Erkek Arkadaş Haberleri

Erkek arkadaşının sakalı nedeniyle enfeksiyon kapan kadın TikTok üzerinden uyardı!

Enfeksiyona neden olabilen birçok etken bulunuyor. Temizliğe dikkat edilmemesi enfeksiyon riskini artırıyor. TikTok'ta viral olan bir video enfeksiyon riski hakkında korkutucu gerçekleri öne sürüyor. Avustralyalı bir TikToker, erkek arkadaşının sakalı nedeniyle enfeksiyon kaptığını paylaştı.

Kadin 21-11-22 15:02

Bu davranışlar yoksa dikkat! Erkek arkadaşınızın sizi sevdiğinin kanıtı, Erkek arkadaşın sevdiği nasıl anlaşılır?

İlişkiler oldukça yorucu olsa da verdiği mutluluk ve huzur hissi yaşamaya değer kılıyor. Ancak ilişkinizde karşı tarafın sizi sevip sevmediği konusunda şüphe duyuyorsanız ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekiyor olabilir. Erkek arkadaşınız aşağıda yer alan davranışları uyguluyorsa sizi gerçekten seviyor demektir.

Kadin 16-08-22 14:21

Erkek arkadaşı kabusu yaşattı! Genç kadının anlattıkları dehşete düşürdü

Koacaeli'nin Kartepe ilçesinde C.Ç., sevgilisi Sevgi Avşar'ın (34) dükkanını basıp, darbetti. 3 yıl boyunca erkek arkadaşından şiddet gördüğünü anlatan Avşar, "Çalıştığım kafede müşteriye güldüğüm için 'Neden gülüyorsun?' diyerek kolumda sigara söndürdü. Kıyafetimi uygunsuz bulduğu için kaburgamı kırdı, 20 gün rapor aldım. Kendi birikimlerimle küçük bir dükkan açtım, 'Dükkana hiçbir erkek müşteri girmeyecek' dedi. Bir erkek müşteri dükkanımdan maske aldığı için dayak yedim" ifadelerini kullandı.

Haber 15-08-22 10:45

Kızının sevgilisi olduğunu öğrendi, ortalığı birbirine kattı! Dehşet anları kamerada

Esenyurt’ta kızının aynı mahallede yaşayan bir gençle sevgili olduğunu öğrenen baba ortalığı ayağa kaldırdı. Sinir krizi geçiren baba, kızının erkek arkadaşını sokak ortasında tekme tokat dövdü. Öfkeli adamın o anları ise saniye saniye cep telefonu kamerasına yansıdı. İşte detaylar...

Haber 28-07-22 11:36

Erkek Arkadaş

Erkek Arkadaş Hakkındaki Haberler Mynet'te. Erkek Arkadaş Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.