KADIN

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Aslanlar yeni haftamız, saat 06:23 Ay-Neptün görünüm etkisinde başlayacak. Bu enerji, bazı insanların yaptıklarını unutmamaya, onlara olan bağlılığımızı azaltıcı veya tersine yükseltici olabilir. Eğer mutlu ve doyumlu isek geçmişi sevgiyle anarız. Eğer zorlu tecrübeler yaşadıysak unutmaya çalışırız. Menfaatlerini düşünen kişilerden ziyade, bizi gerçekten sevebilecek insanlara yöneliriz. Kendimizi maddi-manevi anlamda huzurlu hissetmek isteriz.

Saat 13:00 Ay-Pluto görünümü, iş veya farklı bir konuda çelişki duymamıza, yönümüzü tam olarak belirlemekte zorlanmamıza yol açabilir. Kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Onun için, verdiğimiz kararlara dikkat edelim.

Saat 21:35 Ay-Merkür zorlu görünümü, duygularınızı ve içinizden geçenleri kimseyle paylaşmadan, kendi dünyanıza çekilerek gözlerden uzak kalmanıza neden olabilir. Bu sanki bilinçli bir şekilde düşünülmüş bir inziva halidir. Sırlarınızı sizin haricinizde kimsenin bilmesi mümkün değildir. Değerlerinizi korumak ve kollamak içgüdünüz yoğun olduğu için, koyduğunuz sınırları kimsenin ihlal etmesine izin vermezsiniz.

Saat 23:23-2 Mayıs saat 07:12 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında enerjimiz biraz düşebilir. Eğer birkaç gündür sıkıntılı günler geçiren Aslanlardan birisi iseniz, dinlenmenize önem veriniz. Herhangi bir konuda acil kararlar vermeyiniz. Bu sakıncalı olabilir. Ailenizle alakalı işler, güvencenizi ilgilendiren maddi ve manevi meselelerde hassas düşünebilirsiniz. Sevdiklerinize olan ihtiyacınız artabilir. Bütün bunlar gayet doğaldır. Ancak ben aceleyle karar vermenizi veya olumsuz düşünmenizi istemiyorum.

Mayıs ayının hepimize şans getirmesi dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç