Eski Sevgili Haberleri

Aldatan eski sevgilisinden intikam almak için reklam panolarını satın aldı! ''Penceresini açınca...''

ABD, Los Angeles'ta yaşayan 25 yaşındaki şarkıcı-söz yazarı Izza, eski sevgilisinden intikam almak için tercih ettiği ilginç yöntemle gündem oldu. Yeni çıkan albümünü tanıtmak için şehirdeki tüm reklam panolarını satın alan genç kadın, bunların arasında eski sevgilisinin evinin tam önündeki panoyu eklemeyi de ihmal etmedi.

Trend 19-11-22 18:32

Bir Küçük Gün Işığı'nın Elif'i Seray Kaya'nın eski sevgilisi de çok ünlü çıktı! Görenler şaşırıyor

Seray Kaya, ATV'nin sevilen dizisi Bir Küçük Gün Işığı'nda Elif karakterini canlandırıyor. Her hafta ilgiliyle izlenen Bir Küçük Gün Işığı dizisinde Berk Oktay ile başrolü üstlenen Seray Kaya'nın başarılı oyunculuğu ilgi çekiyor. Seray Kaya'nın eski sevgilisinin de oldukça ünlü olduğu öğrenildi.

Magazin 07-11-22 20:00

Sonuçlar üzülmenize yol açabilir! Yapılan ankette en sık görülen seks rüyaları açıklandı

Uyku temel ihtiyaçlarımız arasında bulunuyor. Bazı kişiler uyku sırasında neredeyse hiç rüya görmezken bazıları ise bir gecede bir sürü rüya görebiliyor. Rüyaların bilinçaltımızla alakalı olduğu düşünülüyor. Hem erkek hem de kadınlar cinsellik ile ilgili rüyalar görebiliyor. Bu konuda yapılan ankette en sık görülen seks rüyaları tespit edildi.

Haber 13-10-22 08:27

Tehdit ve taciz yüzünden sosyal medyada yardım çağrısı yapmıştı! Dehşet saçan eski sevgili için tekrar harekete geçildi

Melek Bezaroğlu'nun, sosyal medyadan yardım çağrısında bulunduğu videoda kendisini 3 yıldır tehdit ve taciz ettiğini öne sürdüğü eski sevgilisi Mustafa K. ile ilgili gelişmeler yaşanırken olayla ilgili yeni ayrıntılar da ortaya çıktı. Bezaroğlu'na attığı mesajlarla tüyler ürperten Mustafa K.'nın cezaevine girdiği, tehditlerini çıktıktan sonra da sürdürdüğü öğrenildi. Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınıp serbest bırakılan Mustafa K. için tekrar harekete geçildi.

Haber 31-08-22 16:10

Eski Sevgili

Eski Sevgili Hakkındaki Haberler Mynet'te. Eski Sevgili Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Hostesin korku dolu günleri: Saplantılı eski sevgili satırla kapısına dayandı! Evine kamera yerleştirince şoke oldu

Hostes B. S. T. (42), İstanbul'un Tuzla ilçesinde aynı sitede oturduğu Altan A. (47) ile tanışıp 2-3 hafta flört etti. Ancak Altan A.'nın bir komşularına satırla saldırdığını görünce B. S. T. ayrıldı. Bundan sonra B. S. T.'nin hayatı kâbusa dönmeye başladı. Saplantılı Altan A., B.S.T.'yle görüşen herkese tüyler ürperten tehditler yağdırmaya, hatta evlerine satırla girerek dehşeti yaşatmaya başladı. Evine güvenlik kamerası yerleştirse B. S. T. gördükleri karşısında uykusuz geceler geçiriyor...

Haber 23-08-22 10:02