaran insanlardan pek hoşlanmaz, anında tepki gösterebilirsiniz.

Saat 19:44 Mars-Neptün görünümü, yeniliklerin mutlaka bilinçli gözden geçirilmesini gerektiriyor. Her konuda bir kez daha düşünmeli, aceleci kararlar verilmemelidir.

Saat 22:59 Ay-Venüs kavuşum etkisi altında dürüst, kararlı ve gayet girişken davranabilirsiniz. Aktif gücünüz yükselir. Dış dünya ile olan alışverişinizde ateşli ve gayet güven dolu davranabilirsiniz.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç