Meriç Aral Haberleri Ve Son Dakika Meriç Aral Haberleri

Meriç Aral Haberleri Ve Son Dakika Meriç Aral Haberleri

Edebiyat Bölümünde de yan dal eğitimi alarak mezuniyetini tamamladı. Televizyonlardaki yerini ise film asistanlığı yaparak almaya başladı. Oyuncu olarak sektördeki ilk tecrübesi, 2012 yılında Kanal D'de yayınlanan "Sultan" adlı diziyle oldu. Bunun ardından oyunculuk üzerine eğitimler almayı ve mesleki kariyerini geliştirmeyi sürdürdü. Esas ününü 2013-2015 yılları arasında Star TV'de yayınlanan Med Cezir dizisiyle kazandı. Bu dizide "Hale" isimli rolü üstlendi. Yüksek Sosyete, Söz, Kırmızı Oda gibi dizilerin yanında sinema sektöründe de mesleğini icra etti. Unutursam Fısılda, Cingöz Recai gibi filmlerde yardımcı karakter olarak yer alırken Balayı, Hesapta Aşk, Yanımda Kal gibi filmlerde başrolü üstlendi. Başrol olarak oynadığı en son film ise 2020 yılında gösterime sunulan "Biz Böyleyiz" oldu.

Meriç Aral Haberleri

Kırmızı Oda 22. son bölümde Boncuk öldü mü? Kırmızı Oda'nın Doktor Ayşe'si Meriç Aral diziden ayrıldı!

Kırmızı Oda 22. son bölümüyle ekrana geldi. Kırmızı Oda'da Burcu Biricik'in canlandırdığı Boncuk karakterine araç çarptı. Gelinlikte sokakta koşarken kaza geçiren Boncuk'un ölüp ölmediği ise merak konusu oldu. Dizide Doktor Ayşe karakterini canlandıran Meriç Aral ise son Kırmızı Oda'ya son bölümde veda etti. Dizinin sosyal medya hesabından da Kırmızı Oda'nın Doktor Ayşe'si Meriç Aral'a veda paylaşımı yapıldı.

Magazin 30-01-21 02:16

Şebnem Bozoklu ve Meriç Aral'dan makyaj kapışması!

Şebnem Bozoklu ve Meriç Aral sosyal medya üzerinden başlattıkları "Sınır Yok Challenge" yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Şebnem Bozoklu David Bowie makyajıyla dikkat çekti.

Magazin 09-06-20 11:33

Aşk için kurbağa bacağı yediler!

Genç oyuncular Çağlar Ertuğrul ile Meriç Aral, 'Yanımda Kal' filminin bir sahnesinde kurbağa bacağı yediler.

Trend 13-12-18 14:42

Serkan Keskin ve Meriç Aral akşam gezmesinde

“Cingöz Recai” adlı filmin setinde tanışan Serkan Keskin ve Meriç Aral, önceki akşam Kadıköy’de kol kola görüntülendi.

Magazin 08-11-18 10:42

Meriç Aral

Meriç Aral Hakkındaki Haberler Mynet'te. Meriç Aral Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Serkan Keskin ve Meriç Aral ilk kez el ele!

“Cingöz Recai” filminde birlikte rol alan Meriç Aral ve Serkan Keskin önceki akşam Arnavutköy’de el ele objektife yansıdı.

Magazin 10-10-18 09:39

Yüzüklerin Efendisi dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Dünya tarihinin en çok okunan fantastik kitap serilerinden Yüzüklerin Efendisi, dizi oluyor. Amazon, büyük rekabet sonucunda kitabın yayın haklarını aldığını açıkladı. Daha önce Netflix'in de dizi yapmak için teklifte bulunduğu belirtilmişti.

Magazin 14-11-17 02:07

Lahmacun keyfi yarıda kaldı

Serkan Keskin ve Meriç Aral, önceki akşam Cihangir’deki bir kebapçıdaydı.

Magazin 27-10-17 10:31