Giyim Haberleri

Sosyal medya bu sözleri konuşuyor! 'İffetli erkek nasıl olmalı, nasıl giyinmeli?' sorusuna cevap verince viral oldu

Sosyal medyada 'nuresin34' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın 'İffetli etkek nasıl olmalı, nasıl giyinmeli?' sorusuna verdiği cevapla gündem yarattı. Instagram'da 124 bini aşkın takipçisini bulunan Esin, "Ayıptır söylemesi hiçbirinizin tarzınızı beğenmedim" sözleriyle erkeklere seslendiği anlar viral oldu.

Trend 09-02-2024 08:20

Vikunya yünü nedir, vikunya yünü hangi hayvandan elde edilir? Vikunya yünü özellikleri

Tekstil sektöründe farklı kullanım amaçlarına yönelik satışı sunulan ve özellikleri ile dikkat çeken pek çok giyim ürünü ve bu giyimlerde kullanılan çok sayıda giyim malzemesi vardır. Vikunya yünü de giyim dünyasında kullanılan ve özellikle lüks kıyafetlerde tercih edilen önemli malzemelerden biridir. Bu yünün önemli ve değerli olmasının altında yatan sebeplerden biri ender bulunmasıdır. Peki, vikunya yünü nedir, vikunya yünü hangi hayvandan elde edilir ve yünün özellikleri nelerdir?

Kadin 22-01-2024 18:55

Her kadının dolabında olması gereken 7 temel parça! Kapsül dolapta neler olmalı?

Her kadının dolabında modaya uygun ve çeşitli kombinler oluşturabileceği belirli temel parçalar bulunmalıdır. İster kapsül dolap sistemini uyguluyor olun ister sadece pratik kombinler yapın dolabınızda olması gereken 6 temel parçayı bilmek işinize yarar. Bu parçalar her mevsimde kullanılabilir ve farklı stillerde kombinler yaparak şık görünümler elde etmenize yardımcı olabilir. İşte, her kadının dolabında olması gereken bu temel 6 parça ve onları nasıl kullanabileceğinizle ilgili ipuçları...

Kadin 19-01-2024 14:22

Mardin'de dikiş makineleri Gazze'deki kadın ve çocuklar için çalışıyor

Mardin'de halk eğitimi merkezinde faaliyet yürüten usta öğreticiler ve kursiyerler ile gönüllü kadınlar, İsrail'in saldırılarının hedefi olan Gazze'deki kadın ve çocuklar için battaniye, polar içlik, iç çamaşırı, yenidoğan seti, eşofman takımı ve maske dikiyor.

Yurthaber 18-12-2023 11:32

Uzak durmanız gereken 5 giyim hatası! Yaşlı görünmenize sebep oluyor

Saç stili ve kesimi, makyaj, cilt bakımı gibi etkenler görünüşümüzü doğrudan etkileyebiliyor. Bu etkenlerin arasında yer alan moda hataları çok daha yaşlı görünmemize sebep olabiliyor. Uzmanlar yaşlı görünüme sebep olan uzak durmanız gereken giyim hatalarını sıraladı.

Kadin 18-05-2023 20:23

Büyük beden model Olivia Messina iç çamaşırıyla poz vererek baskılara karşı çıktı! Göğüslerim en değerli varlığım

Büyük beden modeller kendileri gibi büyük bedenli kadınlara destek olmak ve vücutlarını sevmelerini sağlamak için beden pozitifliğini savunduklarını belirterek ilham verici konuşmalar yapıyorlar. Büyük beden model Olivia Messina, ona ne giyeceğini söyleyenlere inat iç çamaşırlarıyla kıvrımlarını ve göğüslerini sergilediğini açıkladı.

Kadin 24-04-2023 09:52

Gardırobunuzu yenilemenin şimdi tam zamanı! Moda ürünlerinde %50'ye varan indirim

Moda tutkunları buraya! Sezon sonu fırsatları en trend moda ürünlerinde %50'ye varan indirimler sunuyor. Hemen şimdi keşfedin, kombinlerinizi tamamlayacak parçalara çok uygun fiyatlarla sahip olun. Sizin için seçtiğimiz indirimli ürünlerle sadece gardırobunuzu yenilemekle kalmayacak, aynı zamanda tarzınızı da yükselteceksiniz. Tarz sahibi ve şık görünmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bu büyük fırsat için acele edin.

Haber 13-03-2023 11:53

İhtiyacınız olan ürünleri bütçenizi sarsmadan almanızı sağlayacak indirimler burada!

Yeni bir hafta, yeni bir indirim fırsatı! Moda, kozmetik, ev yaşam başta olmak üzere birçok kategoride bayram ve yaz indirimleri devam ediyor. Uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan harika ürünleri satın almak istiyorsanız sizin için derlediğimiz indirimlere mutlaka göz atmalısınız. Sizler için araştırıp bir araya getirdiğimiz bu fırsatları kaçırmamak için okumaya devam edin!

Haber 13-03-2023 09:13

Eskişehir'de depremzedeler için Umut Market hizmete sunuldu

ESO ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde açılan markette, gıdadan giyime birçok ürünle deprem bölgesinden kente gelen vatandaşların ihtiyaçları karşılanacak.

Yurthaber 15-02-2023 10:34

Bu mağazada ne alırsan al bedava! Gıda, giyim, oyuncak, ev eşyası, mobilya... 'İstediklerini alıp ücret ödemeden gidiyorlar'

Bursa'da 40 yıldır hayırseverlerin katkısıyla ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak üzere her şeyin ücretsiz verildiği bir mağaza bulunuyor. Cami dernek başkanının sevgi markete çevirdiği dükkanda gıdadan giyime, eş eşyasından oyuncağa ve hatta mobilyaya kadar pek çok ürün yer alıyor. İhtiyaç sahibi aileler dernek başkanına başvuru yaptıktan sonra mağazaya geliyor ve istediklerini alıp ücret ödemeden gidiyor. 40 yıldır bu hayır işini yapan Asım Çakır, "Her ihtiyaca göre ürün var" dedi.

Haber 19-12-2022 09:51

Sadakataşı Derneğinden İdlib'e yardım

Sadakataşı Derneğinden İdlib'e yardım

Yurthaber 16-09-2022 14:28