Danilo Zanna kimdir?

Danilo Zanna kimdir?

Masterchef Türkiye ile kendini ekran başındakilere sevdiren Danilo Zanna, 1982 senesinde İtalya’da dünyaya gelmiştir. İtalyan asıllı şef, kariyerine aile restoranlarında çalışarak başlamıştır. İtalya’daki yaşamı esnasında Gastronomi okuyan Danilo Zanna, sonraları Türkiye’ye yerleşerek kendi restoranını açmıştır. Türkiye’de çeşitli TV şovlarına katılan ve sempatik kişiliği ile izleyenlerine kendini sevdiren Zanna, çeşitli workshoplar ve eğitimler düzenleyerek, gastronomi öğrencilerine danışmanlık da yapmaktadır. Masterchef Türkiye ile herkesçe bilinen hale gelse de Zanna, ilk olarak 2015 yılında ATV’de yayınlanan “Elin Oğlu” programı ile tanınmıştır. Tuğçe Demirbilek ile 2012 yılında dünya evine giren ünlü şefin bu evlilikten bir oğlu vardır. Çeşitli programların sunuculuğunu yapan Danilo Zanna, TV programları ile bilinir.

Danilo Zanna Haberleri

Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek bir arada

Danilo Zanna, eski eşi Tuğçe Demirbilek ile oğullarının doğum gününde buluştu. Demirbilek ve Zeno ile objektif karşısına geçen Zanna, o anları Instagram'dan paylaştı.

Magazin 03-05-2022 08:36

MasterChef 2022 ne zaman? MasterChef Türkiye yeni sezon başvurusu nasıl yapılır?

MasterChef 2022 ne zaman? sorusunun yanıtı, TV 8'in sevilen yemek yarışması için başvuruların alınmaya başlamasının ardından merak konusu oldu. Televizyon izleyicileri ve yarışmada yer almak isteyen kişiler, MasterChef 2022 ne zaman? MasterChef Türkiye yeni sezon başvurusu nasıl yapılır? soru ve konu başlıklarını internette araştırmaya başladı. İşte Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri üyesi olduğu yarışmaya ilişkin detaylar...

Magazin 22-04-2022 14:25

MasterChef Danilo Zanna'nın sevgilisi kimdir? Eda Alkaya nereli ve kaç yaşında? Mesleği nedir?

MasterChef Danilo Zanna'nın sevgilisi kimdir? sorusunun yanıtı basında yer alan haberlerin ardından merak konusu oldu. Ünlü şef, eski eşi Tuğçe Demirbilek'ten geçtiğimiz yıl boşanmıştı. Peki MasterChef Danilo Zanna'nın sevgilisi kimdir? Eda Alkaya nereli ve kaç yaşında? Mesleği nedir? İşte MasterChef'in sevilen jürisinin özel hayatına ilişkin bilgiler...

Magazin 18-04-2022 17:46

MasterChef'in ünlü şefi Danilo Zanna'nın sevgilisiyle pozları olay oldu! Tuğçe Demirbilek'ten boşanmıştı

Tuğçe Demirbilek'ten kısa süre önce boşanan MasterChef'in ünlü şefi Danilo Zanna yeni aşka yelken açtı. Danilo Zanna sevgilisiyle yeni yaşını kutladı ve sarmaş dolaş pozlar vermeyi de ihmal etmedi. İşte Danilo Zanna'nın yeni aşkı...

Magazin 18-04-2022 15:22

Danilo Şef'e Masterchef yarışmacılarından sürpriz doğum günü

MasterChef Türkiye'nin sempatik jürisi Danilo Zanna dün 40. yaşını kutladı. İzmir'deki restoranında Masterchef yarışmacılarından sürpriz doğum günü yaptığı Danilo Şef, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin 16-04-2022 11:38

Öyle bir cevap verdi ki! Somer Sivrioğlu'ndan 'Danilo mu Mehmet mi?' sorusuna şaşırtan yanıt: 'Danilo'yu severim ama...'

MasterChef Türkiye'nin sevilen şefi Somer Sivrioğlu, Mehmet Demirkol'un YouTube'da yayınlanan programına konuk oldu. Demirkol'un 2 seçenek vererek yönelttiği soruları yanıtlayan Sivrioğlu, "Danilo mu, Mehmet mi?" sorusuna verdiği yanıtla gülümsetti.

Magazin 18-03-2022 11:06

MasterChef Türkiye finalistleri hakkında çalıntı tabak iddiası! Sosyal medya çalkalandı

MasterChef Türkiye 2021 sezonunda, finale sayılı saatler kala, sosyal medyada çalıntı tabak iddiası gündeme geldi. Hasan Biltekin'in yarışma boyunca yaptığı birçok tabağın, yabancı şeflerden çalıntı olduğu öne sürüldü.

Magazin 14-01-2022 21:52

Son dakika: MasterChef şampiyonu kim oldu? MasterChef finalde Eren mi Hasan mı kazandı? MasterChef 2021 şampiyonu canlı yayında belli oldu

Son dakika haberi: MasterChef şampiyonu belli oldu. MasterChef 2021'in 14 Ocak Cuma final bölümünde Eren Kaşıkçı ve Hasan Biltekin şampiyonluk için yarıştı. Hasan ve Eren, 3 ayrı etaptan oluşan final bölümünde yaptıkları yemeklerle jürinin karşısına çıktı. MasterChef büyük finalde Türk ve uluslararası mutfaklardan yemekler yapıldı. Hasan ve Eren canlı yayında 'bostan' ve 'hayat' isimli imza tabaklarını yaptı. MasterChef şampiyonu canlı yayında açıklandı. Peki MasterChef şampiyonu kim oldu?

Magazin 14-01-2022 21:01

Kırmızı Oda neden yok? Kırmızı Oda yeni bölüm ne zaman?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisi, TV8'in sevilen yapımları arasında yer alıyor. Dizinin 14 Ocak Cuma günü yayın akışında yer almaması, ''Kırmızı Oda neden yok?'' ve ''Kırmızı Oda yeni bölüm ne zaman?'' sorularını akıllara getirdi.

Magazin 14-01-2022 15:40

MasterChef Hasan Biltekin'in final tabağı sosyal medyada topa tutuldu! ''Çantanı topla köyüne git!''

MasterChef Türkiye 2021 sezonunun şampiyonu Eren Kaşıkçı oldu. Finalde Eren Kaşıkçı ile mücadele eden Hasan Biltekin'in final turunda şeflere sunduğu tabak, sosyal medyada alay konusu oldu.

Magazin 14-01-2022 09:32

MasterChef'te büyük finale kim kaldı? Kendi menüleriyle yarıştılar! 11 Ocak MasterChef'te ilk finalist kim oldu?

MasterChef Türkiye'nin 11 Ocak Salı ekrana gelen son bölümünde yarı final heyecanı yaşandı. MasterChef'te ilk 3 yarışmacı arasına giren Eren Kaşıkçı, Tahsin Küçük ve Hasan Biltekin, büyük finale kalabilmek için yarıştı. 'Kırmızı' konseptli oyunda, yarışmacılar kendi menülerini oluşturdu. 14 Ocak Cuma günü final yapacak olan MasterChef'te, zorlu 3 oyun sonrasında ilk finalist belli oldu. Peki MasterChef'te kim kazandı? MasterChef'te ilk 2'ye adını yazdıran yarışmacı kim oldu?

Magazin 12-01-2022 00:26

MasterChef'te ilk üçe kalan ikinci yarışmacı kim oldu? Kaderlerini 'Ben saksı değilim' yemeği belirledi

MasterChef Türkiye'nin 9 Ocak Pazar akşamı ekrana gelecek olan son bölümünde çeyrek final heyecanı yaşandı. Aylardır süren MasterChef maratonunda ilk 3 yarışmacı arasına adını yazdıran ilk isim Eren olmuştu. MasterChef'te çeyrek finalist olan Sergen, Tahsin ve Hasan arasında nefes kesen bir mücadele yaşandı. Yarışmacıların kaderini ise son turdaki 'Ben saksı değilim' yemeği belirledi. Puanlama sonunda ise bir yarışmacı daha ilk 3 arasına girdi. Peki, MasterChef’te kim kazandı?

Magazin 10-01-2022 07:31

MasterChef'te son finalist kim oldu? Şef ceketini Dilara mı Tahsin mi giydi? 6 Ocak MasterChef'ten kim elendi?

MasterChef 2021'in 6 Ocak Perşembe ekrana gelen son bölümünde Tahsin Küçük ile Dilara Başaran çeyrek finale yükselebilmek için mücadele etti. MasterChef'te ilk üç çeyrek finalist Hasan, Sergen ve Eren olmuştu. Tahsin ve Dilara ise çeyrek finale adını yazdırarak ve şef ceketini giyebilmek için, konuk şef Osman Sezener’in özel tarifini yaparak yarıştı. Şeflerin tadımları sonunda ise bir isim MasterChef'ten elendi. Peki MasterChef'te çeyrek finale kim kaldı? Şef ceketini kim giydi, kim elendi?

Magazin 07-01-2022 00:42

MasterChef'te üçüncü finalist kim oldu? Şef ceketini hangi yarışmacı giydi? 5 Ocak MasterChef 2021'de çeyrek finale kim kaldı?

MasterChef 2021'in 5 Ocak Çarşamba ekrana gelen son bölümünde yarışmacılar, çeyrek finale yükselebilmek için mücadele etti. MasterChef'te ilk iki çeyrek finalist Hasan ve Sergen olmuştu. Tahsin, Dilara ve Eren ise çeyrek finale kalıp, şef ceketini giymek için tezgah başına geçti. Yarışmacılar, ünlü şef Ömür Akkor'un özel menüsündeki yemekleri yaparak yarıştı. Puanlama sonunda MasterChef'in üçüncü çeyrek finalisti belli oldu. Peki MasterChef'te çeyrek finale kim kaldı? Şef ceketini kim giydi?

Magazin 06-01-2022 00:26

MasterChef'te ikinci finalist kim oldu? Şef ceketini hangi yarışmacı giydi? 4 Ocak MasterChef 2021'de çeyrek finale kim kaldı?

MasterChef 2021'in 4 Ocak Salı ekrana gelen son bölümünde yarışmacılar, çeyrek finale yükselebilmek için mücadele etti. MasterChef'te ilk çeyrek finalist Sergen olmuştu. Tahsin, Hasan, Dilara ve Eren 2. çeyrek finalist olarak şef ceketini giymek için tezgah başına geçti. Yarışmacılar, ünlü şef Ahmet Dede’nin özel tarifini en iyi şekilde yapabilmek için yarıştı. Puanlama sonunda MasterChef'in ikinci çeyrek finalisti belli oldu. Peki MasterChef'te çeyrek finale kim kaldı? Şef ceketini kim giydi?

Magazin 05-01-2022 00:31

Dün gece MasterChef'te kim elendi? MasterChef'te duygusal anlar 'Psikolojik sorunlar yaşadım'

MasterChef Türkiye'nin 2 Ocak Pazar akşamı yayınlanan yeni bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Finale doğru adım adım giden MasterChef'te bu hafta eleme adayı olan Burcu, Hasan ve Tahsin tezgah başına geçerek şeflerin istedikleri yemekleri en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Yarışmacılar iki ayrı turda en yüksek puana ulaşmak için mücadele etti. Yarışmacıların kaderini ise uskumru dolması belirledi. Tadımlardan sonra ise ünlü şeflerin verdiği puanlar toplandı ve MasterChef'ten elenen isim belli oldu.

Magazin 03-01-2022 08:13

MasterChef'te haftanın eleme adayları kimler oldu? Takımlar son defa yarıştı! 30 Aralık MasterChef Türkiye'de dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef Türkiye'nin 30 Aralık Perşembe akşamı ekrana gelen 146. yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Ocak ayında final yapacak olan MasterChef'te son defa oluşturulan mavi ve kırmızı takım, haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Takımlar Gebze Bilişim Vadisi’nde kozlarını paylaştı. Kaybeden takımda bir isim daha elemeye kaldı. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 2021'de haftanın elemeye adayları kimler oldu?

Magazin 31-12-2021 00:47

MasterChef'te eleme adayı kim oldu? Eski yarışmacılar sürpriz yaptı! 28 Aralık Salı MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye'nin 28 Aralık Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef'te Eren ve Hasan tarafından kurulan mavi ve kırmızı takım, dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Kaybeden takım, haftanın ilk eleme adayını çıkarmak zorunda kaldı. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 2021 ilk eleme adayı kim oldu? MasterChef'te ödül oyununda ise eski yarışmacılar Serhat, Ayyüce, Emir, Barbaros, Özgül ve Sefa sürprizi yaşandı.

Magazin 29-12-2021 00:42

MasterChef Türkiye'de son kaptanlık oyununu kim kazandı? 27 Aralık MasterChef'te mavi ve kırmızı takımlarda kimler var?

MasterChef Türkiye 2021'in 27 Aralık Pazartesi akşamı ekrana gelen 143. bölümünde sezonun son kaptanlık oyunu oynandı. MasterChef'te son 6 yarışmacı arasına kalan Burcu Önal, Dilara Başaran, Eren Kaşıkçı, Hasan Biltekin, Sergen Özen ve Tahsin Küçük mavi takım kaptanı olabilmek için yarıştı. Kaptanlık oyununda yarışmacılarından 'beef wellington' isimli yemeği yapmaları istendi. Peki, MasterChef’te son kaptanlık oyununu kim kazandı? Takımlar nasıl oluştu?

Magazin 28-12-2021 01:31

Son dakika: MasterChef'te kim elendi? İşte 26 Aralık MasterChef 2021'ye veda eden yarışmacı

MasterChef Türkiye 2021'in 26 Aralık Pazar akşamı ekrana gelen yeni bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Finale doğru adım adım giden MasterChef'te bu hafta eleme adayı olan Burcu, Hasan ve Mert tezgah başına geçerek şeflerin istedikleri yemekleri en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Elemeye kalan isimler iki ayrı turda en yüksek puana ulaşmak için mücadele etti. Tadımların ardından ise ünlü şeflerin verdiği puanlar toplandı ve MasterChef'ten elenen isim belli oldu.

Magazin 27-12-2021 00:10

Danilo Zanna kendini seksi buluyor mu? İç çamaşırı yorumu

Masterchef Türkiye'nin şefleri Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna samimi açıklamalar yaptı. Şeflerden Danilo Zanna "Gözlüklü adam seksi olamaz ya" diyerek seksi olmadığını söylerken yılbaşı için iç çamaşırı ritüelini bilmediğini söyledi.

Magazin 26-12-2021 08:32

Masterchef Danilo Zanna’nın eski eşi Tuğçe Demirbilek’ten olay paylaşım! Bu sözler eski kocasına mı?

Tv 8’de yayınlanan Masterchef Türkiye programıyla adını duyuran İtalyan şef Danilo Zanna, geçtiğimiz günlerde Tuğçe Demirbilek’ten boşandı. Çiftin Zeno Zanna isimli çocukları için mahkemeden ortak velayet kararı çıktı. Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Tuğçe Demirbilek’in eski bir paylaşımını yeniden paylaşması, akıllarda soru işareti bıraktı.

Magazin 25-12-2021 00:36

MasterChef'te haftanın eleme adayları kimler oldu? 23 Aralık MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye'nin 23 Aralık Perşembe akşamı ekrana gelen 141. yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef'te mavi ve kırmızı takım, haftanın son dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Konsept ise deniz mahsulleri oldu. Kaybeden takımda bir isim daha elemeye kaldı. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 2021'de haftanın elemeye adayları kimler oldu?

Magazin 24-12-2021 00:39

Danilo Zanna, MasterChef Antalya bölümünde neden yer almadı? Sebebi boşanma davası çıktı

MasterChef Türkiye'nin son bölümünde ünlü şef Danilo Zanna yer almadı. Antalya'da çekimleri yapılan programın jürisinde Danilo Zanna'nın olmaması izleyenleri şaşırttı. Şef Somer Sivrioğlu ise Zanna'nın özel bir nedenle Antalya'daki çekime katılamadığını duyurdu. Danilo Zanna'nın 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek ile boşanma davasının Antalya çekimleriyle aynı güne denk gelmesi nedeniyle programda yer alamadığı öğrenildi.

Magazin 23-12-2021 00:53

MasterChef'te ikinci eleme adayı kim oldu? Antalya'da yarıştılar! 22 Aralık Çarşamba MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye'nin 22 Aralık Salı akşamı ekrana gelen 140. yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Antalya’da yapılan ikinci takım oyununda yöresel yemekler yapıldı. Yemeklerin tadımını ve puanlamasını, özel konuklar yaptı. Dokunulmazlığı kaybeden takım, haftanın ilk eleme adayını çıkarmak zorunda kaldı. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 2021'de ikinci eleme adayı kim oldu?

Magazin 23-12-2021 00:31

MasterChef'te eleme adayı kim oldu? 21 Aralık Salı MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye'nin 21 Aralık Salı akşamı ekrana gelen 139. yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef 18'nci haftada Dilara ve Burcu tarafından kurulan mavi ve kırmızı takım, ilk takım oyununda karşı karşıya geldi. Oyunun konsepti ise 'unlu mamüller' oldu. Dokunulmazlığı kaybeden takım, haftanın ilk eleme adayını çıkarmak zorunda kaldı. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 2021 ilk eleme adayı kim oldu?

Magazin 22-12-2021 00:35

MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte 20 Aralık MasterChef'te haftanın mavi ve kırmızı takım kaptanları

MasterChef Türkiye 2021'in 20 Aralık Pazartesi akşamı ekrana gelen 138. son bölümünde yeni haftanın kaptanları ve takım kadroları belli oldu. Yarışmacılar mavi takım kaptanı olmak için çalıştı. Yarışmacılar 'pizza' yaparak mücadele etti. En lezzetli pizzayı yapan yarışmacı kaptanlık oyununu kazandı ve kırmızı takım kaptanı belirledi. Sonrasında kaptanlar, takımları oluşturdu. Peki, MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? Yeni haftanın takım kadroları nasıl oluştu?

Magazin 21-12-2021 00:29

Tournedos Rossini nasıl yapılır? MasterChef Tournedos Rossini tarifi ve malzemeleri neler?

TV8'de yayınlanan MasterChef yarışmasında şefler tarafından Tournedos Rossini yemeğinin yapılması istendi. Danilo Zanna'nın imza yemeği olarak bilinen Tournedos Rossini tarifi merak ediliyor. Peki Tournedos Rossini nasıl yapılır? İşte MasterChef Tournedos Rossini tarifi ve malzemeleri...

Yemek 20-12-2021 00:40

MasterChef'te haftanın eleme adayları kimler oldu? 16 Aralık Çarşamba MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye'nin 17 Aralık Perşembe akşamı ekrana gelen 136. yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef 17'nci haftada Burcu ve Eren tarafından kurulan mavi ve kırmızı takım, son dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Düzce’de kozlarını paylaşan iki takım, yöresel yemekleri en lezzetli şekilde yaparak konuklardan oyları almaya çalıştı. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 2021'de haftanın elemeye adayları kimler oldu?

Magazin 17-12-2021 00:43

MasterChef Pelin Zaman, Danilo Zanna ile aşk yaşıyor mu? Yanıt verdi

MasterChef Türkiye'nin elenen yarışmacılarından Pelin Zaman'ın geçtiğimiz gün boşanan Danilo Zanna ile aşk yaşadığı iddiası vardı. Pelin Zaman "Danilo Şef'le aşk yaşadığınız doğru mu?" sorusuna bomba bir yanıt verdi.

Magazin 16-12-2021 13:02

Masterchef'in ünlü ismi Danilo Zanna tek celsede boşandı

Ünlü İtalyan şef Danilo Zanna, 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'ten tek celsede boşandı.

Magazin 15-12-2021 15:06

MasterChef'te eleme adayı kim oldu? 14 Aralık Salı MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye'nin 14 Aralık Salı akşamı ekrana gelen 134. yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef 17'nci haftada Burcu ve Eren tarafından kurulan mavi ve kırmızı takım, ilk takım oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlığı kaybeden takım, haftanın ilk eleme adayını çıkarmak zorunda kaldı. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 2021 ilk eleme adayı kim oldu?

Magazin 15-12-2021 01:37

MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte 13 Aralık MasterChef'te haftanın mavi ve kırmızı takım kaptanları

MasterChef Türkiye 2021'in 13 Aralık Pazartesi akşamı ekrana gelen 133. son bölümünde yeni haftanın kaptanları ve takım kadroları belli oldu. Yarışmacılar mavi takım kaptanı olmak için çalıştı. Yarışmacılar 'güveç' yaparak mücadele etti. En lezzetli güveci yapan yarışmacı kaptanlık oyununu kazandı ve kırmızı takım kaptanı belirledi. Sonrasında kaptanlar, takımları oluşturdu. Peki, MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? Yeni haftanın takım kadroları nasıl oluştu?

Magazin 14-12-2021 01:22

MasterChef Türkiye'de haftanın eleme adayları kimler oldu? Kilis'te yarıştılar! 9 Aralık MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye'nin 9 Aralık Perşembe akşamı ekrana gelen 131. yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef'te mavi ve kırmızı takım yarışmacıları haftanın son dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Kilis’te yapılan üçüncü dokunulmazlık oyununda jüriliği konuklar yaptı. Kaybeden takım, haftanın son eleme adayını çıkarmak zorunda kaldı. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? Haftanın eleme adayları kimler oldu?

Magazin 10-12-2021 01:08

Danilo Zanna’nın avukatından boşanma süreciyle ilgili sert açıklama

Tv 8’de yayınlanan MasterChef Türkiye’nin sevilen şefi Danilo Zanna, geçtiğimiz günlerde eşi Tuğçe Demirbilek ile boşanma kararı aldıklarını açıklamıştı. Danilo Zanna, avukatı Altın Mimir aracılığıyla boşanma sürecine yönelik basın açıklaması yaptı. Açıklamada Danilo Zanna'yı yıpratmaya yönelik haberlerle algı operasyonu yapıldığı öne sürüldü.

Magazin 09-12-2021 13:58

MasterChef Türkiye'de eleme adayı kim oldu? 8 Aralık MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye'nin 8 Aralık Çarşamba akşamı ekrana gelen 130. yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef'te mavi ve kırmızı takım yarışmacıları haftanın 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyununda takımlar ikiye ayrıldı. Ayrı tezgahlarda birbirlerini görmeden aynı yemekleri yapmaya çalıştı. Kaybeden takım, haftanın ikinci eleme adayını çıkarmak zorunda kaldı. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? İkinci eleme adayı kim oldu?

Magazin 09-12-2021 01:02

MasterChef Türkiye'de yeni dönem başladı! 7 Aralık MasterChef'te eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye'nin 7 Aralık Salı akşamı ekrana gelen 129. yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef'te ana kadrodaki yarışmacı sayısının 9'a düşmesiyle birlikte eleme sistemi de değişti. Yeni dönemdeki haftanın ilk dokunulmazlık oyununda konsept çay saati oldu. Dokunulmazlığı kaybeden takım, haftanın ilk eleme adayını çıkarmak zorunda kaldı. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 2021 ilk eleme adayı kim oldu?

Magazin 08-12-2021 00:53

Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek arasında tazminat krizi iddiası! 1 milyon Euro istedi mi?

MasterChef Türkiye yarışmasının İtalyan Şefi Danilo Zanna, 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek ile ayrılmaya karar vermişti. Dün bir gazetede, çiftin tazminat konusunda anlamaşamadığı ve boşanma sürecinin krize girdiği iddia edilmişti. Haberde, Danilo Zanna'nın Tuğçe Demirbilek'e tazminat olarak 500 bin euro teklif ettiği ancak Demirbilek'in 1 milyon euro istediği ve bu yüzden de anlaşmalı olarak boşanamadıkları iddia edilmişti. Ünlü çiftten bu haberle ilgili olarak açıklama geldi.

Magazin 07-12-2021 14:14

MasterChef Danilo Zanna’dan herkesi güldüren Bağcılar anısı: Tabii oğlum ne sandınız?

Tv 8’in sevilen programı MasterChef Türkiye’nin jüri üyesi Danilo Zanna, kendisi hakkında anlattığı bir gerçekle hem şaşırttı hem de güldürdü. 2012 yılında Türkiye’ye gelen İtalyan şef, İstanbul’a geldiğinde ilk evini tuttuğu ilçe herkesi şaşırttı.

Magazin 07-12-2021 11:09

MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? 30 Kasım MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'in 30 Kasım Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef Türkiye’de 15. haftanın ilk dokunulmazlık oyununda takımlar, dolma çeşitleri yaparak yarıştı. Kaybeden takımdan ise iki yarışmacı elemeye kaldı. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? İşte MasterChef'te haftanın ilk eleme adayları.

Magazin 01-12-2021 00:25

MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? Yağlama yaparak yarıştılar! İşte 29Kasım MasterChef'te haftanın mavi ve kırmızı takım kaptanları

MasterChef Türkiye 2021'in 29 Kasım Pazartesi akşamı ekrana gelen 123. son bölümünde yeni haftanın kaptanları ve takım kadroları belli oldu. Yarışmacılar mavi takım kaptanı olmak için çalıştı. Yarışmacılar 'yağlama' yaparak mücadele etti. En lezzetli yağlamayı yapan yarışmacı kaptanlık oyununu kazandı ve kırmızı takım kaptanı belirledi. Sonrasında kaptanlar, takımları oluşturdu. Peki, MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? Yeni haftanın takım kadroları nasıl oluştu?

Magazin 30-11-2021 01:17

MasterChef'te kim elendi? İşte 28 Kasım MasterChef 2021'ye veda eden yarışmacı

MasterChef Türkiye 2021'in 28 Kasım Pazar akşamı ekrana gelen yeni bölümünde eleme heyecanı yaşandı. MasterChef'te bu hafta eleme adayı olan Görkem, Pelin, Safanur, Mert, Araz ve Hasan tezgah başına geçerek şeflerin istedikleri yemekleri en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Eleme adaylarının yemekleri sonrasında ise ünlü şefler kararlarını açıkladı ve MasterChef'ten elenen isim belli oldu.

Magazin 29-11-2021 00:40

Tris Di Primi malzemeleri neler? Tris Di Primi nasıl yapılır? İşte tarifi!

28 Kasım akşamı yayınlanan MasterChef'in yeni bölümünde Tris Di Primi yemeği yapıldı. Böylece Tris Di Primi yemeğinin nasıl yapıldığı ve malzemelerinin neler olduğu merak konusu oldu. Danilo Şef’in özel tarifi olan Tris Di Primi yemeğinin yapımı oldukça meşakkatli. İşte Tris Di Primi tarifi!

Yemek 29-11-2021 00:04

MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? Islak hamburger yaparak yarıştılar! İşte 22 Kasım MasterChef'te haftanın mavi ve kırmızı takım kaptanları

MasterChef Türkiye 2021'in 22 Kasım Pazartesi akşamı ekrana gelen 118. son bölümünde yeni haftanın kaptanları ve takım kadroları belli oldu. Yarışmacılar mavi takım kaptanı olmak için çalıştı. Yarışmacılar 'ıslak hamburger' yaparak mücadele etti. En lezzetli hamburgeri yapan yarışmacı kaptanlık oyununu kazandı ve kırmızı takım kaptanı belirledi. Sonrasında kaptanlar, takımları oluşturdu. Peki, MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? Yeni haftanın takım kadroları nasıl oluştu?

Magazin 23-11-2021 02:22

MasterChef'te kim elendi? İşte 21 Kasım MasterChef 2021'den elenen yarışmacı

MasterChef Türkiye 2021'in 21 Kasım Pazar akşamı ekrana gelen yeni bölümünde eleme heyecanı yaşandı. MasterChef'te bu hafta eleme adayı olan Azize, Pelin, Tahsin, Sergen, Safanur ve Hasan tezgah başına geçerek şeflerin istedikleri yemekleri en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Eleme adaylarının yemekleri sonrasında ise ünlü şefler kararlarını açıkladı ve MasterChef'ten elenen isim belli oldu.

Magazin 22-11-2021 00:06

Eda Ece'den Danilo Zanna isyanı: Benim zaten erkek arkadaşım var

‘Yasak Elma’ dizisinin başrol oyuncularından Eda Ece MasterChef jürisi Danilo Zanna ile hakkında çıkan haberlerle ilgili konuştu. Eda Ece açıklamasında "Benim zaten erkek arkadaşım var" dedi.

Magazin 21-11-2021 08:02

MasterChef şeflerinden Galatasaray-Fenerbahçe derbisi tahmini

MasterChef Türkiye'nin şefleri Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu, Süper Lig'in 13. haftasında oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe maçını değerlendirdi. Sivrioğlu, sarı-lacivertli takımın galibiyete ulaşacağını iddia ederken, Yalçınkaya ise Aslan'ın evinde zafere ulaşacağını belirtti. İtalyan şef Zanna ise karşılaşmanın berabere biteceğini söyledi.

Spor 19-11-2021 17:37

MasterChef'te haftanın eleme adayları kimler oldu? Sakarya'da yarıştılar! 18 Kasım MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'in 11 Kasım Perşembe akşamı ekrana gelen bölümünde, haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. MasterChef bu hafta Sakarya'ya konuk oldu ve yöresel yemekler yapıldı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan ise iki yarışmacı elemeye kaldı. Böylece MasterChef'te bu hafta elemeye kalan yarışmacılar belli oldu. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 2021'de eleme adayları kimler oldu?

Magazin 19-11-2021 02:08

18 Kasım MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

Ekranların en sevilen yarışma programlarından biri olan MasterChef Türkiye Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın sunumuyla devam ediyor. Azize Polat ve Görkem Demiral, MasterChef'in ana kadrosuna yeniden girmeye hak kazanmıştı. Peki 18 Kasım MasterChef üçüncü dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayları kimler oldu? İşte detaylar...

Magazin 19-11-2021 01:22