Ödem Haberleri

Etkisine şaşıracaksınız: Sadece 2 dakikada tüm ödemlerinizden kurtulun!

Sağlığımız için önemli bir rol oynayan vücudumuzda, zaman zaman ödem denilen sıvı birikintileri oluşabilir. Ödem, genellikle fazla suyun vücut dokularında birikmesi sonucu oluşur ve şişlik, ağırlık hissi ve hatta rahatsızlık yaratabilir. Ancak, doğal yöntemlerle ödemi atmak mümkündür. İşte hızlıca ödem atmanızı sağlayan tarifin detayları...

Kadin 08-12-2023 10:26

Ödem atma yolları: Ödeme ne iyi gelir, ödem nasıl atılır?

Ödem, vücut dokularında anormal bir şekilde biriken sıvı nedeniyle oluşan şişlik veya şişkinlik durumunu ifade eder. Bu durum genellikle lenf sistemini etkileyen bir engel, dolaşım sistemi sorunları veya vücudun zarar görmesine bağlı olarak ortaya çıkar. Ödem, vücudun çeşitli bölgelerinde görülebilir ancak en sık bacaklar, ayaklar, eller, göz kapakları ve karın bölgesinde karşılaşılır. Peki, ödem en hızlı nasıl atılır?

Haber 30-11-2023 23:50

Tek başına tüketildiğinde vücudu toksinlerden arındırıyor! Detoks etkisi en yüksek doğal besinler

Etrafta dolaşan toksin ve toksik maddeler insan vücudunu etkisi altına alıyor. Vücudu toksinlerden arındırmanın en kolay yolu detoks yapmaktan geçiyor. Doğru bir şekilde uygulanan detoks uygulamaları bağışıklık sistemini ve sindirim sistemini güçlendirebilir, vücudun doğal detoks sürecini rahatlatabilir ve fazla kilolardan kurtulmaya yardımcı olabilir. İşte detoks etkisi en yüksek doğal besinler...

Kadin 14-09-2023 11:07

Vücutta birikmiş su ve ödemden kurtulun! Karaciğeri tertemiz, karnı dümdüz yapan kür tarifi

Ödem, el, ayak, gözler ya da karın bölgesi gibi vücudun farklı bölgelerinde oluşabiliyor. Geçmek bilmeyen şişkinlik problemleri oldukça rahatsız edici olabiliyor. Bu kür tarifi hem karaciğeri tertemiz yapıyor hem de vücutta biriken su ve ödemi atarak karnı dümdüz yapıyor.

Kadin 01-09-2023 11:27

Hamilelikte ödem nasıl atılır? Hamilelikte ödem söktürücü bitkisel tarifler

Hamilelik bir kadının yaşamında önemli bir dönem olmasının yanı sıra vücutta bir dizi farklı fizyolojik değişikliği de beraberinde getirir. Bu değişikliklerden biri de ödemdir. Hamilelik sırasında artan hormon seviyeleri ve vücutta meydana gelen dolaşım değişiklikleri özellikle bacaklar, ayaklar, eller ve yüz gibi bölgelerde sıvı birikimine yol açabilir. Neyse ki ödemle başa çıkmak için çeşitli yöntemler ve bitkisel çözümler bulunur.

Haber 28-08-2023 21:20

Hem lezzetli hem faydalı! 2 malzeme ile ödem atıcı dondurma tarifi

Ödem, el, ayak, gözler ya da karın bölgesi gibi vücudun farklı bölgelerinde oluşabiliyor. Vücudunuzda geçmek şişkinlik problemleri yaşıyorsanız yaz aylarını ödemsiz geçirmek için sadece 2 malzeme ile yapılan dondurma tam size göre. İşte tarifin detayları...

Kadin 20-08-2023 11:59

Vücuttan kilolarca ödem atan besinler! Vücuttan en hızlı ödem nasıl atılır?

Günümüzde hızlı yaşam tarzı, dengesiz beslenme alışkanlıkları ve stres gibi faktörler vücutta fazla ödeme neden olabilir. Ödem vücutta birikmiş olan sıvıların normalden daha fazla tutulması sonucu oluşan şişkinlik ve rahatsızlık hissiyle kendini gösterir. Ancak vücuttan kilolarca ödem atan besinler ve doğru yöntemlerle bu durumu hafifletmek ve sağlıklı bir şekilde ödem atmak mümkündür.

Haber 31-07-2023 23:07

Ödem neden olur, nasıl geçer? Ödeme ne iyi gelir?

Ödem vücut dokularında biriken fazla sıvı nedeniyle oluşan bir tıbbi durumdur. Birçok farklı sebep ödem oluşumuna yol açabilir ve bu durum vücudun çeşitli bölgelerinde şişlik, hassasiyet ve rahatsızlıkla kendini gösterebilir. Ödemin tedavisi altında yatan nedenlere ve şiddetine bağlı olarak değişiklik gösterirken genellikle dinlenme, sıvı alımının düzenlenmesi, tuz tüketiminin azaltılması ve ilaç tedavisi gibi yöntemler kullanılır. Ayrıca doğal yöntemlerle de ödemin azaltılması mümkündür.

Haber 31-07-2023 23:07

Ödem ne demek? Ödem nedir, nasıl atılır?

Ödem vücudumuzun çeşitli bölgelerinde oluşabilen ve genellikle sıvı birikimi sonucunda meydana gelen bir durumdur. Bu rahatsızlık çeşitli sebeplerden kaynaklanabilir ve hemen hemen herkesin yaşayabileceği yaygın bir sorundur. Özellikle eller, ayaklar, bacaklar, göz çevresi ve karın gibi bölgelerde görülen ödem cilt altında şişliklere ve baskı hissine neden olarak yaşantımızı olumsuz yönde etkileyebilir.Neyse ki ödem tedavi edilebilir genelde evde alınacak basit önlemlerle rahatlama sağlanabilir.

Haber 31-07-2023 23:07

Vücuttaki ödem nasıl atılır? Ödem atmak için ne yapılır?

Ödem vücut dokularında aşırı sıvı birikimi sonucu oluşan şişkinlik ve hassasiyetle kendini gösterir. Nedenleri arasında uzun süreli hareketsizlik, yüksek sodyum alımı, hormonal değişiklikler, yetersiz su tüketimi veya bazı sağlık sorunları yer alabilir. Özellikle ayaklar, ayak bilekleri, eller ve yüz gibi bölgelerde beliren ödem günlük yaşam kalitesini olumsuz etkileyebilir. Ancak endişelenmeyin doğal yollarla vücuttaki bu aşırı sıvı birikimini azaltmak ve ödemi atmak mümkündür.

Haber 31-07-2023 23:06

Vücuttaki ödemi nasıl atabiliriz? Vücuttaki ödemi hangi yiyecekler atar?

Vücuttaki ödem hücreler arası sıvı birikimi sonucu oluşan bir sağlık sorunudur ve genellikle ayaklar, bacaklar, eller ve yüz gibi bölgelerde şişkinlik ve rahatsızlık hissiyle kendini gösterir. Ödemin nedenleri arasında uzun süre ayakta kalmak, aşırı tuz tüketimi, hormonal değişiklikler, dolaşım sistemi rahatsızlıkları ve böbrek sorunları yer alabilir. Anti-enflamatuar ve idrar söktürücü özellikleriyle bilinen bazı yiyecekler ödemin azaltılmasına yardımcı olabilir.

Haber 28-07-2023 21:49

Yeşil eriği sakın bu şekilde yemeyin! Faydalarının yanında zarara neden oluyor

Yeşil erik yaz aylarının en sevilen meyvelerinden. Yediden yetmişe herkesin favorisi olan eriklerin faydaları saymakla bitmiyor. Şifa kaynağı olarak görülen yeşil erikler yüksek oranda vitamin ve mineral içeriyor. Ancak yeşil eriklerinin hatalı tüketilmesi sağlık sorunları yaratabiliyor.

Haber 15-06-2023 09:49

Rusların yaşam iksiri: Sarımsak ve limonun faydalarını duyunca çok şaşıracaksınız

Toplumda birçok kişi daha sağlıklı, kuvvetli olmak ve hastalıklardan korunmak için doğal kür tarifleri araştırıyor. Ruslar günlük yaşamlarında doğal ürünler ile yaptıkları karışımları kullanmayı seviyor. Rus doktorları ve Dr. İbrahim Saraçoğlu bağışıklık sistemini güçlendiren, vücudu yenileyen çeşitli hastalıklardan koruyan doğal kür tarifi verdi.

Haber 07-10-2022 07:49

Vücudu baştan aşağı yeniliyor: Kanserden koruyor, kolesterolü düşüyor! Kuşburnu faydaları

Sıklıkla tükettiğimiz yiyecekler sağlığımızı tehlikeye atarken pek ilgi görmeyenler sağlık için etkili sonuçlar sağlayabiliyor. Kuşburnu da bu faydası pek bilinmeyen ancak şifa dağıtan gıdalar arasında yer alıyor. Kanserden, kolesterole, şekere kadar çok tehlikeli hastalıklara karşı etki sağlayan kuşburnunun faydalarını öğrenmek istiyorsanız aşağıya göz atabilirsiniz.

Haber 05-10-2022 08:32

Arayıp da bulamadığınız ödem atıcı çay tarifi

Kilo verenlerin sıklıkla karşılaştığı sorunlardan biri de vücutta oluşan ödem. Vücudun daha şiş olmasına ve rahatsızlık veren ödem herkeste farklı bölgelerde ortaya çıkar. Eller, ayaklar ve göbek kısmında genellikle biriken ödemden kurtulmak için farklı yöntemler var. Sizlere arayıp bulamadığınız mükemmel ödem atıcı çay tarifini veriyoruz.

Haber 27-09-2022 18:38

Nohut suyunu döküyorsanız büyük yanlış yapıyorsunuz! Her derde deva olan nohut suyunun faydaları

Sağlıklı beslenme denilince akıllara meyve ve sebzeler gelse de bakliyatlar da sağlığımız için büyük önem taşıyor. Genellikle kışın tüketilen bakliyatlardan olan nohutu haşlarken kullandığınız suyu lavaboya döküyorsanız büyük yanlış yapıyorsunuz. Nohut suyunun faydaları saymakla bitmiyor. Her derde deva oluyor.

Haber 21-09-2022 07:49

Tüm şişkinliklerinizi tamamen geçiriyor! Ödem attıran içecek tarifi

Vücutta bulunan şişkinlikler, ödemler rahatsız edici olabiliyor. Herkeste görülebilen bu ödemleri atmak için çeşitli yöntemler deneniyor. Ancak bu yöntemler istenilen sonuçları vermeyebiliyor. Evde uygulayacağınız yöntemler ile ödemden çok kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Ödem nasıl atılır? Diye merak ediyorsanız işte cevabı…

Haber 30-08-2022 14:39

Yazın en ihtiyacını duyduğunuz içecek: Serinletir, ödem attırır

Ödem, damarlardaki fazla suyun zardan geçerek dokular arasında birikmesi sonucu oluşan şişliktir. Bütün vücudu etkileyebileceği gibi kollar, bacaklar, yüzde de kendini gösterebilir. Yeterli su tüketimine rağmen bitmek bilmeyen ödem varsa önce sebebi tespit edilmelidir. Fazla kilolar ve kötü beslenme ödemin başlıca sebepleridir. Bunlar dışında böbrek hastalıkları, dolaşım problemleri, kalp yetmezliği, kullanılan bazı ilaçlar, regl dönemi gibi faktörler de ödemin oluşum sebepleridir.

Yemek 20-08-2022 11:14

Mutlaka deneyin! İkisini karıştırsanız...

Kimyon yemeklere yoğun bir tat veren baharatlar arasında yer alıyor. Kimyon sadece yemeklere tat vermesiyle değil faydalarıyla da biliniyor. Saymakla bitmeyen faydası bulunan kimyonu yoğurtla karıştırıp yiyince etkilerini çok daha arttırabileceğinizi biliyor muydunuz? Yoğurt ve kimyon karışımının faydaları ve sağlığa etkileri için bu haberi okuyabilirsiniz.

Haber 16-08-2022 15:00

Ödem ve şişkinliğin zerresi kalmaz! Ödem atıcı doğal yöntem

Bünyemiz yüzde 60 civarında sudan oluşur. Bu su vücudumuzda dokular arasında gezer. Eklemlerde ve dokuda çoğalması neticesinde ödem oluşur; Ayaklarda ve eller de şişliğe neden olur. Genel olarak bu şişlik kısa süreli olsa da bazı durumlarda kronik olabilir ve bu durum kişiye fazlasıyla rahatsızlık vermektedir. Ödem atıcı doğal besinler sayesinde vücudunuzda ödem ve şişkinlikten eser kalmaz.

Haber 06-08-2022 12:22

Çok etkili! Ödem atmak için yapılması gerekenler

Vücudunuzda yer alan şişliklerden şikayetçiyseniz kolay ödem atma yöntemlerini deneyebilirsiniz. Yanlış beslenme, hareketsiz yaşam gibi birçok neden ödeme sebep olmaktadır. Ödemden kurtulmak için bazı alışkanlıkları değiştirilmesi ve doğru kürlerin uygulanması gerekmektedir. İlk olarak ödemin neden kaynaklandığını bularak kısa süre içerisinde ödem sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Haber 30-06-2022 14:23

Çorap izlerinize dikkat! En büyük belirtiler arasında yer alıyor

Kalp hastalıkları toplumda en sık görülen hastalıklar arasında yer alıyor. Oldukça ciddi sonuçlara yol açabilen kalp hastalıkları hakkında bilinçli olmak gerekiyor. Kalp hastalıklarının verdiği uyarıcı belirtilere dikkat edip doktora görünmeniz hayatınızı kurtarıyor.

Haber 30-06-2022 10:31

Şifa kaynağı olan kivi çayının faydaları saymakla bitmiyor

Kivinin sayısız bir sürü faydası bulunuyor. Hem lezzetli tadıyla hem de faydalarıyla bilinen kivinin çayının da oldukça faydası olduğunu biliyor muydunuz? Özellikle kafelerde sıklıkla tüketilen kivi çayının özelliklerini duyunca evinizden ayırmak istemeyeceksiniz. Aşağıda yer alan tarif ile evde doğal kivi çayınızı kolayca yapabilirsiniz.

Yemek 18-05-2022 11:42

Geçmeyen ağrılarınızın nedeni bu hastalık olabilir! Apandisit sanılıyor…

Zaman zaman vücudun belirli yerlerinde tanımlanamayan şiddetli ağrılar meydana gelebiliyor. Bu ağrılar başka hastalıkların belirtileriyle karıştırılınca tedavisi zorlaşabiliyor. Hatta yanlış ameliyatlara neden olabiliyor. Sizin de geçmeyen ve tedavisi bulunamayan ağrınız varsa Türkiye’de henüz tanısı konulmamış olan herediter anjiyoödem hastalığına sahip olabilirsiniz.

Haber 16-05-2022 10:06

İkisini karıştırınca etkisi inanılmaz! İlaç gibi: Tek seferde bitiriyor

Kilo vermek isteyenlerin dikkat ettikleri konuların başında ödem birikimi oluyor. Ödem hem vücudu şiş gösterir hem de hastalıklara davetiye çıkarır. Aslında ciddi bir sağlık sorunu olan ödemin vücuttan bir an önce atılması gerekmektedir. Her bünye farklı olduğu için ödem atma süreci de kişiden kişiye değişmektedir. Ancak doğada bulunan iki güçlü toksin atıcı meyve sayesinde kolaylıkla ödemden kurtulabilirsiniz.

Haber 04-05-2022 08:16

Vücuttaki ödemi söküp atan doğal bitkiler

Ödem özellikle kadınların korkulu rüyasıdır. Aslında vücutta damarlardan dokulara sızan aşırı sıvının ne olduğu şişlik olan ödem rahatsız edicidir. Sadece görünüm olarak değil bazı durumlarda ağrıya da neden olabilir. Vücudun herhangi bir bölümünü etkilese de eller, kollar, ayaklar, ayak bilekleri ve bacaklarda daha fazla fark edilir. Ödem için vücutta sıvı tutulması da denir. Biriken ödemi atmak için mükemmel sonuç veren doğal bitkileri yanınızdan ayırmayacaksınız.

Haber 16-03-2022 07:45

Bazı hastalıkların habercisi olabilen ödemi hafife almayın! İşte vücutta ödem oluşmasına sebep olan şeyler...

Vücutta su ve tuz tutumuna bağlı olarak gelişen şişlikler ödem olarak adlandırılır. Genelde kişilerin yedikleri ve içtikleri ile alakalı olsa da çevresel koşullar, genetik yatkınlıklar da ödemin sebepleri arasında yer alır. Ödem vücuttan atılmadığında kilo alımına neden olabileceği gibi bazı hastalıkların belirtisi de olabilir. Peki, vücutta ödem oluşumuna sebep olan şeyler neler? İşte detaylar...

Kadin 28-02-2022 15:47

Bunları yiyerek ödem ve şişkinliklerden kurtulabilirsiniz

Ödem sıklıkla yaşanan ve oldukça rahatsızlık veren bir durumdur. Ödem ve şişkinliğe neden olan birçok sebep vardır. Çok fazla tuzlu yemek ve hareketsiz yaşamak ödeme neden olmaktadır. Ödem ve şişkinliği anında çözmek için zararlı alışkanlıklarınızı değiştirip aşağıda yer alan besinleri tüketebilirsiniz.

Haber 23-02-2022 12:13

Vücuttaki ödem nedir, nasıl oluşur? Ödem en hızlı nasıl atılır? İşte ödem atıcı besinler

Ödem, damar içinde dolaşan sıvının damarların dışına sızması sonucunda doku araları ile cilt altında sıvı birikmesidir. Vücutta su dağılımının, kas hücresinde ve kullanılan bölgede dengeli şekilde olması gerekiyor. Ancak aşırı kilo, stres, toksin maddelerin artışı gibi çeşitli nedenlerle vücudun lenf kanalları tıkanıyor ve vücuttan atılması gereken su drene edilemediği için ödeme neden oluyor.

Haber 22-02-2022 11:46

Şişlikler artık derdiniz olmaktan çıkacak! İşte vücudunuzdaki ödemi atmanın yolları...

Pek çok insan dönem dönem ödem sıkıntısı yaşıyor. Ödem oluşumunun nedenlerinin başında sıcak havalar, hareketsiz kalmak ve yanlış beslenme geliyor. Peki, vücudunuzdaki ödemleri atmak için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Bu yazımızda vücudunuzdaki ödemi atmaya yardımcı olacak yolları sizler için derledik. Haydi, başlayalım.

Kadin 22-02-2022 10:40

İdrar söktürmek için doğal çözüm

İdrar söktürmek için doğal çözümler bulunabiliyor. Sumak kullanmayı alışkanlık haline getirmek birçok hastalığa iyi geldiği gibi idrar söktürmek içinde etkili bir çözüm sunuyor. Sumağın faydalarını ve nasıl kullanıldığını öğrenmek için…

Haber 03-02-2022 11:22

Meğer ödemden hızlıca kurtulmak için yapılması gerekenler çok basitmiş! Sadece birkaç adımda...

Zaman zaman vücudumuzda çeşitli sebeplere bağlı olarak ödem oluşabilir. Öncelikli olarak ödemin nedenlerini bilmek, onu daha sağlıklı bir şekilde vücudunuzdan atmanıza fayda sağlar. Vücutta bulunan ödemi atmak için bazı hareketler yapmanız ve bazı yiyecek ile içecekleri tüketmeniz faydalı olacaktır. Gelin, ödemi atmak için neler yapabilirsiniz, birlikte göz atalım...

Haber 08-07-2021 16:04

Vücutta oluşan ödem problemine dikkat! Sıcaklarla birlikte kadınların kabusu oldu

Dokularda aşırı sıvı birikmesi sonucu genellikle bacak, ayak, göbek çevresi, kollar ve ellerde şişlik oluşmasına ödem denir. Ödemin birçok farklı türü ve nedeni vardır ve genellikle başka bir durumun belirtisi olarak görülür.

Kadin 01-07-2021 11:34

Adet öncesi ödemden kurtulmak istiyorsanız tuzu, çayı, kahveyi bir kenara bırakın!

Adet döneminizden önce ödem can sıkıcı olabilir. Adet gören kadınların çoğu, adetlerinin başlangıcından bir ila iki gün önce şişkinlik gibi semptomlar yaşar. Peki, adet öncesi oluşan ödemi nasıl giderebiliriz?

Kadin 01-03-2021 10:51

Bir estetik kurbanı daha! 'Dünyaca ünlü doktor' yalanına kandı

'Dünyaca ünlü doktor' yalanına kanan genç kadın, estetik kurbanı oldu. Yüzüne önce klinikte ardından da bir rezidansta işlem yapılan 27 yaşındaki Gamze Nur, operasyondan 2 hafta sonra ise hayatının şokunu yaşadı. Sağlıkçı olan genç kadın, “Bin 350 euro para ödedim. 2 haftadır akşamları uyuyamıyorum, inanılmaz kötüyüm ve yüzüm eski haline dönmeyecek” ifadelerini kullandı.

Haber 21-12-2020 13:59

TFF: Yayıncı kuruluş ödemelerin tamamını ifa etmemiştir

Türkiye Futbol Federasyonu, yayıncı kuruluşun yaptığı açıklamaya cevap verdi. beIN Media’nın yaptığı "Ödemelerin tamamını yaptık" açıklaması üzerine TFF, "Yayıncı kuruluş ödemelerin tamamını ifa etmemiştir" denildi.

Spor 18-12-2020 22:01

Yayıncı kuruluş Digitürk, ödeme açıklaması yaptı

Yayıncı Digiturk, Kulüpler Birliği'nin deklarasyonu ile ilgili bir açıklama yayımladı.

Spor 18-12-2020 18:24

Marmarabirlik yarın ortaklarına 29 milyon lira ödeme yapacak

Marmarabirlik yarın ortaklarına 29 milyon lira ödeme yapacak

Yurthaber 17-12-2020 16:56

Bakan Selçuk duyurdu! SED ödemeleri bugün başladı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmeti (SED) ödemelerinin bugün itibariyle ihtiyaç sahibi vatandaşların hesaplarına yatırılmaya başlanacağını açıkladı.

Finans 08-12-2020 09:14

Nakdi Ücret Desteği ödemeleri için tarih belli oldu

Son dakika haberine göre kasım ayına ilişkin Nakdi Ücret Desteği ödemelerinin yatırılacağı tarih belli oldu.

Finans 06-12-2020 13:59

Barış Murat Yağcı hakkında olay iddia! Survivor'da yarışırken SMS'ler için onunla anlaşıp...

Sosyal medya hizmeti veren Yunus Sedat Aydın, Barış Murat Yağcı’nın Survivor boyunca kendisinden destek almak için anlaştığını fakat ödeme yapmadığını açıkladı. Aydın, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Cebimden ödediğim toplu SMS’ler ve reklamlar ile desteklediğim bu şahıs, yarışma sonrası benimle irtibatını kopardı.

Magazin 28-11-2020 13:58

Vergi ve idari para cezalarının yapılandırılmasına ilişkin esaslar belirlendi

Vergi ve idari para cezaları için tanınan yapılandırma hakkından yararlanacak borçluların, ödemelerini peşin yapmaları halinde, Yİ-ÜFE aylık değişim oranları esas alınarak hesaplanacak tutarların yüzde 90'ı silinecek.

Finans 27-11-2020 11:53

Marmarabirlik, ortaklarına 54,3 milyon lira ödeme yapacak

Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa: - "2020-2021 ürün alım kampanyasında tüketici ve bayilerin taleplerini göz önüne alarak ürün alım politikamızı oluşturduk. Satışlarımızın artmasının en önemli nedeni de budur"

Yurthaber 19-11-2020 14:59

Depremden etkilenen banka müşterilerine kolaylık sağlanacak

Bankalar birliği, depremden etkilenen ve gördükleri zarar nedeniyle edimlerini yerine getirmekte zorlanan müşterilere kolaylık sağlanacağını duyurdu.

Finans 03-11-2020 16:50

Akbank depremden etkilenenlerin ödemelerini 3 ay erteledi

Akbank, İzmir depreminden olumsuz etkilenen müşterileri için kredi taksit ve kredi kartı ödemelerini 3 aya kadar faizsiz erteleyeceğini açıkladı.

Finans 03-11-2020 14:07

ÇAYKUR, yaş çay bedeli ödemelerine yarın başlayacak

ÇAYKUR, eylül ayı yaş çay bedeli olan 670 milyon lirayı üreticilere yarın ödemeye başlayacak.

Finans 26-10-2020 10:56

Yukatel Denizlisporlu oyunculara Konyaspor maçı öncesi ödeme yapıldı

Yukatel Denizlisporlu oyunculara Konyaspor maçı öncesi ödeme yapıldı

Yurthaber 02-10-2020 15:21

Google'dan medya kuruluşlarına 3 yıl için 1 milyar dolarlık ödeme planı!

Google'ın, gelecek 3 yıl içinde dünya çapındaki medya kuruluşlarına haber gibi içerikler için 1 milyar dolardan fazla ödeme yapmayı planladığı bildirildi.

Haber 01-10-2020 16:08

Bakan Selçuk duyurdu! Doğum yardımı ödemleri yarın başlıyor

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, doğum yardımı uygulaması kapsamında yarın itibariyle 83 bin anneye toplamda 36,7 milyon TL ödeme yapacaklarını açıkladı.

Finans 24-09-2020 10:50