KADIN

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Aslanlar, saat 07:36 Ay-Neptün görünümü, kimlerle ortak hareket etmek zorundaysak veya neler bizi mecburiyet altına alıyorsa onlardan kurtulamamanın getirdiği stresin işaretçisidir. Deyim yerindeyse, bildiğimizi okuyamıyoruz. Bize göre doğru olan, bir başkasına göre yanlış olarak değerlendiriliyor. Bu da bizi çileden çıkartıyor. Ama elimiz kolumuz bağlı olduğu için uymaya çalışıyoruz.

Saat 09:31 Ay-Mars görünümü, masraflarınızın artışı veya harcamaların yükselmesi sonucunda yaşanan gerilimi işaret eder. Kişi bir yandan bunları karşılamak için çaba sarf ederken diğer yandan kendince yaşamını kotarmaya çalışmaktadır. Bunlar tabii ki pek kolay durum değildir. Kaldı ki Mars-Başak burcu geçişinin para evinizdeki geri hareketi, maddi konularda yine bizi dikkatli olmaya çağırıyor.

Saat 16:13 Satürn-Kuzey düğüm görünümü, kalbinin sesini dinlemeyi bilen Aslanları memnun edicidir. Zorluklara rağmen hayatı farklı bir açıdan ele almanızı sağlayan bir fırsatı işaret edebilir. Bu kimileri için aşktır, bazıları için bir evlat sahibi olmaktır veya iş konusunda bir yeni adımı atmaktır. Hangisi olursa olsun sizleri memnun edebilecek bir gelişme, bir yapılandırma mümkün hale geliyor. Kim ne düşünmüş, kim bizim için ne söylüyor bunları kafanıza takmayacaksınız. Ne istiyorsanız ona odaklanacak ve tüm gücünüzle sahip olmaya çalışacaksınız.

Günü en olumlu şekilde değerlendirmeniz, keyfine varmanız dileğimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç