Fatura Haberleri

Kaloriferleri açmadan ısınmanızı sağlayacak tüyolar! Doğal gaz faturalarınızı düşürebilirsiniz

Doğal gaz faturaları kış aylarında bütçeyi oldukça zorluyor. Vatandaşlar doğal gaz faturalarını düşürmek için çeşitli yöntemler arıyor. Geceleri kaloriferi kapatmak istemeyen ama kapatınca da üşüyen kişiler için aşağıda bulunan tüyolar oldukça etkili sonuçlar sağlıyor. Uzmanlar geceleri kaloriferleri açmadan ısınmanızı sağlayacak yöntemleri paylaştı.

Kadin 29-01-23 14:13

Elektrik faturasını anında düşürmenizi sağlayacak alışkanlıklar! Hiç farkında değiliz ama etkileri şaşırtıcı

Elektrik faturaları en yüksek gelen faturalar arasında yer alıyor. Bütçeyi oldukça zorlayan elektrik faturalarını düşürmek için tasarruf yöntemleri aranıyor. Ev ekonomisine katkı sağlamak istiyorsanız yaşamınıza katacağınız bazı alışkanlıklar elektrik faturanızı gözle görülür şekilde azaltabilir.

Kadin 22-01-23 10:46

Doğal gazda yeni müjdeler bekleniyor! Faturalara ne zaman yansıyacak? Tarih verdi...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Karadeniz gazıyla ilgili yeni müjde açıklayacağını duyurmasının ardından heyecanlı bekleyiş sürüyor. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. İshak Turan, hemen faturaların ucuzlamasını beklemenin rasyonel bir yaklaşım olmadığını söyledi. Turan, "Halkımız biraz daha sabırlı olursa 1-2 yıl içerisinde bunların faturalara da yansıdığını görebiliriz." ifadelerini kullandı.

Haber 26-12-22 16:43

Doğal gaz zammı tedirginlikle bekleniyor: Doğal gaz faturasını düşürmek mümkün! Faturanızı anında etkileyecek

'Doğal gaza zam geldi mi?' sorusu son günlerde en çok aratılan konular arasında yer alıyor. Kış aylarında artış gösteren doğal gaz faturaları bütçeyi oldukça zorluyor. Vatandaşlar gelecek doğal gaz zammı hakkında tedirginlik yaşıyor. Doğal gaz faturasını düşürmek için çeşitli tasarruf yöntemleri aranıyor. İşte faturanıza anında yansıyacak doğal gaz faturasını düşürme tüyoları...

Kadin 26-12-22 10:58

Isıtmasız bir evde yaşayan kadın ısınma yöntemlerini paylaştı! Ellerinin ve ayaklarının donmasını önlemek için...

Kış aylarının soğuklarından korunmak için kalorifer, elektrikli ısıtıcı gibi birçok ısıtma yöntemi kullanılıyor. Ancak bazı evler ne yapılırsa yapılsın soğuk oluyor. TikTok'ta paylaşım yapan Megan isimli bir kadın ısıtmasız olan evinde ısınmak için kullandığı hileleri paylaştı.

Kadin 20-12-22 11:41

Uzmanlar açıkladı: Tasarruf olsun diyerek yaptığınız büyük hatalar faturanın daha fazla gelmesine sebep oluyor

Yüklü faturalar ev ekonomisinin oldukça zorlanmasına sebep oluyor. Özellikle kış aylarında elektrik ve doğalgaz faturalarını düşürmek için çeşitli yöntemler deneniyor. Bazı tasarruf tüyoları işe yarasa da bazıları faturanın çok daha yüklü gelmesine sebep olabiliyor. Uzmanlar tasarruf için yapılan en yaygın hataları paylaştı.

Kadin 11-12-22 09:43

Evi buz gibi yapıyor faturayı katlıyor! Camdan gelen soğuk nasıl engellenir?

Kış aylarında artan soğuklar nedeniyle gelen faturaların fiyatı giderek artıyor. Birçok kişi evi daha sıcak tutmanın yolunu arıyor. Evi soğutan en temel noktanın camlar olduğu biliniyor. Camlardan gelen soğuğu engellemek için doğru adımların izlenmesi evinizi sıcacık yaparak faturalarınızın düşmesini sağlayabilir.

Kadin 05-12-22 15:31

Yüksek su faturalarına dur diyebilirsiniz! İşte yüklü su faturasını indirecek yöntemler...

Su faturaları bütçeyi zorlayabiliyor. Hayat pahalılığının yaşandığı şu dönemlerde, giderleri azaltmanın yolları sıklıkla araştırılıyor. Bilmeden yapılan birçok hata, su faturasının yüksek gelmesine neden olabilir. Yüksek gelen su faturalarından bazı basit yöntemlerle kurtulabilirsiniz. İşte su faturasını düşürmenin yolları...

Finans 28-11-22 18:08

Elektrik faturası çok geliyor diyenler dikkat! İşte faturayı düşürmenin kesin yolları

Son zamanlarda, yüksek tutarda gelen faturalar için tasarruf yolları sıklıkla araştırılmaya başlandı. Elektrik faturasının çok gelmemesini istiyorsanız, öncelikle elektriğin hangi saatlerde daha pahalı ve ucuz olduğunu bilmenizde fayda var... Önümüzdeki dönemlerde elektrik faturasının çok gelmesinden endişe ediyorsanız, faturaları düşürecek bu kesin yöntemleri deneyebilirsiniz. İşte sonuç veren tasarruf önerileri...

Finans 22-11-22 17:58

Doğalgaz faturalarınızı düşürecek yeni taktik! Çocuğu kişinin haberi bile olmayan pencere taktiği ile evinizi sıcacık tutun

Artan doğalgaz faturası kış aylarının başlamasıyla tüketicileri düşündürmeye başladı. Doğalgaz faturalarının düşük gelmesinin yolu kombiyi kısmak ya da kapatmak olarak düşünülüyor. Ancak birçok farklı yol ile doğalgaz faturasını hafifletmek mümkün. Üstelik bu yollar birçok tüketici tarafından bilinmiyor. İşte doğalgaz faturasını düşürmenin yolları...

Kadin 17-11-22 11:40

Faturalara dikkat! Önemli uyarı geldi: O bedele itiraz edin

Vatandaşalara su faturalarıyla ilgili önemli uyarı geldi. Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin, tüketicilerin faturasına 'diğer' başlığı adı altında bir kalem gelmişse bunu mutlaka su kuruluşuna buradaki ‘diğer’ nedir? diye sorulup, itiraz edilmesi gerektiğini bildirdi.

Finans 15-11-22 15:28

Uzmanlar paylaştı! Dondurucu kullanıyorsanız enerji tasarrufu hilesini mutlaka deneyin

Elektrik faturalarına yansıyan birçok ev aleti bulunuyor. Dondurucu hayatımızı oldukça kolaylaştıran aletlerden olsa da elektrik faturasının oldukça yüklü gelmesine neden olabiliyor. Birçok kişi sırf bu sebeple evine dondurucu almak istemiyor. Uzmanlar enerji tasarrufu için dondurucunuzda kullanmanız gereken hileyi paylaştı.

Kadin 09-11-22 09:21

Paranız cebinizde kalacak! Faturaları bu yollarla yarıya indirin

Kış aylarının gelmesiyle faturalara bir de doğalgaz faturası eklendi. Ancak faturaları büyük ölçüde düşürmenin birçok yolu bulunuyor. Bu faturalarınız yarıya inecek, paranız cebinizde kalacak.

Finans 07-11-22 09:12

Yüksek elektrik faturalarına dur diyebilirsiniz! Bu yöntem kimsenin aklına gelmiyor: Yüklü elektrik faturalarını ortadan kaldırın!

Yüksek elektrik faturaları hayat pahalılığı nedeniyle vatandaşı zorlayabiliyor. Bilhassa kış aylarında doğalgaz ve elektrik faturasını düşürmek için yapılacak yöntemler vatandaşlar tarafından arama motorlarında sorgulanıyor. Ev ekonomisine katkı sağlamak ve elektrik faturasını düşürmek için bazı basit yöntemleri uygulayarak etkili sonuçlar elde edilebiliyor. İşte yüklü elektrik faturalarını ortadan kaldırmak için birkaç ufak püf noktası...

Kadin 03-11-22 14:01

İstanbul'da doğal gaz faturaları taksitle ödenebilecek

İstanbul'da doğal gaz faturaları 31 Mayıs 2023'e kadar kredi kartına vade farksız taksitle ödenebilecek.

Haber 03-11-22 11:17

Doğalgaz faturasından tasarruf etmek için kışa girmeden hemen yapın! Faturayı yüzde 25 azaltır

Kış aylarında artan elektrik ve doğalgaz faturaları oldukça cep yakıyor. Birçok kişi faturaları düşürmek için evde tasarruf nasıl yapılır? diye araştırmalarda bulunuyor. Uzmanlar faturanızı yüzde 25 azaltacak olan yöntemi uygulayarak kış mevsimini çok daha sıcak geçirebileceğinizi vurguluyor.

Kadin 01-11-22 14:32

Elektrik faturasından ve zamandan tasarruf edin! Ütü derdinden kurtulmak için alternatifler

Herkes kıyafetlerinin jilet gibi dümdüz görünmesini istiyor. Ancak günlük koşuşturmacanın içerisinde ütü yapmak oldukça can sıkıcı olabiliyor. Ütü yapmak hem elektrik faturasını oldukça yüklü getiriyor hem de zamanınızı çöpe atıyor. Uzmanlar ütü yerine kıyafetlerinizi düzleştirecek çözüm önerileri sunuyor. Bu yöntemler ile elektrik faturasını düşürebilir, zamanınızı daha aktif hale getirebilirsiniz.

Kadin 26-10-22 15:28

Bu özelliği bilinmiyor: Doğalgaz faturasını katlıyor! Evi daha sıcak tutmak için kontrol edin

Sonbahar aylarının sonlarına yaklaşırken havalar oldukça üşütmeye başladı. Birçok kişi kaloriferlerini yakmaya başladı bile. Kışın gelen yüksek doğalgaz faturalarından şikayet edenler bu sene faturalara yansıyacak fiyatları tedirginlikle bekliyor. Birçok kişi doğalgaz faturasını düşürmenin yollarını arıyor. Ev ekonomisine katkı sağlamak için doğru yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Kadin 24-10-22 09:48

Kışın doğalgaz faturanızı daha az getirecek yöntem! Evinizi sıcacık yapacak

Kış ayları yaklaşırken ev bütçesini düşünenler faturalar konusunda tedirginlik yaşıyor. Her sene artış görülen fatura fiyatları ev ekonomisine zarar veriyor. Birçok insan doğalgazı fazla yakmadan ısınmanın yöntemlerini arıyor. Uzmanlar doğalgaz faturanızdan tasarruf yapmanızı sağlayacak o basit yöntemi paylaştı.

Kadin 19-10-22 07:55

Fark etmeden yapılan bu hata elektrik faturasını ikiye katlıyor! Elektrik faturasını düşürmek için yapmanız gerekenler oldukça basit

Faturalar özellikle kış aylarına girerken çok daha fazla yüklü geliyor. Elektrik faturası en yüksek gelen faturalar arasında bulunuyor. Bu nedenle elektrik faturası tasarruf yöntemleri dikkat çekiyor. Birçok kişi elektrik faturasını düşürmenin yollarını arıyor. Ev ekonomisine katkı sağlamak ve elektrik faturasını düşürmek için aşağıdaki yöntemleri uygulamak etkili sonuçlar sağlıyor.

Kadin 18-10-22 21:44

Ev aletlerini bu şekilde kullandıkları için para ödenecek! Elektrik faturasını yarıya indirir

Faturalar oldukça yüklü masraflara neden oluyor. Özellikle evin içerisinde kullanılan ev aletlerinin ay sonunda elektrik faturasına yansıması bütçeleri zorlayabiliyor. Birçok kişi elektrik faturasından tasarruf etmenin yöntemlerini arıyor. Uzmanlar doğru saatlerde kullanılan ev aletlerinin faturada oldukça düşüş sağlayabileceğini belirtiyor. İngiltere'de bu kış başlayacak uygulama ile ev cihazlarını yoğun olmayan saatlerde kullananlara para ödenecek.

Kadin 07-10-22 09:31

Doğalgaz faturanızı bu yöntemle düşürün! Soğuk havaların evinize girmesini engelliyor

Sonbahar yüzünü göstermeye başladı. Yazlıkların yerini kışlıklar aldı. Hal böyle iken bu kış doğalgazdan tasarruf yolları da sıkça araştırılan konular arasında yer aldı. Evin ısısını artıracak bu yöntemi çoğu kişi bilmiyor! PVC pencere ayarı, ısı tasarrufu konusunda önemli bir fark oluşturuyor.

Finans 29-09-22 20:06

Her yerde o kadını arıyor! Fatura parasını iade edecek: Lütfen benimle iletişime geçsin

Adana’da yaşayan esnaf Doğan Olgun, 6 aydır 5 bin 800 liralık elektrik faturasını ödeyen kadını bulup ona parasını vermek istiyor. Kendi elektriğinin başkası tarafından ödendiğini öğrenen Olgun, parayı vermek için kadını her yerde arıyor. kimsenin hakkının kimsede kalmaması gerektiğini belirten 37 yaşındaki adam, "Biz 6 ay boyunca fatura ödememişiz bu kadın ödemiş. Lütfen bizi izlerse benimle iletişime geçsin ben bu parayı ödemek istiyorum” şeklinde konuştu.

Haber 07-09-22 10:52

Elektrik ve doğal gaz zammı sonrası tek tek hesaplandı: Ne kadar fatura ödeyeceğiz?

Elektrik ve doğal gaz tarifesine yapılan zammın faturalara nasıl yansıyacağı belli oldu. Buna göre İstanbul’da yaşayan dört kişilik bir ailenin aylık elektrik, doğalgaz, su, telefon ve internetten oluşan tüm faturalarının toplamı 2022 Ocak’ta 997,6 TL iken, yeni zamlar sonrası sadece elektrik ve doğalgaz faturaları 850 TL’yi aşacak.

Finans 01-09-22 14:25

Sanayi ustaları geliştirdi! Elektrik faturalarında yüzde 90’a kadar tasarruf sağlayacak cihaz

Elektrik faturalarına gelen zamlar sonrasında tüketiciler tasarruf etmenin yollarını aramaya başladı. Elazığ’da yaşayan ve kaportacılık yapan Suat Çılgın ve yanında bulunan yabancı uyruklu usta Salih Luai Hommadi, elektrik faturalanda yüzde 90’a kadar tasarruf sağlayacak cihaz geliştirdi. Kaporta ustası Çılgın, cihazı devletin desteği ile geliştirmek istediklerini kaydetti.

Finans 25-08-22 11:27