Arçelik Haberleri

Elektrik süpürgesini yenilemek isteyenlere Arçelik marka en iyi elektrik süpürgeleri

Evinizdeki süpürge artık eski performansını vermiyor mu? Belki de çekiyor ama tozları içerisinde tutmayı başaramıyor. Halılardan duvarlara, perdelerden koltuklara evinizi pırıl pırıl yapacak olan Arçelik'in en iyi elektrikli süpürge modellerini sizin için bir araya getirdik. İşte detaylar...

Haber 27-04-23 15:52

Tefal ve Arçelik Airfryer karşılaştırması ve kullanıcı yorumları

Pratiklik sunan klasik fritözler, özellikle kızartmaların lezzetini kat kat artırırken yeni nesil fritözler olan airfryer modelleri; sıcak hava teknolojisini kullanarak dışı çıtır, içi yumuşacık yemekler pişiriyor. Leziz ve sağlıklı yemekler pişirmek istiyorsanız Arçelik Airfryer ve Tefal Actifry modellerini inceleyebilirsiniz. Gelin, mutfaktaki işinizi kolaylaştıracak bu ürünlerin özelliklerine ve onlara alternatif olabilecek airfryer ve klasik fritöz modellerine beraber bakalım.

Yemek 08-11-22 17:34

Hakan Kozan, Arçelik Satın Alma ve Tedarik Zinciri Genel Müdür Yardımcısı oldu

Hakan Kozan, Arçelik Satın Alma ve Tedarik Zinciri Genel Müdür Yardımcısı oldu

Yurthaber 20-10-22 10:35

Sağlamlığıyla ünlü iki marka Philips ve Arçelik airfryer karşılaştırması

Hızlı ve lezzetli kızartmalar yapmanın, ızgara ve fırın yemekleri pişirmenin pratik yollarından biri olan airfryerlar; son zamanlarda çok rağbet görüyor. Geniş ürün çeşitliliği arasında özellikle Philips ve Arçelik markalı modeller oldukça popüler. Siz de Philips ve Arçelik Airfryer modellerinin detaylı incelemesini görmek, kullanıcı yorumlarına bakmak, yine de karar veremezseniz alternatif ürünlere göz atmak bu yazımızı isterseniz okumaya devam edin.

Haber 18-10-22 15:32

Arçelik çalışanları sürdürülebilir bir yaşama ilham vermek için harekete geçti

Arçelik İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Toygan Pulat: - "Bugün Arçelik’in değerlerini, liderlik davranış modelini, amaç ve vizyonunu dünyanın dört bir yanındaki çalışanlarımızla birlikte kutluyoruz"

Yurthaber 14-10-22 14:58

Arçelik'in Romanya'daki akıllı fabrikası dünyanın sürdürülebilirlikte öncü işletmeleri arasında yer aldı

Arçelik Üst Yöneticisi Hakan Bulgurlu: - "Dünya Ekonomik Forumu tarafından sürdürülebilir üretimde öncü olarak gösterilmekten gurur duyuyoruz. Bu başarı, organizasyonumuzun bütününde sürdürülebilirliğe duyduğumuz bağlılığın bir yansıması"

Yurthaber 11-10-22 13:23

Ali Koç, Arçelik'in “A Ticket for Your Future” projesi kapsamında gençlerle buluştu:

"Arçelik olarak bu program üzerinden kariyer anlamında umut vadeden gençlerden bir kişiyi bile yurt dışından buraya yönlendirebilirsek ne âlâ bize"

Yurthaber 21-09-22 15:26

Arçelik çalışanları perakende gününde sahada

Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer: - "İşimizin kalbinde her zaman müşterilerimiz yer alıyor. Türkiye’nin en uzak köşelerine kadar uzanan 3 bine yakın bayimiz ve 650 yetkili servisimizin başarımızda ve müşteri ile kurduğumuz sıcak bağda çok önemli bir rolü var"

Haber 09-09-22 12:22

Arçelik, IFA 2022'de iklim krizine yönelik vizyonunu paylaştı

Arçelik Üst Yöneticisi Hakan Bulgurlu: - "Sektörümüzün sürdürülebilir inovasyona odaklanması, enerji, su ve çevre konularında gerçek anlamda fark yaratan teknolojiler geliştirmeye öncelik vermesi oldukça önemli"

Yurthaber 02-09-22 18:28

Arçelik, AR-GE'de kadın gücünü “WE-inTech” programıyla globale taşıyor

Arçelik Üretim ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nihat Bayız: - “Teknoloji ve inovasyon alanında kadın gücünü artırmaya kararlıyız. WE-inTech programıyla, üniversitelerin mühendislik, teknoloji, fen bilimleri ve matematik bölümlerinde eğitim gören kadınları desteklemeyi ve eğitimleri ile ilgili alanlarda çalışmaları için teşvik etmeyi amaçlıyoruz”

Yurthaber 05-07-22 12:26

Beko, sürdürülebilirlik alanındaki yaratıcı çözümleri ödüllendirdi

Arçelik Strateji ve Dijitalleşmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Utku Barış Pazar: - "Avrupa’nın ilk karbon nötr, aynı zamanda en büyük sürdürülebilirlik hackathonunu tamamlamaktan gurur duyuyoruz" - "Hepimizi etkileyen bu büyük sorunlara böylesine parlak ve ileri görüşlü çözümler geliştirildiğine tanık olmak ilham vericiydi"

Yurthaber 15-06-22 14:12

Arçelik, oyun dünyasının devi GeForce ile İşi birliği yaptı

Yeni Arçelik Imperium 9 Serisi TV’lerde yer alan NVIDIA GeForce NOW sayesinde oyun tutkunları, oyunları indirmeye veya güncellemeye gerek kalmadan ‘play/oynat’ tuşuna bastığı anda oynatabiliyor

Yurthaber 19-04-22 12:33

Arçelik'ten 10 milyon hanenin günlük tüketimine eşdeğer su tasarrufu

Arçelik CEO’su Hakan Bulgurlu: - "2030’a kadar Türkiye, Romanya, Rusya, Tayland, Güney Afrika ve Pakistan üretim tesislerimizde ürün başına su çekimini 2015 baz yılına göre yüzde 45 azaltmayı hedefliyoruz"

Haber 21-03-22 17:17

Arçelik, sürdürülebilirlik alanında uluslararası listelerde üst sıralarda yer almayı sürdürüyor

Arçelik CEO'su Hakan Bulgurlu: - "Gezegen ve iklim dostu çözümler geliştirmek Arçelik'te uzun zamandır odaklandığımız alanlardan biri. Sürdürülebilirlik alanında hayata geçirdiğimiz faaliyetlerimizin uluslararası kuruluşlar tarafından takdir edilmesi ise bizim için bir gurur kaynağı ve motivasyon unsuru"

Yurthaber 24-01-22 12:03

Arçelik’in Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Akın Garzanlı oldu​

Arçelik’in Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Akın Garzanlı oldu​

Yurthaber 10-12-21 14:38

Arçelik, Birleşik Krallık Galler Prensi’nin Terra Carta Mührü’ne layık görüldü

Birleşik Krallık Galler Prensi Charles: - “Terra Carta Mührü, sürdürülebilir bir gelecek için ciddi bağlılık gösteren ve işinin merkezine doğa, insan ve gezegeni koyan kurumları ödüllendirmektedir" - Arçelik Üst Yöneticisi (CEO) Hakan Bulgurlu: - "2050 yılına kadar tüm değer zincirimizde net sıfır emisyon hedefine ulaşmak için eş zamanlı pek çok proje geliştiriyor, çevresel sürdürülebilirlik alanında önemli yatırımları hayata geçiriyoruz"

Yurthaber 04-11-21 14:18

MESS Grup Toplu İş Sözleşmesi'nde son durum! 130 bin işçinin maaşı değişecek

Ford Otosan, Mercedes, Arçelik, Bosch, Renault, Siemens, Tofaş ve TürkTraktör'ün de aralarında olduğu Türkiye'nin önemli iş yerlerini kapsayan MESS Grup Toplu İş Sözleşmesiyle, metal işçisinin mali ve sosyal hakları belli olacak. Dün başlayan müzakerelerin ardından Türk Metal Sendikasından yapılan açıklamada ikinci oturumun 26 Ekim'de yapılacağı belirtildi. Özel sektörün en kapsamlı sözleşmesi olan MESS Grup Toplu İş Sözleşmesi, 179 iş yerinde yaklaşık 130 bin çalışanın maaşını etkileyecek.

Finans 13-10-21 08:45

MESS Grup Toplu İş Sözleşmesi pazarlığı başladı! 179 iş yeri ve 130 bin çalışanın maaşını etkileyecek

Aralarında Ford Otosan, Mercedes, Arçelik, Bosch, Renault, Siemens, Tofaş ve TürkTraktör'ün de olduğu Türkiye'nin önemli iş yerlerini kapsayan MESS Grup Toplu İş Sözleşmesiyle, metal işçisinin 2021 Eylül ile 2023 Eylül dönemindeki mali ve sosyal hakları belli olacak. Özel sektörün en kapsamlı sözleşmesi olan MESS Grup Toplu İş Sözleşmesi, 179 iş yerinde yaklaşık 130 bin çalışanın maaşını etkileyecek.

Finans 11-10-21 15:37

Arçelik yeni nesil süpürgesi Imperium Go Plus'ı satışa sundu

Arçelik yeni nesil süpürgesi Imperium Go Plus'ı satışa sundu

Yurthaber 01-10-21 12:14

Arçelik Eskişehir Fabrikası dünyanın en gelişmiş üretim merkezleri arasına adını yazdırdı

Koç Holding Üst Yöneticisi Levent Çakıroğlu: - "1975 yılında üretime başlayan ve gelinen noktada geniş hacimli buzdolabı kategorisinde Avrupa’nın en büyük üretim tesisi konumunda bulunan fabrikamız, dijitalleşmeye yaptığı yatırımlar, yapay zekâ, makine öğrenmesi, robot ve sensör teknolojilerinin yanı sıra hayata geçirdiği diğer örnek uygulamalarla bu küresel unvanı fazlasıyla hak ediyordu"

Yurthaber 27-09-21 13:42

Koç Holding'in ihracat başarısı: 4 şirketi ile ilk 10'a girdi!

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından yapılan “Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı” araştırmasında Koç Topluluğu şirketleri damga vurdu. En çok ihracat gerçekleştiren 10 firma listesinde Koç Holding'in 4 şirketi yer aldı. Ford Otosan en çok ihracat yapan şirket oldu. Arçelik 6’ncı, Tofaş 8’inci ve Tüpraş 9’uncu sırayı aldı.

Finans 20-09-21 10:01

Arçelik, ev ve iş yerlerini güneş enerjisi ile tanıştırıyor

Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer: - "2021 yılsonuna kadar 10 MW’a yakın Arçelik marka panel satışı gerçekleştireceğiz" - "Satışını ve kurulumunu yapmayı amaçladığımız 45 MW solar panellerle yılda yaklaşık 22 bin hanenin elektriği karşılanacak, 31 bin ton karbondioksit salınımını azaltılacak ve 795 bin adet ağaç kurtarılmış olacak"

Yurthaber 16-09-21 14:58

Arçelik ekibi Ağrı Dağı'nın zirvesine tırmanış gerçekleştirdi

Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu: -"Tırmanışımız ile takım olmanın, doğa ve yeni bir yaşam biçimi için birlikte hareket etmenin önemini yeniden tecrübe ettik"

Yurthaber 25-08-21 11:21

Arçelik ve Hitachi GLS ortaklığının yeni şirketi Arçelik Hitachi Home Appliances

Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu: - "Global büyüme stratejimizde önemli bir dönüm noktası olan bu ortak girişimin kurulması için Hitachi GLS ekibiyle birlikte aylardır özenle ve dayanışma içinde çalışıyoruz" - Arçelik CEO’su Hakan Bulgurlu: - "Ürün portföyü ve operasyonel tarafta sağlayacağımız sinerjilerle yeni coğrafyalarda büyümemizi devam ettireceğiz"

Yurthaber 01-07-21 13:10

Türkiye'nin en değerli markası THY bu yıl da tahtını korudu

Marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance'ın araştırmasına göre, 1 milyar 605 milyon dolarlık marka değeriyle Türk Hava Yolları 2021'de de "Türkiye'nin en değerli markası" oldu - Araştırmada ikinci sırayı marka değeri 1 milyar 585 milyon dolar olan Arçelik, üçüncülüğü 1 milyar 193 milyon dolarla İş Bankası aldı - Brand Finance Türkiye Direktörü Muhterem İlgüner: - "Ülkenin refah ve itibarını yakından ilgilendiren 'markalaşma'nın bir memleket meselesi olarak kabul edilip, iş dünyasının önde gelen kuruluşlarının gündeminde ilk sırayı işgal etmesi gerekmektedir"

Yurthaber 09-06-21 11:13

TCL, Türkiye'de üretime başladı! Bakan Varank'tan global markalara çağrı

Arçelik ile güçlerini birleştiren TCL, akıllı telefon üretimine başladı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Tekirdağ'da üretime başlayan tesise gerçekleştirdiği ziyarette, global markalara çağrıda bulunarak, "Çok çeşitli teşvikler ve avantajlar sağlıyoruz. Sadece Türkiye pazarını değil, Türkiye'den ihracatı da düşünün. Yerli tedarikçileri artırarak verimli üretin, maliyetleri düşürün." dedi.

Finans 30-05-21 10:22

Arçelik'ten Corensis Sağlık Kiosku

Arçelik'in Türk mühendisleri tarafından inovatif bir çözüm olarak geliştirilen, kullanıcıların tansiyon, EKG gibi temel ölçümlerini hızlı ve yardım almadan gerçekleştirmesini sağlayan Corensis Sağlık Kiosku, hastalar ve sağlık personelinin temasını azaltarak çıkan sonuçları otomatik ve anlık olarak sağlık personelinin erişimine sunuyor

Yurthaber 20-05-21 15:04

Arçelik hisse yorumları | 'Yükselir mi düşer mi?' tartışmaları sonrası 'Al' tavsiyesi

Gedik Yatırım model portföyünü güncelleyerek portföye Arçelik’i ekledi, Akbank ve Logo’yu portföyden çıkarttı... Vakıf Yatırım ise, piyasa beklentilerinin oldukça üzerinde bilanço açıklayan Arçelik hissesinde hedef fiyatını 41,70 TL'ye, tavsiyesini 'al'a revize etti. Peki Arçelik hisse yorumları nasıl ?

Finans 28-04-21 11:44

Arçelik’ten istihdamda cinsiyet eşitliği zirvesi

Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu: - "Arçelik olarak kendimize 2030 yılına kadar STEM ile ilgili departmanlara en az biri fabrika direktörü olmak üzere 3 kadın direktör atama hedefi koyduk" - Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer: - "500 Kadın Teknisyen projemizde ilk etapta 500 kadın teknisyen hedefiyle yola çıktık. Halihazırda 274 kadın teknisyen seviyesine ulaşmış durumdayız. Türkiye'nin dört bir köşesinde 600 yetkili servisimiz bulunuyor. Tüm yetkili servislerimizde kadın teknisyen istihdam etmeyi hedefliyoruz"

Yurthaber 16-03-21 17:01

Arçelik'ten 1,2 milyar TL tahvil ihracı

Arçelik Finansman ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Polat Şen: - "Yurt içindeki üçüncü tahvil ihracımızı 1,2 milyar TL ile tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. TL cinsinden özel sektör tahvil piyasalarının bu ölçeğe erişmesinden ve Arçelik olarak bunun bir parçası olmaktan da ayrıca memnuniyet duyuyoruz"

Yurthaber 12-02-21 14:19

AÜ ve Arçelik, işitme engellilerin istihdam sürecine katkı için iş birliği yapacak

AÜ ve Arçelik, işitme engellilerin istihdam sürecine katkı için iş birliği yapacak

Yurthaber 15-01-21 11:06

Arçelik'in Üretim ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nihat Bayız oldu

Arçelik'in "Üretim ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı" Nihat Bayız oldu

Yurthaber 07-01-21 10:34

Arçelik'ten yüzde 100 geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir ürün kutuları

Arçelik, Türkiye'de üretilen kutularında yüzde 100 geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir kağıt kullanımına geçti - Arçelik Üst Yöneticisi Hakan Bulgurlu: - "Küresel üretimde karbon nötr olmayı başarmış bir şirket olarak çevresel sürdürülebilirlik performansımızı daha da ileri taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ürün kutularımızda daha önce en az bir kere kullanılmış kağıtları geri dönüştürerek yeni ham madde ihtiyacını ortadan kaldırıyor, böylece geri dönüşüme destek vererek enerji tasarrufu sağlarken, doğal varlıklarımızı ve çevreyi koruyoruz"

Yurthaber 24-12-20 14:38

Arçelik, Hitachi'yi 300 milyon dolara satın aldı

Arçelik, Hitachi'nin Japonya pazarı dışındaki hisselerinin yüzde 60'ını 300 milyon dolara devralacağı anlaşmayı Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamayla duyurdu.

Finans 16-12-20 09:52

Arçelik'ten Hitachi açıklaması: Görüşmeler sürüyor

Arçelik, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan duyurusunda Hitachi Ltd'nin satın alınmasına ilişkin bazı basın kaynaklarında yer alan iddialarla ilgili açıklamada bulundu.

Finans 14-12-20 09:49

Türk Kahvesi Günü'ne bahanesi çok kutlama

Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği Başkan Yardımcısı Osman Serim: - "Sosyal kültürümüzün önemli bir unsuru olan Türk kahvesi, UNESCO somut olmayan kültür varlığı listesine giren ilk kültür içeceğidir" - Arçelik Endüstriyel Tasarım Direktörü Serdal Korkut Avcı: - "Arçelik, ürün ve teknolojileriyle hayatı kolaylaştırmayı, insanların hayatına dokunmayı hedefliyor. Bir kahvenin 40 yıllık hatırı vardır diye bir söz var. Göze ve kalbe dokunan bir yanı var kahvenin"

Yurthaber 06-12-20 10:44

Arçelik, Koç Üniversitesi ve ODTÜ, TÜBİTAK BİGG programı için güçlerini birleştirdi

Derin teknoloji tabanlı, Ar-Ge niteliği yüksek, yenilikçi iş fikirlerini ticarileştirerek ulusal ve uluslararası piyasada desteklenmesini sağlamak üzere girişimci adaylarını bekleyen BiGG3 programı, girişimlere 200 bin TL hibe desteğine hazırlık süreci ve sonrası için kapsamlı destekler sunuyor

Yurthaber 26-11-20 11:09

Arçelik, Koç Üniversitesi ve ODTÜ, TÜBİTAK BİGG programı için güçlerini birleştirdi

Derin teknoloji tabanlı, Ar-Ge niteliği yüksek, yenilikçi iş fikirlerini ticarileştirerek ulusal ve uluslararası piyasada desteklenmesini sağlamak üzere girişimci adaylarını bekleyen BiGG3 programı, girişimlere 200 bin TL hibe desteğine hazırlık süreci ve sonrası için kapsamlı destekler sunuyor

Yurthaber 26-11-20 11:09

Arçelik televizyonlar tek tuşla TV+'a erişebiliyor

Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer: - "TV+’ı televizyonlarımıza ekleyerek izlenebilecek seçeneklerin artırılması adına Turkcell ile bir iş birliği yaptık"

Yurthaber 18-11-20 10:18

Arçelik, Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi'nde bir kez daha sektör lideri

Arçelik Üst Yöneticisi Hakan Bulgurlu: - "Kurumsal sürdürülebilirlikte altın standardı temsil eden Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi'nde bir kez daha sektör lideri seçilmemiz doğru yolda olduğumuzu gösteren önemli bir başarı" - "Türkiye'de Enerji Verimli Buzdolapları Karbon Finansmanı projesi kapsamında kendi geliştirdiğimiz karbon kredisi ile küresel üretimde karbon nötr hale gelerek başta sektörümüz olmak üzere sanayi şirketlerine örnek teşkil edebilecek bir ilerlemeye imza attık"

Yurthaber 16-11-20 11:20

Arçelik, Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi'nde bir kez daha sektör lideri

Arçelik Üst Yöneticisi Hakan Bulgurlu: - "Kurumsal sürdürülebilirlikte altın standardı temsil eden Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi'nde bir kez daha sektör lideri seçilmemiz doğru yolda olduğumuzu gösteren önemli bir başarı" - "Türkiye'de Enerji Verimli Buzdolapları Karbon Finansmanı projesi kapsamında kendi geliştirdiğimiz karbon kredisi ile küresel üretimde karbon nötr hale gelerek başta sektörümüz olmak üzere sanayi şirketlerine örnek teşkil edebilecek bir ilerlemeye imza attık"

Yurthaber 16-11-20 11:19

Arçelik'ten 1,7 milyar TL net kar

Arçelik'ten 1,7 milyar TL net kar

Yurthaber 23-10-20 18:51

Arçelik'in Ultra Hijyen Serisi tanıtıldı

Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer: - “Türkiye’nin öncü şirketlerinden biri olarak esnek ve çevik üretim anlayışımız ve güçlü Ar-Ge yapımız sayesinde yine bir ilke imza atarak tüketicilerin ihtiyacına hızlı bir şekilde yanıt verdik” - “Evinizi Koruma Teknolojisi’ olarak konumlandırdığımız ‘Ultra Hijyen Serisi’ni tasarladık. Serimizde, UV Bölmeli Buzdolabı, Ultra Hijyen Fonksiyonlu Bulaşık Makinesi, Dezenfeksiyon Programlı Ankastre Buharlı Fırın, UV Hijyenik Havalandırma Programlı Kurutma Makinesi, Oksi Hijyen Programlı Çamaşır Makinesi, Hijyenik Havalandırma Sistemli Çamaşır Makinesi, UV Temizleme Cihazı olmak üzere 7 farklı ürün bulunuyor” - Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Bölüm Başkanı Prof. Dr. Önder Ergönül: - “(Ultra Hijyen Serisi) Bu tarz ürünlerin geliştirilmesi çok olumlu. Bu ürünlerin vatandaşa uzanması, bilim dünyasının görüşü alınarak ilerleme sağlanması çok önemli. Keşke pek çok girişim bunu yapabilse, daha ileri, akılcı ürünler geliştirilmeye çalışılsa, o zaman yaşamımız daha rahat olacak”

Yurthaber 09-10-20 12:31

Arçelik'in Ultra Hijyen Serisi tanıtıldı

Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer: - “Türkiye’nin öncü şirketlerinden biri olarak esnek ve çevik üretim anlayışımız ve güçlü Ar-Ge yapımız sayesinde yine bir ilke imza atarak tüketicilerin ihtiyacına hızlı bir şekilde yanıt verdik” - “Evinizi Koruma Teknolojisi’ olarak konumlandırdığımız ‘Ultra Hijyen Serisi’ni tasarladık. Serimizde, UV Bölmeli Buzdolabı, Ultra Hijyen Fonksiyonlu Bulaşık Makinesi, Dezenfeksiyon Programlı Ankastre Buharlı Fırın, UV Hijyenik Havalandırma Programlı Kurutma Makinesi, Oksi Hijyen Programlı Çamaşır Makinesi, Hijyenik Havalandırma Sistemli Çamaşır Makinesi, UV Temizleme Cihazı olmak üzere 7 farklı ürün bulunuyor” - Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Bölüm Başkanı Prof. Dr. Önder Ergönül: - “(Ultra Hijyen Serisi) Bu tarz ürünlerin geliştirilmesi çok olumlu. Bu ürünlerin vatandaşa uzanması, bilim dünyasının görüşü alınarak ilerleme sağlanması çok önemli. Keşke pek çok girişim bunu yapabilse, daha ileri, akılcı ürünler geliştirilmeye çalışılsa, o zaman yaşamımız daha rahat olacak”

Yurthaber 09-10-20 12:30

Arçelik ve kamu bankalarından sosyal hayatı destek paketlerinde iş birliği

Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer: - "Yaz aylarının gelmesi ile birlikte düğün alışverişlerinin başlaması, konut sektöründeki hareketlenmeler, Kurban Bayramı ve artan sıcaklar birçok ürün grubunda satışları artıran faktörlerin başında geliyor" - "Kredi ihtiyacının yüksek olduğu bu dönemde Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank ile yaptığımız iş birlikleriyle müşterilerimize 12, 36 ve 60 aylık ödeme kolaylıkları sağlayacağız"

Yurthaber 07-07-20 11:13

Arçelik’ten vitaminleri koruyan buzdolabı

Arçelik'in buzdolaplarında kullandığı mavi ışık teknolojisindeki uzmanlığıyla geliştirdiği gün döngüsü teknolojisi VitaminZone sayesinde meyve ve sebzeler vitamin değerlerini kaybetmiyor

Yurthaber 29-06-20 10:54

2020’nin en çok tercih edilen televizyon markaları ve modelleri

Salonlarımızın baş köşesinde bulunan televizyonlar, artık her evin vazgeçilmez eşyaları arasında ilk sırada yer alıyor. Özellikle evde kaldığımız ve televizyon izlemek için bolca vakit bulduğumuz son zamanlarda artık yerini daha da sağlamlaştırdığını söylemek mümkün.

Haber 12-05-20 10:55

Arçelik, yaratıcı fikirleri Hack the Normalde buluşturuyor

Hack the Normal ismiyle, sağlıklı yaşam, sosyal yaşam, sürdürülebilir yaşam başlıklarıyla düzenlenecek online hackathon’da yaratıcı fikirlere Türkiye’nin patent şampiyonu Arçelik tarafından ürün geliştirme, tanıtım ve iş modeli desteği sunulacak

Yurthaber 08-05-20 13:13

Arçelik'ten 170 hastaneye beyaz eşya ve küçük ev aleti bağışı

Arçelik Üst Yöneticisi Hakan Bulgurlu: - "Covid 19'la en ön safta mücadele eden sağlık çalışanlarımıza destek için harekete geçtik"

Yurthaber 27-03-20 16:11