YEMEK

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN
Merhaba, Ben akıllı asistanınız Mynet Chef GPT. Size en uygun yemek tariflerini bulmak için buradayım. Benden yardım alabilirsiniz.

Mynet Chef GPT

1 Hazırlamak istediğiniz öğünü seçiniz
2 Hangi malzemeleri kullanmak istersiniz? Listeden istediğiniz kadar malzemeyi ekleyebilirsiniz.
3 Hangi mutfak türünde olmasını istersiniz?
Daha fazla bilgi girmek ister misiniz?
4 Özel bir beslenme şekliniz var mı?
5 Belirtmek istediğiniz bir alerjiniz var mı?
6 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  MasterChef 'Silahı bırak cannoli'yi al!' repliği hangi filmde geçiyor? Cannoli'nin yer aldığı film merak uyandırdı

  MasterChef yarışması hayranları tarafından sevilerek izleniyor. Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüriliğini yaptığı programda 15 Kasım Salı günü yarışmacı adaylardan filmlerde kullanılan tatlıları yapmaları istendi. Hangi tatlının hangi filmde kullanıldığını bilenlere ek puan verileceği söylendi. Fragmanda görülen 'Silahı bırak cannoli'yi al!' repliği hangi filmde geçiyor? araştırmaları yapılıyor. İtalyan tatlısı cannoli'nin hangi filmde yer aldığı merak edildi.

  MasterChef 'Silahı bırak cannoli'yi al!' repliği hangi filmde geçiyor? Cannoli'nin yer aldığı film merak uyandırdı

  Cannoli tatlısı İtalyan'ların eşsiz lezzetleri arasında bulunuyor. MasterChef'in 129.bölümünde yarışacak yarışmacı adaylardan filmlerde kullanılan tatlıları bilmeleri ve bu tarifleri yapmaları istendi. Somer şef tatlıları tanıtırken 'Silahı bırak cannoli'yi al!' repliğini kullandı. Peki 'Silahı bırak cannoli'yi al!' repliği hangi filmde geçiyor?

  Ekran görüntüsü 2022-11-15 134800

  'Silahı bırak cannoli'yi al!' repliği 1972 yapımı The Godfather filminde geçiyor. Türkiye'de Baba ismiyle vizyona giren The Godfather'ın oldukça fazla hayran kitlesi bulunuyor. Godfather'da bulunan 'Silahı bırak cannoli'yi al!' repliğinin doğaçlama yapıldığı biliniyor.

  Ekran görüntüsü 2022-11-15 134740

  Bu sahne ile ilgili senaryoda yazan kısımda sadece silahı bırak repliği yer alıyor. Önceki sahnelerde Peter Clemenza‘nın eşi kendisine Cannoli(bir İtalyan tatlısı) getirmeyi unutmamasını söylüyor. Clemenza’yı oynayan Richard Castellano da ufak bir doğaçlama ile cümleye o ünlü Cannoli kısmını ekler.

  Chef GPT


  En Çok Aranan Haberler