Kargocu Haberleri

Görüntüler olay olmuştu! Kargocunun 'falaka' davasında akılalmaz sözler: 'Fantezi amacıyla...'

Kayseri'de kargocu Erkan T.'nin para karşılığı anlaştığı kadınları falakaya yatırdığı görüntüler, Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Yargılanmasına başlanan Erkan T., falaka olayında eşi ve diğer kadınların rızasının olduğunu söyleyerek "Kimseyi zorlamadım" dedi. Sanığın şikayetçi olmayan eşi H.T. ise, "Bana karşı zorla bir eylemi olmadı. Fantezi amacıyla bir kez ayaklarımı bağlayıp, falakaya yatırdı. Söylemek istemediğim cinsel arzular da vardı" ifadelerini kullandı. İşte olayın detayları...

Haber 24-11-22 11:38

Kargocunun gösterdiği yere imzayı attı hayatının şokunu yaşadı! Kesip 3 milyon TL'lik senet yerleştirmiş...

Kapısına gelen kargocunun gösterdiği kağıda imza atan 80 yaşındaki emekli Sevil Özer, bir ay sonra avukatından gelen telefonla hayatının şokunu yaşadı. İcralık olduğunu öğrenen Özer'in parasına ve evine tedbir konuldu. Yaşlı kadının imza için kapısına gelen kişinin kargocu kılığındaki bir dolandırıcı olduğunu ve imzalattığı kâğıdın altını kesip bir senet yerleştirdiği, senede de 3 milyon lira borç yazıldığı ortaya çıktı.

Haber 29-09-22 07:28

Apartmana tuvaletini yapıp kargoya silen kargocu! Görüntüler şoke etti, savunması şaşkına çevirdi

İstanbul'da yaşanan bir olay dehşete düşürdü. Online alışveriş sitesinden kıyafet sipariş eden bir çift, gelen kargoyu kargocudan teslim aldı. Gelen kutunun diğer yüzünü çevirdiklerinde ise insan dışkısıyla karşılaştı. Bunun üzerine hemen güvenlik kamerasını izleyen çift, gördükleri karşısında dondu kaldı. Görüntülerde apartmana giren kargocunun büyük tuvaletini bina içine yaptığı ve daha sonra kargoya sildiği tespit edildi. Yaşanan iğrenç olay mahkemelik olurken, kargocunun savunması şaşırttı.

Haber 29-06-22 10:18

Kargocu