Dilan Çiçek Deniz Haberleri Ve Son Dakika Dilan Çiçek Deniz Haberleri

Dilan Çiçek Deniz Haberleri Ve Son Dakika Dilan Çiçek Deniz Haberleri

Oyuncu ve manken olan Dilan Deniz Çiçek, 28 Şubat 1995 Sivas doğumludur. Öğretmen bir ailenin çocuğu olan Çiçek, çocukluğu boyunca tiyatro ile ilgilenmiştir. Lise yıllarında üç sene boyunca tiyatro eğitimi alan oyuncu, 17 yaşındayken liseler arası tiyatro yarışmasına katılmıştır. Bu yarışmada oyunculuk ödülü kazanan Çiçek, Ege Üniversitesi Turizm Rehberliği bölümünü kazanmıştır. Üniversite eğitimi devam ederken yeniden sınavlara giren oyuncu, Edebiyat bölümüne yerleşir. Edebiyata ilgisi olan Çiçek, 15 yaşında “Güneşi Annem Sanırdım” adlı şiir kitabını kaleme almıştır. 2014 yılı Elidor Miss Turkey yarışmasında 2. seçilen Çiçek, profesyonel oyunculuk ve mankenliğe başladı. 2015’de Tatlı Küçük Yalancılar dizinde ilk rolünü alan oyuncu; Bodrum Masalı, Güneşin Kızları, Çukur ve Alev Alev dizisinde rol amıştır.

Dilan Çiçek Deniz Haberleri

Dilan Çiçek Deniz'in son pozları olay oldu! Bakan bir daha baktı

Son dönemde yüzündeki değişimle sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiriyor. Her paylaşımı olay olan ünlü isim bu defa Bali pozlarıyla sosyal medyayı salladı. Deniz'in son gönderisi kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Magazin 24-11-23 16:46

Dilan Çiçek Deniz'in paylaşımına tepki yağdı! Hemen sildi

Sosyal medyada İsrail saldırılarından bir süre sonra çektiği selfieleri paylaşan Dilan Çiçek Deniz'e tepki yağdı. 3 günlük yas ilan edilmesini hatırlatan takipçilerin yorumları sonrası oyuncu paylaşımlarını sildi.

Magazin 19-10-23 12:53

Yüzündeki değişim dikkat çekti! Dilan Çiçek Deniz'in son haline yorum yağdı! 'Çene dolgusunu abartmış'

Son olarak Mert Yazıcıoğlu ile kısa süreli birliktelik yaşayan Dilan Çiçek Deniz özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Her paylaşımı olay olan ünlü ismin yüzündeki değişim sık sık gündem oluyor. Ünlü oyuncunun son paylaşımı yine sosyal medyanın diline düştü. Güzel oyuncuya 'Çene dolgusunu abartmış' gibi yorumlar yapıldı.

Magazin 28-09-23 17:33

Dilan Çiçek Deniz metroda poz verdi! Yorum yağdı...

Yüzündeki değişimle sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı pozlarla gündemden düşmüyor. Instagram sayfasını oldukça aktif kullanan ünlü isim bu defa metroda poz verdi. Dilan Çiçek Deniz'in son gönderisine beğeni ve yorum yağdı.

Magazin 20-09-23 16:19

Dilan Çiçek Deniz iddialı pozlarını peş peşe paylaştı! Yüzündeki değişim dikkat çekti

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Dilan Çiçek Deniz son olarak Mert Yazıcıoğlu ile kısa süreli bir aşk yaşamıştı. Geçtiğimiz günlerde Venedik Film Festivali'ne katılan güzel oyuncu cesur tarzıyla dikkat çekmeyi başarmıştı. Ünlü isim bu defa süper mini elbisesiyle iddialı pozlar verdi. Deniz'in yüzündeki değişim yine olay oldu.

Magazin 09-09-23 16:47

Dilan Çiçek Deniz festival tarzıyla ilgi çekti! İddialı pozları olay oldu

Son günlerde yüzündeki değişimle dikkat çeken ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, bir markanın davetlisi olarak bu yıl 80'incisi düzenlenen Venedik Film Festivali'ne katıldı. Festival tarzıyla dikkat çeken Deniz'in iddialı ve cesur tarzına yorum yağdı.

Magazin 04-09-23 14:54

Oğuzhan Koç ile anılıyordu! Dilan Çiçek Deniz'den sürpriz aşk iddiasına yanıt geldi Kişilik haklarına tacizdir

Geçtiğimiz aylarda, Afra Saraçoğlu'ndan ayrılan Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başlayan Dilan Çiçek Deniz, sürpriz bir şekilde ilişkilerinin sonlandığını açıklamıştı. Son dönemde adı Oğuzhan Koç ile anılan ünlü güzel, çıkan haberlere isyan etti.

Magazin 31-08-23 23:13

Dilan Çiçek Deniz dublörüyle poz verdi, kimse tanıyamadı! Yüzündeki değişim olay oldu

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Dilan Çiçek Deniz son paylaşımıyla yine olay oldu. Şimdilerde yeni filmi 'Aşk Mevsimi' için çalışmalara devam eden Deniz setten bir karesini takipçileriyle paylaştı. Dublörüyle poz veren Deniz'i kimse tanıyamadı. Ünlü oyuncunun yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı.

Magazin 24-08-23 12:08

Dilan Çiçek Deniz’in yüzündeki değişim sosyal medyayı salladı! Gören herkes aynı şeyi söyledi: 'Dolguları fazla...'

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Dilan Çiçek Deniz son olarak Mert Yazıcıoğlu ile kısa süreli bir aşk yaşadı. Son günlerde ayrılık haberleri konuşulan Deniz'in yeni reklam filmi yayınlandı. Reklam filminde güzel oyuncunun yüzündeki değişim dikkat çekti. Deniz'in değişimi sosyal medyanın gündemine oturdu.

Magazin 21-07-23 17:20

Mert Yazıcıoğlu'ndan ayrılan Dilan Çiçek Deniz göndermeli paylaşım yaptı! Takipleşme sona erdi

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz meslektaşı Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı. Mutlulukları kısa süren ikili 5 aylık beraberliğin ardından yollarını ayırdı. Sosyal medyada birbirlerini silen ikiliden Dilan Çiçek Deniz, sessizliği bozarak Instagram hesabında göndermeli bir paylaşım yaptı.

Magazin 15-07-23 15:02

Mert Yazıcıoğlu ve Dilan Çiçek Deniz ayrıldı mı? Bomba iddia sosyal medyada salladı

Afra Saraçoğlu'dan ayrıldıktan sonra Dilan Deniz Çiçek ile aşk yaşamaya başlayan Mert Yazıcıoğlu uzun süre gündem olmuştu. Maldiv tatilleri çok konuşulan çiftle ilgili bomba bir iddia ortaya çıktı.

Magazin 14-07-23 21:47

Son hali çok şaşırtmıştı! Dilan Çiçek Deniz eleştirilere kayıtsız kalamadı! Vallahi bezdim

Çukur, Kusursuz Kiracı gibi dizilerde rol alan başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz’in son hali olay olmuştu. Bir davete katılan Deniz’in yüzündeki değişim dikkat çekmiş ve Fransız askısı estetiği yaptırdığı iddia edilmişti. Ünlü isim eleştirilere isyan etti.

Magazin 10-06-23 13:25

Estetiksiz hali olay olmuştu! Dilan Çiçek Deniz'in son halini gören şaştı kaldı! Neden kendine bunu yaptın

Mert Yazıcıoğlu ile beraberliğiyle sık sık gündem olan Dilan Çiçek Deniz son haliyle sosyal medyanın diline düştü. Bir davete katılan Deniz’in yüzündeki değişim dikkat çekti. Ünlü oyuncunun Fransız askısı estetiği yaptırdığı iddia edildi.

Magazin 09-06-23 14:43

Transparan giyen Dilan Çiçek Deniz göğüs dekoltesiyle büyüledi! Beğeni yağdı

Kendisi gibi oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşayan ve özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Dilan Çiçek Deniz sosyal medyadaki iddialı tarzıyla dikkat çekiyor. Cesur paylaşımlarına bir yenisi daha ekleyen Dilan Çiçek Deniz bu defa göğüs dekoltesiyle takipçilerini adeta mest etti.

Magazin 04-05-23 15:26

Dilan Çiçek Deniz'den üzen haber! Ameliyat oldu

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz son dönemde özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Mert Yazıcıoğlu ile birliktelik yaşayan güzel oyuncudan üzen haber geldi. Dilan Çiçek Deniz'in omzundan ameliyat olduğu ortaya çıktı.

Magazin 29-04-23 17:09

Dilan Çiçek Deniz Mert Yazıcıoğlu'na ilan-ı aşka doyamadı! Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum

Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu aşkı dolu dizgin devam ediyor. Birlikte Maldivler'e bayram tatili kaçamağı için giden çiftin paylaşımları sosyal medyada oldukça konuşuluyor. Dilan Çiçek Deniz'in gökyüzünü çekip paylaştığı fotoğrafa düştüğü not oldukça dikkat çekti.

Magazin 23-04-23 00:11

Afra Saraçoğlu Mert Yazıcıoğlu ayrılığında şok iddia! Haklıymışsın kardeşim

Afra Saraçoğlu Mert Yazıcıoğlu ayrılığı magazin gündemindeki yerini koruyor. Mert Yazıcıoğlu şu sıralar Dilan Çiçek Deniz ile yaşadığı ilişki ile de gündemde. Ayrılığın nedeni olarak gösterilen Mert Ramazan Demir ile ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. Afra ve Mert Ramazan'ın aynı mekandan fotoğraf paylaşması sonucu aldatma iddiaları tekrar alevlendi.

Magazin 21-04-23 23:16

Dilan Çiçek Deniz şezlongta sere serpe uzandı! Bikinili pozuna beğeni yağdı

Dilan Çiçek Deniz meslektaşı Mert Yazıcıoğlu ile bir süredir aşk yaşıyor. Birlikte Maldivler'e tatile giden ikili sosyal medyada tatil pozlarını da paylaşmayı ihmal etmiyor. Dilan Çiçek Deniz'in tatilden paylaştığı bikinili pozuna beğeni ve yorum yağdı.

Magazin 21-04-23 14:45

Dilan Çiçek Deniz dekoltesiyle büyüledi! Mert Yazıcıoğlu kayıtsız kalamadı

Mert Yazıcıoğlu ile bir süredir aşk yaşayan Dilan Çiçek Deniz sevgilisiyle beraber tatile gitti. Maldivler tatilinden dekolteli pozlarını paylaşan Deniz’in fotoğraflarına yorum yapanlar arasında Mert Yazıcıoğlu da yer aldı.

Magazin 20-04-23 10:41

Dilan Çiçek Deniz ile aşkını ilan etmişti! Mert Yazıcıoğlu Afra Saraçoğlu'nu sildi

Star Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını'nda Seyran karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu aralık ayında Mert Yazıcıoğlu ile olan 4 yıllık ilişkisini bitirmişti. Dilan Çiçek Deniz ile aşk yaşamaya başlayan Yazıcıoğlu'nun son hamlesi olay yarattı. Yazıcıoğlu, sosyal medya hesabından Saraçoğlu'nu takip etmeyi bıraktı.

Magazin 06-04-23 17:26

Mert Yazıcıoğlu'nun yarı çıplak pozları sosyal medyayı karıştırdı! Yorum yağdı... Dilan Çiçek Deniz'in evi mi?

Yalı Çapkını dizisinin Seyran'ı Afra Saraçoğlu ile ayrılığının ardından Dilan Çiçek Deniz'le yeni bir aşka yelken açan Mert Yazıcıoğlu'nun yarı çıplak pozları sosyal medyayı karıştırdı. Ünlü oyuncunun poz verdiği evin Deniz'e ait olduğu ileri sürüldü ve sosyal medyada yorum yağdı...

Magazin 18-03-23 16:13

Yılın aşk bombası denmişti! Dilan Çiçek Deniz'den Mert Yazıcıoğlu açıklaması!

Dilan Çiçek Deniz ve Afra Saraçoğlu'ndan ayrılan Mert Yazıcıoğlu'nun aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İkisi de sevgililerinden yeni ayrılmışlardı. Bir alışveriş merkezinde görüntülenen Dilan Çiçek Deniz'den yılın aşkı iddiaları için açıklama geldi.

Magazin 11-03-23 10:23

İkisi de sevgilisinden ayrılmıştı! Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu aşkı gündeme bomba gibi düştü

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz ve Afra Saraçoğlu'ndan yeni ayrılan Mert Yazıcıoğlu çifti birkaç gün önce Zekariyaköy’de bir mekanda görüntülendi. İçeriye el ele giren çiftin 1 haftadır görüştükleri birbirlerini tanıma aşamasında oldukları öğrenildi.

Magazin 27-02-23 08:28

Dilan Çiçek Deniz sütyeni ve süper minisiyle poz verdi! Ortalık alev aldı

İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson ile evlilik haberlerinin gelmesini beklerken ayrılık haberleriyle gündeme gelen Dilan Çiçek Deniz, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Magazin 30-01-23 09:07

Taro Emir Tekin ile Dilan Çiçek Deniz aşk mı yaşıyor? Fotoğraflı yanıt gecikmedi!

Dilan Çiçek Deniz ile Tarık Emir Tekin'in aşk yaşadığı iddiaları magazin kulislerinde konuşulmaya başlandı. Deniz ile Thor Saevarsson aşkı yaklaşık 2 ay önce sona erdi. Nişanlı olan ve evlenmeleri beklenen ikilimin bu ayrılık kararı oldukça şaşırtmıştı. Taro Emir Tekin'den aşk iddialarına fotoğraflı yanıt gecikmedi...

Magazin 28-01-23 15:20

Dilan Çiçek Deniz sırt dekolteli pozuyla büyüledi! Ünlü isimler beğeni yağdırdı

Burak Deniz ile rol aldığı Kal dizisinden sonra Aniden filmiyle beyaz perdeye dönmeye hazırlanan güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, sırt dekolteli pozuyla takipçilerini büyüledi. Dilan Çiçek Deniz'in iddialı paylaşımına övgü dolu yorumlar yapıldı.

Magazin 14-01-23 11:07

Dilan Çiçek Deniz dekoltesiyle geceye damga vurdu! Ateşli partneriyle sarmaş dolaş poz verdi

Cesur tarzıyla gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, dün akşam hayvan severler tarafından düzenlenen etkinlikte yine çok iddialıydı. Derin göğüs dekolteli bir elbise tercih eden Dilan Çiçek Deniz, ateşli sahneleriyle çok konuşulan rol arkadaşı Burak Deniz'le samimi pozlar verdi.

Magazin 08-12-22 15:36

Dilan Çiçek Deniz sütyensiz pozuyla Instagram'ı salladı! Transparan eteğine bir bakan yine baktı

Dünyaca ünlü bir parfüm markasıyla anlaşan Dilan Çiçek Deniz, markanın reklam çekimlerinde oldukça iddialı bir parça tercih etti. Güzel oyuncunun iç çamaşırsız stiline yorum yağdı.

Magazin 02-12-22 09:43

Dilan Çiçek Deniz sütyensiz paylaşımıyla bakana bir daha baktırdı! Koltukta sere serpe uzanıp...

Kal filmindeki sevişme sahneleriyle çok konuşulan ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, bu defa Instagram hesabından paylaştığı göğüs dekolteli pozlarıyla dikkatleri üzerine topladı. Dilan Çiçek Deniz'in sütyensiz paylaşımına beğeni yağdı.

Magazin 26-11-22 15:08

Nişan atıp birbirlerini silmişlerdi... Dilan Çiçek Deniz'in eski aşkı fena yakalandı! Bir kadını dudağından öpmeye çalıştığı anlar...

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz nişanlısı Thor Saevarsson'un kıskançlık krizlerine dayanamayınca nişan atmıştı. Birbirlerini silen eski aşıklardan Thor oyuncu Deniz'i çabuk unuttu. İzlandalı yönetmenin, bir kadını dudağından öpmeye çalıştığı anlar objektiflere yansıdı.

Magazin 21-11-22 08:56

Ateşli sahneleri gündem olmuştu... Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson her şeyi sildi

Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson evlilik hazırlığı yaparken kıskançlık krizi yüzünden ayrıldılar. Kal filmindeki ateşli sahneleri gündem olan Dilan Çiçek Deniz ve nişanlısı birbirlerini takipten çıkarak fotoğraflarını da sildi.

Magazin 18-11-22 13:46

Nişanlısının kıskançlık krizi ayrılık getirmişti... Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz'den Kal filminde ateşli sahneler

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz'in Netflix'te yayınlanan filmleri Kal'da ateşli sahneler dikkat çekti. Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy'un ateşli sahnelerinden sonra Burak Deniz ve Dilan Çiçek de sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 15-11-22 16:29

Dilan Çiçek Deniz nişan attı! İzlandalı nişanlısı Thor'dan ayrılık nedeni şaşırttı

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz ve İzlandalı yönetmen sevgilisi Thor geçtiğimiz aylarda nişanlanmıştı. Çukur, Güneşin Kızları ve Bodrum Masalı gibi dizilerde rol alan 27 yaşındaki Dilan Çiçek Deniz ile Thor'un ayrılık nedeni hakkında ilk iddia geldi.

Magazin 15-11-22 08:54

Netflix Kal filmi konusu nedir? Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz'in rol aldığı Kal filmi oyuncu kadrosu!

Kal filmi Netlix izleyicisiyle buluştu. Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz'in rol aldığı aşk temalı filmin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan oturuyor, senaryosunu ise Sami Berat Marçalı kaleme aldı. Peki, Netflix Kal filmi konusu nedir? İşte İşte Netflix'te 16 yaş ve üzerindeki izleyiciler için uygun olduğu belirtilen; Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz gibi ünlü isimlerin rol aldığı Kal filminin oyuncu kadrosu...

Trend 12-11-22 14:18

Dilan Çiçek Deniz'in yeni filminin çekimlerinde giydiği elbiseyi beğenenlere alternatif öneriler

Dilan Çiçek Deniz son dönemin en gözde oyuncularından biri. Hâliyle her hareketi ve hatta her kıyafeti büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Deniz'in yeni filminin çekimleri sırasında giydiği beyaz elbise de onlardan biri! Biz de Dilan Çiçek Deniz'i yakından takip edenler için ünlü oyuncunun çok beğenilen elbisesine alternatif modelleri bir araya getirdik. Hazırsanız başlayalım!

Magazin 07-11-22 17:42

Dilan Çiçek Deniz'in beğeni yağan fotoğrafındaki takıma 850 TL altı alternatif öneriler

Son zamanlarda başarılı oyunculuğu ile adından sıkça söz ettiren Dilan Çiçek Deniz’in Elle Türkiye çekimleri için kullandığı Fendi'nin yeni sezon koleksiyonuna ait kıyafeti çok beğenildi. Siz de Dilan Çiçek Deniz’in beğeni yağmuruna tutulan fotoğrafındaki kıyafetin benzerlerine sahip olmak ister misiniz? Sizler için 850 TL altındaki benzer ürünleri bir araya getirerek listeledik. Gelin, bu ürünlere birlikte göz atalım.

Magazin 31-10-22 15:36

Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz, Netflix filmi Kal'da buluştu! Kal filminden ilk fragman yayınlandı

Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz'in yer aldığı, Netflix'in yeni Türk filmi 'Kal'ın fragmanı yayınlandı. Kız arkadaşı tarafından aniden terk edilen Semih'in ilginç hikayesini anlatan 'Kal' filmi 11 Kasım'da Netflix'te seyirciyle buluşacak.

Magazin 25-10-22 00:09

Dilan Çiçek Deniz'in çok beğenilen elbisesine alternatif öneriler

Özel davetlerde kadınlar, genelde şık elbise modellerinden yana tercihini kullanıyor. Bu sayede yoğun ilgi gören elbiseler; dokuları, kumaş yapıları ve desenleri sayesinde öne çıkıyor. Dilan Çiçek Deniz'in son paylaşımında giydiği elbise, hem tarzı hem şıklığıyla herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Siz de güzel oyuncunun elbisesini beğendiyseniz doğru yerdesiniz. İşte, Dilan Çiçek Deniz'in çok beğenilen fotoğrafındaki giydiği modele alternatif öneriler...

Magazin 19-10-22 16:06

Dilan Çiçek Deniz'in çok beğenilen kombinini benimsemek isteyenlere büstiyer önerileri

Son yılların yükselen moda trendleri arasında büstiyerlerle yapılan kombinler bulunuyor. Pek çok stilde tasarlanan büstiyerlerle birbirinden farklı kombinler yapmak mümkün. Başarılı ve güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz günlerde paylaştığı fotoğrafta giydiği büstiyeriyle kendine ve stiline hayran bıraktı. İşte, Dilan Çiçek Deniz'in çok beğenilen bu kombininde giydiği büstiyere alternatif öneriler...

Magazin 11-10-22 16:13

Dilan Çiçek Deniz'in çok beğenilen fotoğrafındaki kombinini benimsemek isteyenlere uygun fiyatlı şort önerileri

Şortlar en pratik ve en kullanışlı kıyafetler arasında yer alıyor. Üstelik farklı kalıpları ve özellikleriyle birçok tarza ayak uyduruyor. Başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz'in de paylaştığı fotoğrafta stilini şortuyla bütünlediği görülüyor. Dilan Çiçek Deniz'in tarzını benimsemek istiyorsanız yazımız tam size göre! İşte güzel oyuncunun siyah şortuna alternatif öneriler!

Magazin 07-10-22 15:22

Kusursuz Kiracı dizisi neden final yapıyor? Kusursuz Kiracı final mi yaptı?

Her Salı FOX TV'de ekrana gelen Kusursuz Kiracı dizisinin final sebebi merka ediliyor. Kusursuz Kiracı dizisi bu akşam 6. bölümüyle ekrana veda ediyor. Başrollerini Serkay Tütüncü ile Dilan Çiçek Deniz'in paylaştığı dizi, fantastik hikayesiyle izleyiciyi etkilemişti. Peki Kusursuz Kiracı dizisi neden final yapıyor? Kusursuz Kiracı final mi yaptı? İşte merak edilenler...

Magazin 04-10-22 22:46

Kusursuz Kiracı'nın Mona'sı Dilan Çiçek Deniz sevgilisi Thor ile aşk pozu verdi!

Kusursuz Kiracı dizisinde Mona karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz'in, bir senedir aşk yaşadığı Thor Saevarsson ile bu yaz nikâh masasına oturacağı bilinmekteydi. Fakat güzel oyuncu sevgilisi ile düğünü ertelediklerini açıklamıştı. Deniz, son olarak sevgilisi Thor ile aşk pozu verdi.

Magazin 29-09-22 11:22

Fox'un dizisi Kusursuz Kiracı reytinglere yenildi! Kusursuz Kiracı'nın final tarihi belli oldu

Fox TV'de büyük ümitlerle yayınlanmaya başlayan Kusursuz Kiracı dizisi reytinglere yenildi. Bir apartmanda yaşanan gizemli olayları konu alan dizide Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü ile Bennu Yıldırımlar başrollerde oynuyordu. Erken final yapacak olan Kusursuz Kiracı'nın ekrana veda tarihi de belli oldu.

Magazin 28-09-22 20:54

Kusursuz Kiracı final mi yapıyor, ne zaman? Kusursuz Kiracı dizisi 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kusursuz Kiracı dizisi final mi? sorusu gündemde yer alıyor. Ekranların sevilen dizisi her salı akşamı 20:00'de FOX Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Kısa sürede izleyicileri kendine hayran bırakan Kusursuz Kiracı'nın reyting düşüşleri nedeniyle final yapma durumu dizinin hayranlarını üzdü. Peki Kusursuz Kiracı ne zaman final yapıyor? İşte Kusursuz Kiracı 6. bölüm fragmanı ve dizinin final günü...

Magazin 28-09-22 18:39

Dilan Çiçek Deniz'in Armani lansmanı için giydiği elbiseye alternatif öneriler

Sonbahar başlasa da davetler ve lansmanlar kaldığı yerden devam ediyor. Objektiflere yansıyan birbirinden özel tasarımlar, gideceğimiz davetler için bizlere de ilham oluyor. Güzelliğiyle dillerden düşmeyen Dilan Çiçek Deniz de Armani lansmanında giydiği elbiseyle gündemden düşmüyor. Dilan Çiçek Deniz'in elbisesi sizin de gözlerinizi kamaştırdıysa doğru yerdesiniz. Gittiğiniz davetlerde bakışlarını üzerinizde toplamanızı sağlayacak alternatif parçaları seçtik. İşte detaylar!

Magazin 23-09-22 14:00

Kusursuz Kiracı'nın Mona'sı ve Yakup'undan eğlenceli set paylaşımı! Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü poz verdi: Işığı beğenmedi birileri

Televizyon ekranlarında Kusursuz Kiracı dizisinde Mona karakterini canlandıran ve Alev Alev, Çukur, Yarım Kalan Aşklar gibi çeşitli projelerde de rol alan ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeyi sürdürüyor. Serkay Tütüncü ile birlikte Kusursuz Kiracı'da rol alan isim, Tütüncü'nün set paylaşımını hesabında paylaştı. İkili birlikte poz vererek eğlenceli bir set paylaşımı yaptı.

Magazin 21-09-22 09:19

Kusursuz Kiracı'nın Mona'sı Dilan Çiçek Deniz sevgilisi Thor ile aşka geldi! Konserde dudak dudağa...

Kusursuz Kiracı dizisinde Mona karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz'in, bir senedir aşk yaşadığı Thor Saevarsson ile bu yaz nikâh masasına oturacağı bilinmekteydi. Ancak güzel oyuncu düğünü ertelediklerini açıklamıştı. Son olarak sevgilisi Thor ile bir konsere katılan Deniz, aşka geldi.

Magazin 15-09-22 15:35

Dilan Çiçek Deniz'in tarzını benimsemek isteyenler için bralet önerileri

İç çamaşırları, kadınlar için en önemli ürünler arasında yer alıyor. Özellikle özel günlerde kullanılabilecek modeller, en çok dikkat çeken alternatifler oluyor. Geçtiğimiz günlerde Dilan Çiçek Deniz, giydiği bralet ile hayranlarının beğenisini kazandı. Sizler için tasarımları, işlevsellikleri ve şıklıkları ile ön plana çıkan bralet çeşitlerini araştırdık. Gelin, en zarif tasarıma sahip bralet modellerini inceleyelim.

Magazin 13-09-22 13:55

Kusursuz Kiracı'nın Mona'sı Dilan Çiçek Deniz derin göğüs dekolteli pozuyla nefes kesti! Bu ne güzellik

Ekranlarda Kusursuz Kiracı dizisinde Mona karakterini canlandıran ve Alev Alev, Çukur, Yarım Kalan Aşklar gibi çeşitli projelerde de rol alan ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Deniz, geçtiğimiz günlerde göbek dekolteli paylaşımıyla konuşulmuştu. Ünlü oyuncu, bu kez derin göğüs dekolteli paylaşımıyla sosyal medyayı salladı.

Magazin 12-09-22 09:17