Iş.Bankası Haberleri Ve Son Dakika Iş.Bankası Haberleri

Iş.Bankası Haberleri Ve Son Dakika Iş.Bankası Haberleri

Türkiye İş Bankası 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün yönergesi ile kurulmuştur ve Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankasıdır. 2019’da ana sermayeye göre dünyanın en büyük 122. bankası konumunda olan Türkiye İş Bankası, milli bir banka oluşturma çabasının ürünüdür. İzmir Birinci İktisat Kongresi’nde alınan karar ile Celal Bayar’ın önderliğinde Ankara’da 10 personel ile açılmıştır. 1 milyon sermaye ile açılan Türkiye İş bankası’nda Mustafa Kemal Atatürk’ün de %28,09 hissesi bulunmaktadır. 1982 yılında ATM’leri Türkiye’ye gelmesini sağlayan banka bu cihazları Türkiye’de bankamatik adıyla kurmuştur ve bu ad tüm ATM’ler için kullanılır olmuştur. İş Bnakası ayrıca bankacılıkta ilk internet şubesinin kurulmasında da öncelik etmiştir.

İş Bankası Haberleri

İş Bankası Maxipuan nedir? Maxipuan nasıl kullanılır?

Bankaların müşterilerine sundukları bazı imkanlar bulunur. Bu imkanlardan biri de alış verişlerde kullanılan kartlar ile verilen puanlardır. Müşteriler bu kartları temin ederek yapacakları alış verişlere, harcadıkları para miktarına ya da markalara göre puanlar kazanabilirler. Kampanyaları takip ederek puan biriktirebilen banka müşterileri belli kurallara bağlı olarak türlü imkanlardan faydalanabilirler.

Haber 15-08-23 22:34

İş Bankası depremde hayatını kaybedenlerin kredi borçlarını silecek! Kredilere 6 ay faizsiz öteleme

İş Bankası Grubu, depremlerde hayatını kaybeden müşterilerinin tüm bireysel kredi borçlarını silme kararı aldığını; bölgede üretim ve istihdam seferberliğini başlatmak için de ilk aşamada 10 Milyar TL’lik kaynak ayırdığını duyurdu. Öte yandan İş Bankası gerçek kişiler ile KOBİ'lere verilen kredileri 6 ay faizsiz öteleme kararı aldı.

Finans 15-02-23 16:39

İş Bankası çalışma saatleri nedir, cumartesi günleri açık mı? İş Bankası şubeleri saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

İş Bankası çok uzun zamandan beri varlığını sürdüren köklü bir bankadır. Durum böyle olunca da geniş bir müşteri kitlesine sahip olması kaçınılmazdır. İş Bankası müşterileri bankada yapmaları gereken işlemler için çalışma saatleri, öğle molaları ve cumartesi çalışıp çalışmama durumlarını merak etmektedir. Bu sebeple internet ortamında bankanın çalışma saatleri ve ilgili detayları araştırmaktadır. İş Bankası şubeleri saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Haber 18-11-22 17:14

EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETLERİ: En yüksek promosyon veren bankalar hangileri? Emekli promosyonu 14 bin TL’ye dayandı!

Emekli promosyon ücretleri, Ekim ayının gelmesi ile birlikte güncellendi. Bilindiği üzere Temmuz'da uygulanan memur ve emekli maaşı zamlarının ardından bankalar, söz konusu ödemeleri yükseltmişti. En yüksek ödemeyi yapan bankalar merak konusu oldu. Peki, hangi banka ne kadar emekli promosyon veriyor? En yüksek promosyon veren bankalar hangileri? İşte Ekim ayı emekli promosyonu veren bankalar listesi...

Finans 08-10-22 11:00

İş Bankası

Iş.Bankası Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Iş.Bankası Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

İş Bankası emekli promosyon ödemesi ne kadar, şartları nedir? İş Bankası'ndan 2022 Ekim kampanyası: 7.500 TL’ye varan nakit emekli promosyonu

İş Bankası emekli promosyon ödemesi ne kadar, sorusunun cevabı ile koşulları vatandaşlar tarafından merak edildi. Bilindiği üzere söz konusu ödemeler Temmuz ayında uygulanan zam sonrası yükseldi. 500, 600 ve 700 TL olan emekli promosyon ödemeleri bazı bankalarda 10 bin TL'ye kadar çıktı. Birçok banka Ekim ayı ile birlikte kampanyalarını güncelledi. Peki, İş Bankası promosyon ödemesi ne kadar, şartları neler? İşte 2022 Ekim ayı İş Bankası emekli promosyonu ücreti...

Finans 04-10-22 07:38

İş Bankası'na KOBİ’ler için 100 milyon dolarlık yeni kaynak

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Gamze Yalçın: -"Enerji fiyatlarında yüksek düzeyli artışların gerçekleştiği ve tedarik zincirlerinde kırılmaların yaşandığı, Kovid-19 salgınının ekonomide yarattığı etkilerin devam ettiği mevcut ekonomik konjonktürde, AIIB’den aldığımız uzun vadeli bu kaynağı KOBİ’lerin kullanımına sunmak önemli"

Yurthaber 13-09-22 12:45

Perili Köşk 449 milyon liraya icradan satıldı

Tarihi Ragıp Paşa köşkü belirlenen muhammen bedelin 8 lira 29 kuruş fazlasına alıcı buldu

Yurthaber 02-09-22 12:58

İş Bankası emekli promosyon ödemeleri ne kadar? 2022 İş Bankası emekli promosyon ücretleri

İş Bankası emekli promosyon ücreti, süre dolmadan banka değiştirmek isteyen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Çok sayıda SSK ve Bağ-Kur emeklisi en çok emekli promosyonu veren bankaları öğrenmek için internette araştırma yapıyor. Peki İş Bankası emekli promosyon ödemeleri ne kadar? Konuya ilişkin detaylar haberimizde. İşte 2022 İş Bankası emekli promosyon ücretleri...

Finans 19-08-22 11:04

İş Bankası emekli promosyon ödemeleri ne kadar, kaç TL? İş Bankası'ndan emekli promosyonu için açıklama!

İş Bankası emekli promosyon ödemeleri ne kadar, kaç TL? Söz konusu ödemeler 14 milyon emekli vatandaşın gündeminde. Birçok SSK ve Bağ-Kur emeklisi en çok emekli promosyonu veren bankaları öğrenmek için arama motorlarında sorgulama yapıyor. Bankaların müşteri çekme yarışı devam ederken İş Bankası emekli promosyon ödeme ücreti de çok sayıda vatandaş tarafından araştırılıyor. Peki İş Bankası emekli promosyonu ne kadar veriyor? İşte İş Bankası emekli promosyonu ödeme ücreti...

Finans 18-08-22 15:24

İş Bankasından yılın ilk 6 ayında 23 milyar liralık kar

Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran: - "İş Bankası, 100 yıla yakın tecrübesiyle toplumdan kazandığını tekrar topluma kazandıracak bir anlayışla bütün paydaşlarına değer yaratmak gayesiyle faaliyet göstermeye devam ediyor"

Yurthaber 08-08-22 20:18

İş Bankası, Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi Dijital Bankası ödülünü aldı

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sezgin Lüle: - "2022 yılı haziran ayı sonu itibarıyla bankamızın mobil bankacılık uygulaması İşCep'in kullanıcı sayısı 10,5 milyonu aştı"

Yurthaber 14-07-22 11:08

Türkiye İş Bankası EFT saatleri ve ücretleri: Türkiye İş Bankası'ndan para transferi EFT saat kaça kadar yapılır?

Türkiye İş Bankası EFT saatleri, yaygın para transferi işlemleri arasında ön plana çıkmaktadır. Teknolojik imkanların hızla ilerlediği günümüzde EFT işlemlerini gerçekleştirmek de gün geçtikçe daha kolay bir hale gelmektedir. Eski dönemlerde sadece banka şubelerinden gerçekleştirilebilen EFT işlemi, günümüzde internet bankacılığı ve mobil uygulama gibi imkanlar sayesinde tek tıkla yapılabilmektedir.

Finans 29-06-22 11:36

İş Bankası'na sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisi

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı ve Sürdürülebilirlik Lideri Gamze Yalçın: - "Bankamızın, 483 milyon avro ve 257 milyon dolar tutarındaki bu işlemi, üçüncü sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisi olma özelliğini taşıyor"

Yurthaber 10-06-22 11:26

Sivas'ta satranç heyecanı yaşanıyor

Okul Sporları Satranç Türkiye Birinciliği'nde mücadele eden sporculardan Yusuf Batın Yağcı: "Gayet güzel bir organizasyon ve ortam mükemmel"

Yurthaber 29-04-22 11:33

İş Sanat yeni sergisini Metaverse’te açıyor

İş Bankası Kurumsal İletişim Müdürü Gül Meltem Atılgan: - "Bankamızın sanat ve müzecilik çalışmalarını sürdüren İş Sanat ile teknoloji ekiplerimizin iş birliğinde oluşturulan NFT sergisini Metaverse’te hayata geçiriyoruz" - Serginin küratörü Prof. Dr. Gül İrepoğlu: - "Tarih boyunca büyüleyici güzelliğiyle hayranlık uyandıran İstanbul’un ve bu güzelliğin zirvesi olan Boğaziçi’nden Türkiye İş Bankası Resim Koleksiyonu’ndaki usta ressamların peşine takılıp, onların gözüyle, onların izlenimleriyle eski Boğaziçi görünümlerine bakarak, bir sanal vapurda kıyı kıyı birlikte yol alacağımız bir sergi hazırladık"

Yurthaber 01-04-22 16:30

İş Bankası'nın üst yönetimine atamalar

İş Bankası'nın üst yönetimine atamalar gerçekleşti. Suat E. Sözen, İzlem Erdem ve Tufan Kurbanoğlu'nun, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na gerekli bildirimlerin yapılması ve izinlerin alınmasını takiben bankanın genel müdür yardımcılığı görevlerine atanmasına karar verildi.

Finans 25-03-22 17:37

Visa ve İş Bankası iş birliğinde Maximiles Black sahipleri İstanbul'da FIFA Dünya Kupası ile buluştu

Visa ve İş Bankası iş birliğinde Maximiles Black sahipleri İstanbul'da FIFA Dünya Kupası ile buluştu

Yurthaber 23-02-22 12:28

İş Bankası’ndan Rusya açıklaması

Türkiye İş Bankası, İngiltere’nin yaptırım uygulayacağı 5 Rus bankası arasında bulunan IS Bank ile herhangi ilişkisi olmadığını açıkladı.

Finans 23-02-22 09:41

İş Bankası'ndan Dijital İşim Hesabı

Mesleğini dijital mecralar üzerinden yapan Banka müşterileri, 193 sayılı Gelir Vergisi Kanunu'nda yapılan değişiklik kapsamında Dijital İşim Hesabı üzerinden vergi istisnasından yararlanabiliyor

Yurthaber 21-02-22 15:43

MOKA'ya elektronik para ihraç izni

MOKA Genel Müdürü Halim Memiş: - "Müşteri deneyimini ana odağına alan çözümlerle finansal hizmetler sektörüne katkı sağlamak ve bu alanda müşterilerine yenilikçi ürünler sunmak amacıyla çalışmalar sürdürüyoruz"

Yurthaber 16-02-22 11:46

İş Bankası’ndan 2021'de 13,5 milyar TL net kâr

İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran: - “Paylaşılabilir ve sürdürülebilir değer üretme gayesiyle, ülke ekonomisinin ihtiyaçları doğrultusunda reel sektöre ve hanehalkına finansman desteği sağlamaya devam ettik. Köklü ve güçlü iş modelimiz ile kaynaklarımızı en doğru alanlara yönlendirmeye, tüm paydaşlarımız için katma değer yaratacak şekilde kullanmaya özen gösterdik”

Yurthaber 08-02-22 19:52

İş Bankası çalışanlarının maaşlarına yüzde 51 zam

İş Bankası çalışanlarının ortalama maaş artış oranı yüzde 51 olarak gerçekleşti. Yapılan açıklamada en düşük ücret alan çalışanların maaşında da yüzde 68 oranında artış saplandığı belirtildi.

Finans 24-01-22 20:35

İş Bankası çalışanlarının maaşlarına yüzde 51 zam yapıldı

İş Bankası çalışanlarının maaşlarına yüzde 51 zam yapıldı

Yurthaber 24-01-22 20:30

İş Bankası ve TÜRİB lisanslı depoculuğun geliştirilmesine destek oluyor

Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek: - "TÜRİB ile olan iş birliğimiz sayesinde üreticilere, çiftçilere elektronik ürün senetlerine dayalı kredi imkânı sunuyoruz. Böylece üretici ve tüccarlar, kendilerine ait ELÜS’leri bankalara teminat olarak göstererek rahatlıkla finansman imkânına kavuşabiliyor" - TÜRİB Genel Müdürü Ali Kırali: - "Çiftçimizin finansmana erişiminde bankacılık sektörü ile ihtiyaçların belirlenmesi, süreçlerin iyileştirmesi çerçevesinden iş birliğine önem veriyoruz"

Yurthaber 21-01-22 14:34

Son dakika haberi: Emeklilere maaş zammı sonrası ek gelir imkanı! Milyonları ilgilendiriyor son güne dikkat

Emekli ve memur zamlarının belli olmasından sonra yeni yılda emeklileri yakından ilgilendiren gelişmeler de yaşanıyor. Son dakika bilgisine göre milyonlarca emekli, yetim ve dulu yakından ilgilendiren promosyon kampanyası başladı. Yeni yılda emekli promosyon ücretleri 3 bin liraya kadar çıktı. Bankaların tamamı promosyon ücretlerini güncelledi. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...

Finans 09-01-22 10:07

3. Marmara Denizi Sempozyumu 8-9 Ocak'ta gerçekleştirilecek

3. Marmara Denizi Sempozyumu 8-9 Ocak'ta gerçekleştirilecek

Yurthaber 04-01-22 12:45

İş Bankası yeni uçuş kartı Maximiles Black'i hizmete sunuyor

İş Bankası Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Sezgin Lüle: - "Maximiles uçuş programımızın en yeni üyesi Maximiles Black’i benzerlerinden ayıran en önemli özelliği, alışverişlerde daha yüksek mil kazandırması ve böylece Maximiles Black sahiplerinin bedava uçak bileti ile seyahat etmek istedikleri yere daha hızlı ulaşabilmeleri" - Visa Türkiye Genel Müdürü Merve Tezel: - "İş Bankası iş birliğiyle Visa’nın Avrupa’daki ilk 'signature' kartını Türkiye’de hayata geçirmekten ve seyahat severleri kendilerine özel tasarlanmış faydalarla buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz"

Yurthaber 30-12-21 13:19

İş Bankası'ndan çiftçilere sulama desteği

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek: - "BASUSAD ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle, doğru ve yerinde kaynak kullanımıyla üretimdeki verimlilik ve kalitesini artırmak, enerji maliyetlerini düşürmek isteyenlere hitap ediyoruz"

Yurthaber 08-12-21 13:21

Garanti, Yapı Kredi ve Akbank mobil uygulamaya neden girilmiyor? Banka uygulamalarında erişim problemi

Türkiye’de faaliyet gösteren Garanti BBVA bankasının mobil uygulamasında erişim sorunu yaşanıyor. Aynı sorunun Yapı Kredi, Akbank ve İş Bankası'nda da olduğu belirtiliyor. Garanti, Yapı Kredi, Akbank, İş Bankası ve diğer banka müşterileri, mobil cihazlarından uygulamalara girişte problem yaşıyor.

Finans 23-11-21 16:02

İş Bankası Genel Müdürü'nden 'faiz' yorumu

İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran, Merkez Bankası'nın perşembe günü vereceği faiz kararı hakkında açıklamalarda bulundu. Aran Merkez Bankası’ndan faiz değişikliği beklemediğini, faizi indirmenin kuru ve enflasyonu ‘başıboş’ bırakmak anlamına geleceğini belirtti.

Finans 16-11-21 14:21

İş Bankası'na 832 milyon dolarlık sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisi

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Gamze Yalçın: - "İş Bankası reel sektörde faaliyet gösteren firmaların dış ticaret işlemlerinin finansmanına destek vererek ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlamaya devam edecektir"

Yurthaber 11-11-21 15:17

Emekliler dikkat! Bunu yapana İş Bankası 2 bin TL veriyor!

İş Bankası tarafından düzenlenen yeni kampanya ile birlikte 8 Kasım-31 Aralık tarihlerinde SGK emekli maaşını taşıyarak 3 sene boyunca İş Bankası aracılığıyla almak üzere taahhüt eden emeklilere 2 bin Türk lirasına varan promosyon alma imkânı sunuluyor.

Finans 08-11-21 15:58

İş Bankası'ndan emeklilere 2 bin liraya varan promosyon

İş Bankası'ndan emeklilere 2 bin liraya varan promosyon

Yurthaber 08-11-21 14:16

İş Bankası’ndan ticari hayatı kolaylaştıran çözüm DijiKolay

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek: -"E-belgeden ön muhasebeye, pazaryeri çözümlerinden tüm banka kartlarından ödeme alabilecek sanal POS uygulamalarına kadar farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde müşterilerimizin dijital yeteneklerini artıracak yeni bir süreci başlatıyoruz"

Yurthaber 22-10-21 11:55

Workup Girişimcilik Programı 8. dönem mezunlarını verdi

İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran: - "Farklı şube tasarımı ve özelleştirilmiş hizmet modeli ile geleneksel banka şubesinden ayrışıp, sadece startup’lara ve girişimcilik ekosistemine hizmet verecek Girişimcilik Şubesini bu yıl hayata geçireceğiz" - "Bankamız çalışanlarının girişimci gibi hareket etme yetkinliklerinin güçlendirilmesi ve yenilikçi iş fikirlerinin ortaya çıkmasının teşvik edilmesi amacıyla Kurum İçi Girişimcilik Programımızı başlattık"

Yurthaber 02-10-21 10:22

İş Bankası üst yönetiminde değişiklik! Yeni Genel Müdür Yardımcısı Can Yücel kimdir?

İş Bankası genel müdür yardımcılığı görevine, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na gerekli bildirimlerin yapılması ve izinlerin alınmasını takiben Can Yücel'in atanmasına karar verildiği duyuruldu.

Finans 26-08-21 17:13

İş Bankası üst yönetiminde değişiklik

İş Bankası üst yönetiminde değişiklik

Yurthaber 26-08-21 17:04

Evinde el emeği ile üretim yapanlara İş Bankası'ndan özel İlk Ticarim Hesabı

Evinde el emeği ile üretim yapanlara İş Bankası'ndan özel "İlk Ticarim Hesabı"

Yurthaber 19-08-21 11:57

Türkiye İş Bankası'nda son durum nedir, arıza sorunu giderildi mi? Bankadan açıklama geldi

Türkiye İş Bankası müşterileri, sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarda, bankanın hizmetlerine erişemediklerini belirtti. Bankadan yapılan açıklamada sorunun kısa bir süre sonra giderildiği belirtildi. İşte Türkiye İş Bankası'nda son durum...

Finans 18-08-21 08:26

En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar! Akbank, Garanti, ING, Ziraat, İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları

Pandemi sonrası birçok vatandaş, geçim sıkıntısı ile karşı karşıya kaldı. Pek çok kişi yeni bir iş bulana kadar ihtiyaç kredisi çekerek geçinmeye çalışıyor. Sizler için bankaların kredi faiz oranları ve ödeme planlarını araştırdık.

Finans 09-08-21 17:30

Emekliye 2000 TL promosyon! Halkbank, Akbank, Garanti, İş Bankası, TEB ne kadar promosyon veriyor?

Temmuz ayında enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından emekli maaşlarına zam yapıldı. Yapılan zammın ardından bankalar müşterilerine yüksek promosyonlar sunarak emekliliğe ek gelir imkanı tanıdı.

Finans 03-08-21 13:00

Milyonlara müjde! Zam geldi, 1.750 TL...

Milyonların beklediği müjde belli oldu. Emekli, dul ve yetim aylıklarına zam yapıldı, ödemeler bin 750 liraya yükseldi. Fırsattan, yeni emekli olan vatandaşlar da yararlanabiliyor. Bankaların SGK ile yaptığı anlaşma kapsamında milyonlarca kişi, maaşlarını istedikleri bankalara taşıtabiliyor. Bankalar ise emeklilerin hesaplarını kendilerine taşıması için çeşitli promosyonlar düzenleyerek birbiriyle yarıştı.

Finans 30-07-21 10:20

Yeni dijital platform Pazarama Maximum Mobil'de

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı ve Topkapı Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sezen: - "Pazarama ile herkes, tek uygulama üzerinden hem ürün ve hizmet satın alabilecek hem de bu işlemleri kolaylaştıran ödeme ve finansman imkanlarına başka bir uygulamaya gerek kalmadan ulaşabilecek"

Yurthaber 28-06-21 13:29

İş Bankası, arkeolojik çalışmalara desteğini sürdürüyor

Banka, antik dönemin yanı sıra Osmanlı Cumhuriyet dönemlerinin yapı ve kent dokusunun bir arada olduğu Muğla'daki Stratonikeia Antik Kenti'ndeki kazı çalışmalarına destek veriyor - İş Sanat Genel Müdürü Zuhal Üreten: - "Arkeolojik çalışmalara uzun soluklu ve sürdürülebilir bir şekilde destek olmaya çaba gösteriyoruz"

Yurthaber 27-06-21 12:05

Türkiye'nin en güçlü markası Türkiye İş Bankası oldu

Brand Finance’in yayımladığı “Brand Finance Turkey 100 – 2021” raporunda, Türkiye’nin en güçlü markası Türkiye İş Bankası oldu.

Finans 13-06-21 12:45

12, 18, 24 ve 36 ay taksitle düşük faizli ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşte ihtiyaç kredi faiz oranları ve ödeme planları!

Vatandaşlar düşük faizli ihtiyaç kredisi almanın yollarını arıyor. Peki hangi banka ne kadar faiz oranı ile kredi imkanı sağlıyor? 12, 18, 24 ve 36 ay taksitle düşük faizli ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşte ihtiyaç kredi faiz oranları ve ödeme planları!

Finans 09-06-21 14:22

Ziraat, Akbank, Denizbank gibi bankalardan emeklilere promosyon fırsatı! Başvurana 1750 TL…

Emekliler, temmuz ayında alacağı zam ve kurban bayramı ikramiyelerinin yanı sıra bankaların promosyon ödemelerinden de yararlanacak. Maaşlara göre en az 500, 625, 750 TL ödeme yapılırken, bazı bankalar bu ödemeleri 1750 TL’ye kadar yükseltti.

Finans 09-06-21 13:49

Türkiye'nin en değerli markası THY bu yıl da tahtını korudu

Marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance'ın araştırmasına göre, 1 milyar 605 milyon dolarlık marka değeriyle Türk Hava Yolları 2021'de de "Türkiye'nin en değerli markası" oldu - Araştırmada ikinci sırayı marka değeri 1 milyar 585 milyon dolar olan Arçelik, üçüncülüğü 1 milyar 193 milyon dolarla İş Bankası aldı - Brand Finance Türkiye Direktörü Muhterem İlgüner: - "Ülkenin refah ve itibarını yakından ilgilendiren 'markalaşma'nın bir memleket meselesi olarak kabul edilip, iş dünyasının önde gelen kuruluşlarının gündeminde ilk sırayı işgal etmesi gerekmektedir"

Yurthaber 09-06-21 11:13

İş Bankası’na yaklaşık 1 milyar dolar tutarında sendikasyon kredisi

Türkiye İş Bankası, 544,7 milyon euro ve 300 milyon dolar tutarında 367 gün vadeli sendikasyon kredisi anlaşmasını imzaladığını duyurdu.

Finans 28-05-21 15:56