Danilo Zanna Haberleri Ve Son Dakika Danilo Zanna Haberleri

Danilo Zanna Haberleri Ve Son Dakika Danilo Zanna Haberleri

Masterchef Türkiye ile kendini ekran başındakilere sevdiren Danilo Zanna, 1982 senesinde İtalya’da dünyaya gelmiştir. İtalyan asıllı şef, kariyerine aile restoranlarında çalışarak başlamıştır. İtalya’daki yaşamı esnasında Gastronomi okuyan Danilo Zanna, sonraları Türkiye’ye yerleşerek kendi restoranını açmıştır. Türkiye’de çeşitli TV şovlarına katılan ve sempatik kişiliği ile izleyenlerine kendini sevdiren Zanna, çeşitli workshoplar ve eğitimler düzenleyerek, gastronomi öğrencilerine danışmanlık da yapmaktadır. Masterchef Türkiye ile herkesçe bilinen hale gelse de Zanna, ilk olarak 2015 yılında ATV’de yayınlanan “Elin Oğlu” programı ile tanınmıştır. Tuğçe Demirbilek ile 2012 yılında dünya evine giren ünlü şefin bu evlilikten bir oğlu vardır. Çeşitli programların sunuculuğunu yapan Danilo Zanna, TV programları ile bilinir.

Danilo Zanna Haberleri

Masterchef'te şaşırtan karar! Şefim çok özür diliyorum! dedi, olanlar oldu! Sakın öyle bir şey yapma!

MasterChef All Star'da ipler gerildi. Dilara "Kabul etsen de etmesen de iyi bir kaptan olsaydın en azından bir oyunu kazanmış olurdun." diyerek Hasan'a yüklendi. Gergin anların yaşandığı MasterChef'te bardağı taşıran nokta Hasan'ın sözleri oldu. Dilara, "Şefim çok özür dilerim. Belki de bunu ilk defa yapıyorum" diyerek kararını açıkladı. MasterChef yarışmacıları şaşkınlık yaşarken Kıvanç "Sakın öyle bir şey yapma" diyerek Dilara'yı uyardı.

Magazin 30-11-23 12:23

MasterChef'te ipler gerildi! Favori yarışmacı şeflerin önünde bağırdı: Ne yaptın! Tövbe yarabbim ya!

MasterChef'te finale adım adım yaklaşırken yarışmacılar arasında yaşanan gerginlik de büyüyor. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu yarışmacılardan imam bayıldı, papaz yahni, perde pilavı, hünkar beğendi, katmer ve ayva tatlısı yapmalarını istedi. Mehmet Şef "Dersimizin konusu: Modern ve klasik" dedi. Dokunulmazlık oyunu sırasında ipler gerildi. Yaptığı hata bir yarışmacıya pahalıya patladı. Tahsin "Ne yaptın! Tövbe yarabbim ya!" diyerek tepki gösterdi.

Magazin 23-11-23 07:47

MasterChef'te stüdyo karıştı! Böylesi ilk kez görüldü! Aklımla dalga geçiyorsunuz herhalde?

MasterChef All Star'da finale adım adım yaklaşırken yarışmacılar arasında yaşanan rekabet tartışmalara yol açıyor. Dilara, Esra'ya dönüp "Gel ben sana bir şey göstereyim, gel! Bilerek mi yaptı bunu birisi? Ben anlamadım yani!" diyerek tepki gösterdi. O anlar ekran başındaki izleyicileri şaşırttı. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun önünde çıkan tartışma sonrası tuzu atan kişinin kim olduğu tespit edilmeye çalışıldı.

Magazin 22-11-23 11:59

Danilo Şef, Masterchef'te kaşık attı! Resmen mest oldu, o anlar geceye damga vurdu

MasterChef Türkiye All Star'da sezonun ikinci altın kaşığı sahibini buldu. Programda Türk Devletleri Teşkilatı üyesi ülkeler ile gözlemci olan ülkelerin yemekleri yapıldı. Somer Şef "Sadece dokunulmazlığı değil, daha fazlasını kazanan tabak" diyerek MasterChef All Star'ın 2. altın kaşığını alan yarışmacıyı açıkladı. İtalyan Şef Danilo Zanna kaşık attı. O anlar, izleyicileri ekran başına kilitledi.

Magazin 16-11-23 08:28

MasterChef'te gerginlik! Aklımın değil kalbimin istediği kişiyi gönderiyorum demişti, yanıt sert oldu: Onu eleyene kadar uyumayacağım

MasterChef gergin anlara sahne oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Cemre'nin seçimi ile ilk gitme adayı Dilara olurken potaya giren ikinci isim ise Ayaz oldu. Dilara Cemre'nin "Aklımın değil kalbimin istediği kişiyi gönderiyorum!" sözlerini anımsatıp şeflerin önünde yarışmacı arkadaşına meydan okudu.

Magazin 15-11-23 06:58

MasterChef'te gergin anlar! Mehmet Şef sinirden kaşık fırlattı! Bundan sonra sizin bir açığınızı görürsem yandınız!

MasterChef'te tadım sırasında dikkat çeken bir olay yaşandı. Mehmet Şef o hatayı görünce adeta çıldırdı. Mehmet Yalçınkaya "Yok böyle bir şey!" diyerek sinirden kaşık fırlattı. İtalyan şef Danilo Zanna ise "MasterChef All Star sezonunda ilk defa böyle bir durumla karşılaştık!" ifadesini kullandı. Programa ise bir yarışmacının "Bundan sonra sizin bir açığınızı görürsem yandınız!" sözleri damga vurdu.

Magazin 02-11-23 07:22

MasterChef'te zamana karşı yarış! Favori yarışmacının dikkatsizliği herkesi şaşırttı! Hayatının hatasını yaptın

MasterChef All Star'da hem rakiplerine hem de zamana karşı yarışan yarışmacılar dikkatsizlikleri nedeniyle sıkıntı yaşayabiliyor. Talihsiz bir olay bu kez de Barbaros'un başına geldi. Öyle ki favori yarışmacı, "Hayatının hatasını yaptın" diyerek kendi kendine söylendi.

Magazin 17-10-23 07:49

'Aşçıya kız mı verilir?' MasterChef'te Mehmet Yalçınkaya'dan yıllar sonra gelen itiraf: 'Kız istedik, vermediler'

MasterChef'e jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya'nın itirafı damga vurdu. Barbaros programda yaptığı açıklamada "Bir söz vardır 'Aşçıya kız mı verilir?' diye. Şimdi 14-15 yaşındaki gençler gastronomi okuyup, bu mesleği yaparak ülkesini temsil etmek için yarış içerisinde" ifadelerini kullandı. Bunun üzerine Somer Şef'in yönlendirmesi sonrası bir anısını anlatan Mehmet Şef, "Kız istedik, vermediler" dedi.

Magazin 03-10-23 08:31

MasterChef'te gergin anlar! Herkes dönüp onlara baktı: Mağdur edebiyatı yapmayın!

MasterChef'te haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Tahsin ve 2021 sezonu şampiyonu Eren'in kaptanlığındaki yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Günün sonunda eleme potasına giren isim belli oldu. Yarışmacılar arasında zaman zaman tartışma yaşandı. Fakat MasterChef All Star'da yaşananlar bunlarla sınırlı kalmadı. Tahsin, Esra'yı "Mağdur edebiyatı yapmayın!" diye uyarınca stüdyoda sesler yükseldi.

Magazin 29-09-23 14:45

MasterChef'te yer yerinden oynadı! Mehmet Şef fark etti, Danilo Zanna harekete geçti: O kağıdı ver bakalım!

MasterChef All Star'da finale adım adım yaklaşırken sinirler iyice gerildi. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyesi olduğu yarışmaya 'kağıt' skandalı damga vurdu. Mehmet Şef elden ele dolaşan kağıdı fark edince Danilo Zanna söylenerek harekete geçti. "O kağıdı ver bakalım!" uyarısında bulunan Mehmet Şef, "Mars'tan gelmiş gibisin, biz yarım saattir ne konuşuyoruz burada?" diyerek tepki gösterdi.

Magazin 28-09-23 07:12

Masterchef'te ipler koptu! Favori yarışmacı gözyaşları içerisinde rest çekti: Gitmek istiyorum buradan!

MasterChef All Star'da takım oyununun kazananı kırmızı takım oldu. Mavi takım yarışmacıları dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Tahsin eleme adayı olarak Tanya'nın adını verdi. Barış ve Eda'nın kavgası ise olay oldu. MasterChef'te sular durulacak gibi görünmüyor. Eda "Gitmek istiyorum buradan!" diyerek serzenişte bulundu. Sergen ve Cemre arasında ise tartışma yaşandı.

Magazin 27-09-23 07:14

8 Eylül MasterChef All Star'da 100.000 TL'lik büyük ödül kimin oldu? MasterChef ödül oyununu kim kazandı?

MasterChef All Star'da bu akşam ödül oyunu oynandı. Kırmızı ve Mavi takımın kıyasıya mücadele ettiği gecenin kazananı merak edildi. Her hafta cuma akşamları oynanan oyunda MasterChef All Star büyük ödülü yine 100.000 TL olarak açıklandı. Yemeğini en başarılı yapan yarışmacı büyük ödülün sahibi oldu. Peki, MasterChef ödül oyununu kim kazandı? 8 Eylül MasterChef All Star'da 100.000 TL'lik büyük ödül kimin oldu?

Magazin 09-09-23 10:46

MasterChef'te olay sözler! Somer Şef dayanamayıp ikaz etti: Sen kendini çok dövüyorsun, kendine vurma

Masterchef yarışmacıları, haftanın eleme adayı olmamak için hünerlerini sergiledi. Yarışmanın ilk etabında en başarılı tabakları hazırlayan isimler Ayaz, Alican, Barış, Azize, Kerem, Dilara ve Tanya oldu. Gecenin sonunda eleme potasına giren isim açıklandı. Fakat Somer Şef'in 2 yarışmacıya yönelik sözleri MasterChef All Star'a damga vurdu. Ünlü şef, performanslarında düşüş olan Azize ve Kerem'e yönelik düşüncelerini dile getirdi.

Magazin 03-09-23 08:30

MasterChef'te ağızları açık bırakan polemik! Tahsin ile Kıvanç birbirine girdi: Köfteci diyorsun ama onu yenemiyorsun

MasterChef'te gerçekleştirilen dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayı belli oldu. Fakat potaya giren isim Tahsin ile Kıvanç arasında yaşanan polemiğin gölgesinde kaldı. Genç yarışmacı, "Köfteci diyorsun ama onu yenemiyorsun" deyince ortam bir anda gerildi. Kıvanç "Sürekli laf sokuyorsun" diyerek yarışmacı arkadaşını ikaz etti.

Magazin 31-08-23 10:32

MasterChef ödül oyununu kim kazandı? MasterChef All Star büyük ödül kimin oldu?

MasterChef All Star'da bu akşam farklı bir heyecan yaşandı. Büyük ödül için yarışan yarışmacılar, karpuz ve kavun ile 7 çeşit tabak yaparak şeflere sundular. Yarışmayı kimin kazandığı, büyük ödülü hangi yarışmacının aldığı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, MasterChef ödül oyununu kim kazandı? MasterChef All Star büyük ödül kimin oldu?

Magazin 11-08-23 21:59

Nasıl bir nazar bu! MasterChef'te şaşırtan kaza! Danilo Şef'in ayağına yağ döküldü

Berker’in vedasının ardından MasterChef All Star kadrosuna dahil olan Barbaros Yoloğlu, oyun sırasında Danilo Şef'in ayağına yağ döktü. Bu anlar hem ekran başındakileri hem de yarışmacıları şaşırttı. Danilo Zanna, "Nasıl bir nazar bu!" derken Mehmet Şef''in sözlerini anımsatan Berker ise, "Olmayacak şey oldu, adamın ayağına yağ döktük" ifadelerini kullandı.

Magazin 08-08-23 06:56

Şef Danilo Zanna genç aşkıyla görüntülendi! Mehmet Ali Erbil'den şoke eden yorum

2012 yılında Tuğçe Demirbilek ile evlenen ve 2021'de tek celsede evliliklerini bitiren Danilo Zanna genç aşkıyla görüntülendi. Fotoğrafları sosyal medyada gündem olan şef Danilo'ya Mehmet Ali Erbil'den şoke eden bir yorum geldi.

Magazin 04-08-23 14:49

Çalışanları tarafından darp edilmişti! Ünlü şef Danilo Zanna ülkeyi terk mi ediyor? Bakın nasıl yanıt verdi

Türkiye'ye gelmesinin ardından 'Elin Oğlu' programı ile ünlü kazanan şef Danilo Zanna, son yıllarda MasterChef Türkiye'deki jüri üyeliğiyle büyük beğeni topluyor. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken ünlü şef geçtiğimiz günlerde üzücü bir olay yaşadı. Kendi çalışanları tarafından darp edilen Zanna'nın olay sonrası ülkeyi terk edeceği iddiası ortaya atıldı. Ünlü şeften konuya dair açıklama geldi.

Magazin 25-07-23 22:02

Çalışanları tarafından darp edilmişti! Danilo Zanna İtalya'ya gidiyor

MasterChef'in sevilen isimlerinden biri olan Danilo Zanna geçtiğimiz günlerde çalışanları tarafından darp edilmişti. Sevilen isim daha sonra yaptığı açıklamada üzüntüsünü dile getirmişti. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Zanna tatil planını açıkladı.

Magazin 24-07-23 15:53

Şef Danilo Zanna saldırı sonrası önlemini aldı! Genç aşkıyla görüntülendi... Dikkat çeken detay

MasterChef yarışmasında jüri üyeliği yapan İtalyan şef Danilo Zanna, yumruklu saldırıya uğradı. Sarıyer'deki restoranının önünde meydana gelen olaydan sonra ünlü şef genç aşkıyla görüntülendi. Şefin önlemi ise gözlerden kaçmadı.

Magazin 23-07-23 15:44

MasterChef'te büyük kapışma! Şeflerin önünde meydan okudu: Dansöz bekliyor, oynarsınız orada karşılıklı!

MasterChef All Star'da rekabetin dozu giderek büyüyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri üyesi olduğu MasterChef All Star'da ödül oyunu heyecanı yaşanacak. Somer Şef, "İki etaplı bir yarışma yapacağız. En iyi yemeği yapan arkadaşımız MasterChef Türkiye'den 100 bin TL kazanacak" dedi. Ödül oyununa ise Tahsin'in yarışmacı arkadaşına meydan okurken sarf ettiği "Dansöz bekliyor, oynarsınız orada karşılıklı!" sözleri damga vurdu.

Magazin 21-07-23 07:39

Ünlü şef Danilo Zanna kendi çalışanları tarafından darp edildi! Saldırıyla ilgili açıklama yaptı

MasterChef yarışmasıyla tanınan ünlü şef Danilo Zanna, Sarıyer'deki restoranının önünde işten çıkarıldıkları öğrenilen iki çalışanının saldırısına uğradı. Danilo Zanna ile işletme zincirinin İzmir şube müdürü darp edildi. Saldırı anı cep telefonu kamerasına yansıdı. Olayın ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Zanna "Çok şükür iyiyim ama müdürümüze yapılan saldırıya müdahale etmek zorunda kaldım." ifadelerini kullandı.

Magazin 19-07-23 18:51

MasterChef'te büyük ödülü kim kazandı? MasterChef All Star'da bil bakalım'ı hangi yarışmacı kazandı? Eğlenceli anlar!

MasterChef All Star'da bu akşam farklı bir heyecan yaşanıyor. Survivor'da gelenek haline gelen bil bakalım oyununu oynayan yarışmacılara eski sezonlardan sorular soruldu. Yarışmayı kimin kazandığı merak ediliyor. Peki, MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı, hangi takım? MasterChef All Star'da bil bakalım'ı hangi takım kazandı? Eğlenceli anlar!

Magazin 14-07-23 21:38

Bazen benim Türkçe yetmiyor sözleri gündem olmuştu! MasterChef jürisi Danilo Zanna şimdi de o kelimeyi yanlış telaffuz etti

MasterChef All Star heyecanı bu akşam ödül oyunu ile devam edecek. Yarışmacılar 100 bin TL'lik ödülün sahibi olmak için Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun sordukları sorulara yanıt verecek. Daha önce sarfettiği "Bazen benim Türkçe yetmiyor" sözleri ile gündem olan Danilo Zanna'nın yarışmacılara kırdığı yeni pot izleyenleri gülümsetti. İşte MasterChef'e damga vuran o anlar...

Magazin 14-07-23 08:10

MasterChef'te son yedek yarışmacı kim oldu? 9 Temmuz 2023 Pazar MasterChef All Star'da ana kadroya kim girdi? İkinci yedek yarışmacı belli oldu

MasterChef'te son yedek yarışmacı belli oldu. 2022 sezonunda yarışmış olan Barış Demir ana kadroya yedeklerden girmeyi başaran ilk isim olmuştu. Dün açıklanan isimle ikinci yedek yarışmacı da netleşti. Peki, MasterChef'te son yedek yarışmacı kim oldu? MasterChef All Star'da ana kadroya kim girdi? İşte detaylar...

Magazin 10-07-23 07:03

MasterChef'te kim kazandı, yedek kadroya kim girdi?7 Temmuz MasterChef All Star'da yedek kadroya giren yarışmacılar!

MasterChef All Star'da yedek kadroya giren yarışmacılar merak konusu oldu. Eski sezon yarışmacılarının yer aldığı yemek programı çekişmeli mücadelelere sahne oluyor. Geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümle birlikte MasterChef All Star ana kadro tamamlanmış oldu. Peki, MasterChef'te kim kazandı, hangi yarışmacı yedek kadroya girdi? İşte 7 Temmuz 2023 MasterChef All Star'da yedek kadroya giren isimler...

Magazin 08-07-23 09:37

MasterChef'te kim kazandı, hangi yarışmacı? MasterChef All Star ana kadroya giren 20. yarışmacı!

MasterChef All Star ile ilgili internette yapılan araştırmalar hız kazandı. Şimdiye kadarki tüm sezonlarda başarılı olan yarışmacılar, All Star'a girebilmek için ter döküyor. MasterChef All Star 14 Haziran'da başladı. Ana kadroya girmeye hak kazanan yarışmacılar sırasıyla Güzide, Suna, Eda,Batuhan, Rıfat, Sefa, Tanya, Esra, Eray,Berker, Sergen, Burcu, Tahsin, Dilara, Mert, Çağatay, Ayaz ve Gamze olmuştu. Peki, MasterChef'te kim kazandı, hangi yarışmacı? MasterChef All Star ana kadroya kim girdi?

Magazin 07-07-23 08:22

MasterChef tarihinde bir ilk! Mehmet Şef açıkladı 'Bir daha görür müyüz bilmiyorum'

MasterChef All Star büyük bir heyecanla devam ediyor. 2018- 2022 yılları arasında yarışan yarışmacılar arasından en başarılıları seçilerek ana kadro oluşturulacak. Bu akşam yayınlanan bölümde ise MasterChef tarihinde bir ilk yaşandı.

Magazin 22-06-23 23:14

Korku dolu anlar! MasterChef All Star'da kaza! Şefim çok kanıyor

MasterChef All Star'da heyecan dorukta. Ana kadroya giren 8. yarışmacı bugün belli olacak. Kıyasıya rekabetin yaşandığı yarışmada talihsiz bir kaza gerçekleşti. Sedat'ın "Elim çok kanıyor" diye serzenişte bulunduğunu duyan Danilo Zanna yarışmacıya destek oldu. İşte MasterChef'te yaşanan kaza...

Magazin 22-06-23 08:23

MasterChef'te Danilo Zanna'yı çıldırtan anlar! Şefim sakin ol, kurban olayım sana ya!

MasterChef dikkat çeken anlara sahne oldu. Ana kadroya giren 7. yarışmacı olmak için hünerlerini sergileyen Arem'in davranışı Danilo Zanna'yı çıldırttı. Bir anda "Hayır" diye bağıran İtalyan şefi sakinleştirmek ise MasterChef'in diğer jüri üyeleri Mehmet Yalçınkaya ve Ömür Akkor'a düştü.

Magazin 21-06-23 10:29

MasterChef'te büyük gerilim! Mehmet Şef o hatayı affetmedi! Favori yarışmacının ürünü önünden alındı

MasterChef All Star heyecanın bir an olsun eksilmediği bir bölümle ekrana geldi. 2019-2020 yılı yarışmacıları tezgah başına geçti ve yüksük çorbası yaptılar. En iyi yemeği yaparak yaratıcılık turuna çıkan yarışmacılar Tanya, Esra, Ayyüce, Sefa, Eray, Berk, Ebru oldu. Öte yanan Berk'in çift tadım yaptığını fark eden Mehmet Şef uyarıda bulundu ve yarışmacının tabağı önünden alındı. İşte MasterCheff All Star'a damga vuran olay...

Magazin 21-06-23 08:13

MasterChef'te kim kazandı? 17 Haziran 2023 MasterChef All Star ana kadroya giren 4. yarışmacı...

MasterChef All Star tüm heyecanıyla devam ediyor. Eski sezon yarışmacılarının yer aldığı yarışma, her gün farklı mücadelelere sahne oluyor. MasterChef All Star 14 Haziran'da yeni sezonuna başladı. İlk olarak ana kadroya girmeye hak kazanan yarışmacı Güzide oldu. Ardından Suna 2. yarışmacı, geçen akşamki bölümde de Eda 3. yarışmacı seçildi. Peki, MasterChef All Star'da kim kazandı? MasterChef All Star ana kadroya giren 4. yarışmacı kim oldu? İşte detaylar...

Magazin 18-06-23 09:50

MasterChef All Star'da kim kazandı? MasterChef All Star ana kadroya giren 3. yarışmacı kim oldu? Kıyasıya mücadele!

MasterChef All Star tüm heyecanıyla devam ediyor. Eski sezon yarışmacılarının yer aldığı yarışma, her gün farklı mücadelelere sahne oluyor. MasterChef All Star 14 Haziran'da yeni sezonuna başladı. İlk olarak ana kadroya girmeye hak kazanan yarışmacı Güzide oldu. Ardından önceki akşamki bölümde de Suna 2. yarışmacı seçildi. Peki,MasterChef All Star'da kim kazandı? MasterChef All Star ana kadroya giren 3. yarışmacı kim oldu? Kıyasıya mücadele!

Magazin 17-06-23 00:36

MasterChef'te kim kazandı, ana kadroya kim girdi? 15 Haziran 2023 MasterChef All Star'dan ana kadroya giren 2. isim belli oldu!

MasterChef Türkiye 2023 sezonunda All Star konseptiyle karşımıza geldi. Eski sezon yarışmacılarının yer alacağı yarışmada çekişmeli mücadeleler yaşanacak. MasterChef All Star 14 Haziran'da yayın hayatına başladı. İlk olarak ana kadroya girmeye hak kazanan yarışmacı Güzide olmuştu. Peki, MasterChef'te kim kazandı, ana kadroya kim girdi? 15 Haziran 2023 MasterChef All Star'dan ana kadroya giren 2. yarışmacı kim oldu?

Magazin 16-06-23 08:00

Gönüllerin birincisiydi! MasterChef All Star'da ana kadroya çok konuşulan o isim girdi

MasterChef All Star izleyici ile buluştu. Yeni kadronun eski yarışmacı ve şampiyonlardan oluşacağı MasterChef All Star'da Kıvanç, Eda, F. Batuhan, Suna, Güzide ve Batuhan hünerlerini sergiledi. Yarışmada ana kadroya giren ilk yarışmacı Mehmet Yalçınkaya tarafından açıklandı. Ünlü şef, "All Star'a hoş geldin" diyerek güzel gelişmeyi duyurdu.

Magazin 15-06-23 13:19

MASTERCHEF ALL STAR JÜRİLERİ 2023: MasterChef jürileri kim, Somer Sivrioğlu yok mu?

MasterChef jürileri, Somer Sivrioğlu'nun yeni sezon tanıtımında yer almaması nedeniyle merak konusu oldu. MasterChef All Star 2023, bu akşam Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de ekrana gelecek. Yıllardır Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı yarışmada bu sezon değişikliğe gidildi. Peki, MasterChef jürileri kim, Somer Sivrioğlu yok mu? İşte detaylar...

Magazin 14-06-23 21:00

MasterChef jürisi Danilo Zanna depremzedeler için mutfağa girdi! Türk Kızılay'ın paylaştığı görüntüler takdir topladı! ''Helal olsun sana''

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık iki şiddetli depremin ardından Türkiye yaraları sarmaya çalışıyor. Ülkenin her yerinden yardımlar toplanıyor ve bağış kampanyaları düzenleniyor. Ünlü isimler afet bölgesine akın etti. Bu isimlerden biri de MasterChef jürisi Danilo Zanna oldu. Danilo Şef depremzedeler için mutfağa girdi. Türk Kızılay'ın paylaştığı o görüntüler sosyal medyada takdir topladı...

Magazin 11-02-23 17:38

MasterChef jürisi Danilo Zanna hakkında skandal iddia! Sahne peynir kullanıyor

MasterChef jürisi Danilo Zanna hakkında ortaya atılan iddia sosyal medyanın gündeminde. 'İtalyan Yemek Savaşçısı' olarak tanınan Alessandro Schiatti, iddialara göre ünlü şefi sahne peynir kullanmakla suçladı.

Magazin 27-01-23 10:56

MasterChef jürisi Danilo Zanna'nın eski eşi son haliyle büyüledi! 'Bir güzellik gelmiş...'

Geçtiğimiz yıl MasterChef Türkiye programının jüri üyesi Danilo Zanna ile olan 9 yıllık evliliğini sonlandıran Tuğçe Demirbilek, değişimiyle dikkat çekti. Tuğçe DemirBilek'in paylaşımlarına ''Bir güzellik gelmiş'' gibi övgü dolu yorumlar yapıldı.

Magazin 12-01-23 17:28

Masterchef'te son finalist belli oldu! Kılıçlar çekildi: Şampiyon belli oluyor!

Masterchef Türkiye'de finalin adı belli oldu. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef'te finali garantileyen ilk yarışmacı Kıvanç olmuştu. Metin ve Ayaz geçtiğimiz gün ekrana gelen bölümde ikinci finalist olmak için kozlarını paylaştı. Gecenin sonunda MasterChef'te finale adını yazdıran isim Metin oldu.

Magazin 10-01-23 07:36

MasterChef’te ikinci yarı finalist belli oldu! İlk 3’e son bir adım! Masterchef’te kıran kırana mücadele!

MasterChef’te şampiyonun belli olacağı final gecesine heyecanlı geri sayım sürüyor. Metin, Ayaz ve Görkem ikinci yarı finalist olabilmek için kıyasıya yarıştılar. 3 etaptan oluşan yarışmadan en yüksek puanı alan yarışmacı ikinci finalist oldu. Metin 64, Görkem 58, Ayaz ise 53 puan aldı. Şeflerden en yüksek puanı alan Metin MasterChef Türkiye 2022’nin ikinci yarı finalisti oldu.

Magazin 07-01-23 09:50

MasterChef tütsülenmiş somon pizza tarifi! Nefis tütsülenmiş somon pizza nasıl yapılır?

MasterChef Türkiye yarışmasında 6 Ocak Cuma günü tütsülenmiş somon pizza tarifi yapılacak. Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüriliğini yaptığı MasterChef' sona doğru yaklaştıkça heyecan ve gerilim artıyor. Ekran başından tütsülenmiş somon pizzayı gören izleyiciler 'Tütsülenmiş somon pizza nasıl yapılır?' aramalarında bulunuyor. İşte tadına doyum olmayan tütsülenmiş somon pizza tarifi...

Yemek 05-01-23 17:20

MasterChef'te son finalist belli oldu! Elenen ismin resmen gözleri doldu! Danilo Şef İyi ki varsın dedi ama...

MasterChef Türkiye'de son finalist belli oldu. Metin, Ayaz ve Görkem'in ardından Burak Kaya ve Kıvanç dördüncü ceketin sahibi olmak için hünerlerini sergiledi. Gecenin sonunda Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu MasterChef'ten elenen ismi açıkladı. Program duygu dolu anlara sahne oldu. MasterChef'e veda eden Burak Kaya'nın resmen gözleri doldu.

Magazin 03-01-23 07:54

MasterChef eleme gecesine damga vuran olay! Bunu kimse beklemiyordu! Elendiğini öğrenince resmen yıkıldı

MasterChef eleme heyecanının had safhaya ulaştığı bomba gibi bir bölümle ekrana geldi. Tolga, Metin, Burak Kaya ve Görkem'in eleme potasında olduğu programda yapılan açıklama izleyenleri üzdü. Somer Şef, elenerek hem MasterChef Türkiye'ye hem de hayallerine veda eden ismi açıkladı ismi açıkladı. Tolga, Somer Şef'in sözleri sonrası kelimenin tam anlamıyla yıkıldı. İşte Mehmet Yalçın Kaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyesi olduğu MasterChef eleme gecesinde yaşananlar...

Magazin 26-12-22 10:10

MasterChef Türkiye'de yürekleri ağza getiren kaza! Alevler bir anda yükseldi: ''Allah!'' deyip yardım istedi

MasterChef Türkiye'nin 163. bölüm fragmanında korku dolu anlar yaşandı. MasterChef yarışmacısı Tolga Şener, arkasında yükselen alevler karşısında ne yapacağını bilemedi. Şaşkına dönen yarışmacı ''Allah! Ne oluyor!'' diyerek olay yerinden kaçmaya çalıştı.

Magazin 21-12-22 13:40

MasterChef kabak dolması tarifi! Yoğurtsuz düşünülemeyen kabak dolması nasıl yapılır?

MasterChef Türkiye yarışmasında 20 Aralık Salı günü dolma tarifleri yapılacak. Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüriliğini yaptığı MasterChef'in her bölümü ilgiyle takip ediliyor ve tarifler deneniyor. Ekran başından bol yoğurtlu kabak dolmasını gören izleyiciler 'Kabak dolması nasıl yapılır?' aramalarında bulunuyor. İşte en hafif kabak dolması tarifi...

Yemek 20-12-22 15:42

MasterChef uskumru tarator tarifi! Balık sevmeyenlerin bile favorisi olacak uskumru tarator nasıl yapılır?

MasterChef Türkiye yarışmasında 19 Aralık Pazartesi günü uskumru tarator tarifi yapılacak. Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüriliğini yaptığı MasterChef'in her bölümü ilgiyle takip ediliyor ve tarifler deneniyor. Ekran başından leziz uskumru taratoru gören izleyiciler 'Uskumru tarator nasıl yapılır?' aramalarında bulunuyor. İşte nefis uskumru tarator tarifi...

Yemek 19-12-22 18:04

MasterChef Lüfer pilavı tarifi! Tabak tabak yenilecek lüfer pilavı nasıl yapılır?

MasterChef Türkiye yarışmasında 19 Aralık Pazartesi günü lüfer pilavı tarifi yapılacak. Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüriliğini yaptığı MasterChef'in her bölümü ilgiyle takip ediliyor ve tarifler deneniyor. Ekran başından lüfer pilavını gören izleyiciler 'Lüfer pilavı nasıl yapılır?' aramalarında bulunuyor. İşte nefis lüfer pilavı tarifi...

Yemek 19-12-22 17:46

MasterChef'in eleme gecesinde olay sözler! Ekran başındakiler dondu kaldı: Kefeni yırttık yine!

MasterChef'te eleme heyecanı yaşandı. Ayaz, Görkem, Tolga ve Yağız eleme potasından çıkmak için hünerlerini sergiledi. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyesi olduğu MasterChef'te heyecan yine had safhadaydı. Şefler oyun sonunda yemekleri tattı ve gecede son 2'ye Tolga ve Yağız kaldı. MasterChef'ten elenen yarışmacı Yağız olurken Tolga'nın "Yırttık yine!" demesi olay oldu.

Magazin 19-12-22 07:51