Kaya Çilingiroğlu Haberleri

58 yaşındaki Hülya Avşar'dan şoke eden soru! Derin bacak dekoltesi olay oldu: Yok mu beni alacak kişi?

Hülya Avşar, uzun yıllar önce müzik sektörüne girmesine yardımcı olduğu ünlü şarkıcı Hande Yener ile KKTC'de bir araya geldi. Hülya Avşar "Seninle gurur duyuyorum" diyerek Hande Yener'e sarıldı. 'Yalanın Batsın', 'Kırmızı', 'Romeo' ve 'Alt Dudak' gibi sayısız şarkıyla dinleyicinin gönlünde taht kuran 49 yaşındaki ünlü şarkıcı da "Seni seviyorum" dedi. Öte yandan bayi toplantısı için derin bacak dekolteli bir elbise tercih eden Hülya Avşar, sahnede "Yok mu beni alacak?" diye sordu.

Magazin 26-09-22 09:56

Son dakika: ''MHK'nın yeni başkanı Sabri Çelik Galatasaraylı!'' Bu iddia gündemi sarsar...

Son dakika haberleri: Türkiye Futbol Federasyonu, Merkez Hakem Kurulu'nun yeni başkanının Sabri Çelik olduğunu açıkladı. Sabri Çelik üçüncü kez MHK'nın başına geçerken, üyeler de duyuruldu. Bu açıklamanın ardından akıllara Kaya Çilingiroğlu'nun açıklamaları geldi. Çilingiroğlu, yeni MHK Başkanı Sabri Çelik'in Galatasaraylı olduğunu açıklayarak bir maç üzerinden örneklendirdi. Çilingiroğlu'nun açıklamaları sosyal medyada gündem oldu. İşte son dakika haberinin detayları...

Spor 18-04-22 16:38

Kaya Çilingiroğlu açıkladı! Saçlarım boya değil

Hülya Avşar'ın eski eşi, iş insanı ve spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu'dan beklenmedik itiraf! "Gerçekten doğal, boya değil."

Magazin 13-09-21 11:54

Kaya Çilingiroğlu'nun oğlu Hüseyin Kaya yeni yaşını kutladı! Ablası Zehra'nın boyunu geçti

Kaya Çilingiroğlu'nun Feraye Tanyolaç ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Hüseyin Kaya, 15 yaşına bastı. Hüseyin Kaya ve ablası Zehra Çilingiroğlu'nun fotoğrafı gündem oldu.

Magazin 23-08-21 13:47

Kaya Çilingiroğlu

Kaya Çilingiroğlu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kaya Çilingiroğlu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kaya Çilingiroğlu oğlunun doğum gününü kutladı! Hülya Avşar hemen yorum yazdı

Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar'dan boşandıktan sonra evlendiği Feraye Tanyolaç'tan olan oğlu Hüseyin Kaya'nın doğum gününü kutladı. Avşar fotoğrafa hemen yorum yaptı.

Magazin 22-08-21 12:04

Kimi rol arkadaşıyla, kimi evliyken aldattı! İşte ünlü isimlerin magazin dünyasını sallayan aldatma hikayeleri...

Ünlü isimler kariyerlerinin yanı sıra pek çok kez özel hayatlarıyla da gündeme gelmeye devam ediyor. Kimi oyuncular sevgililerini rol arkadaşıyla aldatırken, kimisi ise evliyken eşine ihanet etmişti. Aslında mutlu gibi gözüken tanınmış pek çok ismin geçmişi aldatma ya da aldanma hikayeleriyle dolu. İşte magazin dünyasına bomba gibi düşen ve uzun süre de silinmeyen ünlülerin aldatma hikayeleri...

Magazin 23-06-21 14:33

Hülya Avşar'dan Kaya Çilingiroğlu'na olay mesaj!

Son olarak "Ben sapyoseksüelim" açıklaması ile magazin gündemine gelen 57 yaşındaki sanatçı Hülya Avşar, bu kez de eski eşi Kaya Çilingiroğlu'na yönelik yorumuyla adından söz ettirdi.

Magazin 23-03-21 15:35

Kaya Çilingiroğlu ve oğlu maskesiz yürüyüşte! Oğlu boyuna ulaştı

Kaya Çilingiroğlu ve oğlu Hüseyin Kaya yürüyüşte görüntülendi. Çilingiroğlu ailesinin maskesiz hali tepki çekti.

Magazin 07-02-21 11:21