Aliexpress Haberleri

Mastercard Türkiye ile AliExpress’ten e-ihracatçılara destek kampanyası

Türkiye'nin 2023 ihracat hedefine ulaşmasını sağlamak ve e-ihracatın gelişimini desteklemeyi amaçlayan Mastercard, AliExpress ile ortak bir kampanyaya imza atıyor - MasterKOBİ platformu üzerinden, AliExpress'teki Türk e-ihracatçılara yönelik kampanyada, AliExpress 11.11 Global Alışveriş Festivali’ndeki gönderi ücretlerinin yarısını Mastercard karşılıyor - Mastercard Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdürü Yiğit Çağlayan: - Her sene 11 Kasım’da düzenlenen ve online dünyanın en rekabetçi çevrimiçi alışveriş festivali olan 11.11 kapsamında AliExpress'teki Türk satıcılara destek vermekten mutluluk duyuyoruz." - AliExpress Türkiye ve Orta Doğu Ülke Müdürü Yaman Alpata: - "Kampanya kapsamında lojistik ödemelerini 60 güne kadar erteleyerek satıcıların nakit akışına da önemli bir fayda sağlamayı planlıyoruz"

Yurthaber 30-09-20 12:38

Apple iOS 14 Beta'yı yayınladı, TikTok'un güvenlik açığı ortaya çıktı!

iOS 14 TikTok'un güvenlik açığını gözler önüne serdi. iOS 14 Beta 1 yükleyen iPhone kullanıcıları, TikTok'un kopyalanan metinleri otomatik olarak okuduğunu fark etti. Üstelik bunu yapan tek uygulama TikTok da değil.

Haber 26-06-20 18:33

AliExpress ve İHKİB, KOBİ'leri e-ihracatla dünyaya açacak

İHKİB Başkanı Mustafa Gültepe: - "Bu anlaşma sayesinde küçük büyük 15 bin İHKİB üyemize AliExpress üzerinden dünyanın kapılarını açıyoruz. Şirketlerinin büyüklüklerine bakmaksızın mikro girişimcilerimiz bile dünyanın en ücra köşesine doğrudan perakende satış yapabilecek" - AliExpress Global Tüketici ve Pazar Operasyon Direktörü Cheer Zhang: - "Bu anlaşmayla Türkiye'deki ihracatçıların ve KOBİ'lerin küresel pazarda rekabet etmelerini kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Başta altyapı ve lojistik olmak üzere bu süreçte kendilerine gereken tüm desteği vermeye hazırız"

Finans 28-11-19 11:46

AliExpress E-İhracat Buluşması gerçekleştirildi

AliExpress, "AliExpress E-İhracat Buluşması"nda Türk satıcıları bir araya getirdi

Yurthaber 10-07-19 12:08

Diğer Haber Etiketleri

Aliexpress

Aliexpress Hakkındaki Haberler Mynet'te. Aliexpress Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Aliexpress’in kapsamı genişleyecek

Amazon’la rekabete odaklanmak isteyen Alibaba, bu nedenle tüm dünyadaki satıcıların işlem yapabileceği yeni bir e-ticaret sitesi kuracak.

Trend 12-05-19 09:55

Alışveriş Çılgınlığına Hazır Olun 11.11 Geliyor !

11.11 büyük indirimler ile başlıyor. Çoğu internet sitesini kasıp kavuracak büyük indirim furyasını kaçırmayın. Yerli ve yabancı sitelerin büyük çoğunluğu 11 Kasım’da kaçırılmayacak indirimler yapacak.

Trend 09-11-18 10:25

Redmi Note 6 Pro fiyatıyla iddialı geldi

Xiaomi’nin birkaç gündür gündemi meşgul eden akıllı telefonu Redmi Note 6 Pro, AliExpress’te şimdiden satışa sunuldu. İşte ürünün fiyatı ve özellikleri!

Haber 19-09-18 09:07

Xiaomi Mi A2 Lite tanıtılmadan satışa çıktı

Xiaomi Mi A2 Lite’nin resmen tanıtılması beklenirken ilginç bir gelişme yaşandı ve telefon daha tanıtılmadan AliExpress’te satışa sunuldu.

Haber 18-07-18 08:21