Haftalık Burç Haberleri

2-8 Ekim 2023 haftası burçları neler bekliyor? 2-8 Ekim 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 2-8 Ekim haftası neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bu hafta kararlarınızla alakalı olarak bazı ileriye dönül adımlar atabilirsiniz. Ancak kesin kararlar vermeden önce mutlaka mevcut durumunu değerlendirmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Kadin

18-24 Eylül 2023 haftası burçları neler bekliyor? 18-24 Eylül 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 18-24 Eylül haftası neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bu hafta maddi ve finansal açıdan dikkatli olmanız gereken bir hafta olacak.

Kadin

7-13 Ağustos 2023 haftası burçları neler bekliyor? 7-13 Ağustos 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 7-13 Ağustos haftası neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bu hafta sosyal anlamda zorlanacağız ve iletişim becerilerinize her zamankinden daha fazla ihtiyaç duymanız gereken bir hafta olacak.

Kadin

17-23 Temmuz 2023 haftası burçları neler bekliyor? 17-23 Temmuz 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 17-23 Temmuz haftası neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bu hafta tamamen sosyal becerilerinizin ön planda olduğu bir dönemdesiniz.

Kadin

Haftalık Burç

Haftalık Burç Hakkındaki Haberler Mynet'te. Haftalık Burç Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

15-21 Mayıs 2023 haftası burçları neler bekliyor? 15-21 Mayıs 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 15-21 Mayıs haftası neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bu hafta yepyeni bir yolculuğun başlangıcında size rehberlik eden büyük bir gezegen geçişi başlıyor. Hata yapmayın, yılın en önemli haftalarından biri geldi!

Kadin

8-14 Mayıs 2023 haftası burçları neler bekliyor? 8-14 Mayıs 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 8-14 Mayıs haftası neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bu hafta Ay, Yay burcundaki hareketine devam ederken pazar gününü Balık burcunda bitirecek. Bu gezegensel hareketlenme özellikle karar verme sürecinizde etkili olacak.

Kadin

1-7 Mayıs 2023 haftası burçları neler bekliyor? 1-7 Mayıs 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 1-7 Mayıs haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bu hafta Ay Başak burcundaki hareketine devam ediyor. Bu gezegensel hareketlenme özellik hayatınızda etkili olan kaosu yönetmek için mükemmel bir yol haritası sunuyor.

Kadin

3-9 Nisan 2023 haftası burçları neler bekliyor? 3-9 Nisan 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 3-9 Nisan haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bu hafta Merkür Boğa burcuna geçiyor. Bu gezegensel dizilim özellikle iş ve kariyer anlamında yeni bir dönemin başlangıcına işaret ediyor.

Kadin

27 Mart-2 Nisan 2023 haftası burçları neler bekliyor? 27 Mart-2 Nisan 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 27 Mart-2 Nisan haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bu hafta Merkür ve Jüpiter Koç burcunda buluşuyor. Bu durum özellikle ikili ilişkilerinizle alakalı olarak yeni sorunlarla mücadele etmenize neden olacak. Kendinizi ve sabrınızı sınamanız gereken bir haftadasınız.

Kadin

20-26 Mart 2023 haftası burçları neler bekliyor? 20-26 Mart 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 20-26 Mart 2023 haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bu hafta Ay’ın Balık burcundaki ilerlemesiyle birlikte hayat size yeni sürprizler yapmaya hazırlanıyor. Her zamankinden daha duygusal olabilirsiniz.

Kadin

27 Şubat-5 Mart 2023 haftası burçları neler bekliyor? 27 Şubat-5 Mart 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 27 Şubat-5 Mart 2023 haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bu hafta Ay’ın İkizler burcundaki ilerlemesiyle birlikte yeni fırsatların kapınızı çaldığını fark edeceksiniz.

Kadin

20-26 Şubat 2023 haftası burçları neler bekliyor? 20-26 Şubat 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 20-26 Şubat 2023 haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bu hafta Balık burcunda yaşanacak yeniay yeni başlangıçlara işaret edecek. Uzun zamandır ertelediğiniz bazı durumlar için elinizi taşın altına koymanın tam zamanı!

Kadin

30 Ocak-5 Şubat 2023 haftası burçları neler bekliyor? 30 Ocak-5 Şubat 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 30 Ocak-5 Şubat 2023 haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bu hafta ikili ilişkiler açısından zor bir döneme işaret edecek. Kelimelerin gücüne her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyacaksınız.

Kadin

23-29 Ocak 2023 haftası burçları neler bekliyor? 23-29 Ocak 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 23-29 Ocak 2023 haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bu hafta sosyalleşmek ve diyalog kurmak için harika bir zaman olacak.

Kadin

9-15 Ocak 2023 haftası burçları neler bekliyor? 9-15 Ocak 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 9-15 Ocak 2023 haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bu hafta sosyalleşmek ve diyalog kurmak için harika bir zaman olacak.

Kadin

2 Ocak- 8 Ocak 2023 haftası burçları neler bekliyor? 2 Ocak- 8 Ocak 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 2 Ocak- 8 Ocak 2023 haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için yeni yılla birlikte yeni fırsatların doğmaya başlayacağı bir hafta olacak.

Kadin

19-25 Aralık haftası burçları neler bekliyor? 19-25 Aralık haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 19-25 Aralık haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için işler biraz yavaşlıyor. Bu yavaşlığı olumsuz algılamayın tam tersi işleri dengelemek için fırsat olarak görün.

Kadin

8-14 Ağustos haftası burçları neler bekliyor? 8 Ağustos haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 8-14 Ağustos haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bu hafta hayatın akışını biraz yavaşlatmak durumunda kalabilirler.

Kadin