Mehmet Akif Ersoy Haberleri Ve Son Dakika Mehmet Akif Ersoy Haberleri

Mehmet Akif Ersoy Haberleri Ve Son Dakika Mehmet Akif Ersoy Haberleri

Vatan şairi olarak anılan Mehmet Akif Ersoy, 1873 yılında Osmanlı İmparatorluğu döneminde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Geleneğe göre 4 yaşındayken öğrenimine başlayan Ersoy, 7 yaşında iken ilkokula başlayarak Arapça eğitimi görmeye başladı. Ortaöğretimini de tamamladıktan sonra Medrese eğitimi almak istese de babasının isteği üzerine Mülkiye İdadisi ’ne kaydoldu.

Daha sonra babası vefat eden ünlü şair, Ziraat ve Baytar Mektebi’ne giderek veteriner oldu. Kurtuluş savaşı yıllarında yapılan ulusal marş yarışmasına bir arkadaşının ısrarı üzerine katılan Mehmet Akif Ersoy, yarışmayı kazanmış anca ödül olarak verilen 500 lirayı kabul etmemiştir.

İstiklal Marşı’nın yazarı olarak tanıdığımız Ersoy’un, manzum eserlerinin topladığı Safahat adlı bir kitabı da vardır.

Mehmet akif Ersoy Haberleri

Pehlivanların antrenmanlarını Kırım Tatar ve Ahıska Türkü çocuklar da izledi

Pehlivanların antrenmanlarını Kırım Tatar ve Ahıska Türkü çocuklar da izledi

Yurthaber 28-06-2022 15:08

Kazandıkları ödülü Jandarma Asayiş Vakfına bağışlayan öğrencilere şilt verildi

Kazandıkları ödülü Jandarma Asayiş Vakfına bağışlayan öğrencilere şilt verildi

Yurthaber 28-03-2022 14:32

İstiklal marşı ne zaman kabul edildi? Hangi savaştan sonra kabul edildi? Bestesi ne zaman yapıldı? İşte Mehmet Akif Ersoy İstiklal Marşı hikayesi!

İstiklal marşı ne zaman kabul edildi? sorusunun yanıtı İstiklal Marşı'nın kabul edilmesinin 101. yıldönümünde vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Mehmet Akif Ersoy'un kaleme aldığı 10 kıtandan oluşan şiire ilişkin İstiklal marşı ne zaman kabul edildi? Hangi savaştan sonra kabul edildi? Bestesi ne zaman yapıldı? sorularının yanıtını öğrenmek isteyen vatandaşlar araştırma yapıyor. İşte Mehmet Akif Ersoy'un İstiklal Marşı hikayesi ve ayrıntılar...

Haber 12-03-2022 13:39

İstiklal Marşı'nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü kutlandı

İstiklal Caddesi'nde düzenlenen etkinliğe sporcular ve gençler katıldı

Yurthaber 12-03-2022 12:51

İstiklal Marşı'nın yazarı Mehmet Akif Ersoy kimdir? Eserleri nelerdir? Mehmet Akif Ersoy ölüm sebebi nedir?

İstiklal Marşı'nın yazarı Mehmet Akif Ersoy, marşın kabulünün 101. yılında vatandaşlar tarafından günün en çok araştırılan isimleri arasında yer alıyor. 10 kıtandan oluşan İstiklal Marşı, Türkiye'nin haricinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin de milli marşıdır. Peki İstiklal Marşı'nın yazarı Mehmet Akif Ersoy kimdir? Eserleri nelerdir? Mehmet Akif Ersoy ölüm sebebi nedir? İşte detaylar...

Haber 12-03-2022 10:35

İstiklal Marşı'nın kabulü mesajları ve sözleri 2022! En yeni, resimli 12 Mart İstiklal Marşı mesajları ve sözleri

İstiklal Marşı'nın kabulü mesajları ve sözleri 2022 vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Mehmet Akif Ersoy'un kaleme aldığı ve 101 sene önce bugün, kabul edilen İstiklal Marşı 10 kıtadan oluşuyor. İstiklal Marşı'nın kabulü mesajları ve sözleri merak konusu olurken. En yeni, resimli 12 Mart İstiklal Marşı mesajları ve sözleri gibi konu başlıkları internette aratılıyor. Günün anlam ve önemine uygun mesajları sizler için derledik....

Haber 12-03-2022 10:11

İstiklal Marşının kabulü ne zaman? İstiklal Marşı'nın bestecisi ve yazarı kimdir? İstiklal Marşı hangi olaydan sonra kabul edildi?

İstiklal Marşı'nın kabulü her yıl olduğu gibi bu yılda kutlanacak. Marşlar, bir ülkenin, milletin verdiği özgürlük mücadelesini simgeler. İstiklal Marşı'nın bestecisi ve yazarı bu yıl ya yani 2022 yılında da anılacak. Vatandaşlar, İstiklal Marşı'nın kabulünün yıldönümü yaklaşırken bazı araştırmalara başladılar. İstiklal Marşı'nın bestecisi ve yazarının kim olduğu ve İstiklal Marşı'nın kabulünün ne zaman olduğu sorulan sorular arasında yer alıyor. İşte İstiklal Marşı'na dair detaylar!

Haber 11-03-2022 21:37

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım restorasyondaki Selimiye'de incelemede bulundu

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım restorasyondaki Selimiye'de incelemede bulundu

Yurthaber 03-03-2022 16:08

"İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy" sergisi törenle açıldı

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Yılmaz: - "Akifimizi Anadolu'da çocuklarımıza yeniden hatırlatmak, onun Safahat'ını yeniden cümle cümle, mısra mısra, kelime kelime zihinlerde, gönüllerde inşa etmek, bizim üzerimize manevi bir sorumluluk"

Yurthaber 22-02-2022 16:10

Mardin'de "Yunus Emre ve Mehmet Akif Ersoy" karma sergisi açıldı

Mardin'de "Yunus Emre ve Mehmet Akif Ersoy" karma sergisi açıldı

Yurthaber 30-12-2021 13:46

TBMM Başkanı Şentop "İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy Sempozyumu"nda konuştu:

"İstiklal Marşı, milletimizin ve vatanımızın dizelere dökülmüş tapusudur. Tam bağımsız bir millet ve devlet olarak var olma irademizin toplumsal sözleşmesidir. Devletin ve Anayasa'nın tek ideolojisidir. Sözden dokunmuş bayrağımızdır" - "Yok edilmeye çalışılan bu milletin küllerinden doğduğu İstiklal Harbi'nin yüceliği kadar onun destanı olan marşı da çok büyük bir şiirdir. Şüphesiz bu marş milletimizin her bir ferdinin ortak metnidir. Bizi millet yapan temel bileşenimizdir" - "Ölümsüz mısraların sahibi Mehmet Akif Ersoy, yaşadığı dönemde de günümüzde de bu milletin birlik ve beraberliğinin sembolüdür"

Yurthaber 27-12-2021 14:35

İstiklal Marşı'nın şifresini çözdüğünü söyledi! "Satırlarda gizlenmiş..."

Milli Şair Mehmet Akif Ersoy ile ilgili çalışmaları ve konferanslarıyla tanınan Araştırmacı Yazar Erdal Arslan, İstiklal Marşı’nın şifresini çözdüğünü söyledi. Konuyla ilgili konuşan Arslan, "Mehmet Akif Ersoy, ölümsüz eserini yazdığı 1339 tarihini 39 ve 40’ıncı satırlara gizlemiştir" dedi.

Haber 17-12-2021 23:41

Mehmet Akif Ersoy canlı yayında isyan etti: Tuvalet kağıdının fiyatını görünce şok oldum

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası piyasaya bir kez daha müdahale etti. Son dakika gelişmesini canlı yayında izleyiciye duyuran Habertürk sunucusu Mehmet Akif Ersoy, dolardaki yükselişle ilgili "Nerede duracak bu?" diye isyan etti. Vatandaşın zamlarla birlikte sıkıntıya düştüğünü belirten Ersoy, "Alışveriş yapıyorum, tuvalet kağıdı 130 lira yazıyordu, şoke oldum" ifadelerini kullandı.

Haber 10-12-2021 15:17

PAÜ'de coğrafi koordinatların kesiştiği noktaya Mehmet Akif Ersoy Anıtı yapıldı

Anıt, Türkiye Cumhuriyeti tarihi açısından önemli yılların tesadüf ettiği coğrafi koordinatlarda inşa edildi

Yurthaber 04-11-2021 19:50

İstiklal Marşı şairi Mehmet Akif Ersoy’u konu alan ‘Akif’ filminden ilk fragman geldi

Mehmet Akif'in İstanbul'un işgalinden İstiklal Marşı'nın kabul edildiği tarihe kadarki dönemini anlatan "Akif" filmi 12 Mart 2021'de vizyona girecek. Beyazperdede seyircisiyle buluşmaya hazırlanan “Akif” filminin fragmanı yayınlandı.

Trend 09-09-2021 14:41

Taliban üyesi "İnönü Üniversitesi'nden kabul aldım" dedi, Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay'dan açıklama geldi

Gazeteci Mehmet Akif Ersoy, Afganistan'daki silahlı bir Taliban üyesinin kendisine Malatya İnönü Üniversitesi’nden kabul aldığını söylediğini ifade etti. Ersoy'un açıklamaları bir anda gündem yaratırken İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay'dan açıklama geldi.

Haber 24-08-2021 11:41

Elkızı dizisine başlayan Fikret Kuşkan, bir başka dizi anlaşması daha yaptı!

Usta oyuncu Fikret Kuşkan, bu sezon iki farklı dizide birden hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. En son geçtiğimiz yıl final yapan Zalim İstanbul dizisinde rol alan Fikret Kuşkan, bu sezon Elkızı ve Mehmet Akif Ersoy’un hayatını konu alan Akif adlı dizide boy gösterecek.

Magazin 24-08-2021 10:28

Kabil'de röportaj yapan gazeteci Mehmet Akif Ersoy'a Taliban'dan müdahale! Görüntüleri sildiler

Kabil'de bir kadınla röportaj yapan gazeteci Mehmet Akif Ersoy'a Taliban üyeleri müdahale etti. Elindeki silahla hızla Ersoy'un yanına yaklaşan bir Taliban üyesi görüntüleri sildi. "Sakin ol biz Türk'üz" dediğini anlatan Ersoy, hiçbir şekilde kendisinin dinlenmediğini belirterek "Asla görüntü çekemediğimiz yerler, dehşet görüntüler var. Sert müdahale ediliyor." ifadelerini kullandı.

Haber 24-08-2021 08:45

Milli şair Akif'in hatıratlarında yer alan tahin helvası coğrafi işaret aldı

Çanakkale'nin Bayramiç ilçesine özgü tahin helvası, Türk Patent ve Marka Kurumundan coğrafi işaret alarak kentin tescilli 8. ürünü oldu

Yurthaber 17-08-2021 19:20

Bakan Ersoy ciğer kebabı pişirdi, Bakan Varank ise izledi

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Şanlıurfa ziyaretinde ciğer kebabı pişirdi, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile il protokolü ise izledi.

Haber 27-06-2021 23:02

İBB neden kaybedildi? AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'den dikkat çeken açıklamalar

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, canlı yayında dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu. Kabaktepe yerel seçimlerde İBB'nin CHP tarafından kazanılmasıyla ilgili, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını kaybettik. Bunun altını çizerek söylüyorum. Biz İstanbul'u kaybetmedik. Büyükşehir belediye başkanlığı dışındaki 24 ilçe belediyesini baz aldığımızı bunların altı çok dolu." ifadelerini kullandı.

Haber 07-04-2021 03:00

AÜ Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Ethem, Milli Mücadele döneminde yazar ve şairlerin halka özgüven aşıladığını belirtti

AÜ Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Ethem, Milli Mücadele döneminde yazar ve şairlerin halka özgüven aşıladığını belirtti

Yurthaber 12-03-2021 16:19

Bakan Ziya Selçuk', Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'u andı

Bakan Ziya Selçuk', Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'u andı

Yurthaber 12-03-2021 16:17

Bakan Ziya Selçuk', Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'u andı

Bakan Ziya Selçuk', Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'u andı

Yurthaber 12-03-2021 16:17

Çankırı, Kastamonu ve Amasya'da "İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü" programı düzenlendi

Çankırı, Kastamonu ve Amasya'da "İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü" programı düzenlendi

Yurthaber 12-03-2021 15:11

Çankırı, Kastamonu ve Amasya'da "İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü" programı düzenlendi

Çankırı, Kastamonu ve Amasya'da "İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü" programı düzenlendi

Yurthaber 12-03-2021 15:11

TRT’te İstiklal Marşı’nın Kabulu ve Anma Günü kapsamında 19.21’de “Tek Ses Tek Yürek” yayını!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2021 yılını “Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı” olarak ilan etmesiyle birlikte TRT 12 Mart’a özel olarak bir yayın hazırladı.

Trend 12-03-2021 14:19

100. yıldönümünde İstiklal Marşı’nın sözleri ve yazılışı hakkında merak edilen bilgiler!

Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsızlığının sembolü olarak 12 Mart 1921’de kabul edilen İstiklal Marşı Mehmet Akif Ersoy tarafından yazılıp Osman Zeki Üngör tarafından bestelendi. Sözleri ve bestesiyle tüm ülke halkının tüylerini diken diken eden İstiklal Marşı bir yarışma sonucunda seçildiğini hepimiz biliyoruz elbette ama marşın kabul edilme sürecine dair detaylar hakkında bilgi edinmeye ne dersiniz?

Trend 12-03-2021 12:24

Tarihin tozlu sayfalarına gömülen olayları gün yüzüne çıkartıyoruz! 12 Mart tarihte bugün neler oldu?

Tarihin sır dolu perdesini sizler için bir kez daha aralıyoruz. Yeni ayın ikinci haftasında tarihte gizemli bir yolculuğa çıkıyoruz. Geçtiğimiz 12 Mart’ta tarihte neler yaşandı sizler için derledik. Dünya tarihine damga vuran 12 Mart olayları...

Trend 12-03-2021 11:41

Lise öğrencileri İstiklal Marşı'nın ilk ve son bestesini klipte bir araya getirdi

Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesinden 6 öğretmen ve 8 öğrencinin salgın nedeniyle uzaktan çalışarak hazırladığı klip, Ali Rıfat Çağatay ile Osman Zeki Üngör'ün bestelerinin ayrı ayrı seslendirilmesinden oluşuyor

Yurthaber 12-03-2021 11:16

Lise öğrencileri İstiklal Marşı'nın ilk ve son bestesini klipte bir araya getirdi

Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesinden 6 öğretmen ve 8 öğrencinin salgın nedeniyle uzaktan çalışarak hazırladığı klip, Ali Rıfat Çağatay ile Osman Zeki Üngör'ün bestelerinin ayrı ayrı seslendirilmesinden oluşuyor

Yurthaber 12-03-2021 11:16

TRT, İstiklal Marşı'nın kabulünün 100. yıl dönümü dolayısıyla "Tek Ses Tek Yürek" yayını yapacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2021 yılını "Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı" olarak ilan etmesiyle birlikte bugüne özel içerikler hazırlayan TRT, 1921 yılına atıfla saat 19.21'de 12 Mart'a özel hazırlanan İstiklal Marşı klibini televizyon ve radyo kanallarında eş zamanlı yayınlayacak

Yurthaber 12-03-2021 10:52

İstiklal Marşı ile ilgili mesajlar! Atatürk'lü resimli İstiklal Marşı mesajları ve sözleri

İstiklal Marşı'nın 100. yılında sosyal medya üzerinden İstiklal Marşı ile ilgili mesajlar paylaşılıyor. 1921 yılında kabul edilen İstiklal Marşı bu yıl "Mehmet Akif ve İstiklal Yılı" olarak çeşitli etkinlikler ile anılacak. İşte, Atatürk'lü resimli İstiklal Marşı mesajları ve sözleri

Haber 12-03-2021 00:36

Adalet Bakanlığı personeli ve yargı mensuplarının "İstiklal Marşı"nı seslendirdiği klip çekildi

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün Twitter hesabından yayımladığı klip, kısa sürede sosyal medyada büyük beğeni topladı - "2021 Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı"na özel hazırlanan klipte, şoföründen güvenlik görevlisine, zabıt katibinden yazı işleri müdürüne, mübaşirinden hakim ve cumhuriyet savcısına kadar her kademeden yargı mensubu ve personel istiklal mücadelesinin ruhunu yansıttı

Yurthaber 12-03-2021 00:06

Mehmet Akif Ersoy kimdir?

Mehmet Akif Ersoy tarafından kaleme alınan İstiklal Marşı'nın bu yıl 100. yılı. Türk milletinin en önemli sembollerinden biri olan İstiklal Marşı 1921 yılında kabul edilmiştir. TBMM'de milletvekillerinin büyük coşkusu ile kabul edilen İstiklal Marşı'nın yaratıcısı Mehmet Ersoy ise bu yıl da saygı ile anılıyor. İşte, Mehmet Akif Ersoy'un hayatı!

Haber 12-03-2021 00:00

İstiklal Marşı'nı kim yazdı? Neden yazıldı?

Mehmet Akif Ersoy tarafından yazılan ve Zeki Üngör tarafından bestelenen İstiklal Marşı’nın 100. Yılı çeşitli etkinler ile kutlanacak. İstiklal Marşı, savaş döneminde askerleri yüreklendirmek amacı ile 1921 yılında yazılmıştır. İşte, İstiklal Marşı’nın kabulü ve yazılma nedeni…

Haber 11-03-2021 23:31

İstiklal Marşı nasıl kabul edildi? İstiklal Marşı'nın kabulülünün 100. yılı

Bu sene İstiklal Marşı'nın 100. yılı. Mehmet Akif Ersoy'un yazdığı İstiklal Marşı, Türk milleti için bağımsızlığı temsil ediyor. Büyük bir anlamı olan İstiklal Marşı'nın 100. yılı bu yıl çeşitli etkinlikler ile kutlanacak. İşte, İstiklal Marşı'nın kabulü ile ilgili bilgiler!

Haber 11-03-2021 22:56

İstanbul Hakkı Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Mehmet Akif Ersoy'un anısına klip hazırladı

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz: - "Klipte istiklal mücadelemizin ruhuna uygun İstanbul'da 10 farklı mekan seçildi. Çekimleri yapılan klip, 3 günlük hazırlık çalışması sonunda tamamlandı"

Yurthaber 11-03-2021 20:09

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstiklal Marşı'nın 100. yılı için düzenlenen törende konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan törendekilere, "Bu akşam sizlere Safahat hediye edilecektir. Bunu yastık altı olarak saklamanız özel ricamdır. Bir hocamın nasihatıydı, 'Safahat sizin yastık altı kitabınız olmalı' demişti." ifadelerini kullandı.

Haber 11-03-2021 18:46

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı' genelgesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2021'in Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı olarak kutlanmasına ilişkin genelge yayımladı.

Haber 06-03-2021 01:24

Tarihin tozlu sayfalarına gömülen olayları gün yüzüne çıkartıyoruz! 1 Mart tarihte bugün neler oldu?

Tarihin sır dolu perdesini sizler için bir kez daha aralıyoruz. Yeni ayın ilk haftasında tarihte gizemli bir yolculuğa çıkıyoruz. Geçtiğimiz 1 Mart’ta tarihte neler yaşandı sizler için derledik. Dünya tarihine damga vuran 1 Mart olayları...

Trend 01-03-2021 11:14

Mehmet Akif Ersoy'un evi müze oluyor (Mehmet Akif Ersoy'un evi Mısır Apartmanı nerede?)

Mehmet Akif Ersoy'un Mısır Apartmanı'ndaki evi müze oluyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı, ünlü şairin 13 numaradaki dairesini hatıra evi yapma kararı aldı. Müze, Başkan Erdoğan'ın katılımıyla 12 Mart'ta açılacak. Peki, Mehmet Akif Ersoy'un evi Mısır Apartmanı nerede?

Haber 22-02-2021 12:23

"Mehmet Akif ve Bağımsızlık Mücadelesi" konulu yarışmaya başvurular 16 Nisan'da sona erecek

"Mehmet Akif ve Bağımsızlık Mücadelesi" konulu yarışmaya başvurular 16 Nisan'da sona erecek

Yurthaber 28-01-2021 12:09

Akif filminde Mehmet Akif Ersoy’u canlandıran Yavuz Bingöl'e tepki: Cahil...

'Âkif' filminde canlandırdığı Mehmet Akif Ersoy rolü için 'Camilerde Arapça vaazlar verdiği için Arapça çalışıyorum' diyen Yavuz Bingöl’e’ tepki gösteren yazar D. Mehmet Doğan, 'cahil' dedi…

Magazin 28-12-2020 13:42

Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'un vefatının 84. yılı

Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'un vefatının 84. yılı

Yurthaber 27-12-2020 13:05

Afgan genç Mehmet Akif Ersoy sevgisini tabloya işledi

Düzce'de eğitim gören güzel sanatlar lisesi öğrencisi Afganistan uyruklu Akil Shirzad'ın İstiklal Marşı şairi Mehmet Akif Ersoy'un portresini resmettiği tablo Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü vasıtasıyla Bakanlığa gönderilecek - Akil Shirzad: - "Mehmet Akif Ersoy milli şairimiz, İstiklal Marşı'mızın yazarı. Az çok hakkında bilgim olduğu için bu işi severek yaptım"

Yurthaber 26-12-2020 11:21

Atatürk'ü Fikret Kuşkan canlandıracak

Fikret Kuşkan, Mehmet Akif Ersoy’un İstiklâl Marşı’nı yazarken yaşadıklarını konu alan 'Akif' filminde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandıracak.

Magazin 02-12-2020 17:45

Kastamonu'da Mehmet Akif Ersoy'un "Nasrullah vaazı" 100. yılında anıldı

Türkiye Yazarlar Birliği Genel Başkan Yardımcısı Zengin: "Türkiye aradan 100 yıl geçmesine rağmen yine bir beka mücadelesi veriyor. Dikkat edin Milli Mücadele'de açılan bütün cepheler şu anda açılmıştır. En son Kafkas Cephesi kalmıştı, o cephemiz de açıldı"

Yurthaber 19-11-2020 21:42

Gazeteci Mehmet Akif Ersoy koronavirüse yakalandı

Habertürk TV ekranlarında "Manşet" ve "Nedir Ne Değildir?" programlarını sunan gazeteci Mehmet Akif Ersoy koronavirüse yakalandı.

Haber 19-10-2020 12:36