Aslan Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 02:17 Venüs-Pluto görünümü, ilişkisi olanlar açısından incelersek, isteklerini mutlaka elde etmek isteyen bireyin partneriyle arasında yaşanan güç mücadelesinin göstergesi olabilir. İkinci anlamı, hayatına yenilik getirmek, arzularının peşinden koşarak elde etmek isteyen kişinin önündeki engellerle boğuşmasının işareti olabilir. Kısaca birey, test edilmektedir. Sabırlı olması gerekmektedir. Ancak bu öyle kolay bir şey değildir. İşte bu zorluklar onu hem iş hem de genel olarak yormaktadır.

Saat 06:52-11:53 Ay-Boşluk etkisindeyiz. Belirsiz olan, soru işaretleri uyandıran ve sizi düşündüren konular üzerinde iyice düşünelim. Aceleyle kararlar vermeyelim. Bir şeyler ters gidiyor diye olumsuz olacak sonucuna da varmayalım. Boşluk saatleri içinde dikkat edilecek husus, durumları etraflıca, olasılıklar dahilinde ele almaktır.

Saat 11:53 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay, finansal, cinsel, paylaşım anlamda hassasiyeti arttırır. Şu anki problemlerinizi gözünüzde büyütüp içinden çıkılmaz hale getirmek yerine, durumunuzu huzur ve güvenlik yönünde ele almalısınız. Bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilir ve ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz. Genelde evde oturmak, şöyle huzur içinde günü geçirmek hoşunuza gidebilir.

Saat 18:35 itibariyle meydana gelecek ilkdördün bizi yeni bir şeyler yapmaya itiyor. Bu arzu oldukça büyük. Artık eskimiş yapılar, alışkanlıklar, aynı insanlar ve ortamlarda bulunmak bize yetmiyor. Güvende olmak istiyoruz. Bir yandan oldukça duyarlıyız. Nasıl karar vermeli, ne yöne doğru gitmeli, eskiye mi dönmeli, yeniye mi yer açmalı tam olarak bilemediğimiz için gerginiz. Dikkat edilmesi gereken nokta, bugüne dek yaşananlar ve sizde bıraktığı tüm izleri öfke içinde anmak yerine bir tecrübe olarak görmektir. Hatta ders almaktır. Size tavsiyem, her şeyi bir daha gözden geçirmeniz, eksikler var mı, her şey yolunda mı, diye bakmanızdır.

Saat 18:36 Ay-Mars karşıtlığı, sizleri her konuda aktif hale getiriyor. İstediğiniz, planladığınız şekilde hedeflerinizi gerçekleştirebilecek gücü kendinizde bulursunuz. Aşk hayatınız, çocuklarınız, sosyal ilişkileriniz bu enerji sayesinde güçleniyor.

Saat 19:08 Güneş-Mars görünümü, aklınıza koyduğunuzu yapacağınızı gösteriyor. Ancak çok iyi analiz ediniz. Artı ve eksileriyle duruma bakınız. Zorluklar olabilir, istediğiniz gibi hızlı olmayabilir. Sabırlı olmalı, egonuza yenilmemelisiniz. İş planlaması, özel meseleler, sağlıkla ilgili konular önemlidir. Belki uzlaşmak, akışa bırakmak gerekir. Hatta geri çekilip doğru zamanı beklemek sizi arzu ettiğiniz hedefe ulaştırabilir.

Güzel bir gün dileğimle,

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler