Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya bu sözleri konuşuyor! 'İffetli erkek nasıl olmalı, nasıl giyinmeli?' sorusuna cevap verince viral oldu

  Sosyal medyada 'nuresin34' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın 'İffetli etkek nasıl olmalı, nasıl giyinmeli?' sorusuna verdiği cevapla gündem yarattı. Instagram'da 124 bini aşkın takipçisini bulunan Esin, "Ayıptır söylemesi hiçbirinizin tarzınızı beğenmedim" sözleriyle erkeklere seslendiği anlar viral oldu.

  Sosyal medyada yaptığı paylaşımla gündem yaratan Nur Esin isimli bir kullanıcının erkeklerin kıyafet tarzını eleştirdiği anlar çok konuşuldu. 'İffetli erkek nasıl olmalı, nasıl giyinmeli?' sorusuna cevap verdiği videosunda Esin, "Mecbur kalmadıkça kısa kollu gömlek giymeyin. Mümkünse hiç mecbur kalmayın. Çelimsiz, cılız erkekler dar kısa paça pantolon giymeyin. Ne o öyle? Dükkanını su basmış esnaf gibi geziyorsunuz ortalıkta. Deri ceket sadece Behzat Ç.'ye yakışır. Beyaz gömlek kırmızı çizgimiz. Bacak bacak üzerine attığınızda çorap boyu çok önemli. Orada öyle kıllı etiniz görününce rezalet" dedi.

  SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

  4

  Sosyal medya kullanıcıları Esin'in paylaşımından sonra erkek modasında kendilerinin rahatsızlık duydukları parçaları sıraladı. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Balıkçı yaka kazak, sivri burun ayakkabı ve İspanyol paça pantolon. Bunlara tahammülüm yok" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Babet çorap görmekten kusacağım" yorumunu yaptı.


  youtube

  En Çok Aranan Haberler