Ahu Yağtu Haberleri Ve Son Dakika Ahu Yağtu Haberleri

Ahu Yağtu Haberleri Ve Son Dakika Ahu Yağtu Haberleri

11 Temmuz 1978 İzmir doğumlu Ahu Yağtu, oyuncudur. Modelliğe çocuk yaşta başlayan Yağtu İstanbul’a taşınmış ve Akademi İstanbul Gösteri Sanatları Bölümü, Sahika Tekand Oyunculuk Atölyesi, Antony Bova Workshop, Sally Johnson Studio Workshop, Stella Adler Workshop, Abdullah Oğuz Oyunculuk Workshop’da oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuğa 2001 yılında 90-60-90 yapımı ile adım atmış bunu Arka Sokaklar, Kavak Yelleri, Paramparça, Kadın, Arif v 216, Kardeşlerim gibi sevilen yapımlar takip etmiştir. 2012 yılında Cem yılmaz ile evlenmiş ancak çift 2013’te boşanmıştır.

Ahu Yağtu Haberleri

Cem Yılmaz eski eşi Ahu Yağtu'nun nafakasını azaltmak istemişti! Mahkeme karar verdi

Cem Yılmaz eski eşi Ahu Yağtu'ya 10 bin dolar nafaka öderken bu nafakanın azaltılmasını talep ederek mahkemeye gitmişti. Nafakanın 40 bin TL olmasını isteyen Cem Yılmaz için mahkeme karar verdi. Mahkeme, Cem Yılmaz'ın talebini kısmen kabul ederek 70 bin TL nafaka ödenmesini uygun buldu.

Magazin 31-03-22 15:01

Gözde Türker kimdir? Gözde Türker kaç yaşında? Kardeşlerim dizisinin Harika’sı evlendi!

Kardeşlerim dizisindeki Harika rolü ile dikkat çeken Gözde Türker, uzun süredir birlikte olduğu Anıl Güler ile evlendi. 25 yaşındaki başarılı oyuncu, muhteşem bir düğünle dünya evine girerken, rol arkadaşları da Gözde Türker’i yalnız bırakmadı. ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisindeki rolü ile oldukça beğenilen Türker, nişanlısı Anıl Güler ile dün akşam hayatını birleştirdi. Peki, Gözde Türker kimdir?

Magazin 25-07-21 11:16

Diğer Haber Etiketleri

Ahu Yağtu

Ahu Yağtu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ahu Yağtu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.