Elon Musk kimdir?

Elon Musk kimdir?

Dünyanın en zengin insanı olan Elon Musk, Kanadalı bir anneyle Güney Afrikalı bir babanın çocuğu olarak 28 Haziran 1971 tarihinde dünyaya geldi. Güney Afrika'da büyüyen Musk, üniversite eğitimi için buradan ayrıldı. Kısa bir süre Pretoria Üniversitesi'nde okuyan Elon Musk, eğitimine Pennsylvania Üniversitesi'nde devam etti. Ekonomi alanında lisans yapan Musk, doktora derecesi için Kaliforniya Stanford Üniversitesi'ni tercih etti. Uygulamalı fizik ve malzeme bilimleri alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Akademik kariyerine devam etmek yerine web yazılım şirketi kurarak iş hayatına atılmıştır. 2002 yılında uzay taşımacılığı ve havacılık teknolojisi hizmeti vermek amacıyla SpaceX'i hayata geçirdi. Ayrıca elektrikli araç üretiminin de mimarı oldu. Küçük yaştan itibaren yazılım programlarına ilgisi olan Musk, Tesla'nın da CEO'sudur. Bu alanda dünyanın önde gelen isimlerinin başında yer almıştır.

Elon Musk Haberleri

Twitter yatırımcıları Elon Musk'a dava açtı

Musk, yanlış beyanlar ve piyasa manipülasyonu ile Twitter'ın San Fransisco'daki ana merkezinde kaos yaratması nedeniyle "görevi kötüye kullanmakla" suçlanıyor.

Haber 27-05-2022 08:56

Endişe yaratan sözler! Elon Musk: Böyle devam ederse orada insan kalmayacak

Ünlü milyarder Elon Musk'ın attığı bir tweet takipçilerinin dikkatini çekmeyi başardı. İtalyan halkına çarpıcı bir mesaj veren Musk, düşen doğum oranlarına dikkat çekerek "Bu eğilimler devam ederse İtalya'da insan kalmayacak" dedi.

Haber 26-05-2022 15:20

Sosyal medyada viral oldu! Elon Musk'ın bu videosuna sakın inanmayın

Elon Musk'ın deepfake videosu sosyal medyada viral hale geldi. Söz konusu videoda kripto para yatırma işlemlerinde yüzde 30 kazanç sağladığı iddiasında bulunuldu. Dolandırıcılar Elon Musk'ın yüzünü ve sesini kullanarak insanları tuzağa düşürmeye çalıştı.

Haber 26-05-2022 12:14

Elon Musk'tan "anlaşmayı tamamlamak istiyorum" sinyali... Yeni kaynak buldu

Elon Musk'ın adı gündemden bir türlü düşmüyor. Son haberlere göre ünlü milyarder, Twitter satın almasını finanse etmek için başka kaynaklardan para buldu. Musk'ın yeni kaynak bulması, satın almayı tamamlamaktan yana olduğunun sinyali olarak değerlendirildi.

Haber 26-05-2022 11:36

Milyarderlerin savaşı! Olay yaratan iddia gündemi sarstı: Bill Gates, Elon Musk'ı batırmak istemiş!

Ünlü milyarderler Elon Musk ve Bill Gates arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Ortaya çıkan bir iddia ise dehşete düşürdü. Çünkü iddialara göre, Gates'in vakfı Musk'ı boykot etmeleri için 11 farklı kuruma yüz milyonlarca dolar gönderdi.

Haber 25-05-2022 16:08

Çin'in hedefi: Elon Musk! Övgü aldığı Starlink uydularını yok etmek için...

Çin'in hedefinde Elon Musk olduğu iddiası olay yarattı. İddialara göre Çinli askeri araştırmacılar, Pekin'in ulusal güvenliği için bir tehdit olarak görmesi durumunda Elon Musk'ın Starlink uydu sistemini yok etmek için kollarını sıvadı.

Haber 25-05-2022 15:16

Cinsel taciz iddiası Elon Musk'ı bitirdi! Tek günde serveti eridi

Tesla CEO'su Elon Musk, cinsel taciz iddialarının ortaya çıkmasıyla eleştirilerin hedefi olmuştu. Elde edilen verilere göre Musk, iddiaların ortaya çıkmasıyla sadece bir günde 10 milyar dolar kaybettiğini gördü. Yılın başından beri Musk'ın servetinde düşüş yaşanırken, uzmanlara göre olumsuz haberler devam ettikçe Musk servetinin daha da küçüldüğünü görecek.

Haber 23-05-2022 18:24

Çözebilene aşk olsun! Elon Musk'ın iş görüşmelerinde sormayı en sevdiği soru!

Tesla ve Space X'in sahibi ünlü milyarder Elon Musk'ın iş adaylarına yöneltmeyi en çok sevdiği soru bir makine mühendisi olan Tanya Zakowich tarafından bir sosyal medya gönderisinde anlatıldı. Genç kadının paylaştığı gönderi, 790.000'den fazla kez görüntülenirken Musk'ın yönelttiğini iddia ettiği soru şaşkına çevirdi.

Trend 23-05-2022 16:00

Elon Musk: Twitter’ın yeni sahibinin altı tartışmalı tweeti

Twitter’ın Güney Afrikalı girişimci Elon Musk tarafından alınmasına farklı tepkiler var. Musk’ın bu platformda tartışma yaratan çok sayıda paylaşımı da olmuştu. İşte onlardan altı örnek.

Haber 21-05-2022 21:50

Eleştirilere açıklık getirdi! Elon Musk: Tesla, 7/24 aklımda

Elon Musk, Twitter'ı satın alma süreci nedeniyle Tesla'ya yeterince vakit ayırmadığına yönelik gelen eleştirilere bir tweet atarak açıklık getirdi. Vaktinin çok az bir kısmını Twitter'ı satın almak için harcadığını söyleyen Musk, "Tesla 7/24 aklımda" dedi.

Haber 20-05-2022 16:14

Mark Zuckerberg, Elon Musk'ın jetini takip eden Jack Sweeney'den kaçamadı!

Elon Musk'ın özel jetini takip edip sosyal medya hesabından yayımlayan ABD'li Jack Sweeney, bu kez Meta CEO'su Mark Zuckerberg'in yeni uçağını buldu. Sweeney, uçağı tam olarak tespit ettiğini iddia etti. Çok sayıda milyarderin özel jetlerini takip ederek onların tüylerini diken diken eden genç, Elon Musk'ın özel jetini takip eden Twitter hesabını silmeye yönelik 5 bin dolarlık teklifini reddederek gündem olmuştu.

Haber 20-05-2022 15:32

Elon Musk'ın özel jetindeki kabin görevlisine cinsel tacizde bulunduğu iddia edildi

Geçtiğimiz haftalarda Twitter'ı satın alma ve sonra bu kararı durdurmasıyla gündemde olan milyarder iş insanı Elon Musk'ın 2016'da özel jetindeki kabin görevlisine cinsel tacizde bulunduğu iddia edildi. Musk reddettiği iddia için "Tamamen gerçek dışı" dedi.

Haber 20-05-2022 14:31

Twitter ısrarı Elon Musk'a iyi gelmedi: Serveti eriyor!

Elon Musk'ın 44 milyar dolarlık bir teklif ile Twitter'ı satın alma ısrarı sürüyor. Ancak Elon Musk'ın serveti azaldı. Yapılan tespitlere göre, Elon Musk geçen ay Twitter teklifini açıklandığından bu yana yaklaşık 50 milyar dolar kaybetti.

Haber 20-05-2022 12:13

Skandal patlak verdi! Elon Musk'a cinsel taciz suçlaması

Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk'ın adı bu kez bir cinsel taciz suçlaması ile gündemde. İddialara göre Musk, 2018'de kendisine masaj yapan bir uçuş görevlisini taciz etti. SpaceX'in ise uçuş görevlisine sesini çıkarmaması veya şirkete dava açmaması için 250.000 dolar ödediği iddia edildi.

Haber 20-05-2022 09:43

Ne yaptın Elon Musk! Fotoğraftaki detay sosyal medyayı ayağa kaldırdı

SpaceX CEO'su Elon Musk ile Endonezya başkanı Joko Widodo'nun sohbet ettiği bir fotoğraf Twitter kullanıcılarını şaşkınlığa uğrattı. Fotoğrafta yer alan şaşırtıcı bir detay bazılarına "Ne yaptın Elon Musk" dedirtti.

Haber 18-05-2022 16:47

Elon Musk'ın annesi Maye Musk Sports Illustrated'e mayolu poz veren en yaşlı kadın oldu!

Ünlü teknoloji girişimcisi Elon Musk'ın eski bir model olan 74 yaşındaki annesi Maye Musk, Sports Illustrated dergisine mayolu poz veren en yaşlı kadın unvanını alarak tarihe geçti.

Magazin 18-05-2022 15:23

Elon Musk temkinli, Twitter ısrarcı... Dünyayı sallayan anlaşmada neler oluyor?

Elon Musk'ın Twitter'ı 44 milyar dolara satın alma anlaşmasında sürpriz üstüne sürpriz yaşanıyor. Twitter, platformdaki sahte veya spam hesap oranının yüzde 5'in altında olduğu konusunda ısrarcı olurken, Elon Musk ise temkinli davranıp bu kanıtlanmadıkça satın almanın devam edemeyeceğini söylüyor. Her iki taraftan farklı açıklamalar gelmeye ise devam ediyor.

Haber 18-05-2022 10:20

Elon Musk'tan Twitter'a "spam hesap" resti! Sosyal medyadan duyurdu: Kanıt gösterene kadar...

Tesla ve SpaceX'in Üst Yöneticisi Elon Musk, Twitter'da spam hesapların toplam kullanıcıların yüzde 5'inden azını oluşturduğu kanıtlanana kadar 44 milyar dolarlık satın alma anlaşmasının ilerlemeyeceğini bildirdi. Musk, 13 Mayıs'ta sosyal medya şirketi Twitter'ı yaklaşık 44 milyar dolara satın alma anlaşmasının geçici olarak askıya alındığını duyurmuştu.

Haber 17-05-2022 16:45

Elon Musk'ın 'sahte hesap' açıklaması, Twitter'ı daha ucuza alma çabası mı?

Elon Musk'ın Twitter'da "sanıldığından çok daha fazla sahte hesap olduğunu" söylemesi üzerine, Twitter yönetim kurulu başkanı Parag Agrawal, platformdaki kullanıcıların yüzde 5'ten daha azının sahte olduğunu açıkladı. Uzmanlar, Musk'ın 44 milyar dolara anlaştığı platformun değerini düşürerek daha ucuza getirmeyi umduğunu düşünüyor.

Haber 17-05-2022 05:27

Elon Musk şüphelenmekte haklıymış! Aktif hesapların neredeyse Yüzde 20'sinin sahte olduğu açıklandı

Twitter, sahte ve spam hesapların kullanıcıların yüzde 5'inden daha azını oluşturduğu açıklamıştı. Ancak Elon Musk, muhtemelen şüphelenerek bu konuda destekleyici ayrıntılar gelene kadar 44 milyar dolarlık satın alma anlaşmasının askıya alındığını duyurmuştu. Yeni bir rapor, Elon Musk'ın haklı olabileceğini ortaya koydu. Raporda, aktif Twitter hesaplarının yüzde 19,42'sinin sahte veya spam olduğu iddia edildi. Bu sayı, Twitter'ın verdiği resmi tahminin neredeyse dört katı.

Haber 16-05-2022 14:16

Twitter kullanıcıları dikkat! Elon Musk'tan uyarı geldi: Manipüle ediliyorsunuz

Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk, on milyonlarca Twitter kullanıcısına uyarıda bulundu. Musk, kullanıcıların algoritma tarafından farkında olmadıkları şekillerde manipüle edildiklerini söyleyerek yapılması gerekenleri sıraladı. İşte Elon Musk'ın Twitter açıklamaları...

Haber 15-05-2022 18:08

Sosyal medyada bir fenomene dönüştü! "Gerçek" Elon Musk onunla tanışmak istediğini açıkladı

Sosyal medya, Çinli Elon Musk'ı konuşuyor. Elon Musk'a benzerliği ile insanları şaşırtan Çinli genç Yilong Ma'nın videoları ise milyonlarca kez izleniyor. "Gerçek" Elon Musk ise TikTok'ta bir fenomene dönüşen Çinli benzeri "Elong Musk" ile tanışmak istediğini açıklayarak herkesi şaşkına çevirdi.

Haber 15-05-2022 16:12

Adı gündemden düşmüyor! Twitter CEO'su Parag Agrawal: "Tüm senaryolara hazırlıklı olmalıyız"

Twitter CEO'su Parag Agrawal'ın adı, iki kritik ismin şirketten kovulması ve Elon Musk'ın yerine başka bir isim baktığı iddiasıyla gündeme girmişti. Agrawal, Musk ile olan anlaşmanın geçici olarak askıya alınmasının ardından ise çarpıcı sözler sarf ederek anlaşmanın suya düşme ihtimaline açık kapı bıraktı.

Haber 15-05-2022 10:05

Musk 44 Milyarlık Twitter Anlaşmasını Askıya Aldı

Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter'ı satın almak için vardığı 44 milyar dolarlık anlaşmayı, sahte hesapların oranıyla ilgili verileri beklerken "geçici süreliğine askıya aldığını" açıkladı. Musk'ın açıklaması üzerine Twitter hisselerinin değeri hızla düşüşe geçti

Haber 13-05-2022 17:47

Twitter anlaşması askıya alınmıştı! Elon Musk'tan dedikoduları çürüten yeni açıklama

Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk, yaklaşık 44 milyar dolar karşılığında Twitter'ı satın alma anlaşmasının geçici olarak askıya alındığını duyurmuştu. Dünyanın en zengin insanı olan Musk, Twitter hesabından yeni bir paylaşım yaparak dedikodulara karşılık çarpıcı mesaj verdi.

Haber 13-05-2022 16:38

SpaceX'ten uzaydan internet Starlink için paylaşım geldi! Türkiye'ye ne zaman geleceği de ortaya çıktı

Elon Musk'ın üst yöneticisi olduğu Amerikalı uzay taşımacılığı şirketi SpaceX'in uydu internet hizmeti Starlink için yeni bir paylaşım yapıldı. Şirket tarafından yapılan paylaşımda, hizmetin artık 32 ülkede kullanılabildiği açıklandı. Paylaşılan haritada Starlink'in Türkiye'ye geliş tarihi de yer aldı.

Haber 13-05-2022 14:34

Son dakika! Elon Musk açıkladı: Twitter anlaşması askıya alındı

Son dakika haberine göre Twitter'ın Elon Musk'a satışında sorun yaşandı. Dünyanın en zengin insanı, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, satın alma anlaşmasının askıya alındığını duyurdu.

Haber 13-05-2022 13:29

Elon Musk sonrası Twitter'da deprem! İki yönetici kovuldu

Twitter'da ayrılık depremi yaşanıyor. CEO Parag Agrawal, yapılan hamlelerle birlikte Kayvon Beykpour ve Bruce Falck isimli iki üst düzey yöneticiyi adeta kovdu. Ayrıca, Twitter'ın işe alımları konusunda da yeni bir gelişme yaşandı. Tüm bunlar, Elon Musk'ın Twitter'ı satın almak için 44 milyar dolarlık bir anlaşmaya varmasının ardından gerçekleşti.

Haber 13-05-2022 10:37

Twitter'ın eski CEO'su Jack Dorsey söylentileri çürüttü! "Bir daha asla..."

Twitter'ın eski CEO'su Jack Dorsey'in Elon Musk'ın kararıyla şirketin yeni CEO'su olabileceğine yönelik bazı iddialar ortaya atılmıştı. Jack Dorsey, çarpıcı ifadelere sahip bir tweet atarak bu söylentileri çürüttü.

Haber 12-05-2022 15:22

Elon Musk'tan umut veren paylaşım! Milyonlarca insanı etkiliyor, beyin çipiyle tedavi edecek

Tesla CEO'su Elon Musk, insanların beyinlerine takılacak çipleri kullanarak yaygın bir rahatsızlığı tedavi edebileceğini iddia etti. Ünlü milyarder, bu iddiasını yakın tarihli bir tweet'te dile getirdi.

Haber 11-05-2022 18:08

Elon Musk röportaj verdi, ortalık karıştı! Dikkat çeken Tesla gelişmesi...

Elon Musk'ın üst yöneticisi (CEO) olduğu elektrikli otomobil üreticisi Tesla, yüksek talep nedeniyle bazı modeller için sipariş almayı bırakabilir. Musk, bir röportajda şirketin bu olasılığı araştırdığını söyledi. Ünlü milyardere göre talep, üretimi gülünç seviyede aşıyor.

Haber 11-05-2022 15:52

Elon Musk'ın Tesla'sından şok bir karar daha! On binlerce araç...

Elon Musk'ın üst yöneticisi (CEO) olduğu Tesla, ABD'li araç sahiplerini şoke eden bir kararla 130 bin aracı geri çağırıyor. Yayınlanan belgeler ise geri çağırma kararının arkasındaki şaşırtıcı sorunu gözler önüne serdi. Bu sorunun kaza riskini artırabileceği dile getiriliyor.

Haber 11-05-2022 11:47

Elon Musk, Twitter alımı gerçekleşirse Trump'ın uygulamaya dönebileceğini söyledi

Dünyanın en zengin iş insanı olan Elon Musk, Twitter'ı satın alma teklifi kabul edilirse, Donald Trump'ın uygulamaya geri dönebileceğini söyledi. Musk geçen ay, şirket hisselerinin tamamı için 44 milyar dolar ödemeyi kabul etmişti.

Haber 11-05-2022 03:20

Musk: ‘‘Trump’ın Yasağı Kalkacak’’

Milyarder Elon Musk, Twitter’ı satın alınca eski Başkan Donald Trump’a koyduğu yasağı kaldıracağını söyledi. Tesla’nın CEO’su ve dünyanın en zengin kişisi Musk, Twitter’ı satın almak için 44 milyar dolarlık bir anlaşmaya imza atmıştı

Haber 10-05-2022 23:54

Elon Musk'tan 'Donald Trump' açıklaması! Twitter'daki yasağını kaldıracak mı?

Geçtiğimiz günlerde popüler sosyal medya platformu Twitter’ı satın almak için anlaşmaya varan Elon Musk’tan flaş bir ‘Donald Trump’ açıklaması geldi. Musk, ABD’nin eski Başkanı Trump’ın Twitter’daki yasağını kaldıracağını belirtti. Musk, yasakla alakalı olarak “ahlaki olarak yanlış ve tamamen gereksiz” değerlendirmesinde bulundu.

Haber 10-05-2022 21:14

Eski cinsel içerikli film yıldızı Lisa Ann'dan Elon Musk'a çağrı: Harekete geç...

Bir dönemin cinsel içerikli film yıldızı olan Lisa Ann, Elon Musk çağrısı ile olay yaratmayı başardı. 49 yaşındaki Lisa Ann, Twitter'ı satın almak için 44 milyar dolarlık bir anlaşmaya varan ünlü milyarderi harekete geçerek sosyal medya platformundaki cinsel içerikli videoları yasaklamaya çağırdı.

Haber 09-05-2022 16:09

Tesla'da eski çalışan krizi! Gizli bilgileri çalmakla suçladı, söylenenler ise şaşkına çevirdi

Elon Musk'ın elektrikli otomobil şirketi Tesla, bu kez eski çalışanına yönelik hırsızlık suçlamasıyla açtığı davayla gündeme geldi. Şirket, eski çalışanını süper bilgisayar projesiyle ilgili ticari sırları çalmakla suçladı. Fakat şirketin iddiaları şaşkına çevirdi.

Haber 09-05-2022 11:43

Roscosmos Başkanı Elon Musk'ı tehdit etti

Rusya'nın uzay dairesinin başkanı Dmitri Rogosin, Ukrayna'ya uydu üzerinden internet sağlaması nedeniyle Elon Musk'ı tehdit etti.

Haber 09-05-2022 10:37

Şok paylaşım! Elon Musk takipçilerini endişelendirdi: "Gizemli koşullar altında ölürsem..."

Twitter'ın yeni patronu Tesla CEO'su Elon Musk, sosyal medyada endişe yaratan bir paylaşımda bulundu. 44 milyar dolarlık bir anlaşma için sosyal medya deviyle uzlaşmaya varan Musk, sabah saatlerinde paylaştığı tweet'inde "Gizemli koşullar altında ölürsem, sizi tanımak güzeldi" dedi.

Haber 09-05-2022 09:23

Ortaya çıktı: Twitter'ın yeni patronu Elon Musk'ın meğer ne kadar büyük hedefleri varmış! "X" ayrıntısı büyük merak konusu oldu

Elon Musk, Twitter'ı satın almak için 44 milyar dolarlık devasa bir anlaşmaya vardı. Ancak Twitter'ın potansiyel yeni sahibinin büyük hedefleri var. Hatta bu anlamda 2025 ve 2028 tarihleri belirdi. Gizemli "X" hizmeti ise büyük merak konusu.

Haber 08-05-2022 16:39

Twitter'da Elon Musk etkisi: %250'den fazla arttı!

Elon Musk, Twitter'ı 44 milyar dolara satın almak üzere uzlaştı. Ancak ünlü milyarderin yeni gözdesi Twitter'a ilgi çok büyük. Öyle ki, bir veri bilimcisine göre Twitter'daki iş fırsatlarına olan ilgi %250'den fazla arttı. Elon Musk ise bu konu hakkında bir paylaşım yaparak yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Haber 08-05-2022 09:21

Musk ve Twitter Aleyhine Dava

Florida eyaletinin bir emeklilik fonu, Elon Musk'ın sosyal medya devi Twitter'ı 44 milyar dolara satın alma planını hızla hayata geçirmesini engellemek amacıyla taraflara dava açtı

Haber 06-05-2022 20:40

Söylenenler ses getirdi! Elon Musk, Twitter'ın CEO'su mu olacak?

Milyarder girişimci Elon Musk'ın, ABD'li sosyal medya şirketi Twitter'ı satın almak için yaptığı 44 milyar dolarlık teklifin ardından Twitter'ın geçici CEO'su olması bekleniyor. Konuya yakın bir kaynağın bu yönde söyledikleri ses getirdi.

Haber 06-05-2022 12:14

Satın alma teklifini beğenmemişti! Suudi hissedar Velid bin Talal'dan dikkat çeken Twitter açıklaması

Twitter’ın en büyük hissedarlarından biri olan Suudi prens Velid bin Talal, 1,9 milyar dolar olan hissesini elinde tutacağını belirtti. "Seninle bir arada olmak harika benim yeni arkadaşım" ifadesini kullanan Suudi milyarder, daha önce teklif edilen değere karşı çıkmıştı.

Haber 06-05-2022 10:09

Twitter için Elon Musk’a kripto para desteği: ‘Davaya küçük bir katkı’ diyerek doğruladı

Twitter’ı satın alarak gündemi sarsan Elon Musk finansman arayışına çıktı. Bu kapsamda dünyanın en zengin insanının Twitter'ın finansmanı için Larry Ellison, Binance ve Sequoia Capital'i içeren bir grup yatırımcıdan 7,14 milyar dolarlık fon sağladığı ifade edildi. Konuya ilişkin açıklama yapan Binance CEO'su Changpeng Zhao ise, "Davaya küçük bir katkı" yorumunda bulundu.

Finans 05-05-2022 16:11

Heyecan verici gelişme! Beyne çip yerleştirmek isteyen Neuralink'in rakibi Synchron resmen duyurdu

Elon Musk'ın Neuralink şirketi insan beynine çip yerleştirmek istiyor. Bu şekilde sağlık problemleri ile mücadele etmeyi amaçlayan Neuralink'in rakibi Synchron ise ABD'de ilk insanlı klinik denemelerinin başladığını duyurdu. "COMMAND" olarak adlandırılan çalışmada ilk hasta New York'taki bir hastanede klinik deneylere alındı.

Haber 05-05-2022 14:44

Elon Musk'a Lübnanlılardan sonra şaşırtan bir çağrı daha: "Türk Merdivenleri'ni satın al"

44 milyar dolara Twitter'ı satın alan ünlü milyarder Elon Musk gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde Lübnanlılar, Musk'a çağrı yaparak "bizim ülkeyi de satın al" çağrısında bulunmuşlardı. Şimdi ise 72 yaşındaki Ferdinando Sciabarrà, Elon Musk'a Sicilya'daki ünlü Türk Merdivenleri için benzer bir çağrıda bulundu.

Haber 05-05-2022 12:40

Twitter ücretli mi olacak? Elon Musk yine söyledikleriyle gündemi sarstı!

Twitter'ı 44 milyar dolara satın almak için uzlaşmaya varan Elon Musk, "Twitter ücretli mi olacak?" sorusunu gündeme getiren bir tweet'e imza attı. Musk, attığı tweet ile Twitter için "cüzi ücretler" konusunu açtı.

Haber 05-05-2022 09:20

Johnny Depp, eski eşi Amber Heard'in Elon Musk ve Cara Delevingne ile üçlü ilişki kaydını mahkemeye sundu

Johnny Depp, eski eşi Amber Heard ile devam eden mahkeme sürecinde iddialı bir kanıt sundu: Depp, çekim için dışarıdayken Amber Heard'ün Elon Musk ve Cara Delevingne ile üçlü cinsel ilişki yaşadığını ve onları yakaladığını söyleyerek asansör kayıtlarını mahkemeye verdi.

Magazin 04-05-2022 14:06