Farah Zeynep Abdullah kimdir?

Farah Zeynep Abdullah kimdir?

"Öyle Bir Geçer Zaman ki" adlı dizi de oyunculuk kariyerine başlayan Farah Zeynep Abdullah, 17 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi'nde okurken babasının işlerinden dolayı eğitim hayatına İngiltere'de devam etmek zorunda kalmıştır. İngiltere Kent Üniversitesi'nde Fransızca Drama bölümünü kazandıktan sonra Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinden oyunculuk teklifi alan Abdullah, üniversiteye bir süre ara vermiştir. Bu dizideki Aylin karakteriyle izleyecinin beğenisini kazanan Abdullah, diziden ayrılmasıyla beraber üniversite eğitimini tamamlamıştır. Yılmaz Erdoğan'ın "Kelebeğin Rüyası" filmiyle birlikte kariyerine beyaz perde de devam etmiştir. 2014 yılında Çağan Irmak'ın yönettiği "Unutursam Fısılda" adlı filmde Ayperi karakterini canlandırdı. Bu filmde oyunculuk performansının yanı sıra seslendirdiği şarkılarla da dikkat çekti. Son olarak Masumlar Apartmanı adlı dizide İnci karakterine hayat vermeye başlamıştır.

Farah Zeynep Abdullah Haberleri

Bergen tartışması devam ediyor! Kozan Belediye Başkanı Özgan'dan Farah Zeynep Abdullah'a tazminat davası

Adana'nın Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, ilçede Bergen filminin yayınlanmasının yasaklanmasıyla ilgili yaptığı açıklamaya IQ testi ile cevap veren filmin başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah'a 'hakaret' suçundan 100 bin liralık tazminat davası açtı.

Magazin 23-05-2022 16:30

Farah Zeynep Abdullah Bergen'den 40 milyon lira kazandı mı? İddialara kızdı

Bergen filmindeki performansıyla adından söz ettiren Farah Zeynep Abdullah'ın filmden 40 milyon TL kazandığı iddiaları hafta sonu gündem oldu. Oyuncu Farah Zeynep Abdullah bu iddialardan sonra Twitter'dan bir paylaşıp yaparak sitem etti.

Magazin 04-04-2022 10:20

Farah Zeynep Abdullah Bergen filminden... Farah Zeynep Abdullah Bergen'den ne kadar kazandı?

Farah Zeynep Abdullah'ın Bergen filminden ne kadar kazandığı gündem konusu oldu. Ünlü oyuncu Masumlar Apartmanı dizisinden kendi isteği ile ayrıldıktan sonra Bergen filminde rol aldı. Bergen filmi vizyona girdiği ilk günden beri ilgi ile izleniyor. Film bu kadar başarılı gidince Farah Zeynep Abdullah'ın da Bergen'den ne kadar kazandığı araştırılmaya başlandı. İşte Farah Zeynep Abdullah'ın Bergen'den elde ettiği kazanç!

Magazin 04-04-2022 09:02

Farah Zeynep Abdullah Bergen gösteriminde beyaz mini giydi! Yine kimse beğenmedi

Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılan Farah Zeynep Abdullah, Bergen filmiyle gündem olmuştu. 4 Mart’ta vizyona giren Bergen filmi gişede büyük başarı elde etti. Oyuncu Farah Zeynep Abdullah film için şehir şehir gezerken Ankara galasındaki tarzıyla yine gündem oldu. Oyuncu İstanbul galasındaki kıyafetiyle de çok konuşulmuştu.

Magazin 03-04-2022 09:44

Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu Bergen filmini anlattı! "Yiyeceğim küfürden hoşlanacağım aklıma gelmezdi"

Şarkıcı Bergen'in hayatını anlatan 'Bergen' filmi vizyona girdikten sonra büyük ses getirdi. Bergen'in başrol oyuncuları Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu ise gazeteci Candaş Tolga Işık'ın konuğu oldu. Sinemada 4 milyondan fazla kişi tarafından izlenen film hakkında konuşan Beşikçioğlu, "Yiyeceğim küfürden bu kadar hoşlanacağım aklıma gelmezdi" dedi. Farah Zeynep Abdullah ise "Psikolojik şiddetin de ne olduğunu bu rolle öğrendiğim" dedi.

Magazin 22-03-2022 23:27

Farah Zeynep Abdullah kimdir, aslen nereli? Bergen'i canlandıran Farah Zeynep Abdullah kaç yaşında ve sevgilisi kimdir?

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, son olarak Bergen filminde sanatçı Bergen'i canlandırıyor. Abdullah'ın hayatı, memleketi ve yaşı gibi konular merak edildi . Bergen filmi 4 Mart’ta vizyona girmiş ve yayınlandığı günden bu yana gündem haline gelmişti. Peki Farah Zeynep Abdullah kimdir, aslen nereli? Farah Zeynep Abdullah kaç yaşında ve sevgilisi kimdir? İşte hayatı ve merak edilenler...

Magazin 12-03-2022 16:08

Bergen'in yıldızı Farah Zeynep Abdullah'tan itiraf! "Şiddeti hiç bu kadar yakından tanımamıştım"

Bergen filminin yıldızı Farah Zeynep Abdullah, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Farah Zeynep Abdullah, "Şiddeti hiç bu kadar yakından tanımamıştım" dedi.

Magazin 12-03-2022 14:04

Bergen'in yıldızı Erdal Beşikçioğlu'nun boyu kadar kızını gören inanamadı! Güzelliğiyle büyüledi

Başrolde Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı Bergen filmi, dikkat çekici izlenme oranlarıyla tüm zamanların en iyi biyografi filmi açılışına sahip oldu. Arabesk sanatçısı Belgin Sarılmışer'in yaşam hikayesini konu edinen film, güçlü senaryosu ve oyuncu kadrosuyla izleyiciden tam puan aldı. Filmde Bergen'in katiline hayat veren ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun yaşamı merak konusu oldu.

Magazin 08-03-2022 16:44

Bergen filmi yasaklandı mı? Bergen filmi gösterime neden konmadı?

Bergen filminin kaldırılıp kaldırılmadığı sorusu sosyal medyada gündem haline geldi. Bergen filmi için, sanatçıyı öldüren kocası Halis Serbest’in yaşadığı Adana’nın Kozan ilçesinde gösterime girmeme kararı alındığı öğrenildi. İlçede filmin vizyona girdiği ancak kaldırıldığı iddiası sonrası Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan açıklamada bulundu. Peki Bergen filmi yasaklandı mı? Bergen filmi gösterime neden konmadı? İşte merak edilenler...

Magazin 08-03-2022 13:34

Özcan Deniz'den Mahsun Kırmızıgül'e Bergen filmi yanıtı!

Mahsun Kırmızıgül, Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde oynadığı Bergen filmine eleştirilerde bulunmuştu. Farah Zeynep Abdullah'ın Bergen şarkılarınını seslendirmesini eleştiren Mahsun Kırmızıgül "Bir şarkıcının hayatını oynayabilirsiniz ama onun şarkıcılarını onun gibi asla söylemezsiniz" demişti. Müzisyenlikten sonra sinemaya ağırlık veren ve yönetmenlik yapan Özcan Deniz ise bir zamanlar yakın dostu olduğu Kırmızıgül'ü hedef alarak açıklamalarda bulundu.

Magazin 07-03-2022 20:31

Farah Zeynep Abdullah'ın Bergen galasındaki kıyafeti tartışma yarattı! Suskunluğunu Ayşe Arman'a bozdu

Kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu, Tilbe Saran ve Ahmet Kayakesen gibi isimlerin yer aldığı Bergen filmi, kısa sürede dikkat çeken izlenme oranlarına ulaştı. Bergen filminin galasına su yeşili bir takım elbiseyle katılan Farah Zeynep Abdullah, tarzıyla ilgili yapılan eleştiriler hakkında gazeteci Ayşe Arman'a konuştu.

Magazin 07-03-2022 15:42

Bergen'in başrolü Farah Zeynep Abdullah'ın eski sevgilisini gören inanamadı! Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın yıldızı çıktı

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu'nun paylaştığı Bergen filmi, vizyona giriş tarihinden itibaren büyük ses getirdi. 'Acıların Kadını' olarak tanınan Belgin Sarılmışer'in yaşam hikayesini anlatan Bergen filmi, kısa sürede magazin gündeminin en çok konuşulan konuları arasında yerini aldı. Filmde Bergen'i canlandıran Farah Zeynep Abdullah'ın kameralar ardındaki yaşamı merak konusu oldu.

Magazin 07-03-2022 10:21

Bergen filmine Mahsun Kırmızıgül'den eleştiri Şarkıcıların kendi biyografi filmlerinde kendi sesleri yok

Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünü oynadığı 'Bergen' filmi geçtiğimiz günlerde vizyona girdi. Müzisyen ve yönetmen Kırmızıgül ise Bergen filmini eleştirdi. Kırmızıgül "Bir şarkıcının hayatını oynayabilirsiniz ama onun şarkıcılarını onun gibi asla söylemezsiniz. Milyonlarca insanı, sesleri ile etkileyen şarkıcıların kendi biyografi filmlerinde kendi sesleri yok. Biyografi filminde oyuncu kendi sesiyle şarkı söylediği anda sinemadan çıkıyorum" dedi.

Magazin 06-03-2022 21:31

Bergen'in başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah filmi yayınlatmayan Kozan Belediye Başkanı'na göndermede bulundu

Bergen'in başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah sosyal medyada yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Ünlü oyuncu "Araştırdım film şiddet içeriyor, bu nedenle ilçede hiç yayınlanmayacak" diyen Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'a IQ testiyle göndermede bulundu.

Magazin 06-03-2022 13:34

Serenay Sarıkaya: Bergen Farah'a kısmetmiş

'Bergen' projesinden iş yoğunluğu sebebiyle çekilen Serenay Sarıkaya, dün vizyona giren film hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Magazin 05-03-2022 15:59

Bergen filmi vizyona girer girmez ortalık karıştı! Galasına çevik kuvvet geldi

Gazeteci Candaş Tolga Işık, Bergen'i öldüren Halis Serbest'in yaşadığı Adana Kozan'da Bergen filminin yayından kaldırıldığını ileri sürdü. Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ile iletişime geçtiğini söyleyen Işık, "'Öyle uygun görüldü' cevabını aldım" dedi.

Magazin 05-03-2022 12:12

Serenay Sarıkaya Bergen filmi ile ilgili ne dedi? Serenay Sarıkaya Bergen filminde neden oynamadı? Farah Zeynep Abdullah için ne söyledi?

Serenay Sarıkaya Bergen filmi için ilk düşünülen isimdi. Film çekimleri için hazırlık yapan ünlü oyuncunun bir süre sonra projeden ayrıldığı basında yer aldı. Film dün sinema izleyicisi ile buluştu. Peki Serenay Sarıkaya Bergen filmi ile ilgili ne dedi? Serenay Sarıkaya Bergen filminde neden oynamadı? Farah Zeynep Abdullah için ne söyledi? İşte detaylar...

Magazin 05-03-2022 11:58

Bergen filmi nerede gösterimden kaldırıldı? Filmin gösterimden kaldırılma sebebi ne? Bergen filmi konusu nedir? Oyuncuları kimler? Kaç saat sürüyor?

Bergen filmi ile ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulunuldu. Yüzüne kezzap atıldıktan sonra öldürülen ünlü arabesk müzik şarkıcısının hayat hikayesini anlatan filme ilişkin yapılan bu açıklamanın ardından Bergen filmi nerede gösterimden kaldırıldı? Filmin gösterimden kaldırılma sebebi ne? Bergen filmi konusu nedir? Oyuncuları kimler? Kaç saat sürüyor? sorularının yanıtı merak konusu oldu. İşte detaylar...

Trend 05-03-2022 10:17

Kıyafeti beğenilmeyen Farah Zeynep Abdullah bakın ne dedi

Başrol oynadığı Bergen filminin galasında giydiği su yeşili takımı için eleştirilen Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından yorumlara cevap verdi.

Magazin 04-03-2022 12:11

Farah Zeynep Abdullah Bergen galası sonrası, partide 'Erik dalı' oynadı

Bergen'in hayatının anlatıldığı filmde başrol olan Farah Zeynep Abdullah galanın ardından yapılan partide kurtlarını döktü. Farah Zeynep Abdullah Alper Aytekin ile birlikte sahneye çıkıp 'Erik dalı' oynadı.

Magazin 03-03-2022 15:43

Bergen'in başrolü Farah Zeynep Abdullah'ın tarzı beğenilmedi! "Ütüsüz pantolon, bu tarz olmamış"

Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran'ın başrollerini paylaştığı "Bergen" filminin galası gerçekleşti. Galaya yeşil bir takımla gelen başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah'ın tarzı sosyal medyada gündem oldu. Farah Zeynep Abdullah'in ütüsüz pantolonu gözlerden kaçmadı.

Magazin 03-03-2022 07:39

Bergen filminin galası gerçekleştirildi! Farah Zeynep Abdullah ile Erdal Beşikçioğlu galaya katıldı

'Acıların kadını' olarak tanınan Bergen'in hayatını konu alan "Bergen" filminin galası Maslak Uniq'te gerçekleştirildi. Galaya filmin başrol oyuncuları Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran da katıldı.

Magazin 02-03-2022 23:38

"Bergen" filminin galası yapıldı

"Bergen" filminin galası yapıldı

Yurthaber 02-03-2022 23:14

Bergen ne zaman vizyona girecek? Bergen filmi oyuncuları kimler? Bergen filmi konusu nedir?

Hayat hikayesiyle herkesi etkilemiş olan ve "Acıların Kadını" olarak bilinen müzisyen, arabesk şarkıcısı Bergen'in vefatının ardından 33 sene geçti. Kısa ömrüne 129 şarkı, 5 longplay, 11 kaset ve bir film sığdırmış olan şarkıcı Bergen'in hayatı film haline getiriliyor. Peki Bergen filmi ne zaman vizyona girecek? Bergen filmi oyuncuları kimler ve konusu nedir?

Trend 21-02-2022 17:42

Farah Zeynep Abdullah'ın Bergen'e benzerliği olay oldu! "Bergen’e, Bergen'den daha çok benzemiş"

Son olarak 'Masumlar Apartmanı' isimli diziyle ekrana gelen Farah Zeynep Abdullah 'Bergen' filmi ile gündeme geldi. Başarılı oyuncunun başrolünde oynadığı film merakla beklenirken, Instagram hesabından yaptığı paylaşım herkesi şaşırttı.

Magazin 18-02-2022 09:20

Bergen filminin Halis Serbest'i Erdal Beşikçioğlu'nun sır gibi sakladığı kızına bakın! Güzelliğiyle dikkat çekti! Meğer o da oyuncuymuş

52 yaşındaki başarılı oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Türk televizyonların efsane yapımlarından Behzat Ç. ile ününe ün kattı. Şimdilerde, başrolü Farah Zeynep Abdullah ile paylaştığı Bergen dizisiyle sinemaya dönen ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun kızı Derin Beşikçioğlu, güzelliğiyle dikkat çekti.

Magazin 10-02-2022 16:15

Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünü üstlendiği Bergen filmin ilk fragman geldi

Türk arabesk müziğinin güçlü kadın sanatçılarından biri olarak kabul edilen ve Bergen ismiyle tanınan Belgin Sarılmışer’in hayatını konu alan Bergen filmi için geri sayım başladı. Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu’nun başrollerini üstlendiği yapım 4 Mart’ta izleyiciyle buluşacak.

Trend 04-02-2022 17:45

Bergen filmi fragmanı yayınlandı mı? Vizyon tarihi belli oldu mu? Bergen filmi konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir?

Bergen filmi fragmanı ve vizyon tarihine ilişkin ayrıntılar belli oldu. Bir döneme damga vuran yüzüne kezzap atıldıktan sonra öldürülen Arabesk müziğin sevilen ismi Bergen'in hayat hikayesini anlatan film görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda Bergen filmi fragmanı yayınlandı mı? Vizyon tarihi belli oldu mu? Bergen filmi konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir? sorularının yanıtı merak konusu oldu. İşte Bergen filmi fragmanı, oyuncu kadrosu ve detaylar....

Trend 04-02-2022 11:29

Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde oynadığı Bergen ne zaman vizyona girecek? Bergen kimdir?

Arabesk ve fantezi şarkıcısı Bergen'in hayatını konu alan Bergen filmi büyük bir merakla bekleniyor. Filmin başrolü olan şarkıcı Bergen'i oyuncu Farah Zeynep Abdullah canlandırıyor. "Acıların kadını" olarak da bilinen şarkıcının hayatı beyazperdeye aktarıldı. Sinemaseverler Bergen filminin ne zaman vizyona gireceğini araştırıyor.

Magazin 03-02-2022 16:12

Farah Zeynep Abdullah ile Efe Çelik ayrıldı

"Acıların Kadını" olarak bilinen "Bergen"in hayatını canlandırdığı filmle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Farah Zeynep Abdullah'ın aşkı bitti. Ünlü oyuncu, 'DJ Artz' lakaplı müzik prodüktörü Efe Çelik'ten ayrıldı.

Magazin 02-02-2022 08:00

Farah Zeynep Abdullah'tan itiraf gibi yanıt! Yeni dizi sorusuna bakın ne dedi

Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılarak sevenlerini üzen Farah Zeynep Abdullah bir takipçisinden gelen ''Yeni dizin var mı?'' sorusuna verdiği yanıtla şaşırttı.

Magazin 17-01-2022 14:42

Güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah yeni tarzını paylaştı!

Masumlar Apartmanı dizisinden ayrıldıktan sonra Bergen filmi için kamera karşısına geçen güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Instagram hesabından yeni saç stilini paylaştı.

Magazin 13-01-2022 11:36

DJ Artz ile aşk yaşayan Farah Zeynep Abdullah'tan evlilik açıklaması!

Masumlar Apartmanı dizisinden ayrıldıktan sonra Bergen filmi için kamera karşısına geçen güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah, bir süredir ünlü rapçi DJ Artz ile aşk yaşıyor. Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtlayan Farah Zeynep Abdullah, evlilik hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Magazin 06-01-2022 09:57

Bergen filmi ne zaman ve nerede yayınlanacak? Bergen’i kim oynayacak? İşte oyuncu kadrosu…

‘’Acıların kadını’’ Bergen’in hayatının anlatılacağı Bergen filminin ilk teaserı yayınlandı. Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın hayat verdiği Bergen filminin ilk fragmanında ünlü sanatçının sahne öncesi hazırlık yaptığı ve kaybettiği gözünü kapattığı görülüyor.

Magazin 24-12-2021 15:28

'Acıların Kadını' olarak biliniyordu! Bergen filminden ilk fragman yayınlandı! Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu başrollerde

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde yer aldığı Bergen filminin ilk tanıtımı yayınlandı. 1980'li yıllara damga vuran, arabesk müziğin sevilen sesi 'Acıların Kadını' lakaplı Bergen'in acı dolu hikâyesinin anlatıldığı filmin vizyon tarihi de açıklandı. Eski eşi tarafından önce yüzüne kezzap atılan ve sonrasında öldürülen şarkıcı Bergen'in hayatına dair çekilen filmde, Erdal Beşikçioğlu da Halis Serbest'i canlandıracak.

Magazin 24-12-2021 01:39

Fatih Altaylı'dan Hasan Can Kaya tepkisi: Megafonla ananıza sövmüyor ya!

İlk bölümleri YouTube'da yayınlanan ancak daha sonra Acun Ilıcalı'nın kurduğu dijital platform Exxen'e geçiş yapan Konuşanlar programına, Radyo Televizyon Üst Kurulu tarafından inceleme başlatıldı. Ünlü isimler, RTÜK'ün inceleme kararına tepki gösterirken, gazeteci Fatih Altaylı'dan da şaşırtan bir çıkış geldi.

Magazin 10-12-2021 12:58

Güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah'tan Bergen pozu!

Geçtiğimiz haziran ayında Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılan ve Bergen filmiyle sinemaya dönen ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Instagram hesabından set halini paylaştı.

Magazin 07-12-2021 16:56

Farah Zeynep Abdullah sosyal medyadan isyan etti! ''Çakarım ağzına!''

Şimdilerde 'Bergen' filmi kamera karşısına geçen güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah, yemek siparişini getiren kuryenin kendisine hakaret ettiğini söyleyerek, sosyal medyadan isyan etti.

Magazin 25-11-2021 11:30

Masumlar Apartmanı'nın Esra'sından Aslıhan Gürbüz'e gönderme!

Güzel oyuncu Aslıhan Gürbüz'ün Masumlar Apartmanı dizisine katılması, izleyici tarafından büyük bir heyecanla karşılandı. Dizinin oyuncularından Esra Ruşan'ın Aslıhan Gürbüz'lü paylaşımı ise dikkat çekti.

Magazin 15-11-2021 12:38

Masumlar Apartmanı'nın yıldızı Esra Ruşan'dan Farah Zeynep Abdullah itirafı!

Masumlar Apartmanı dizisinde hayat verdiği Esra karakteriyle adından söz ettiren güzel oyuncu Esra Ruşan, Pena YouTube kanalına konuk oldu. Samimi sohbetiyle ekrana kilitleyen Ruşan, bilinmeyenlerini anlattı.

Magazin 13-11-2021 12:57

Farah Zeynep Abdullah'tan Masumlar Apartmanı göndermesi

Masumlar Apartmanı'nın sezon finalinde diziden ayrılan güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoyla dikkatleri üzerine çekti.

Magazin 11-11-2021 17:12

Masumlar Apartmanı dizisinde flaş hamle! Güzel oyuncu silindi!

TRT 1'in iddialı yapımı Masumlar Apartmanı, yeni sezona iddialı bir giriş yaptı. Farah Zeynep Abdullah'ın ayrılığıyla ikinci sezonda afiş değişikliğine giden dizide, flaş bir gelişme yaşandı.

Magazin 08-11-2021 11:40

Farah Zeynep Abdullah'ın yeni imajına beğeni yağdı! Sarı saçlarına veda etti

Son olarak Masumlar Apartmanı'nda İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah yeni rolü için imaj değiştirdi. Bergen filmi için saç rengini değiştiren güzel oyuncu, son halini hayranlarıyla paylaştı.

Magazin 07-11-2021 23:15

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar'dan Farah Zeynep Abdullah yorumu!

Masumlar Apartmanı dizisinde hayat verdiği Gülben karakteriyle adından söz ettiren ünlü oyuncu Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ayrılmasıyla ilgili konuştu.

Magazin 06-11-2021 11:53

Farah Zeynep Abdullah ve sevgilisi DJ Artz'dan aşk pozları

Son olarak Masumlar Apartmanı'nda İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah, müzisyen sevgilisi DJ Artz ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin 03-11-2021 00:35

Farah Zeynep Abdullah göğüs dekoltesiyle dikkat çekti! ''Hiç hoş olmamış!''

Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı İnci karakteriyle gönüllere taht kuran ve şimdilerde Bergen filmi için kamera karşısına geçen Farah Zeynep Abdullah, Instagram hesabından paylaştığı dekolteli pozlarıyla beğeni topladı.

Magazin 02-11-2021 09:01

Farah Zeynep Abdullah'tan sosyal medyadaki görüntülere çok sert tepki: Katillere verilen güce bak

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sosyal medyada yayılan hayvana şiddet görüntülerine, "Katillere verilen güce bak ya. Ülkede insan öldürüyor cezasız, hayvan katlediyor cezasız" diyerek tepki gösterdi.

Magazin 25-10-2021 20:27

Farah Zeynep Abdullah'ın annesini görenler ''Güzelliğini annesinden almış'' demeden edemiyor!

Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılarak sevenlerini üzen fakat şimdilerde Bergen filmi için kamera karşısına geçen güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın annesini görenler ''Güzelliğini annesinden almış'' demekten kendini alamıyor.

Magazin 23-10-2021 11:00

Oyuncular Sendikası: Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah’ın yanındayız

Batman'da intihar eden İpek Er'in bıraktığı mektupla kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu yazdığı Uzman Çavuş Musa Orhan'a hakaret gerekçesiyle 65 günlük adli para cezasına çarptırılan oyuncu Ezgi Mola'ya destek veren meslektaşı Farah Zeynep Abdullah hakkında da suç duyurusunda bulunulmasının ardından Oyuncular Sendikası'ndan konuya ilişkin bir açıklama geldi.

Magazin 09-10-2021 15:16