Oğuzhan Uğur Haberleri Ve Son Dakika Oğuzhan Uğur Haberleri

Oğuzhan Uğur Haberleri Ve Son Dakika Oğuzhan Uğur Haberleri

Oğuzhan Uğur 29 Ocak 1984 tarihinde, Ankara'da doğdu. Türkiye'de birçok farklı ünvana sahiptir. Bunlar arasında müzisyen, film yönetmeni, senarist, karikatürist ve inernet fenomenliği var. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümü'nü kazandı. Film sektörüne üniversite yıllarında girdi. Mustafa Şevki Doğan ve Osman Sınav'ın yanında çalıştı. İlk yönetmenlik ve senaristlik deneyimi ise Ağır Abi filmi ile oldu. 2011 yılında vizyona giren bu filmin ardından 2012 yılında Çok Şükür adı ile ilk albümünü piyasaya sundu. Video klip yönetmenliğini ise Murat Dalkılıç'ın Leyla adlı şarkının klip çekimi için yaptı. Ardından Murat Dalkılıç’la düet yaptı. 2020 yılında Exathlon Challenge Türkiye yarışmasında sunuculuk yaptı.

Oğuzhan Uğur Haberleri

Oğuzhan Uğur milletvekili mi oluyor? “Az önce dördüncü parti de…”

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından deprem bölgesine giderek vatandaşlara destek olan isimler arasında Oğuzhan Uğur da yer almıştı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Uğur bu süreçte sıkça gündem olmuştu. Ünlü isim son paylaşımında milletvekilliği teklifi aldığını açıkladı.

Magazin 20-03-23 17:49

'Yüzbaşı senin dişin bize geçmez' Hasan Atilla Uğur'un Hizbullah anısı yeniden gündem oldu, gelen telefonu ilk kez açıklamıştı

HÜDA PAR'ın Cumhur İttifakı'nı destekleyeceğini açıklamasıyla gündeme gelen Hizbullah terör örgütüyle ilgili emekli Albay Hasan Atilla Uğur'un açıklamaları yeniden gündem oldu. Oğlu Oğuzhan Uğur'un YouTube'daki Babala kanalına katılan emekli Albay Hasan Atilla Uğur, Hizbullah üyesi 2 kişinin gözaltına alınması sırasında yaşadıklarını anlatırken; üst düzey bir yetkilinin gözaltına alınan kişilerin serbest bırakılmasını istediğini iddia etti.

Haber 14-03-23 11:51

Muharrem İnce’nin 6'lı masa yorumu yeniden gündem oldu! Oğuzhan Uğur Yıldız haritası da bakıyor musunuz? deyince...

CHP’nin eski cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin altılı masa hakkında birkaç ay önce yaptığı tahminler gündem oldu. Oğuzhan Uğur yorumları görünce İnce'ye "Yıldız haritası da bakıyor musunuz?" deyince bakın ne yanıt aldı.

Magazin 05-03-23 07:14

Kızılay çadırları gündemdeydi... Oğuzhan Uğur Kerem Kınık'ın sözlerini paylaştı: Artık dövmezler sanırım

Kahramanmaraş depremlerinin ardından Haluk Levent'in Kızılay'dan çadır aldığı iddiası gündem olmuştu. Tarafların açıklamalarından sonra Oğuzhan Uğur da sessiz kalamadı ve bir paylaşım yaptı.

Magazin 27-02-23 14:14

Hakkında soruşturma açılmıştı... Oğuzhan Uğur: Biz arayınca inme iniyor artık yetkililere...

Sosyal medya fenomeni Oğuzhan Uğur hakkında Kahramanmaraş ve Hatay'da baraj duvarlarının patladığı yönünde paylaşım yaptığı gerekçesiyle 'Halkı yanıltıcı bilgiyi alenen yayma' suçundan resen soruşturma başlatılmıştı. Depremin ilk gününden beri yardım kampanyaları düzenleyen Uğur "Biz arayınca inme iniyor artık yetkililere..." dedi.

Magazin 23-02-23 14:18

Oğuzhan Uğur Hatay depremi sonrası Malesef diyerek paylaştı!

Kahramanmaraş merkezli iki depremin ardından bugün Hatay’dan üzen bir haber daha geldi. Hatay’da meydana gelen 6,4 ve 5,8 büyüklüğünde deprem sonrası Oğuzhan Uğur sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Uğur açıklamasında Hatay’da gerçekleşen depremin ardından son durum hakkında bilgi verdi.

Magazin 20-02-23 21:46

Oğuzhan Uğur paylaştı! Sağlam kalan evlerin kiralarını üç katına çıkaranlar...

Babala TV kurucusu Oğuzhan Uğur büyük deprem sonrası paylaşımlarıyla ve yardımlarıyla gündeme geliyor. Oğuzhan Uğur son olarak fırsatçılara dair bir paylaşım yaptı. Ünlü fenomen "Benim için insan kaybı, verilerden çok daha büyük oldu" dedi.

Magazin 20-02-23 08:49

Oğuzhan Uğur'un acı günü! Depremde hayatını kaybeden arkadaşını böyle uğurladı: O gitti, biz kaldık

6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş'taki 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki deprem Hatay, Malatya, Adıyaman, Diyarbakır ve diğer çevre illeri derinden etkiledi. Deprem bölgesindekilerin yardımına koşan isimlerden biri de Oğuzhan Uğur oldu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Uğur, arkadaşının deprem nedeniyle vefat ettiğini duyurdu. İşte detaylar...

Magazin 17-02-23 15:46

Oğuzhan Uğur, 'Türkiye Tek Yürek' kampanyası yayınına bağlanmak istedi ama...

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin tepki gösterdiği Oğuzhan Uğur da 'Türkiye Tek Yürek' kampanyasına bağlanarak bağış yapmak istedi. Oğuzhan Uğur yayına bağlanamadı ama bağış yapmayı da ihmal etmedi.

Magazin 16-02-23 07:16

Deprem sonrası 'baraj' paylaşımları nedeniyle soruşturma başlatılan Oğuzhan Uğur ifade verdi! 'Verileri savcıyla paylaştık belgeleriyle kanıtlarıyla sunduk'

Türkiye deprem felaketinde can kayıplarına ağlarken peş peşe önemli gelişmeler de yaşanıyor. Kahramanmaraş ve Hatay'da baraj duvarlarının patladığı yönünde paylaşım yaptığı gerekçesiyle 'Halkı yanıltıcı bilgiyi alenen yayma' suçundan resen soruşturma başlatılan sosyal medya fenomeni Oğuzhan Uğur ifadesini verdikten sonra adliyeden ayrıldı. Uğur, konunun kendi kanallarından atılan tweetten kaynaklanmadığını belirtti ve "Tam olarak sahadan provoke edildiğini belgeleriyle kanıtlarıyla sunduk" dedi.

Haber 13-02-23 14:41

Şahan Gökbakar'dan ifade veren Oğuzhan Uğur'a destek! Sadece iyilik için çabaladılar

Sahip olduğu Babala TV'de Kahramanmaraş Kumçatı köyünde barajın çatladığı ve Hatay Yarseli Barajı’nın duvarının çatladığı yönünde paylaşımlarda bulunduğu için hakkında soruşturma açılan Oğuzhan Uğur ifade verdi. Uğur'a pek çok destek mesajı yağarken Şahan Gökbakar da sessiz kalmadı.

Magazin 13-02-23 13:52

Son dakika: Deprem sonrası barajlar hakkındaki paylaşımları nedeniyle soruşturma başlatılmıştı! Oğuzhan Uğur ifade vermeye geldi

Son dakika haberi: Depremlerin ardından "BaBala TV" adlı sosyal medya hesabından Kahramanmaraş Kumçatı Köyü'nde barajın çatladığı ve Hatay Yarseli Barajı’nın duvarının çatladığı paylaşımları sonrası hakkında soruşturma başlatılan sosyal medya fenomeni Oğuzhan Uğur, ifade vermek için Savcılığa geldi.

Haber 13-02-23 10:31

Son dakika: Oğuzhan Uğur hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı! Ünlü fenomen kendini o sözlerle savundu

Son dakika haberi... Kahramanmaraş merkezli 2 deprem afeti sonrası BaBala TV isimli sosyal medya hesabından Kahramanmaraş Kumçatı Köyü'nde barajın çatladığı ve Hatay Yarseli Barajı’nın duvarının çatladığı yönünde paylaşımlarda bulunan Oğuzhan Uğur hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Oğuzhan Uğur konuya dair videolar çekerek kendini savundu. Uğur "Elimizde görüntüler var ama burada paylaşamıyorum" dedi.

Haber 12-02-23 18:28

Deprem sonrası yardım yağıyordu... Oğuzhan Uğur paylaştı! Belki kızacak ama Tarkan’ın adını...

Kahramanmaraş'ta gerçekleşen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde 5. güne geldi. Türkiye tek bir yürek oldu ve her yerde elinden geleni yapmaya çalışıyor. Son olarak Oğuzhan Uğur, Tarkan ile ilgili yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Tarkan açıklamadan sonra sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 10-02-23 15:38

Oğuzhan Uğur büyük yıkımın olduğu Hatay'da! 16 adet iş makinesi buldu... Cüneyt Özdemir'e bağlanıp isyan etti: Çok zoruma gidiyor. Başımı belaya sokmak istemiyorum

Türkiye'de büyük yıkıma sebep olan Kahramanmaraş depremi sonrası yıkım olan 10 ilde çalışmalar sürüyor. Enkaz altında olan onlarca insan için ilk saatten beri çalışan Oğuzhan Uğur Hatay'a gitti. Oğuzhan Uğur'un Cüneyt Özdemir'e bağlanıp yaptığı sitem dolu konuşma gündem oldu.

Magazin 08-02-23 10:43

Elbistan'da enkaz altından Oğuzhan Uğur'un ekibine ulaştılar! Kötü haberi verdi: Bebeği donarak ölmüş

Kahramanmaraş'ı ve çevre illeri yıkan iki büyük deprem... Acı bilanço her geçen dakika artmaya devam ederken yardım için elinden geleni yapan Oğuzhan Uğur'un paylaşımı herkesi yıktı. Elbistan'da bebeğiyle göçük altında kalan anne bebeğinin öldüğünü söyledi.

Magazin 07-02-23 11:06

Oğuzhan Uğur Kahramanmaraş depremi sonrası yardım çığlıklarını paylaştı! Kafayı yiyeceğim artık!

Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem sonrası dört bir yandan yardım çığlıkları yükseliyor. Pek çok ilden gelen yıkım haberi sonrası Oğuzhan Uğur da yardım çığlıklarını paylaştı. Uğur "Kafayı yiyeceğim artık!!! İlk değil, ikinci değil! Nasıl olur abi!" diyerek duygularını aktardı.

Magazin 06-02-23 07:46

Cüneyt Özdemir Oğuzhan Uğur'la dalga geçti! Hayko Cepkin'den yanıt gelince ortam gerildi

Oğuzhan Uğur, 14 Mayıs'ta yapılması planlanan seçimler için verileri alıp yayın yapacaklarını açıklatınca Cüneyt Özdemir komedyeni ti'ye aldı. Özdemir'in son olarak yayınında söylediği sözlere Hayko Cepkin'den yanıt geldi. İkilinin arasındaki yazışma ise sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 31-01-23 14:11

Oğuzhan Uğur ve Cüneyt Özdemir'in seçim yayını açıklamalarına Dilara Gönder'den yanıt: Sıkıntı yaşarsanız...

YouTube'daki Babala TV kanalında yaptığı Mevzular Açık Mikrofon programıyla gündemde olan Oğuzhan Uğur, Mayıs ayındaki seçimle ilgili yaptıkları anlaşmayı duyurdu. Uğur "AA ilk defa seçim günü bir YouTube kanalı ile veri paylaşacak. O da biziz, ana akım medyadan geri kalmayacağız" dedi. Cüneyt Özdemir ise "Bizimle de paylaşıyorlar güzel kardeşim" yanıtını verdi. Dilara Gönder'in Uğur'un paylaşımına yaptığı yorum ise dikkat çekti. Uğur esprili yazışmaları "Ortalık karıştı" notuyla paylaştı.

Haber 27-01-23 23:49

'Dayak yiyip, geri kaçmış' demişti! Oğuzhan Uğur, Fatih Terim'den özür diledi: 'R, R, R!'

Ünlü YouTuber Oğuzhan Uğur, son olarak Galatasaray'da görev yapan teknik direktör Fatih Terim'den özür diledi. Son dönemdeki formatı Mevzular Açık Mikrofon ile sık sık gündeme gelen Uğur, tecrübeli teknik adam hakkında geçmişte sarf ettiği sözler nedeniyle bir yazı yayımladı.

Spor 25-01-23 22:31

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Mevzular Açık Mikrofon'a katılıyor! Oğuzhan Uğur, Ekibi bize ulaştı diyerek duyurdu...

Genellikle siyasileri ağırladığı Mevzular Açık Mikrofon programıyla gündemde olan Oğuzhan Uğur, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile ilgili flaş bir paylaşım yaptı. Babala TV'nin sahibi olan Uğur, sarı - lacivertli kulübün başkanı Koç'un ekibinin kendilerine ulaştığını ve yakında bir yayın yapılacağını duyurdu. İşte detaylar...

Spor 25-01-23 17:33

Babala TV'nin sahibi Oğuzhan Uğur 'Ben evime roket yedim!' diyerek itiraf etti! 'Öldürülmesini bekliyordum ama...'

Siyasileri ağırladığı, Mevzular Açık Mikrofon programıyla gündemde olan YouTube kanalı Babala TV'nin sahibi Oğuzhan Uğur, Katarsis'e konuk oldu. Uğur, çocukluğundan bugüne tüm hayat hikayesini Uzman Psikolog Gökhan Çınar'a anlatırken duygusal anlar yaşadı. Kimseyle dertleşemediğini söyleyen Uğur, "Arabamda mermi bulduğumda bunu anlatmak istedim ama, kimse beni dinlemiyor kime anlatacağım. Çok yakınımdaki insanlar da dinlemedi, hayal kırıklığına uğradım" dedi.

Haber 15-12-22 08:12

Aylık gelirim 30 bin TL demişti! Oğuzhan Uğur'a içine döken CZN Burak: Şirketten pay istemiyorum

CZN Burak adıyla tanınan sosyal medya fenomeni Muhammed Burak Özdemir, davada aylık gelirinin 30 bin TL olduğunu açıklayınca büyük tepki çekmişti. Oğuzhan Uğur’un YouTube’daki programına katılarak içine döken CZN Burak işin aslını anlattı ve "Şirketten pay istemiyorum" dedi. İşte CZN Burak'ın aylık gelir açıklaması...

Magazin 25-11-22 10:23

Ünlü YouTuber Oğuzhan Uğur, Ankara'da gözaltına alındığını duyurdu

YouTuber Oğuzhan Uğur, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda hakkında yakalama kararı olduğunu ve gözaltına alındığını duyurdu.

Magazin 19-11-22 11:49

Oğuzhan Uğur'un Babala TV'deki programında ilginç anlar! Ece Üner tuvalete giderken mikrofonunu açık unutunca salon kahkahaya boğuldu

Oğuzhan Uğur'un Babala TV'de yayınlanan Mevzular Açık Mikrofon programında ilginç anlar yaşandı. Ünlü sunucu Ece Üner, program esnasında lavaboya gitmek istedi. Mikrofonunun açık olması nedeniyle Ece Üner'in sesi yayına gitti. Duruma müdahale eden Oğuzhan Uğur'un "Arkadaşlar mikrofonu kapatır mısınız. Devamı da olacak belli ki" sözleri ise stüdyoyu kahkahalara boğdu.

Magazin 26-10-22 10:55

Nevşin Mengü, Oğuzhan Uğur'un programına neden katılmadığını açıkladı! Jahrein yanıt verdi! Sosyal medyada gündem olan tartışma

Gazeteci Nevşin Mengü ile Jahrein adıyla bilinen Ahmet Sonuç arasında yaşanan polemik sosyal medyada gündem oldu. Mengü, sosyal medya yasasının tartışılacağı Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon programına, konukların arasında Jahrein olduğunu görünce katılmaktan vazgeçtiğini söyledi. "Adamı ciddiye aldık, bizim hatamız. Dijital zorbalık yapıyor, aynı ortamda bulunmam" diyen Mengü'ye, sosyal medya fenomeni Jahrein'den yanıt geldi. Jahrein "Nevşin kendisi gerçek bir zorbadır asıl" dedi.

Magazin 17-10-22 21:52

Oğuzhan Uğur'dan yeni açıklama! FETÖ firarisi Hakan Şükür'ü programına davet etmiş sonra silmişti: Şimdi korkak diyecekler ama...

FETÖ firarisi eski futbolcu Hakan Şükür'ü, kurucusu olduğu Babala TV isimli Youtube kanalındaki programına davet eden ve daha sonra yaptığı paylaşımı silen Oğuzhan Uğur'dan yeni açıklama geldi. "'korkak' diyecekler ama ben hatamı kabul ederim" diyen Uğur, babasıyla konuştuğunu ve aceleyle, tartmadan paylaşım yaptığını söyledi.

Haber 17-10-22 13:42

Oğuzhan Uğur'un FETÖ firarisi Hakan Şükür tweeti olay oldu! Önce programına davet etti, sonra sildi

Babala TV isimli YouTube kanalı üzerinden program yapan ve son günlerde konuk aldığı siyasi isimlerle gündem olan Oğuzhan Uğur'un son paylaşımı olay yarattı. FETÖ firarisi eski futbolcu Hakan Şükür'ü programına davet eden Uğur, gelen tepkiler sonrası geri adım attı. Uğur, söz konusu paylaşımını kaldırdı.

Haber 16-10-22 11:43

Oğuzhan Uğur, Mevzular Açık Mikrofon'dan sonra yeni formatını duyurdu ve meydan okudu: Ne telefonlar aldım ama yapacağız kusuruma bakmasınlar

YouTube kanalı Babala TV'deki Mevzular Açık Mikrofon programıyla milyonlar tarafından izlenen Oğuzhan Uğur, yeni formatını duyurdu. Siyasi liderlerin konuk edildiği ve gençlerin sorular sorduğu programa imza atan Oğuzhan Uğur, bu defa da geçmişte kapanan ünlü davaları tekrar masaya yatıracaklarını açıkladı. Uğur, eski hakim ve savcılarla çekeceği programı açıkladıktan sonra ise çok sayıda telefon aldığını belirterek "Yapacağız kusuruma bakmasınlar" dedi.

Magazin 12-10-22 22:04

Oğuzhan Uğur'un videosunu görünce Mustafa Sarıgül küplere bindi! Ne zıkkımsa, çağırsın gideyim dedi, yanıt gecikmedi

Babala TV Youtube kanalında "Mevzular Açık Mikrofon" programını yapan Oğuzhan Uğur, Mustafa Sarıgül'ü önce kızdırdı, sonra gönlünü aldı. Uğur'un kendisiyle ilgili sözlerini duyan Sarıgül adeta küplere binmiş, "Ne zıkkımsa, çağırsın gideyim" demişti. Sarıgül'ü kızdıran Uğur ise "Başkanım bekliyoruz. Ortam sizin." diyerek adeta gönlünü aldı.

Haber 04-10-22 15:54

Son dakika: Şehit Yusuf Ataş'ın vasiyet görüntüleri yürekleri dağladı! Ünlü isimlerden sosyal medya art arda paylaşımlar geldi

Son dakika haberi... Türkiye, Şehit Yusuf Ataş'ın vasiyetini konuşuyor. Şehidin vasiyetini anlattığı görüntüler sosyal medyada gündem oldu. Haluk Levent, Oğuzhan Uğur, İzzet Çapa gibi birçok ünlü isimden de art arda paylaşımlar geldi. Öte yandan şehit Yusuf Ataş'ın vasiyetine ilişkin LÖSEV, sosyal medyadan bir açıklama yayınladı. İşte detaylar...

Magazin 02-10-22 09:42

Ümit Özdağ, Binali Yıldırım, Abdullah Gül... Davutoğlu'ndan birbirinden önemli açıklamalar! O teklif ayakta alkışlandı

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, Youtube'daki "Mevzular Açık Mikrofon" programına konuk oldu. Birbirinden önemli açıklamalarda bulunan Davutoğlu, "Ümit Özdağ ile karşı karşıya gelir misiniz?" sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi. Altılı masa ve cumhurbaşkanı adayı konusunda da konuşan Davutoğlu, Binali Yıldırım ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. Öte yandan Davutoğlu'nun yaptığı bir teklif, salonda büyük alkış aldı.

Haber 27-09-22 11:37

Oğuzhan Uğur kimdir, aslen nereli? Oğuzhan Uğur kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

YouTube hesabından yayımladığı 'Mevzular Açık Mikrofon' programına pek çok siyasetçinin katıldığı ve açıklamalarıyla gündem olan Oğuzhan Uğur'un kim olduğu ve hayatı merak ediliyor. Farklı mesleklerle uğraşan isim, YouTuberlık dışında müzik sektörü ile de ilgilenmişti. Peki Oğuzhan Uğur kimdir, kaç yaşında? Oğuzhan Uğur ne iş yapıyor, şarkıları neler? İşte hayatı ve merak edilenler...

Magazin 20-08-22 11:20

Ömer Faruk Gergerlioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Ömer Faruk Gergerlioğlu hayatı ve biyografisi!

Ömer Faruk Gergerlioğlu, Oğuzhan Uğur'un moderatörlüğünü üstelendiği programda konuştu. Konuk olduğu programın ardından sosyal medyada gündem olan HDP'li Kocaeli milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu günün en çok araştırılan isimleri arasın da bulunuyor. Peki Ömer Faruk Gergerlioğlu kimdir? Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun hayatı ve biyografisi haberimizde...

Haber 19-08-22 13:16

Melih Gökçek'in Aboubakar paylaşımı olay olmuştu! Oğuzhan Uğur ağzını bozdu... Olay sözler

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in sosyal medyayı sallayan Vincent Aboubakar paylaşımının yankıları sürüyor. Sosyal medyanın diline düşen Gökçek bu paylaşımı danışmanının yaptığını söyleyince Oğuzhan Uğur kendini tutamadı. Ağzını bozan Uğur'un ironik paylaşımı sosyal medyadan gündem yarattı. İşte Gökçek'in paylaşımı ve Oğuzhan Uğur'un yaptığı yorumun detayları...

Magazin 19-08-22 08:56

2023 seçimlerinde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu ikinci tura kalırsa Ümit Özdağ kimi destekleyecek? Çok konuşulacak yanıt...

Youtube'da yayınlanacak olan Mevzular Açık Mikrofon programının ilk konuğu Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ oldu. Özdağ, 2023 genel seçimlerinde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun ikinci tura kalması halinde kimi destekleyeceği sorusuna çok konuşulacak bir yanıt verdi.

Haber 01-08-22 23:57

Oğuzhan Uğur'un acı günü

Şarkıcı ve YouTuber Oğuzhan Uğur, köpeği Sushi'nin öldüğünü sosyal medyadan duyurdu. Uğur çok sevdiği köpeğine "Hoşça kal Suşi" notuyla veda etti.

Magazin 15-04-22 00:32

Müjde Uzman ve Oğuzhan Uğur cephesinde flaş gelişme

Bir dargın bir barışık ilişkileriyle sık sık gündeme gelen Oğuzhan Uğur ile Müjde Uzman, aralarındaki buzları yeniden eritti. 4 kez ayrılıp barışan çiftin, aşklarına 5. kez şans verdiği ortaya çıktı.

Magazin 12-03-22 08:26

Oğuzhan Uğur'dan eski sevgilisi Müjde Uzman'a teşekkür!

Müzisyen ve YouTuber Oğuzhan Uğur, dijital platformda Canan Özgen'in sunumuyla yayınlanan '40' programına katıldı. Müjde Uzman'la birlikteliği boyunca 'Ayrıldılar' ve 'Yeniden barıştılar' haberleriyle gündeme gelen Uğur, ünlü oyuncu ile neden ayrıldıklarını ilk kez açıkladı.

Magazin 05-03-22 15:32

Tarkan'ın Geççek şarkısı için 'Bot' iddiası! Oğuzhan Uğur'dan açıklama

Tarkan'ın Geççek şarkısı günün en çok konuşulan konuları arasında... Misvak dergisi tarafından şarkının izlenme sayısı hakkında ilginç bir iddia ortaya atmıştı. Bu iddia sonrasında konu hakkında Oğuzhan Uğur’dan açıklama geldi.

Magazin 18-02-22 12:27

Oğuzhan Uğur faturayı görünce ağzını bozdu! Ev kiramdan fazla elektrik faturam var

Oğuzhan Uğur gelen zamlardan sonra paylaşım yaptı. Elektrik faturasını görünce şoke olan Oğuzhan Uğur "Ev kiramdan fazla elektrik faturam var" dedi. Yeşim Salkım, Seray Sever ve Gülse Birsel de daha önce faturalarını paylaşmıştı.

Magazin 31-01-22 15:46

Oğuzhan Uğur ve Müjde Uzman yine ayrıldı!

Geçtiğimiz haziran ayından bu yana bir dargın bir barışık birlikte olan oyuncular Oğuzhan Uğur ile Müjde Uzman, ilişkilerinde bir kez daha ayrılığı gördü.

Magazin 12-01-22 14:18

Oğuzhan Uğur ile Müjde Uzman 4. kez barıştı

Müzisyen ve YouTuber Oğuzhan Uğur ile ünlü oyuncu Müjde Uzman, çalkantılı ilişkilerine 4. kez şans verdi. Geçtiğimiz haziran ayında aşk yaşamaya başlayan ve bir dargın bir barışık ilişkileriyle sık sık gündeme gelen Oğuzhan Uğur ile Müjde Uzman, aralarındaki buzları yeniden eritti.

Magazin 14-12-21 15:42

Oğuzhan Uğur'dan Müjde Uzman açıklaması!

YouTube'da çektiği videolar ile adından söz ettiren Oğuzhan Uğur, BloombergHT'de yayınlanan "Aslı Şafak’la İşin Aslı" programına konuk oldu. Programda gelecek planlarından bahseden Uğur, özle hayatıyla ilgili de konuştu. Ünlü isim, oyuncu sevgili Müjde Uzman'la ayrıldıklarını doğruladı.

Magazin 30-11-21 17:18

Müjde Uzman'ın kasımda deniz keyfi!

Müjde Uzman, kasım ayının ortasında Ayvalık'ta denize girdi. Siyah mayosu ile objektif karşısına geçen ünlü oyuncu, o anları da Instagram'dan paylaşmayı ihmal etmedi.

Magazin 21-11-21 08:07

Tacize müdahale eden Oğuzhan Uğur: Beş altı adam, biri tabancasını çeviriyor parmağıyla

Youtuber Oğuzhan Uğur, dün gece program çekimi sonrasında otoparka giderken kadınları taciz eden bir grupla tartışma yaşadığını duyurdu.

Magazin 18-11-21 21:11

Hande Sarıoğlu Oğuzhan Uğur'da bomba açıklamalar yaptı! Ben seksiyim

Spiker Hande Sarıoğlu Oğuzhan Uğur'un programına konuk oldu. Hakkında yapılan haberlerle ilgili konuşan spiker ayak okşatma, şarkı söyleme gibi şeyleri dalga geçmek için yaptığını söyledi.

Magazin 09-11-21 11:08

Müjde Uzman ile Oğuzhan Uğur'dan ayrılık sonrası romantik yemek

Geçtiğimiz ay yollarını ayıran Müjde Uzman-Oğuzhan Uğur çifti, aralarındaki buzları eritti. Çift, önceki gün Kuruçeşme'deki bir mekanda sarmaş dolaş vakit geçirdi.

Magazin 13-10-21 09:14

Oğuzhan Uğur'a 'İslami değerlere hakaret, ırkçılık' suçlaması! İfade verdi

Sosyal medya platformundaki kanalında yayınlanacak programın fragman içeriğinde İslami değerlere hakaret ettiği iddiasıyla hakkında "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçundan soruşturma yürütülen sosyal medya fenomeni Oğuzhan Uğur savcılığa ifade verdi. Uğur, "Kaçak göçmen sorununa dikkat çekmek için böyle bir video çektik" diyerek suçlamayı reddetti.

Magazin 04-10-21 16:55